Įkraunama...
Įkraunama...

ar taisyti pieninius dantukus

Mano sūnui jau vienas nuolatinis dantis priekinis išdygęs vietoj išmušto dantuko. Šalia esantis priekinis viršutinis jau labai sugędęs ir tik pusė jo yra. Norėjome ištraukti, bet gydytoja sakė, kad dygdamas nuolatinis jį pats išstums. Kai kurie pieniniai krūminiai taip pat sugędę, bet gydytoja taip pat nepatarė jų taisyti. Vaikui jų neskauda. Ar nebus blogai jei lauksime? Šeštukai dar nedygsta. Vaikui jau tuoj bus šeši metukai.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 05 26, 07:02)
Mano sūnui jau vienas nuolatinis dantis priekinis išdygęs vietoj išmušto dantuko. Šalia esantis priekinis viršutinis jau labai sugędęs ir tik pusė jo yra. Norėjome ištraukti, bet gydytoja sakė, kad dygdamas nuolatinis jį pats išstums. Kai kurie pieniniai krūminiai taip pat sugędę, bet gydytoja taip pat nepatarė jų taisyti. Vaikui jų neskauda. Ar nebus blogai jei lauksime? Šeštukai dar nedygsta. Vaikui jau tuoj bus šeši metukai.


o mano stomatologe atvirksciai patare rolleyes.gif sake, jog butinai taisyti reikia, nes bakteriju zidinys persiduos ir nuolatiniam dantukui, o to pasekoje nuolatinis nebus stiprus ir anksti gesti prades g.gif O tuo labiau kruminiai.. gal gydytoja nelabai megstanti vaikams dantis taisyti?.. rolleyes.gif man taip buvo, nes maniskis rekdavo baisiausiai blush2.gif pakeitem stomatologe, gana greit prisipratino ir sutvarke sugedusius dantukus. Su kruminuku prieziura geriau nejuokauti ir nelaukti kol skaudeti prades bei teks rimtai gydyti unsure.gif Laukiu kada galiniai islys pilnai ir is karto vesiu, jog uzteptu silanto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 05 28, 17:59)
o mano stomatologe atvirksciai patare  rolleyes.gif  sake, jog butinai taisyti reikia, nes bakteriju zidinys persiduos ir nuolatiniam dantukui, o to pasekoje nuolatinis nebus stiprus ir anksti gesti prades  g.gif  O tuo labiau kruminiai.. gal gydytoja nelabai megstanti vaikams dantis taisyti?..  rolleyes.gif  man taip buvo, nes maniskis rekdavo baisiausiai  blush2.gif  pakeitem stomatologe, gana greit prisipratino ir sutvarke sugedusius dantukus. Su kruminuku prieziura geriau nejuokauti ir nelaukti kol skaudeti prades bei teks rimtai gydyti  unsure.gif Laukiu kada galiniai islys pilnai ir is karto vesiu, jog uzteptu silanto  4u.gif


mano suneliui 4 metukai, pradejo gesti pieninis kruminukas - nuejome, sutaise thumbup.gif jokiu ten atsikalbinejimu nebuvo, o vaikas dar ir dovaneliu gavo (knygele, lipdukai) drinks_cheers.gif tai ir siandien klausineja - o mes ten dar eisim, nagi, paziurek,- ar tikrai sveiki mano dantukai? lotuliukas.gif ir saldainiu maziau reikalauja,- nes dantiste sake, kad nesveika irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 05 26, 08:02)
Kai kurie pieniniai krūminiai taip pat sugędę, bet gydytoja taip pat nepatarė jų taisyti. Vaikui jų neskauda. Ar nebus blogai jei lauksime? Šeštukai dar nedygsta. Vaikui jau tuoj bus šeši metukai.


Nu ks cia per sundaktare toki dalyka patare blink.gif Mes laukem laukem, kol vaikui pradejo skaudet dantuka, tai musu daktere sake butinai reikia taisyti ir nelaukti kol dantis suminkstes, nes tada jau labai blogai. schmoll.gif Keiskit greiciau ta daktare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 05 29, 07:45)
Nu ks cia per sundaktare toki dalyka patare  blink.gif  Mes laukem laukem, kol vaikui pradejo skaudet dantuka, tai musu daktere sake butinai reikia taisyti ir nelaukti kol dantis suminkstes, nes tada jau labai blogai.  schmoll.gif Keiskit greiciau ta daktare  unsure.gif

drinks_cheers.gif tikrai nesamoningai patare
su sugedusiais dantukais nieko gero, ir gedimas persiduoda kitam dantukui, kajau ten kalbet kad puse jo beliko doh.gif tai kaip ta vaiko sypsena atrodo, ir dar priekinis doh.gif doh.gif doh.gif

nu vesk greiciau ta vaika pas daktare, o tai kai visus sugedusius prades skaudeti, tikrai ilgam isimins vaikas
dar pati is savo vaikystes prisimenu kaip skaudejo, bet mama nevede blink.gif doh.gif ir nezinau kodel, kelias dienas kankinausi kol jis iskrito (tiksliau pati ispesiau), bet paskui naujas dantukas pradejo gesti labai greitai doh.gif

vienu zodziu vesti vaikiukus pas stomotologus reikia neskaitant ar sveiki ar nesveiki dantukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tas pats buvo,kai nuvedziau pas viena ,sako tipo nereikia taisyti.Laukem ,kol pradejo skaudeti,tada nuejom pas kita ir si paaiskino,kad kaikurios dantistes tingi apsiimti su vaikais,kadangi neturi kantrybes visu pirma,po to vaiku dantu taisymas paima tiek pat laiko kaip suaugusio ,o pinigu negali imti tiek daug.Taigi joms neapsimoka.
Atsakyti
žinoma kad taisyti, nors ir neskauda, nes kai pradės skaudėt - ne laikas bus vaiką pratint prie naujų pojūčių stomatologo kėdėje. Mūsų stomatologė tik už pieninių dantukų taisymą, nors prisėjo ir po kelis kartus vieną plombą dėti.
Atsakyti
QUOTE(makuke @ 2007 05 30, 11:58)
žinoma kad taisyti, nors ir neskauda, nes kai pradės skaudėt - ne laikas bus vaiką pratint prie naujų pojūčių stomatologo kėdėje. Mūsų stomatologė tik už pieninių dantukų taisymą, nors prisėjo ir po kelis kartus vieną plombą dėti.


O maniskiui tai tikriausiai tik padejo, kad pradejo skaudeti dantuka doh.gif nes mes buvom uzsirase birzelio menesiui, tai baisiai nenorejo eiti, o kai pajaute koks yra skausmas, tai tik ir klausinejo kada eisim, tipo greiciau vesk, kad tik neskaudetu ax.gif dabar net nebeziuri i saldainiu puse schmoll.gif O is daktares isejo labai patenkintas ir sake kita karta butinai ateis thumbup.gif
Atsakyti
Va butent, kad kai kurios daktares tingi su vaikais uzsiimti ir tuomet sako, kad nereikia ju tvarkyti cool.gif .
Bet kokia teise jos turi taip sneketi, geriau jau tuomet sakytu eiti pas kita daktara.
Kai nieko nznai reikia ar nereikia, tuomet aklai tiki ir gadini vaiko sveikata, juk kaip ir suaugusiam per kiara danti eina mikrobai, taip ir vaikui doh.gif
As tai pikta ant tokiu daktaru, o gal tai tie sundaktariai mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mergytei irgi pieniniai dantukai sugede g.gif nors dantukus valom. idomu kodel jie genda tokiems jauniems vaikams g.gif beje gal kas žinot gerą vaikų nebijančią stomatologę naujamiestyje?
Atsakyti
Mano maziui 4m pradejo gesti priekiniai dantukai.Skubejom pas stomatologa!Ir ne pas viena...Nei vienas netaise.Sako,kad neapsimoka taisyti,nelaikys plomba ir t.t. Praejus 1.5metu vaizdelis tikrai nekoks doh.gif .Laukiam nesulaukiam kada jie kris.
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2007 06 14, 16:58)
Mano maziui 4m pradejo gesti priekiniai dantukai.Skubejom pas stomatologa!Ir ne pas viena...Nei vienas netaise.Sako,kad neapsimoka taisyti,nelaikys plomba ir t.t. Praejus 1.5metu vaizdelis tikrai nekoks doh.gif .Laukiam nesulaukiam kada jie kris.

Kaip cia buvo rasyta,ir ne viena karta,dantukus butinai reikia taisyt,nors jie ir pieniniai.O kad plombos prastai laikosi,tai tiesa,kartais ir ne viena karta reikia plombuot kol sulauki kol tas dantukas iskrenta,bet tai ne priezastis ju netaisit.Greiciausiai pas jus ne tik priekiniai sugede,o jei tik priekiniai,tai ju kartais istikruju neplombuoja,bet gydyt reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaI: 14 birželio 2007 - 16:22