Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie įmones

QUOTE(ugnyte @ 2007 10 09, 20:47)
Gal kas zinot kokia situacija BPC Travel ?



BPC Travel kolektyvas jaunas ir draugiskas, bet atlyginimai nelabai kokie. Administratores keiciasi daznokai vien del atlyginimo..
Atsakyti
Sveikos
gal ką žinote apie saulės spektrą?
Atsakyti
Sveikutes, siandien paskambino is Air baltico kviecia i poklabi, nors savo cv tai vos ne pries menesi buvau isisuntusi. Kaip keleive apie sia kompanija puikai zinau, noreciau informacijos apie darba jos viduje... g.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau paklausti gal ką žinote apie tokia įmonę DUSCHY? ji prekiauja vonios įranga g.gif
Atsakyti
sveikos, gal teko kam susidurti su KLP metrologijos centru?
Atsakyti
Sulaukiau labai keisto darbo pasiulymo. Noreciau info, gal kam teko susidurti. Tik beda ta, jog beveik nieko nezinau apie imone. Tiesiog kviecia pokalbiui ir i klausimus neatsakineja, nei apie alga, nei apie firmos pavadinima. Motyvuoja, tai tuo, jog nekorektiska telefonu apie tai kalbeti. Itariu jog cia gali buti kokie KIORBI ar pan.
Turima info: Veiveriu 134-310 (Aleksote priesais Juta), vadybininko darbas su buitine technika.
Prasau atsiliepti, jei kas turi issamesnes info apie ta darba.
Atsakyti
Labuka, gal kas zinok ka apie Ermitaza Klaipedoje? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rmux: 20 lapkričio 2007 - 17:28
Sveiki visi, gal kas ka zinote apie kompanija Lindorff, kaip ju aplinka, kokie atlyginimai?
Atsakyti
QUOTE(sunbeam @ 2007 11 23, 20:23)
Sveiki visi, gal kas ka zinote apie kompanija Lindorff, kaip ju aplinka, kokie atlyginimai?


ojojoj as tenai tai neiciau. nes teko usidurti kaip klietai, tai jokios konkrecios info suteikt negali, paskui skambino ju partneris kad suteiktu tam tikra info - net jiems nesuteikia, tai pagal ta sprendziu kad tai saraskinu kontora... tikrai man nekoki ispudi paliko, tai isivaizduoju kad ir dirbt nesaldu turetu but....bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
gal kuri turit žinių apie odontologijos kliniką Klaipėdoje "Šypsokis pasauliui" g.gif
Atsakyti
Labutis. Gal žinote, kokia situacija dirbant draudimo brokerių kontoroje?
Atsakyti
Gal kas žinote apie firmą Servea Kaune?
Atsakyti