Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie įmones

QUOTE(coris @ 2008 01 21, 13:19)
kokia tu saunuole,kad suzinojai. Na truputi jau aiskiau aisku pasidare.Vat ir as girdejau, kad atlyginimus dar kels. Jo man siulo i centrini pasta, bet ir i pasiuntiniu pasta. O beja is kokio miesto bus tavo drauge? As is Klp.
Papildyta:
Na as dar suzinojau, apie operatores darba, ji turetu ir skirstytoja dirbti ir i darba reiketu ateiti 4val.30 min ryte. Na ne galvoju tokio darbo kaip tokios operatores as tikrai nenoriu.  blush2.gif

Ji Kaune dirba
Atsakyti
aha, man irgi idomu, kaip ten pas juos, jau buvau pokalbyej, siaip patiko, ir i antra pakviete. gal kas zinote daugiau apie aplinka? nes per skundai.lt tai tik is cecho ir t.t darbininku puses viskas aprasyta, labai nepatenkinti
Atsakyti
Gal yra dirbančių taksi operatorėmis?
Norėčiau daugiau sužinoti apie šį darbą,
Skelbimai, kad reikalingos, eina ištisai.Įdomu, nejau ten toks košmariškas darbelis, ar jau labai mažai apmokamas.
Ačiū.
Atsakyti
Ar kam nors girdeta imone VIP day uzsiimanti renginiu organizavimu? g.gif

Ieskau visur info, bet niekur nerandu...
Atsakyti
o kaip tele 2, omnitel, bites salonuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermana @ 2008 01 29, 20:44)
Ar kam nors girdeta imone VIP day uzsiimanti renginiu organizavimu?  g.gif

Ieskau visur info, bet niekur nerandu...


Gal firma neseniai isikurusi todel ir nerandi jokios info, man ir taip buvo pora savaiciu skelbiau uzklausas, narsiau po interneta bet verysad.gif nieko gero, po kiek laiko, kai nuejau dirbti suzinojau, jog neseniai isikurusi
Papildyta:
QUOTE(Aristokratė @ 2008 02 02, 21:08)
o kaip tele 2, omnitel, bites salonuose  bigsmile.gif

Ar tiksliai zinai, jog bite ir kt., nes visi tie bite, tele2 omnitel salonai nebutinai gali buti tiesiogiai bites, tele2 ar omnitel. Yra atskiros imones, kurios negaledamos keisti nei ivaizdzio , nei strukturos atlieka tas pacias funkcijas, kaip ir tikri "originalus" salonai. Na vienu zodziu yra igalioti atstovai. O ju yra labai daug. Pvz. vienas is bites igaliotu atstovu yra "mobili prekyba", is paziuros bite ir tiek, o is tikruju visai kita firma. Na ir kiek girdejau, tai sakykime "originaliuose" salonuose apmokejimas kiek geresnis, nei igaliotu atstovu.
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 10 04, 09:32)
O dabar kiekvieną dieną laikrašty mirga jų skelbimai,kad reikia žmonių,tačiau daugelis žino tikrąją situaciją,ir ten nosies nekiša doh.gif


Na, suprantu, kad kalbi apie gamyba, nes administracijoje niekad ir nedirbai?.. O ten tikrai gerai, viena geriausiu imoniu Kaune, mano poziuriu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 03 vasario 2008 - 23:28
QUOTE(vatan @ 2008 02 03, 14:27)
Gal firma neseniai isikurusi todel ir nerandi jokios info, man ir taip buvo pora savaiciu skelbiau uzklausas, narsiau po interneta bet  verysad.gif nieko gero, po kiek laiko, kai nuejau dirbti suzinojau, jog neseniai isikurusi
Papildyta:


Aciu! 4u.gif Regis panasiai kazkaip ir yra. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermana @ 2008 02 03, 23:34)
Aciu!  4u.gif  Regis panasiai kazkaip ir yra.  thumbup.gif


tai gal ten ir isidarbinai?
buvau pokalby, labai nemalonus pasirode doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2008 02 05, 20:22)
tai gal ten ir isidarbinai?
buvau pokalby, labai nemalonus pasirode doh.gif


Lyg ir zadejo i antraji pokalbi kviesti, bet taip ir nebepaskambino... verysad.gif O tai kuo tau nemalonus pasirode. Ir labai idomu, kaip vyko pokalbis. Gali ir i AZ parasyti.
As tai su mergina tokia kalbejausi. Isties labai maloniai pasikalbejome, bet labai daug neaiskumu man dar liko...
Atsakyti
QUOTE(dalva @ 2008 01 29, 10:12)
Gal yra dirbančių taksi operatorėmis?
Norėčiau daugiau sužinoti apie šį darbą,
Skelbimai, kad reikalingos, eina ištisai.Įdomu, nejau ten toks košmariškas darbelis, ar jau labai mažai apmokamas.
Ačiū.

mano draugytė prieš metus dirbo-juodas darbas,nes l.bėga darbuotojos,o tada likusios aria be išeiginių vos ne parom,atostogų negali išsiprašyt,na žinoma gal ne visose firmose taip,bet jei atlyginimą skaičiuoja pagal priimtų užsakymų skaičių0tai vaizdelis ne koks doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rmux @ 2008 01 17, 14:00)
Sveikutės, gal kas ką žinot apie Eastcon? g.gif

nedirbau,bet pagal jų veiklą įsivaizduoju,kad tai prezentacijų rengimas ir naujų klientų paiešak,jei esi susipažinus su produkcija,tai pati turėtum pasiskaičiuot kiek pagalvių po 300 lt.galėsi parduot,čia jau nuo pardavėjo sugebėjimų priklauso smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mane taip pat domina darbas Krafte. Tik noreciau dirbti maisto tyrimu ar technologijos sriti, ar su chemija kazka. Gal kas zinot ar ten dabar reikia tokiu darbuotoju? Ar gal kas dirbot ir turit kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izolda: 11 vasario 2008 - 21:47