Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie įmones

QUOTE(coris @ 2008 05 29, 21:45)


ačiū unsure.gif
Atsakyti
Mano kursiokė dirba Transcome ax.gif Ji dirba užsienio (bet ne anglų) kalba. Galima dirbti 4, 6 arba 8 val. Už mokymus, kurie truko savaitę, ji nieko nemokėjo, jai tai paskaičiavo kaip darbo laiką, ir dar jai užmokėjo, bet čia su sąlyga, kad ji nedirbs mažiau nei puse metu, kitaip teks už mokymus atiduoti pinigėlius g.gif Dirbti jai visai patinka, visi draugiški, padeda, jei ką reikia, ko nesupranta ax.gif Už praeitą mėnesį (dirba puse etato, nuo 16 iki 20h) gavo į rankas beveik 700lt ax.gif
Atsakyti
svaiki.

ar apsimoka man meneseliui dirbti belmonte? buvau nugirdus kad ten nekaip su atlyginimais, kad laiku sumoka. ar tiesa tai?
Atsakyti
siulo darba Senuku administracijoje, ka manot g.gif
Atsakyti
Gal ka nors zinote apie City service smolensko g. 12 ? Labiausia domina kolektyvas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Senukuose vyrui siulo padalinio vadovo pareigas naujai atidaromame centre Klaipedoj. Prisiskaiciau daug blogu atsiliepimu, praktiskai visi pasisakymai buvo 2004-2005 metu. Kas gali pasakyti, gal situacija gerejai? Pliusa dedu uz tai, kad renkamas visiskai naujas kolektyvas, t.y. visi naujokai ir visi stengsis ir dirbt ir but geru kolega. O gal manau klaidingai. Tikiu, kad cia daug tokiu yra ir bus. Pasidalinkit savo nuogastavimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Bozena, mano vienas draugas dirba jau pora metu senukuose, tiesa, puse etato. patenkintas, nesiskundzia, na gal tik del to, kad nenduoda viso doh.gif biggrin.gif Tiesa, jis dirba konsultantu..
Atsakyti
pasidalinkit patirtimi ir informacija - yra skelbimas prekybos centro administratoriaus pareigoms Šiauliuose naujai besikuiriačiame Akropolyje. Ar verta kandidatuoti (požiūris į darbuotoją, darbo užmokestis ir kt.)
Atsakyti
Gal kas dirbat VST? Kaip ten atmosfera ir algos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agida: 04 liepos 2008 - 18:07
Sveiki 4u.gif
Gal turit kokios informacijos apie Klaipėdoje esančia įmone ''SKAIČIUOKLE''
Atsakyti
QUOTE(virtue @ 2008 05 06, 20:35)
Sveikos, ponios ir paneles  4u.gif

Noreciau sulaukti Jusu kompetetingu ir nekompetetingu nuomoniu apie darba Transcom, Vilniuje, anglu kalba.  Dar niekada nesu turejus darbo, zodziu, esu zalia, nesigaudau, kas ir kaip.  doh.gif
Nenoriu dirbt padaveja, ieskau kazko labiau 'white collar', bet labai abejoju, ar rasiu tai Transcome.

Ruosiuosi dirbt 4 menesius, o po to gal puse etato. Ketvirtadieni kviecia i pokalbi. Atlyginimas 1200-1500LTL. Ar verta?  mirksiukas.gif
P.s.: kaip ten su tomis sutartimis metams laiko ir priverstiniams $ grazinimams uz mokymus?  blink.gif
P.p.s.: kas vyksta tuose mokymuose?
P.p.p.s.: Kaip ten atmosfera?


Taip, Transcome turi pasirašyti sutartį, kad dirbsi mažiausiai tiek ir tiek laiko. Kitaip, už apmokymus teks mokėti. Ten visi pradeda nuo paprasto agento darbo, bet yra labai reali galimybė kilti, ypač jei pati rodai iniciatyvą. Su savo grupės vadovu, kas kažkiek laiko gali aptarti, kurie darbai tau labiausiai patinka, kurie ne. Ko labiau norėtum siekti, ko ne. Žinoma, pavargsi, ypač tada, kai daug skambučių ir linijos raudonuoja. Bet, jei stengiesi, visada atkreipia dėmesį į tave.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kokios pareigos domina imoneje VST
Jeigu administratores tai tikrai patariu eiti turint labai didele patirti biuro administratores pareigose, suprasit del ko...
Atsakyti