Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie įmones

QUOTE(Villy @ 2008 11 10, 09:32)
Gal kas turite kokios info apie darbą apskaitos paslaugų įmonėje Vilsentras ? Buvau pas juos pokalbyje del finansininkes konsultantes darbo  g.gif ir nežinau ką reiks atsakyt jei pakvies ten dirbti.. Lyg ir norėčiau lyg ir abejoju  unsure.gif

Pažįstama tik kaip klientė - paliko labai gerą įspūdį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2008 11 11, 18:04)
Pažįstama tik kaip klientė - paliko labai gerą įspūdį  4u.gif


Aciu labai uz komentara ax.gif gal dar atsiras ka nors zinanciu g.gif
Atsakyti
Dar gal padės - direktorius labai normalus žmogus, išsilavinęs ir t.t. Rašau, nes pati per pokalbius esu užpuolusi ant ne itin korektiškų klausimų ir aplamai aplinkos. Manau būtų gana griežtas vadovas - tikėtųsi, kad darbai būtų atlikti laiku ir puikiai. Bet to visi kaip ir tikisi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2008 11 12, 11:42)
Dar gal padės - direktorius labai normalus žmogus, išsilavinęs ir t.t. Rašau, nes pati per pokalbius esu užpuolusi ant ne itin korektiškų klausimų ir aplamai aplinkos. Manau būtų gana griežtas vadovas - tikėtųsi, kad darbai būtų atlikti laiku ir puikiai. Bet to visi kaip ir tikisi  unsure.gif

Teko jau bendrauti su direktoriumi per pokalbi. Pasirodes labai snekus doh.gif pokalbis truko 1.5 val.. siaip niekad tokiam ilgam pokalby nebuvau buvusi.. bet gal tiesiog norejo isklausti viska ir susidaryti nuomone ir apie profesinius gebejimus per viena susitikima g.gif dbr laukiu atsakymo is jo.. zadejo vakar paskambint bet dar tyla unsure.gif
Atsakyti
Dar norejau pasiteirauti apie darba Mineraliniuose vandenyse (Vilnius). radau ju puslapy, kad iesko apskaitininkes.. idomu kokie atlyginimai ir apskritai drabo atmosfera.. ax.gif
Atsakyti
as pvz jei jau pirkciau maisto papildus, vitaminus ir pan, tai tik vaistinese blink.gif kad ir kokie geri reklamuoami isgirti butu vistiek nepasitikiu schmoll.gif

mineraliniuose vandenyse pazystu kelis vadybininkus dirbancius, na nesiskundzia, ir atlyginimai nieko, ir kompanija.. ir organizuoja ivarias keliones, isvykas, na motyvacios didinimas gerai isvystytas smile.gif tiesa, cia siauliuose. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(forever @ 2008 12 21, 14:00)
sveikos paneles ir moteris norejau pasiulyti labai pelninga versla 
produktai butu vitaminai,prieinama visiems kaina ,maisto papildai kosmetika higienos prekes,kas man labiausiai patiko kad istojimas nieko nekainuoja,vien del saves apsimoka istoti nes proc pigiau. 

Kokiame mieste Jūs esate? Ir kaip kompanija vadinasi?
Atsakyti
laba diena smile.gif
gal kas galite pasakyti ka nors apie Pharmanet kompanija, ryt einu i pokalbi del med.atstoves darbo.
is anksto dekoju.
Atsakyti
gal teko girdeti ka nors apie Lindstrom? g.gif
Atsakyti
As tai jei negirdeta imone, ir su ja nebuvau susidurusi kaip kliente arba is pazystamu neteko girdet jokiu nuogirdu, tai pasiskaitau skundai.lt apie darbdavius, nors ne visada ten buna tiesa. Kartais raso tiesiog nusvyle darbuotojais, kartais vietoj atsiliepimo apie darbdavi tenka pasiskaityti paie nusiskundima paslaugomis biggrin.gif na sioki toki ivaizdi priduoda. Nes daznai prie blogu atsiliepimu, buna ir geri, kurie leidzia susiformuoti siokia tokia nuomone apie darbdavi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luxuriukas @ 2009 01 22, 19:52)
As tai jei negirdeta imone, ir su ja nebuvau susidurusi kaip kliente arba is pazystamu neteko girdet jokiu nuogirdu, tai pasiskaitau skundai.lt apie darbdavius, nors ne visada ten buna tiesa. Kartais raso tiesiog nusvyle darbuotojais, kartais vietoj atsiliepimo apie darbdavi tenka pasiskaityti paie nusiskundima paslaugomis  biggrin.gif  na sioki toki ivaizdi priduoda. Nes daznai prie blogu atsiliepimu, buna ir geri, kurie leidzia susiformuoti siokia tokia nuomone apie darbdavi  ax.gif


Aš irgi ten ieškau info ir į vieną įmonę nenuėjau dirbti vien tik dėl to, ką perskaičiau skunduose. Nors yra ten ir gerų atsiliepimų apie įmones ne vien tik skundai tongue.gif
Atsakyti
ir man taip buvo, pvz i flyal nejau i pokalbi nors kviete, bet ir gerai, visi dbr matom kas tame flyale vyksta ir kokio dydzio milijonines skolos ax.gif
Atsakyti