Įkraunama...
Įkraunama...

Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD

norėčiau jusu pagalbos tik nežinau ar gerai pasirinkau tema paklausti.Jei ne i tema tai nepykit.
Klausymas: kaip įrašyti i kompaktini diska aš moku, bet iškilo problema ,kad ir pvz esu sukurus kataloga dukrytės draugai jau irašiau i kompakta dabar va nesenei buvom svečiuose ir vėl padarėm nuotrauku jas papildžiau i kompiuteri, dabar noriu jas dapildyt i kompakta i jau esanti sukurta kataloga, bet man neleidžia papildyti nuotrauku i jau sukurta kataloga.rašo kad reikia kažkokio leidimo.gal kas žinot kaip galima papildyti nuotraukas i jau sukurtus katalogus?Iš anksto ačiu
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2007 11 25, 17:00)
norėčiau jusu pagalbos tik nežinau ar gerai pasirinkau tema paklausti.Jei ne i tema tai nepykit.
Klausymas: kaip įrašyti i kompaktini diska aš moku, bet iškilo problema ,kad ir pvz esu sukurus kataloga dukrytės draugai jau irašiau i kompakta dabar va nesenei buvom svečiuose ir vėl padarėm nuotrauku jas papildžiau i kompiuteri, dabar noriu jas dapildyt i kompakta i jau esanti sukurta kataloga, bet man neleidžia papildyti nuotrauku i jau sukurta kataloga.rašo kad reikia kažkokio leidimo.gal kas žinot kaip galima papildyti nuotraukas i jau sukurtus katalogus?Iš anksto ačiu

Jeigu irašinėjo ne kaip multisesijini- nieko neišeis. Reikia irašinėti sesijomis.
Atsakyti
Gal galėtumėt kas nors padėti ax.gif
Kaip įrašyti filmą į DVD diską, kai jo dydis virš 5 ar virš 7 GB . Formatas VIDEO_TS
DVD diskus kolkas mačiau ir naudoju 4,7 GB.
Atsakyti
o gal galite pasakyti kaip irasyti filma i dvd diska be jokios programos ar imanoma tiesiog ideti diska kazka paspausti ir kad isiraso??jei ne tai is kur gauti programa?
Atsakyti
QUOTE(aneri16 @ 2008 01 13, 23:19)
o gal galite pasakyti kaip irasyti filma i dvd diska be jokios programos ar imanoma tiesiog ideti diska kazka paspausti ir kad isiraso??jei ne tai is kur gauti programa?

Viskas netai paprasta.Kokiu formatu nori isirašyti? Duomenys ar filmai? Ir t.t.
Atsakyti
Gal pasakytumėte kokią programėlę, kad sukarpyti filmuką? na nufilmavom, o kaip iškirpti tam tikras vietas?
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 01 14, 18:25)
Gal pasakytumėte kokią programėlę, kad sukarpyti filmuką? na nufilmavom, o kaip iškirpti tam tikras vietas?

Nemokama-virtualdub. Jeigu atpažins failo formatą.
Atsakyti
QUOTE(ina @ 2008 01 13, 22:10)
Gal galėtumėt kas nors padėti  ax.gif
Kaip įrašyti filmą į DVD diską, kai jo dydis virš 5 ar virš 7 GB . Formatas VIDEO_TS
DVD diskus kolkas mačiau ir naudoju 4,7 GB.

ax.gif Negi niekas nežinote? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ina @ 2008 01 16, 17:35)
ax.gif Negi niekas nežinote?  verysad.gif

Galimi trys variantai. Pirmas perki dvd9 diską, jo talpa apie 8.5gb
Antra konvertuoji į mpeg formatą ir galėsi isirašyti kad ir cd diską.
Trečia, dvd ripinimo programos turi galimybę iš 8gb suspausti iki 4, kad butu galima įsirašyti į paprastą dvd diską
Atsakyti
Sveiki. Gal kas galit pasakyt kaip įrašyt filmą į DVD diską. turiu nero programą, bet niekas man ten nesigauna. Kažkoks formato neatitikimas. Diksas DVD+R DL o prie filmo rašosi avi. Ar galima ką nors padaryt. labai jau noriu žiūrėt tą filmą per DVD
Atsakyti
Man niekaip neišeina filmą įrašyt į DVD diską.Vis išmeta lentelę kurioje parašyta,kad netinkamas diskas.Turi nero programą.
Atsakyti
gl gali kas paaiskinti,kaip pvz. kelias filmuko serijas sudeti i viena,kad butu vienas filmas.Su kokia programa ir kaip?
Atsakyti