Įkraunama...
Įkraunama...

Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD

QUOTE(El Mar @ 2008 06 17, 18:34)
O kur tą pliusą ar minusą rasti  biggrin.gif


Ant pacio disko, kai raso DVD ir tada turi buti + arba - smile.gif
Papildyta:
QUOTE(taute @ 2008 06 17, 19:53)
pabandziau su minusiuku viskas gerai  g.gif  taip kad ir su + ir su - pas mane iraso kai ta programa naudoju  wub.gif


Irasyt tai iraso, bet ne visus rodo, bent man tik su - rode wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 17 birželio 2008 - 19:54
Pas mane su minusu tai čia gerai ar blogai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(El Mar @ 2008 06 18, 18:56)
Pas mane su minusu tai čia gerai ar blogai?  blush2.gif


Gerai biggrin.gif bet kam tie skirti su + zenklu, tai da pati nlb zinau biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau tą programą ConvertXtoDVD ir bandžiau vakar perrašyti tai maždaug perrašė ptoo burning darė ir vistiek neįrašė taprasme užstrigo kompas kaip burning darė,ten įrašinėjo pirmame etape maždaug kelias valandas o tas burning būtų dar ilgiau tikriausiai. Tai kaip ten su ta programą dirbti g.gif
Atsakyti
QUOTE(El Mar @ 2008 06 19, 09:40)
Atsisiunčiau tą programą ConvertXtoDVD ir bandžiau vakar perrašyti tai maždaug perrašė ptoo burning darė ir vistiek neįrašė taprasme užstrigo kompas kaip burning darė,ten įrašinėjo pirmame etape maždaug kelias valandas o tas burning būtų dar ilgiau tikriausiai. Tai kaip ten su ta programą dirbti  g.gif

oi nzn gal kas labiau supranta g.gif as konvertuoju tikrai ilgokai uztrunka,o pats rasymas i diska nelabai ilgai unsure.gif gal dar kas sita programa naudojat? tik kai pirma karta irasinejau nenulauzta dar programa buvo tai rodo kina ir juosta tokia vis per viduri pasirodydavo neatsimenu koks uzrasas, o dabar labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Ir maždaug kiek tau užtrunka tas konvertavimas į diską
Atsakyti
geriausia pirmiau konvertuoti i reikiama formata tada irasinet kaip bet ka kita smile.gif
Atsakyti
O kaip tai padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(El Mar @ 2008 06 22, 14:43)
O kaip tai padaryti  doh.gif

yra programa paprasta winavi video converter smile.gif as su ja convertuoju jei reikia tada yrasau i cd smile.gif
Atsakyti
QUOTE(El Mar @ 2008 06 19, 13:40)
Atsisiunčiau tą programą ConvertXtoDVD ir bandžiau vakar perrašyti tai maždaug perrašė ptoo burning darė ir vistiek neįrašė taprasme užstrigo kompas kaip burning darė,ten įrašinėjo pirmame etape maždaug kelias valandas o tas burning būtų dar ilgiau tikriausiai. Tai kaip ten su ta programą dirbti  g.gif

Programos valdymas supaprastintas. Tiesa konvertuoja į dvd ilgokai, o įrašymas laiko tikrai neatima daug. Kaip ir bet kokia kita programa.
Kompo pakibimo priežasčiu gali būti daug.
Atsakyti
Aš rašau per "Nero Express"
Atsakyti
Kaip perkirpti filmą į dvi dalis, nes jei yra virš 1GB, tada man neįrašo. Padėkit, labai prašau. gerus filmus turiu, o negaliu įsirašyt... drinks_cheers.gif
Atsakyti