Įkraunama...
Įkraunama...

Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD

defragmentavau, bet vistiek raso ta pati kaip pries tai. nero neiseis perinstaliuoti, nes kompakto neturiu (programas suinstaliavo iskviestas meistras). bet buvau parsisiuntus per download.com programa kita irasymo, bet nieko - tas pats.
diskus naudoju verbatim , pirkau 25pakuote ir kokius 5 bandziau tas pat. taip pat sony diskus - raso ta pati. kitokiu cia nerandu (gyvenu londone) kiek savo rajone vaiksciojau neradau nei acme nei kitu, aisku dar ieskosiu.
bet jeigu is tikruju blogi diskai yra kaip taipp gali buti? tai ka juos mest reikia? kazkokia nesamone jei del to! baisu pirkt dideli kieki, kaip man taip gavosi...
beja kaip pradedu rasyti visi diskai sustoja ant 10procentu.
bet dvd rasau kuo puikiausiai, tik cd nesiraso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistyyte: 18 birželio 2007 - 15:57
QUOTE(Aistyyte @ 2007 06 18, 15:53)
defragmentavau, bet vistiek raso ta pati kaip pries tai. nero neiseis perinstaliuoti, nes kompakto neturiu (programas suinstaliavo iskviestas meistras). bet buvau parsisiuntus per download.com programa kita irasymo, bet nieko - tas pats.
diskus naudoju verbatim , pirkau 25pakuote ir kokius 5 bandziau tas pat. taip pat sony diskus - raso ta pati. kitokiu cia nerandu (gyvenu londone) kiek savo rajone vaiksciojau neradau nei acme nei kitu, aisku dar ieskosiu.
bet jeigu is tikruju blogi diskai yra kaip taipp gali buti? tai ka juos mest reikia? kazkokia nesamone jei del to! baisu pirkt dideli kieki, kaip man taip gavosi...
beja kaip pradedu rasyti visi diskai sustoja ant 10procentu.
bet dvd rasau kuo puikiausiai, tik cd nesiraso g.gif


http://www.deepburner.com/ - nemokamas CD/DVD burner blush2.gif
Atsakyti
CD naudoji gerus. Nereikia ieškoti kitų. Verbatim yra vieni geriausių, geresni turbūti tik Imation (motininė verbatim firma)

vadinasi naršom toliau.
Atsakyti
su burner man taip pat nieko nesigauna.
Atsakyti
QUOTE(Aistyyte @ 2007 06 18, 17:39)
su burner man taip pat nieko nesigauna.

Matyt pats aparatėlis dirbt atsisako... g.gif
Atsakyti
Na kad ir kiek benaršyčiau, visur galutinis sprendimas yra programinės įrangos atnaujinimas arba pakeitimas, o blogiausiu atveju Firmware atnaujinimas. Ko aš nerekomenduoju daryti patiems ar eksperimentuoti.

Jei programinės įrangos atnaujinimas ar pakeitimas nepadės tada: jei kompiuteris dar garantinis, tuomet siūlau pasinaudoti garantija, jei ne, manau geriau tada tai padaro meistras.

kartais dar siūloma atnaujinti winaspi driverius. tai irgi nėra taip paprasta.

Kol kas neradau kito sprendimo. Jei kartais pamatysiu parašysiu čia dar kartą.
Atsakyti
o kaip su vieta C diske? kiek yra laisvos vietos?

ar bandėt daryti įrašymą su pažymėta Write Emulation varnele? Gal tada klaida aiškaiu matosi, su daugiau informacijos?

Arba rašyti mažesniu greičiu?
Papildyta:
dar pagalvojus, galima pabandyti rašant CD pasirinkti "Write at once" opciją ir sumažinti greitį.


Po to galima pabandyti atnaujinti firmware: http://eu.computers....iverLanguage=42

šitas pritaikytas namų vartotojams, tačiau jokių būdu neturi būti paleistų jokių programų kurios gali lysti prie CD įrenginio.

Ir būtina prieš darant paskaityti PDF kuris pridėtas kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padėjėjas: 18 birželio 2007 - 18:19
taip greicius visus isbandziau, visas varneles tai uzdedu ir ziuriu ir vel nuimu po viena. ka dar nznau padaryti galima! c diske vietos yra virs 10gb. dar siandien isvaliau kompiuteri su CCleaner ir spybot po visko dar defragmentavau, bet vis delto tas pats!
bet kodel dvd raso nesuprantu? tik neraso visiskai dvd TDK firmos DVD+r o verbatim DVD-r raso. o cd jokiu ne.
jauciu reikia kviesti zmogu nusimananti kad pats paziuretu, nes pati visko pribandziau!
nes dar kaip idomu kad buvusias kompe dainos keliasi i nero rasymui, o tas kurias atsisiunciau per torenta tai nesikelia raso taipogi pilan man nesuprantanciu fraziu.
gal dar reiks pabandyti nero perrasyti kaip nors. g.gif
Papildyta:
bandziau atsisiusti,atsisiunciau perskaiciau bandziau instaliuoti ismete run paspaudziau po to rasao please click the ok button after opening a disk tray. tai as nieko nedarius ir bandziau ok spausti bet meta vel ta pati o jei atidarau disko ''dezute'' tai meta the target driver is not connected.
Atsakyti
na ten sako, kad paspausti OK po to kai atidarysite disko stalčių.

na jei taip, tai manu be meistro geriau nieko nedaryti.
Atsakyti
Na toks dalykas, kompe yra suinstaliuotas žaidimas, o kompaktas susigadino, ar galima tą žaidimą kaip nors perkelt į kitą kompaktą iš kompiuterio, kad tarkim vėl būtų galima kitam kompe susiinstaliuot ir žaist g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 08 17, 09:41)
Na toks dalykas, kompe yra suinstaliuotas žaidimas, o kompaktas susigadino, ar galima tą žaidimą kaip nors perkelt į kitą kompaktą iš kompiuterio, kad tarkim vėl būtų galima kitam kompe susiinstaliuot ir žaist g.gif  4u.gif

sunkus atvejis... g.gif
jei kompaktas nesulužęs,o tik pasibraižęs- galima bandyt prikelt iš numirusių...tam yra spec.programos...kitaip vargiai gausis...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 08 17, 09:32)
sunkus atvejis... g.gif
jei kompaktas nesulužęs,o tik pasibraižęs- galima bandyt prikelt iš numirusių...tam yra spec.programos...kitaip vargiai gausis...

tai turbūt teks pamiršt apie tai ar ne.... verysad.gif
ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti