Įkraunama...
Įkraunama...

Fondiu

Aš irgi gavau dovanų ketaus indą... pasiskaičiau čia Jūsų patarimų, "gundysiu" vyrą šį vakarą pasigaminti ką nors blush2.gif
Esu valgiusi ta lydomą iš pakelio "President"... skanu, bet turi savotišką skonį g.gif reiks bandyti pačiai maišyti lotuliukas.gif
Atsakyti
O,aš gavau dovanu toki paprasta fondiu....na molio uzbonelis,pasikelia ant dratuku,o apačioje žvakutė paprasta...Tai suprantu,čia ne toks ,kaip jusu,jame nieko daryti negalima? Tik padarai ,ka ištirpini tikram puode ir paskui susipilti ir valgyti,kad neatauštu po ta žvakute ??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@akytė@ @ 2009 08 25, 14:33)
O,aš gavau dovanu toki paprasta fondiu....na molio uzbonelis,pasikelia ant dratuku,o apačioje žvakutė paprasta...Tai suprantu,čia ne toks ,kaip jusu,jame nieko daryti negalima? Tik padarai ,ka ištirpini tikram puode ir paskui susipilti ir valgyti,kad neatauštu po ta žvakute ???  ax.gif


idek foto kaip atrodo,nes is aprasymo nelabai suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2009 03 22, 14:12)
Fantastika  bigsmile.gif

Mes tai naudojom President gatava suri skirta fondiu irgi patiko wub.gif

Klausykit ka jus dar mirkot surio padaze be skrudinto prancuzisko batono ir kepintos duonos? g.gif



Kadangi pati tik pirma karta ji isbandziau,tai mirkiau tik skrudinta prancuziska batona.Bet cia fantazijos reikalas,kas labiau dera su suriu,ta galima ir mirkyt.Jauciu visai skanu butu kokias vynuoges i suri merkt,dar vyno taure salia....mmmm turetu but skanu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Jau kazkur savaite laiko, kai turiu nusipirkusi fondiu. Taip dar ir stovi neispakuota, kasdien ruosiuosi isbandyti, bet niekaip... blush2.gif
Rytoj, tikrai jau griebsiu jauti uz ragu. Prizadu! Sau!
Atsakyti
Prisiminėm, kad turime šį puodą ir išbandėme sūrio fondiu:

user posted image

Receptas ČIA

Gavosi skaniai. Tik man vyno prieskonis šiek tiek per daug jaučiamas.
Gal kitą kartą vietoj vyno pilčiau sultinį.
Esame anksčiau kepę mėsą su keliais padažais.
Tik tas buvo senai, jei dabar daryčiau reiktų iš naujo ieškoti receptukų. smile.gif
Atsakyti
o kokį sūrį naudoti Lietuvoje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 30, 16:49)
o kokį sūrį naudoti Lietuvoje? rolleyes.gif


As tai naudoju zementali su rokiskio suriu pusiau. Zr. recepta pradzioje
Atsakyti
Mergaites, radau skaniu receptu:

http://www.skanausvi...p-t-a-i/fondiu/ 4u.gif
Atsakyti
Gavau gimtadienio proga fondiu skirta suriui, labai noriu pasidaryti ax.gif , bet vis neaisku su tuo kaitinimu unsure.gif , pas mane yra sita iranga http://fantes.com/im...7373fondue.jpg , tik nera tos kempineles.
Gal kas galite patarti ar galima i ta indeli tiesiogiai deti degia zele, nes maciau ja pirkti parduotuveje, ar reikia kiokiu kitu spec tableciu?

Is anksto aciu uz pagalba rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrum: 07 sausio 2010 - 20:29
QUOTE(brumbrum @ 2010 01 07, 21:28)
Gavau gimtadienio proga fondiu skirta suriui, labai noriu pasidaryti  ax.gif , bet vis neaisku su tuo kaitinimu  unsure.gif , pas mane yra sita iranga http://fantes.com/im...7373fondue.jpg , tik nera tos kempineles.
Gal kas galite patarti ar galima i ta indeli tiesiogiai deti degia zele, nes maciau ja pirkti parduotuveje, ar reikia kiokiu kitu spec tableciu?

Is anksto aciu uz pagalba  rolleyes.gif  4u.gif

Neatsidaro nuotrauka g.gif . O i indeli paparastai idedu zele ir padegu. Bet is pradziu pagaminu ant virykles, o po to tik zaidziam su zele smile.gif
Atsakyti
Oi kiek daug visko prisiskaičiau, daug patarimų prisirinkau ir receptelių! Ačiū, kad dalinatės savo patirtimi. FODIU mano svajonė 4u.gif Vis noriu nusipirkti, bet nerandu rimto, kad tiktu ir mėsytę pasikepti ir desertėlį pasigaminti. Gal Vilnietės galite patarti, kur nusipirkti tikrąjį FONDIU iš ketaus? Iš anksto dėkoju už atsakimą.
Skanaus wub.gif
Atsakyti