Įkraunama...
Įkraunama...

Gimimo dėmės

mano dukrytė ant žanduko turi rudą dėmelę, gydytoja sakė kad tai "kavos dėmė" neaišku ar išnyks, paguodė tik tuom kad mergina užaugus galės užsimaskuot kosmetinėm priemonėm...
Atsakyti
mes irgi turim tas gandro znyples ant kaktos,akies voko,po nosimi,tiesa kazkur po 1.5m jos nebebuvo tokios ryskios kaip gimus,bet kai supyksta ar verkia visada paryskeja verysad.gif ir dar ant nugaros,kuri tikrai ne kiek nepasidare blankesne g.gif
Atsakyti
mano abi merginos turi dėmes ant kaklo,tiesa jas(dėmeles)truputį dengia plaukučiai,bet kai būna surišti aukštai,o merginos supyksta ar verkia,tai dėmelės pasidaro tiesiog violetinės.Didžioji dar turi ir ant kaktos.Ta irgi išryškėja nuo saulės,šalcio ar verkiant,nors panelei jau greit aštuoneri.Nemanau,kad tos dėmės kadanors visiškai išnyks schmoll.gif
Atsakyti
Mano mergaitė turi ant pilvuko dėmytę galkokią 2-3 cm tokiais baltais taškiukais..Kai pasimaudo,tai ta dėmė paryškėja,o šiaip nelabai ir matosi,nebent,kai įsižiūri.
Atsakyti
as nezinojau kad tas demes naikina lazeriu,o as maniau kad cia paveldymumas ir kad nieko baisaus, g.gif
Papildyta:
as nezinojau kad tas demes naikina lazeriu,o as maniau kad cia paveldymumas ir kad nieko baisaus, g.gif
Atsakyti
Mano suneliui yra nuo ausytes iki smakro rausva deme.Viena moteris pasakojo,jog irgi turejo igimta deme,bet kai jau buvo visai suaugus ,isnyko.Buna,kad isnyksta,bet pasitaiko,kad ne.Na mergaitei blogiau jei ant veiduko buna,bet as del sunaus nepergyvenu,jei jam ir bus uzaugus kompleksas,tai gales barzduke uzsiaugint.
Atsakyti
Maniskis ant galvytes turi tokiu rausvu demeliu, jas dengia plaukuciai, tai labai nesimato. Dabar matosi kiek labiau, nes pradeda nuslinkti pirmieji plaukuciai:)
Atsakyti
Na mes irgi turime rausvą dėmę ant kaktos. Kartais ji ryškesnė, kartais vos pastebima. Anyta pasakojo, kad ir mano vyras mažas tokias turėjo. Dabar nėra. Aš labai nepergyvenu - berniukas, o ir šiaip, išskirtinis ženklas biggrin.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(lemonė @ 2006 06 24, 08:25)
mano abi merginos turi dėmes ant kaklo,tiesa jas(dėmeles)truputį dengia plaukučiai,bet kai būna surišti aukštai,o merginos supyksta ar verkia,tai dėmelės pasidaro tiesiog violetinės.Didžioji dar turi ir ant kaktos.Ta irgi išryškėja nuo saulės,šalcio ar verkiant,nors panelei jau greit aštuoneri.Nemanau,kad tos dėmės kadanors visiškai išnyks schmoll.gif

verysad.gif DEJA kad jos isnyks as praradau vilti. kai po menesio nuejom pas daktare ji sake kad deme isnyks iki triju menesiu tai tikrai deja dukrytei jau daugiau kaip septyni menesiai o ji vistiek matosi verysad.gif
Atsakyti
Mažasis sūnus turi "gandro žnybio" dėmelę ant pakaušio.Gydytoja sakė, kad iki metų turėtų dingti ir minėjo, kad tai laimės ženklas. Vyresnysis ant dešinio šono 5 litų monetos dydžio šviesiai rudą dėmę, tokią pačią turi ir tėtis, tai manom. kad ji paveldėta.
Atsakyti
Mano dukrytė irgi turi dėmę ant kaktos vadinama "angelo bučiniu"
Man pačiai irgi buvo dėmės ant pakaušio ir rankos, kai gimiau. Deje, tikriausiai prieš 25 metus, hemangiomų dar negydė lazerių švitinimu, g.gif todėl man jas išoperavo 3mėn. amžiaus verysad.gif Turiu dabar randa doh.gif
Atsakyti
Pas mus ant abieju akyciu buvo demes, bet iki 6 men isbluko.Knygos raso kad iki 1 metu turi isnykti.
Atsakyti