Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

gerais norais ir pragaras grystas lotuliukas.gif lotuliukas.gif As siandien nusipirkau tuos skobtukus,tai jau darysiu ir as tuos cepelinus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos - mes irgi Piemenėlių cepelinus gaminome - skanu labai. Tiesa - mums tai ne naujas patiekalas - tik skobdavome ne moliūgo skobtukais (išbandžiau - man labai patiko su jais skobti) - bet tokiais suktukais - nežinau kaip paaiškinti. Išsiskobia kiaurai - o išskobtoji dalis - spiralės formos. Tų skobtukų dar prieš mėnesį Gariūnuose, tam gale, kur baltarusai anksčiau prekiavo, buvo pilna. Ir kainavo apie 1, o gal dar mažiau - nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editam: 22 rugsėjo 2007 - 19:39
QUOTE(daividija @ 2007 09 22, 18:43)
gerais norais ir pragaras grystas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As siandien nusipirkau tuos skobtukus,tai jau darysiu ir as tuos cepelinus thumbup.gif


Gal gali atskleist kur radai pirkti?
Atsakyti
Dariau vakar piemeneliu cepelinus bigsmile.gif labai,labai skanus gavosi visi gyre kas valge thumbup.gif aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tija @ 2007 09 23, 19:13)
Gal gali atskleist kur radai pirkti?

blush2.gif blush2.gif as ne Lietuvoj gyvenu....
Atsakyti
QUOTE(Tija @ 2007 09 23, 21:13)
Gal gali atskleist kur radai pirkti?



Aš pirkau Senukuose ( kur prie Urmo).
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 09 25, 06:47)
Aš pirkau Senukuose ( kur prie Urmo).


Ačiū, bandysiu ieškoti
Atsakyti
Labai noriu padėkoti Treglei už koldūnų apkepo receptą thumbup.gif Nerealu, valgėm, kad net ausys linko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2007 09 25, 14:37)
Labai noriu padėkoti Treglei už koldūnų apkepo receptą thumbup.gif Nerealu, valgėm, kad net ausys linko bigsmile.gif

Prašom prašom mirksiukas.gif , svarbu kad patiko.
Kepant koldūnus galima pridengti folija, nesukietės.
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2007 09 25, 14:37)
Labai noriu padėkoti Treglei už koldūnų apkepo receptą thumbup.gif Nerealu, valgėm, kad net ausys linko bigsmile.gif

nebuvo kietoki?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 09 25, 16:17)
nebuvo kietoki?


Visiškai ne, nes padažas juos suminkštino smile.gif
Atsakyti
Saunuoles jus merginos tiek receptu, reiks butinai isbandyti
Atsakyti