Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinos - 2

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 23, 13:25)
Sveikinu  drinks_cheers.gif
Tai jau namuose Kalėdos? smile.gif


Nu laukiu ir aš šį vakarą šaldytuvo, skalbiankės, orkaitės, kaitlentės ir gartraukio, ech jaučiu reisk šampo kalt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 11 23, 15:20)
O aš norečiau paklausti, kaip jus galvojat, ar apsimoka pirkti gera skalbimo mašina su lyginimo programa+ džiovintuva. Ar nupirkti pigesne mašina ir geresni džiovintuvą. Ačiū

aš asmeniškai rinkčiausi antrą variantą, su geresniu džiovintuvu. Džiovintuvas sėkmingai "išlygins" ir išpurens su paprasta skalbykle be jokios lengvo lyginimo funkcijos išplautus rūbus thumbup.gif
Atsakyti
man reikia skalbimo mašinos įstatyti į 52cm tarpą. tokiu atveju tinka tik per viršų dedama. nu žinau kad jos ne tokios patvarios, bet tokia situacija. Kokios rekomendacijos?
prieš tai turėjom Whirlpool. tai va dabar keturi metai jai ir ji sugedo. numeta dirza, ir nesuka doh.gif net nežinau ar verta taisyti g.gif
tai va kiek paziurejau per virsu dedamos yra: Whirlpool, AEG, Bosh, Boomberg, Siemens. Kas geriau? gal kokios nepaminejau?
Atsakyti
[quote=kettis,2007 11 20, 23:04]
visa tai mitas smile.gif o šiaip manau daugumai užteks skalbyklės su 1000-1200 aps./min.
taip, Miele yra turbūt geriausios skalbyklės rinkoje, bet jų ir kaina atitinkama. O dėl gręžimo klasės - pasakykit prašau, kokius rūbus gręžiate (tiksliau drąskote) 1600-1800 aps./min. greičiu, reiškiančiu A klasę? treningus, kažkokius darbinius rūbus - gal.. bet daugiau nelabai įsivaizduoju kasdienio panaudojimo tokių gręžimo greičių. viskam yra ribos smile.gif


As ir apatinius ir pataline, ranksluoscius ir kaikuriuos trikotazinius rubus, puku pagalves(bet ne is karto) greziu 1600-1800aps./min greiciu. Nes as juos dziovinu dziovyklej. Todel taip sutaupoma el. energija. Rubai tikrai nesidrasko. gal jei pakrautum tik keleta daiktu g.gif . Bet as tai kraunu visa laika pilna 6kg. Ir taip jau daugiau kaip 12metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 11 23, 22:12)
As ir apatinius ir pataline, ranksluoscius ir kaikuriuos trikotazinius rubus, puku pagalves(bet ne is karto) greziu 1600-1800aps./min greiciu. Nes as juos dziovinu dziovyklej. Todel taip sutaupoma el. energija. Rubai tikrai nesidrasko. gal jei pakrautum tik keleta daiktu g.gif . Bet as tai kraunu visa laika pilna 6kg. Ir taip jau daugiau kaip 12metu biggrin.gif


Nerekomenduojama tokiomis didelemis apsukomis grezti, nes labiau devisi skalbykle. Dregmes likutis skalbiniuose, greziant 1200 ir 1600 arba 1800 labai nezenkliai skiriaisi, todel patartina grezti 1200 ir tausoti skalbykle.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2007 11 23, 22:06)
man reikia skalbimo mašinos įstatyti į 52cm tarpą. tokiu atveju tinka tik per viršų dedama. nu žinau kad jos ne tokios patvarios, bet tokia situacija. Kokios rekomendacijos?
prieš tai turėjom Whirlpool. tai va dabar keturi metai jai ir ji sugedo. numeta dirza, ir nesuka  doh.gif net nežinau ar verta taisyti  g.gif
tai va kiek paziurejau per virsu dedamos yra: Whirlpool, AEG, Bosh, Boomberg, Siemens. Kas geriau? gal kokios nepaminejau?

na, jei kalbėt apie kokybišką produktą, rinkčiausi tarp Bosch, Siemens, AEG ir Electrolux skalbyklių. Whirlpool kaina neatitinka to, ką už ją gausit, o Blomberg.. tada jau galit pažiūrėt į Beko - bus pigiau, o toj pačioj turkų gamykloj surinkta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 23, 15:55)
Sveikinu  drinks_cheers.gif
Tai jau namuose Kalėdos? smile.gif


Aha, Jau Kalėdos...
labai džiaugiuosi mirksiukas.gif Pirmas skalbimas pavyko, taip kad skalbenkė agzaminą išlaikė... thumbup.gif
good.gif ačiuks už pasiūlytą modelį. Parduotuvėj tokios nebuvo, tat užsakiau parvežti.
Atsakyti
Sveiki skalbykliu ekspertai 4u.gif atejo laikas savo senute isleist i pensija ir ieskot naujos skalbyles, patarkit ka rinktis? Reikia siauros, ne per virsu pakraunamos, nes del vietos stokos skalbykle imontuota virtuveje i spintele rolleyes.gif Bandziau skaityt, bet pasimeciau visai shitoj temoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2007 11 26, 19:52)
Sveiki skalbykliu ekspertai  4u.gif  atejo laikas savo senute isleist i pensija ir ieskot naujos skalbyles, patarkit ka rinktis? Reikia siauros, ne per virsu pakraunamos, nes del vietos stokos skalbykle imontuota virtuveje i spintele  rolleyes.gif  Bandziau skaityt, bet pasimeciau visai shitoj temoj  blush2.gif


Tai tau įmontuojamos reikia, ar kaip?

Aš kaip tik praeitą savaitę nusipirkau siaurą (40 cm), pakraunamą iš šono Siemens WS 12X460BY, vokiška, tikiuosi ilgai tarnaus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Herbal @ 2007 11 27, 13:11)
Tai tau įmontuojamos reikia, ar kaip?

Aš kaip tik praeitą savaitę nusipirkau siaurą (40 cm), pakraunamą iš šono Siemens WS 12X460BY, vokiška, tikiuosi ilgai tarnaus... mirksiukas.gif

o tokiu buna? blush2.gif niekur nemaciau.. pas mane paprasta siaura skalbykle igrusta i spintele.. tiksliau spintele padaryta tokio dydzio, kad tilptu. Jei butu imontuojama, tai is vis super rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2007 11 27, 18:42)
o tokiu buna?  blush2.gif  niekur nemaciau.. pas mane paprasta siaura skalbykle igrusta i spintele.. tiksliau spintele padaryta tokio dydzio, kad tilptu. Jei butu imontuojama, tai is vis super  rolleyes.gif


Yra įmontuojamų, bet jos brangesnės
Electrolux EWI 1235 — 1800 Lt
Čia jau su džiovykle kartu
AEG 14710VIT — 2500 LT
Siemens WDI 1442EU — 3650 Lt
Atsakyti
Sveiki, skalbimo masinu ekspertai ir ekspertes 4u.gif skubiai reik skalbiankes, db blaskausi tarp ARG 52840 IR ELECTROLUX 12470...gal kas galit patart kuri geresne?siaip dizainas man ELECTROLUXU labiau patinka,o kurios is ju geresnes as nezinau...o ka galvojat apie ARISTON skalbimo masinas?
Atsakyti