Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinos - 2

QUOTE(kettis @ 2008 06 07, 08:55)
na, dėl Bosch "made in Germany" tai kažkaip labai abejočiau, greičiau jau bus "made in Turkey", kaip ir daug kitų Bosch skalbyklių. O tomis lentelėmis prekybos centruose, kur nurodytos pagaminimo šalys, tai siūlyčiau mažiau tikėti - daugumoje parduotuvių ten visiški "vėjai" surašyti.

Aš rinkčiaus Electrolux'ą.


as paprastai ir netikiu, bet "kazkas sake" kad wlx serija renkama vokietijoj ir visi pardavejai ta sutartinai tvirtina, netgi tie kurie iskart saziningai apie kitus modelius sako kad pagamintas turkijoj ar lenkijoj ar kur kitur. elextroluxas man truputi nerimo del dydzio kelia, o siaip nieko blogo passakyt negaliu apie ji. beje pratesiant sena minti del vokietijoje ir lt parduodamu skalbiankiu kokybes skirtumo. is esmes jei pirksi ta pati modeli, tai nieks nesiskirs, visa beda kad lt parduodami modeliai by arba oe (kalbant apie boschus) o vokietijoj eu arba gali koki uk gaut. o tarp rinku kuriom skirtos skalbiankes didelis atotrukis - pvz esu girdejes kad ws serijos siemensam didziojoj britanijoj duodavo iki 10 metu garantija smile.gif taip kad skirtumas visgi yra kur pirkt wink.gif
bosch wlx24460oe(arba by) mano manymu kokybe labai skirtus nuo wlx24460es.
beje kazkur forumuos buvau rades kad uk boschu patikimumas apie 92% (~3000 respondentu). tai jau si ta sako wink.gif
Atsakyti
Skalbiu su Bosch jau daugiau nei 6 metai ir man thumbup.gif
Atsakyti
Sveikuciai,
Nezinau, gal ir kvailas klausimas, bet ar jus naudojat vandens minkstikli skalbyklei? Esu girdejus ivairiu nuomoniu siuo klausimu, kurios kardinaliai skiriasi... Ar tikrai jie padeda. O jei naudojat, tai i koki skyreli ji pilti? Juk skalbiant, vanduo skalbykleje keiciamas kelis kartus, tai kokia prasme pirma vandens kieki minkstint, kai toliau vistiek bus naudojamas kietas vanduo??...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrusi: 09 birželio 2008 - 13:29
na ką - pas mus atkeliavo AEG-Electrolux L 47020. su tuo kažkokiu mandru inverteriniu varikliu. galiu pasakyti kad dirba tikrai labai labai tyliai smile.gif kaip toliau seksis - žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 06 09, 19:28)
na ką - pas mus atkeliavo AEG-Electrolux L 47020. su tuo kažkokiu mandru inverteriniu varikliu. galiu pasakyti kad dirba tikrai labai labai tyliai smile.gif kaip toliau seksis - žiūrėsim smile.gif

Gal galite pasakyti kiek mokejote?
Papildyta:
Jau Samsungu tai mes nusivyleme sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2008 06 15, 14:07)
Gal galite pasakyti kiek mokejote?
Papildyta:
Jau Samsungu tai mes nusivyleme sad.gif


labai tiksliai nepasakysiu, bet Ogminoje nusiderėjome iki 1800 lygtai, dar kažkiek mažiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 06 15, 16:43)
labai tiksliai nepasakysiu, bet Ogminoje nusiderėjome iki 1800 lygtai, dar kažkiek mažiau ax.gif



http://www.computer....n...or=&search=
1749lt
kitur - brangiau, bet jei nurodysit, kad aarc pardavineja uz 1750lt turetumet uz panasia kaina gaut wink.gif

beje maniskis boschas irgi labai tyliai dirba nors ant dokumentu raso apie 70db grezimo metu, bet realiai jei esi kitam kambary, tai nesigirdi isvis kad ijungtas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vienas: 16 birželio 2008 - 13:35
QUOTE(Vienas @ 2008 06 16, 13:27)
http://www.computer....n...or=&search=
1749lt
kitur - brangiau, bet jei nurodysit, kad aarc pardavineja uz 1750lt turetumet uz panasia kaina gaut wink.gif

beje maniskis boschas irgi labai tyliai dirba nors ant dokumentu raso apie 70db grezimo metu, bet realiai jei esi kitam kambary, tai nesigirdi isvis kad ijungtas wink.gif


pasirodo kad mes tiek ir mokėjom - paklausiau MB smile.gif o dėl tylumo - man ir ana labai netrukdė, nors nebuvo baisiai garsi, bet va šitos kartais einu pažiūrėt ar veikia biggrin.gif
Atsakyti
O kas tas interverterinis variklis? Gal kas paaiskintu kuom skalbykle geresne su tokiu varikliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2008 06 16, 21:39)
O kas tas interverterinis variklis? Gal kas paaiskintu kuom skalbykle geresne su tokiu varikliu smile.gif


kiek man žinoma - jis tylesnis, tuo skiriasi nuo kitų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 06 16, 23:04)
kiek man žinoma - jis tylesnis, tuo skiriasi nuo kitų smile.gif

Labai aciu. Kaip tik ieskau kuo tylesnes ir galvoju ar cia ta skalbimo masina su tokiu varikliu dirbs tyliau, ar as jau cia i lankas visai mastau lotuliukas.gif Tai gerai kad ne as viena, tai gal mazdaug teisingai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2008 06 16, 22:39)
O kas tas interverterinis variklis? Gal kas paaiskintu kuom skalbykle geresne su tokiu varikliu smile.gif

Iverterinis variklis yra sukamas elektromagnetinėmis bangomis, o ne mechaniškai, su taip vadinamais "šepetėliais", todėl nėra to įkyraus mechninio variklio sukimosi triukšmo, girdimas nebent tik vandens pliuškenimas.
Atsakyti