Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinos - 2

Labadiena smile.gif Norėčiau paklaust, gal jūs žinote kokių parduotuvių Kaune, kad būtų buitinė technika (skalbimo mašinos) su transportavimo defektais? Radau tik vieną... g.gif
Atsakyti
Mes prieš 4 metus pirkoms Wirpool. Vinioje turėjome tik vieną vietą, kurią galėjom išnaudoti skalbimo mašinai, todėl tenai tilpo tik siaura mašina, t.y. kraunama per viršų. Nu man kažkaip visad patikimesnės atrodydavo tos kur per šoną kraunamos. Bet teko pirkti kitokią.
Tai va tuos 4 metus jokių problemų neturėjau. O dabar vis numeta diržą, kuris suka būgna. Tai dabar teks ieškoti meistrų.

QUOTE(Aistute666 @ 2007 09 30, 18:49)
Labadiena smile.gif Norėčiau paklaust, gal jūs žinote kokių parduotuvių Kaune, kad būtų buitinė technika (skalbimo mašinos) su transportavimo defektais?  Radau tik vieną...  g.gif

aš žinau tokią Aleksote. Važiuojant nuo centro, link Maximos bazės gerokai už turgaus po kairę pusę. Bet tiksliau nepasakysiu. nepamenu
Atsakyti
QUOTE(Aistute666 @ 2007 09 30, 17:49)
Labadiena smile.gif Norėčiau paklaust, gal jūs žinote kokių parduotuvių Kaune, kad būtų buitinė technika (skalbimo mašinos) su transportavimo defektais?  Radau tik vieną...  g.gif


Mane irgi labai domintų skalbyklės su defektais ar naudotos, gal kas žino parduotuvių Vilniuje , nes šiuo metu negaliu sau leisti nusipirkti naujos skalbykles, o jau verkiant reikia ax.gif
Atsakyti
Kokia nuomone del LG skalbimo masinu i kurias montuojami naujos kartos varikliai? (suteikiama 10 metu garantija)
beje ir kaina ju nera didele ~1500Lt
Gal kas turite, pasidalinkit ispudziais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariukas: 23 spalio 2007 - 08:26
Mes jau 4 metai turime Elektrolux skalbyklę (kraunama iš priekio). Jokių priekaištų, veikia kaip bitė. thumbup.gif
Atsakyti
As turiu ARDO, 1200 grezimo greitis, pakraunama per virsu.

Bet antra karta tokios nebepirksiu... pirkau del stabilumo ir kad vietos nera daug pastatyti... O ji visa taip purtosi grezdama blink.gif kip 10 metu senumo BOSCH pas mano teta... blink.gif

Zodziu tikrai nestebuklas... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 06 24, 00:22)
Siaura ARDO užima vietą pas mane. NIEKADA NEPIRKIT.

mes jau 10 metu turim ardo esu lab patenkinta
Atsakyti
Perkant skalbykle dar reiktu pasidometi, kur ji yra surinkta, ar jos pagrindiniai mazgai.

Elektroliuksas, Boschas, Wirpool ir berots Zanussi prie kelis metus savo gamyklas is Europos iskele i Azija (Kinija, Koreja ir pan.....).

Na ir dar vienas is patarimu butu aplamai perkant buitine technika. Pries isigijant vienoki ar kitoki gamini vertetu pasidometu konkreciai kuom butent vienoks ar kitoks gamintojas specializuojasi. Tarkims dauguma gamina ir skalbykles, ir vyrykles ir pan......., bet pagrindine specializacija - skalbykles. Cia kaip pvz.
Atsakyti
Renkuosi tarp Elektrolux ir Bosch, modeliai beveik vienodi, kaina šiek tiek skiriasi, ką išsirinkt? Labiau linkstu prie elektroluxo, tačiau kai kurie draugai tvirtina, kad boch skalbiankėm lygių nėra. Ką išsirinkti?
Atsakyti
QUOTE(Xleopatra @ 2007 10 23, 20:05)
As turiu ARDO, 1200 grezimo greitis, pakraunama per virsu.

Bet antra karta tokios nebepirksiu... pirkau del stabilumo ir kad vietos nera daug pastatyti... O ji visa taip purtosi grezdama  blink.gif  kip 10 metu senumo BOSCH pas mano teta... blink.gif

Zodziu tikrai nestebuklas... verysad.gif


Stabiluma priklauso nuo masinos dydzio.
Kuo didesne tuo stabilesne, taip pa t nuo svoriu, amortizatoriu ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Vikusia @ 2007 10 24, 07:49)
Renkuosi tarp Elektrolux ir Bosch, modeliai beveik vienodi, kaina šiek tiek skiriasi, ką išsirinkt? Labiau linkstu prie elektroluxo, tačiau kai kurie draugai tvirtina, kad boch skalbiankėm lygių nėra. Ką išsirinkti?


Jei kainos panasios, tai ir kokybe bus panasi.
Boschas gamina geras skalbimo masinas, kai buvo gaminama Vokietijoje, dabar tik vidutines, aisku reikia ziureti konkretu modeli.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 10 24, 09:29)
Stabiluma priklauso nuo masinos dydzio.
Kuo didesne tuo stabilesne, taip pa t nuo svoriu, amortizatoriu ir pan.
Papildyta:
Jei kainos panasios, tai ir kokybe bus panasi.
Boschas gamina geras skalbimo masinas, kai buvo gaminama Vokietijoje, dabar tik vidutines, aisku reikia ziureti konkretu modeli.



O elektrolux??
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 10 24, 14:13)
O elektrolux??



geriau uz visokias beko, ardo, gorenje, whirlpool ir t.t...
Atsakyti