Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

Va cia man patiko tos "tigrines'' plyteles, idomiai iskliuotos bigsmile.gif bet taip ir nesupratau ar cia vonia ar dusas? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 16, 16:05)
Va cia man patiko tos "tigrines'' plyteles, idomiai iskliuotos  bigsmile.gif  bet taip ir nesupratau ar cia vonia ar dusas? g.gif


manyčiau - dušas smile.gif plytelės gal ir gražios, bet man per viskas per marga schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdziuke: 16 birželio 2007 - 15:15
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 16, 14:53)
O cia mano kukli, bet man laaaaabai grazi vonia  wub.gif  wub.gif  wub.gif
doh.gif  cia fotkinta tada, kai plyteles dar buvo nenuvalytos  doh.gif dabar tingiu perfotofrafuoti  ax.gif


Aha gražu
QUOTE(kusachius @ 2007 06 16, 15:06)
pora nuotrauku is realybes  smile.gif  mes su draugu vienam bute priprojektavom tokia vonia (beveik viskas -is "senuku")
user posted image
user posted image


Labai fainas apšvietimas super tikrai fainai atrodo thumbup.gif
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 16, 16:05)
Va cia man patiko tos "tigrines'' plyteles, idomiai iskliuotos  bigsmile.gif  bet taip ir nesupratau ar cia vonia ar dusas? g.gif
user posted image

Man ir įdomus kas čia?O atrodo tai gražiai,man su tokia egzotika. thumbup.gif
Atsakyti
Sviesu, jauku ir grazu

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Idomiai ir graziai isdeliotos plyteles bigsmile.gif pertvara tarp tualeto ir vonios thumbup.gif


user posted image
Atsakyti
isprotejusi, galima tau kalausimeli? bigsmile.gif kokiu tikslu tu cia dedi tas nuotraukas viena po kitos? g.gif neturi ka veikti? mirksiukas.gif seip tai suprantu kai zmogus perziuri belekiek tu fotkiu ir pamates kazka ispudingo parodo, bet kai tau cia kas antras rastas vaizdas patinka ir tu ji ikeli iskart cia, tai rimtai nesuprantu kame cia prasme? doh.gif rimtai neturi ka veikti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 06 16, 17:23)
isprotejusi, galima tau kalausimeli?  bigsmile.gif  kokiu tikslu tu cia dedi tas nuotraukas viena po kitos?  g.gif  neturi ka veikti?  mirksiukas.gif  seip tai suprantu kai zmogus perziuri belekiek tu fotkiu ir pamates kazka ispudingo parodo, bet kai tau cia kas antras rastas vaizdas patinka ir tu ji ikeli iskart cia, tai rimtai nesuprantu kame cia prasme?  doh.gif  rimtai neturi ka veikti?  doh.gif



pinigus uz tai gaunu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 06 15, 16:07)
Niekaip neapsisprendžiame dėl plytelių išdėstymo doh.gif. Kuris variantas jums gražesnis? g.gif Taip pat prašau pasakyti ir jeigu joks negražus  ax.gif aciuks.gif




Aš dėčiau pirmą, o pagyvinčiau su ryškiai salotinėm žvakidėm, vazom, džiovintom gėlėm, ryškiais rankšluosčiais, chalatu ir pan. Aš galvoju, kad kai vonia yra kelių spalvų, paskui pridedi dar visko (kad ir skalbinių dėžę), tai pasidaro mirgu margu, na nebent tau patinka taip, nes man dabar tai tokių ramių ir subtilių spalvų metas biggrin.gif .

Dar kai turėjau vonioj baltas grindis, tai keiksnojausi, kiekvienas nukritęs mano plaukas matydavosi, o dar juodą katę turiu, tai doh.gif . Bet dabar irgi darysiu šviesią sau vonią biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 16 birželio 2007 - 17:48
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 06 16, 17:23)
isprotejusi, galima tau kalausimeli?  bigsmile.gif  kokiu tikslu tu cia dedi tas nuotraukas viena po kitos?  g.gif  neturi ka veikti?  mirksiukas.gif  seip tai suprantu kai zmogus perziuri belekiek tu fotkiu ir pamates kazka ispudingo parodo, bet kai tau cia kas antras rastas vaizdas patinka ir tu ji ikeli iskart cia, tai rimtai nesuprantu kame cia prasme?  doh.gif  rimtai neturi ka veikti?  doh.gif

nieko nesuprantu, merginos ko jus kabinates del tu foto, tema juk nemokama g.gif ... pralekit pro tas nuotraukas jei jos jus taip vargina, beto jos nesikartoja tos pacios, kiekviena karta skirtingos umn.gif

Man asmeniskai labai gerai ir patinka foto ikelimas i tema, juk ir kalbame apie VONIOS kambari, ruosiames remontuotis visa buta, tai man aktualu VISKAS ir kiekvienos asmenine patirtis ir interjero nuotraukos, o eiti per google ir dar rankiotis is galybes foto kam? kai man labai padeda SM tema ir jau turiu keleta foto kuriomis vadovausimes darant remonta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 06 17, 15:33)
nieko nesuprantu, merginos ko jus kabinates del tu foto, tema juk nemokama  g.gif  ... pralekit pro tas nuotraukas jei jos jus taip vargina, beto jos nesikartoja tos pacios, kiekviena karta skirtingos  umn.gif

Man asmeniskai labai gerai ir patinka foto ikelimas i tema, juk ir kalbame apie VONIOS kambari, ruosiames remontuotis visa buta, tai man aktualu VISKAS ir kiekvienos asmenine patirtis ir interjero nuotraukos, o eiti per google ir dar rankiotis is galybes foto kam? kai man labai padeda SM tema ir jau turiu keleta foto kuriomis vadovausimes darant remonta  4u.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Kai tiksliai nežinai ko nori - visa info naudinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu **** nesikeikus doh.gif ir vel jus apie tas nuotraukas, nu atsikniskit jus, jau net bloga darosi beskaitant, nuolatiniai priekaistai doh.gif NUSIBODO gun_rifle.gif Isprotejusi tu maladec mirksiukas.gif Nedeliok daugiau tu nuotrauku ir bus ramu mirksiukas.gif Paskui pacios prasys hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2007 06 17, 19:23)
Nedeliok daugiau tu nuotrauku ir bus ramu



Ok mirksiukas.gif pasinaudosiu tavo patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 17, 19:47)
Ok  mirksiukas.gif  pasinaudosiu tavo patarimu  ax.gif

O tai kaip pvz. aš blush2.gif unsure.gif Nu dėl manęs keletą, a? mirksiukas.gif
Po netą naršyt gali, jei laiko turi marias ir žinai ko konkrečiai nori ir kai jau reikia. O man remontai oi dar kaip toli, tai aš va iš čia ir iš jūsų visų pasamprotavimų ir patirties savo taupyklėlę pildau aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danuška: 17 birželio 2007 - 18:53