Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anginos operacija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Meta*
QUOTE(cheery @ 2009 12 09, 16:25)
tai vat, kad esu apturėjus dvi vienodas procedūras skirtingose ligoninėse, prieš pirmą buvo duoda, prieš antrąją - ne. Ir buvo lygiai tas pats..
tikrai suprantu gydytojus, kad jie dirba labai atsakingą darbą ir gauna tikriausiai per mažus atlyginimus, tačiau vis tiek nemanau, kad tai yra išeitis.. Aš padėką gydytojui galiu išreikšti nunešdama gėlių, saldainių ir pan. Bet duoti pinigus kažkaip man nepriimtina.. ax.gif
*

Na manau kiekvienas pasirenka, neteisiu dudoanciu, bet nesakau, kad tai privaloma smile.gif Jei lauki eilese, tvarkingai, tada tikrai matyt nebuciau galvojus apie pinigelius. As asmeniskai jauciausi skolinga, nes patekau pas daktara, kuri norejau, be eiliu, tik paskambinus kita ryta jau atsiduriau konsultacijoje, operacijai laika irgi parinko labai staigiai, po poros sav., priderino prie mano svarbiu egzaminu ir darbu...taip kad zinau, jog tiesiog registruodamasi nieko panasaus nebuciau gavusi... 4u.gif o juk realiai noredama greitai ir butent pas ta daktara tureciau eiti i privatu jo kabineta ir moketi kur kas daugiau! ax.gif
September_Lady
aciu uz info ax.gif kaip visur ji skirtinga g.gif siaip nesu linkusi dalinti, kaip dauguma, net keliaudami tyrimams ar siaip kaskart apsilankius, bet cia vis tik operacija, kad ir nedidele, tai del sventos ramybes reiks "atmojuot" kazkiek unsure.gif tuo labiau, kad lankytoju neleis, o vyro visa diena irgi niekas ten nelaikys, tai prieziura gal pamanoma bus blush2.gif
Meta*
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 09, 18:55)
aciu uz info ax.gif  kaip visur ji skirtinga g.gif  siaip nesu linkusi dalinti, kaip dauguma, net keliaudami tyrimams ar siaip kaskart apsilankius, bet cia vis tik operacija, kad ir nedidele, tai del sventos ramybes reiks "atmojuot" kazkiek unsure.gif tuo labiau, kad lankytoju neleis, o vyro visa diena irgi niekas ten nelaikys, tai prieziura gal pamanoma bus blush2.gif
*

Sekmes ir istvermes!
Beje, kaip jau minejau, bent jau Vilniuje, tai tas vienas zmogus, kuri per karantina leidzia su leidimu, ten gali sedet kiek nori. Jei ten kas nors burba, manau uztenka graziai paprasyti sesuciu ax.gif "Uz grazias akis" prie manes ileido ir dar negavus leidimo, tik atejus i ligonine 4u.gif
GhostRider
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 09, 13:49)
sveikutes,
manes penktadieni laukia sita operacija ir dabar visu teiraujuosi "kokiais banknotais" reikia apdalinti chhirurga ir anesteziologa, kad viskas butu ciki? ir kada, pries ar po operacijos? operuosiuos kauno klinikose.
*

sveika, visų pirma noriu palinkėti didelės sėkmės. 4u.gif tiek gydytojui, kuris ir operuos ir prižiūrės ir anestezeologui duokit prieš operacija, asmeniškai aš daviau apsilankymo metu, iki operacijos likus keturiom dienom. o anestezeologui kai nuvedė į operacinę. o kiek duot tai jau jums pačiai apsispręst kiek negaila ir pan .
Baravyke
Jus cia apie operacija snekat ar apie duoti ar neduoti tongue.gif
zuzla
QUOTE(Baravyke @ 2009 12 11, 07:57)
Jus cia apie operacija snekat ar apie duoti ar neduoti  tongue.gif
*

o jus apie ką šnekat? bigsmile.gif
Meta*
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 09, 14:49)
sveikutes,
manes penktadieni laukia sita operacija ir dabar visu teiraujuosi "kokiais banknotais" reikia apdalinti chhirurga ir anesteziologa, kad viskas butu ciki? ir kada, pries ar po operacijos? operuosiuos kauno klinikose.
*

Na, tai kaip sekesi operacija? ar viskas sklandziai praejo? Kaip dabar skausmai? smile.gif Jei penktadieni isoperavo, tai turetu jau blogiausia buti praeity smile.gif

Man siandien 11 d po operacijos...tiesa sakanat skausmo jau beveik nejauciu, vos vos ryjant kazkas jaucias ir balsas dar "paplonintas" ax.gif valgau praktiskai jau normaliai, tik kiek daugiau sukramtau. Sestadieni dar diena isgeriau Nimesilio, bet daugiau nebegeriu thumbup.gif Ir kasdien vis gereja, tai kai bus 2 savaites, manau jau net nebejausiu nieko biggrin.gif

Ziuriu, kad kai kurios istisas 2 savaites Nimesili ir kosytes vartoja, tai matyt man neblogai psiseke.... 4u.gif
September_Lady
QUOTE(Meta* @ 2009 12 14, 20:53)
Na, tai kaip sekesi operacija? ar viskas sklandziai praejo? Kaip dabar skausmai? smile.gif Jei penktadieni isoperavo, tai turetu jau blogiausia buti praeity smile.gif

Man siandien 11 d po operacijos...tiesa sakanat skausmo jau beveik nejauciu, vos vos ryjant kazkas jaucias ir balsas dar "paplonintas"  ax.gif  valgau praktiskai jau normaliai, tik kiek daugiau sukramtau. Sestadieni dar diena isgeriau Nimesilio, bet daugiau nebegeriu  thumbup.gif Ir kasdien vis gereja, tai kai bus 2 savaites, manau jau net nebejausiu nieko  biggrin.gif

Ziuriu, kad kai kurios istisas 2 savaites Nimesili ir kosytes vartoja, tai matyt man neblogai psiseke....  4u.gif
*

sveikos bigsmile.gif
na jau namuciuose pagaliau,kadangi viskas vyko sklandziai, temperatura buvo tik pirmas dienas, tai vakar ir isleido thumbup.gif operavausi su narkoze, todel nieko nejauciau ir atsigavau be jokiu blogumu ir skausmu thumbup.gif
apie savijauta: 2,3,4 diena pacios baisiausios verysad.gif nezinau, gal vaistuka greiciau reikia isgert, nes skausmas tiesiai per ausis kerta,o tada jau nerviskai pradeda veikt unsure.gif ypac kol klinikose gulejau, sesutes suleidzia tik kas 8val ir vsio schmoll.gif ir lauki kaip isganymo bigsmile.gif

karantinas grieztai blink.gif jokiu isimciu, bent jau tam skyriuje, net vieno lankytojo su jokiais leidimais neleisdavo, tai vyras atnese sulciu ir vandens ir buvo isvarytas unsure.gif
Papildyta:
o beje, kad tas fibrinas (ar kaip ten tos pleves baltos vadinas) nusiima? g.gif
Meta*
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 15, 20:02)
sveikos bigsmile.gif
na jau namuciuose pagaliau,kadangi viskas vyko sklandziai, temperatura buvo tik pirmas dienas, tai vakar ir isleido thumbup.gif operavausi su narkoze, todel nieko nejauciau ir atsigavau be jokiu blogumu ir skausmu thumbup.gif
apie savijauta: 2,3,4 diena pacios baisiausios verysad.gif nezinau, gal vaistuka greiciau reikia isgert, nes skausmas tiesiai per ausis kerta,o tada jau nerviskai pradeda veikt unsure.gif ypac kol klinikose gulejau, sesutes suleidzia tik kas 8val ir vsio schmoll.gif ir lauki kaip isganymo bigsmile.gif

karantinas grieztai blink.gif jokiu isimciu, bent jau tam skyriuje, net vieno lankytojo su jokiais leidimais neleisdavo, tai vyras atnese sulciu ir vandens ir buvo isvarytas unsure.gif
Papildyta:
*

Sveikinimai smile.gif
Oho vargsele, visiskai nieko neileido! Tai net negalejo niekas naminio svelnaus maistelio atnesti...man kazkaip tas ligonines maistas neiveikiamas beveik budavo, tai valgiau tik atnesta saviskiu varske ar sultinuka smile.gif ...na nieko, svarbu jau namie smile.gif
Aha as ir to ukolo jau laukdavau i laikrodi zvilgciodama! thumbup.gif

O del fibrino, tai cia sasas, jo nereikia nudraskyti, todel valgai svelnu maisteli, kad jo nenudraskyti ir nesukelti kraujavimo. Jis naturaliai po truputi nusilups (kaip ir kiekvienas sasas), net nepastebesi smile.gif Daktaras man sake, kad kai jau jo visai neliks, reiskia pasveikau thumbup.gif Va man 12ta diena, tai jo jau nedaug yra. Pirma visa savaite tai jis beveik visas buvo likes, o dabar jau kasdien vis maziau yra smile.gif
September_Lady
QUOTE(Meta* @ 2009 12 15, 19:58)
Sveikinimai  smile.gif 
Oho vargsele, visiskai nieko neileido! Tai net negalejo niekas naminio svelnaus maistelio atnesti...man kazkaip tas ligonines maistas neiveikiamas beveik budavo, tai valgiau tik atnesta saviskiu varske ar sultinuka smile.gif ...na nieko, svarbu jau namie  smile.gif
Aha as ir to ukolo jau laukdavau i laikrodi zvilgciodama!  thumbup.gif

O del fibrino, tai cia sasas, jo nereikia nudraskyti, todel valgai svelnu maisteli, kad jo nenudraskyti ir nesukelti kraujavimo. Jis naturaliai po truputi nusilups (kaip ir kiekvienas sasas), net nepastebesi smile.gif Daktaras man sake, kad kai jau jo visai neliks, reiskia pasveikau  thumbup.gif Va man 12ta diena, tai jo jau nedaug yra. Pirma visa savaite tai jis beveik visas buvo likes, o dabar jau kasdien vis maziau yra smile.gif
*

aciu 4u.gif
o neleido visiskai nieko schmoll.gif tai vyras po operacijos buvo 5min ir tada kai jau i namus vezesi blink.gif
maistas tikrai tragiskas ohmy.gif tos koses, ant tos pacios koses uzpilta vandens ir skaitosi sriuba ir ta malta mesa... blink.gif fu fu fu, bet apetito neturejau visai, tai ir varskytes nelabai domino, state visas dienas laselines smile.gif
o kaip su ledais? galima juos valgyt kazin? blush2.gif
Meta*
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 16, 14:49)
aciu  4u.gif
o neleido visiskai nieko schmoll.gif tai vyras po operacijos buvo 5min ir tada kai jau i namus vezesi blink.gif
maistas tikrai tragiskas ohmy.gif tos koses, ant tos pacios koses uzpilta vandens ir skaitosi sriuba ir ta malta mesa... blink.gif fu fu fu, bet apetito neturejau visai, tai ir varskytes nelabai domino, state visas dienas laselines smile.gif
o kaip su ledais? galima juos valgyt kazin? blush2.gif
*

Oho ir laselines visas dienas...as kazkaip su pirma diena litru skyscio per laseline issisukau...poto kazkaip prisiversdavau atsigerti pati, nes tas kateteris ikistas erzino ax.gif

Apie ledus klausiau, man daktaras sake, kad galima, bet atskaite paskaita kad ledai tik pieno milteliu chemija ir tikrai jokios vertes neturi biggrin.gif Bet realiai tai galima, tik matyt atsargiai ir po truputi ax.gif

O kaip kalbet sekesi? As tai visa savaite vos kalbejau, arba labai greitai nuo kalbejimo nuvargdavau smile.gif
September_Lady
QUOTE(Meta* @ 2009 12 16, 15:16)
Oho ir laselines visas dienas...as kazkaip su pirma diena litru skyscio per laseline issisukau...poto kazkaip prisiversdavau atsigerti pati, nes tas kateteris ikistas erzino  ax.gif

Apie ledus klausiau, man daktaras sake, kad galima, bet atskaite paskaita kad ledai tik pieno milteliu chemija ir tikrai jokios vertes neturi  biggrin.gif Bet realiai tai galima, tik matyt atsargiai ir po truputi  ax.gif

O kaip kalbet sekesi? As tai visa savaite vos kalbejau, arba labai greitai nuo kalbejimo nuvargdavau  smile.gif
*

aha po pora buteliu, gal ten puslitris (natrio chlorido ir drusku tirpalo), lasindavo, o kateteri tik isvaziuojant iseme, net buvau pamirsus apie ji, sesute paklause ar nereik isimt doh.gif

su kalbejimu tai sunku, ziuriu net vaikas i mano mostus ir gestus reaguoja jau thumbup.gif nes stengiuos nekalbet per daug schmoll.gif ir taip tas balsas kaip laputes lotuliukas.gif o jei dar sukutena kur gerklej, tai isvis nefaina, kai pakoset uzsinori blink.gif
Meta*
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 16, 19:31)
aha po pora buteliu, gal ten puslitris (natrio chlorido ir drusku tirpalo), lasindavo, o kateteri tik isvaziuojant iseme, net buvau pamirsus apie ji, sesute paklause ar nereik isimt doh.gif

su kalbejimu tai sunku, ziuriu net vaikas i mano mostus ir gestus reaguoja jau thumbup.gif nes stengiuos nekalbet per daug schmoll.gif ir taip tas balsas kaip laputes lotuliukas.gif o jei dar sukutena kur gerklej, tai isvis nefaina, kai pakoset uzsinori blink.gif
*

Na dabar kasdien vis daugiau nuveikti gausis, kai pradeda lengveti tai ne nepastebi, kaip greitai viskaspraeina smile.gif

as va au ir ziovavimo dovana atgavau beveik lotuliukas.gif ir balsas nebe toks "paplonintas" ax.gif
Dumplūnė
Sveikos anginukes.As taip pat po operacijos.Siandie 7 diena.Operavaus Siauliuose su vietine nejautra.Nieko baisaus nebuvo,uzsalde gerai,visai neskaudejo.Tik kai papurske i gerkles to saldancio tirpalo,tai labai miego uzsinorejau,seseles nuolat prase atsimerkt :lotuliukas:Siaip nelabai beskauda.Tik vakare paumeja,labiau dziovina gerkle.Galiu patart-tris kartus per diena galima gerti Ibufen sirupo,uztenka saukstelio. Skausma gerai malsina,bent 3 valandom tikrai.Siaip sis sirupas skirtas vaikams nuo skausmo ir temperaturos,bet zinia kartais tinka ir mamoms thumbup.gif Neissigaskit jei truputi sudirgins gerkle.Beje Diklofenaku nepiktnaudziaukit,jis kerta per kepenis ir skrandi(pazystama gydytoja perspejo)jei leisites tai geriau pirmiausia uzvalgyt.Ir po vietines nejautros patartina gert daug skysciu ne vien del skysciu atstatymo,bet ir del vaistu isplovimo is organizmo.Ir dar kramtykit daznai guma tik geriau vaisine,kad raumenukai mankstintusi.Sekmes sveikstant 4u.gif
September_Lady
QUOTE(***Angelo Sapnas*** @ 2009 12 17, 11:53)
Sveikos anginukes.As taip pat po operacijos.Siandie 7 diena.Operavaus Siauliuose su vietine nejautra.Nieko baisaus nebuvo,uzsalde gerai,visai neskaudejo.Tik kai papurske i gerkles to saldancio tirpalo,tai labai miego uzsinorejau,seseles nuolat prase atsimerkt :lotuliukas:Siaip nelabai beskauda.Tik vakare paumeja,labiau dziovina gerkle.Galiu patart-tris kartus per diena galima gerti Ibufen sirupo,uztenka saukstelio.    Skausma gerai malsina,bent 3 valandom tikrai.Siaip sis sirupas skirtas vaikams nuo skausmo ir temperaturos,bet zinia kartais tinka ir mamoms  thumbup.gif Neissigaskit jei truputi sudirgins gerkle.Beje Diklofenaku nepiktnaudziaukit,jis kerta per kepenis ir skrandi(pazystama gydytoja perspejo)jei leisites tai geriau pirmiausia uzvalgyt.Ir po vietines nejautros patartina gert daug skysciu ne vien del skysciu atstatymo,bet ir del vaistu isplovimo is organizmo.Ir dar kramtykit daznai guma tik geriau vaisine,kad raumenukai mankstintusi.Sekmes sveikstant 4u.gif
*

Na tu ir saunuole thumbup.gif as nesioperuociau be narkozes(nes jau turejau polipu operacije tik su uzsaldymu)

man irgi 7 diena, bet as tikrai blogai jauciuosi verysad.gif kai vaistai neveikia (Ketonal geriu) dar labai skauda, o kai pradedu valgyt ar gert, tai nuo keliu ryjimu pradeda ausis skaudet, net kai dar vaistai turetu veikt scare.gif nezinau ar cia man vienai taip neiseina atsigaut cray.gif net nejau siand i vaiko eglute... newyear.gif

labai noreciau gerti daugiau skysciu, bet vien nuo minties apie skausmus, negaliu, tikra kankyne. nes ziuriu jau oda issausejus,o ka jau kalbet apie suvartotus vaistukus mega_shok.gif
Dumplūnė
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 17, 14:35)
Na tu ir saunuole thumbup.gif  as nesioperuociau be narkozes(nes jau turejau polipu operacije tik su uzsaldymu)

man irgi 7 diena, bet as tikrai blogai jauciuosi verysad.gif  kai vaistai neveikia (Ketonal geriu) dar labai skauda, o kai pradedu valgyt ar gert, tai nuo keliu ryjimu pradeda ausis skaudet, net kai dar vaistai turetu veikt scare.gif  nezinau ar cia man vienai taip neiseina atsigaut cray.gif net nejau siand i vaiko eglute... newyear.gif

labai noreciau gerti daugiau skysciu, bet vien nuo minties apie skausmus, negaliu, tikra kankyne. nes ziuriu jau oda issausejus,o ka jau kalbet apie suvartotus vaistukus  mega_shok.gif
*

Na nera ir pas mane stebuklu smile.gif Neskauda kai valgau slidu maista ar arbata geriu.Kai prisireikia pavalgyt trinto maisto tai i porcijos pabaiga irgi ausis pradeda mausti.Tai tada griebiuosi ramuneliu arbatos.O sios per diena sugeriu nemazai,kas 2 valandas plikau.
Suprantu,kad tau ir pikta ir apmaudu.Juk sventes arteja o viskas vyksta ne taip greitai kaip norisi.Tiesiog mes visos skirtingos,skirtingai sveikstame.O ir zaizdos ten,kur slapia ir oro nera verysad.gif Bet paguoda kad su kiekviena diena vis mazeja skausmas kol galu gale liks tik prisiminimai.Pabandyk bent jau dazniau paskalaut gerkle stipria ramuneliu arbata,gal pavyks koki gurksni ir nuryt netycia tongue.gif Vitaminu pagerk vis kazkas,nei nieko.Na ka,linkiu kantrybes..
September_Lady
QUOTE(***Angelo Sapnas*** @ 2009 12 17, 19:00)
Na nera ir pas mane stebuklu smile.gif Neskauda kai valgau slidu maista ar arbata geriu.Kai prisireikia pavalgyt trinto maisto tai i porcijos pabaiga irgi ausis pradeda mausti.Tai tada griebiuosi ramuneliu arbatos.O sios per diena sugeriu nemazai,kas 2 valandas plikau.
Suprantu,kad tau ir pikta ir apmaudu.Juk sventes arteja o viskas vyksta ne taip greitai kaip norisi.Tiesiog mes visos skirtingos,skirtingai sveikstame.O ir zaizdos ten,kur slapia ir oro nera verysad.gif Bet paguoda kad su kiekviena diena vis mazeja skausmas kol galu gale liks tik prisiminimai.Pabandyk bent jau dazniau paskalaut gerkle stipria ramuneliu arbata,gal pavyks koki gurksni ir nuryt netycia  tongue.gif Vitaminu pagerk vis kazkas,nei nieko.Na ka,linkiu kantrybes..
*

Pati siand pagalvojau apie ramuneliu arbata, bet sudvejojau ar tinka, nes gydytojas nurode niekuom gerkles neskalauti, nedezinfekuoti, nes tas fibrinas turi naturaliai "gyventi" ten g.gif o man ramuneles kazkaip asocijuojasi su visu situo.

Matyt, kazkaip reikia prisiverst vienu sykiu puodeli isgert kazko ir paskui atkenteti tuos skausmus, nes kitaip isdziusiu visai doh.gif

Saunu, kad yra tokiu, kurios sveiksta greiciau 4u.gif bet iki svenciu tikiuosi pasveikt ir as ax.gif

GhostRider
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 15, 19:02)
sveikos bigsmile.gif

Papildyta:
*

sveika, jei kalbi apie pleve, kuri uzsideda 6 dienoje, jos nuimti jokiais budais negalima, ji turi buti, nevalia jos judinti, tai vienas is gijimo etapu. nono.gif
September_Lady
QUOTE(vikce333 @ 2009 12 17, 20:22)
sveika, jei kalbi apie pleve, kuri uzsideda 6 dienoje, jos nuimti jokiais budais negalima, ji turi buti, nevalia jos judinti, tai vienas is gijimo etapu.  nono.gif
*

turejau omeny balta pleve, fibrina, kuris iskart jau buvo, na bent jau antra diena tai tikrai. zinau,kad jo negalima niekaip valyti, dezinfekuoti, nors ir turi savita kvapa unsure.gif mane domina, kada jis savaime nusilupa ax.gif tai va ziuriu siand jau maziau jo like, bet yra (7d.) smile.gif
argus
Hmm man rekomendavo operuoti tonziles, nes turiu lėtinį tonzilitą. Kiek po operacijos gydotės namie?
Man kažkaip labai baisu, bijau pooperacinio laikotarpio. Vaikui išpjauta, o pati bijau.
September_Lady
QUOTE(argus @ 2009 12 17, 21:19)
Hmm man rekomendavo operuoti tonziles, nes turiu lėtinį tonzilitą. Kiek po operacijos gydotės namie?
Man kažkaip labai baisu, bijau pooperacinio laikotarpio. Vaikui išpjauta, o pati bijau.
*

Sveika smile.gif

as 7 d. gydausi, ir jei skaitei, tai jauciuos pakankamai ligonis doh.gif

isleidziant is ligonines trecia diena, dar savaitei pratese biuleteni, o paskui reiks eiti pas seimos gydytoja uzsibaigti arba prasitesti.

nenoriu gazdinti, nes kiekvienam skirtingai, bet as nesitikejau tokio pooperacinio laikotarpio, turint omeny, kad pirmas dvi dienas po operacijos dar pakankamai gerai jauciausi unsure.gif

argus
Tai vat man ir baisu. O kažkaip mano vaikui tai labai neskausmingai - gana greit jam viskas susitvarkė. Turbūt vaikams paprasčiau.
Meta*
QUOTE(argus @ 2009 12 17, 22:35)
Tai vat man ir baisu. O kažkaip mano vaikui tai labai neskausmingai - gana greit jam viskas susitvarkė. Turbūt vaikams paprasčiau.
*

Na tikrai kiekvienam skirtingai. Mano siandien jau 14ta diena. Jauciu dar gerkle, bet jau ryte ryt einu paskutiniam pasirodymui pas daktarus ir uzdarau buleteni. Fibrino galima sakyti jau nelike.

Skaudejo taip, kad prireikdavo vaistu man asmeniskai gera savaite. As geriau Nimesil ir jis labai padejo thumbup.gif .Kai kurie po operacijos, kai geriami vaistai nepalengvina gyvenimo, zinau, kad ir namie leidziasi Diclac, su juo is vis jokiu problemu.

Na taip, pirma savaite smilgos 120 g. varskes indeli suvalgyt uztrukdavo kartais ir 20-30 min, net galva palenkti sunkoka. Na bet ziurekim is gerosios puses- pilvukas aptirpo thumbup.gif O siaip tirkai viskas pakenciama. Jei esi turejusi siaubinga angina, tai skausmas nera labai blogesnis. As dabar po 2 savaiciu namie jauciuosi issimiegojus, pailsejus ir atsigavus, ko vis nepavyko padaryti iki operacijos per darba ir stresa! doh.gif

Na matau, kad kitai vargselei gerokai stipriau skauda...uzjauciu...bet jau tuoj tie skausmai baigsis mirksiukas.gif Stiprybes! Iki Kaledu viskas bus ok! newyear.gif
argus
O sakykit, pas manęs tik viena tonzilė tokia užkilusi, tai man tik ją ir išpjaus? Nes kitoj pusėj tai ji normali - nei užkilusi, nei tų kamštelių yra.
September_Lady
QUOTE(argus @ 2009 12 18, 09:46)
O sakykit, pas manęs tik viena tonzilė tokia užkilusi, tai man tik ją ir išpjaus? Nes kitoj pusėj tai ji normali - nei užkilusi, nei tų kamštelių yra.
*

Esu skaicius kazkur, kad lyg ir viena tik ispjauna kartais, bet tiksliai nzn g.gif

o as siand optmistiskiau nusiteikus, nes pabudau tik ryte thumbup.gif , o ne kaip visas 4 naktis namie 3.40 kaip laikrodis savijauta vaistuku reikalaudavo unsure.gif jauciu tai geras zenklas ax.gif
GhostRider
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 17, 20:40)
turejau omeny balta pleve, fibrina, kuris iskart jau buvo, na bent jau antra diena tai tikrai. zinau,kad jo negalima niekaip valyti, dezinfekuoti, nors ir turi savita kvapa unsure.gif  mane domina, kada jis savaime nusilupa ax.gif  tai va ziuriu siand jau maziau jo like, bet yra (7d.) smile.gif
*

laikui begant viskas susitvarkys, net nepajusi kada jau sveika busi. pas mane ir buvo kazkoks nemalonus kvapas, bet viskas susitvarke, dabar jau praejo 3 men beveik nieko nejauciu, tik kai kuriais atvejais
Papildyta:
QUOTE(argus @ 2009 12 17, 21:19)
*

tikrai nereikia bijoti, nera taip baisu kaip atrodo. kai isoperuoja 2-3 dienas palaiko ligonineje, po to paleidzia namo ir ten sedit ir kosytes valgom mazdaug 12dienu, po to jau imam viska valgyti tik aisku reik ziureti ir stebeti zaizdu reakcija, ar griauzia ar ne. kiekvienam zmogui individualiai.
as ir bijojau ir dabar del to gailiuosi nors daug prisikentejau, bet viskas iseina tik i gera ir tik kuo greiciau operuokites ir nelaukit.
September_Lady
4u.gif Na va mano 10 dienele ax.gif jauciuosi neblogai, nors dar isgeriau diena vaistu, tikriausiai del to, kad beveik visa diena buvau ant koju (namie, bet ne lovoj kaip iki siol).

O vakar dar sugebejau vakare nueiti i baliu drinks_cheers.gif Buvau ekskliuzyvas - nevalgiau nieko, negeriau, nedainavau doh.gif bet nieko, kenteti nebuvo sunku, nes skausmas stipresnis dar valgant uz nora unsure.gif

Siand suvalgiau jau ir kiausiniu pora ax.gif iki siol grizus is ligonines tik dziuvesiai, buljonas ir ledai blush2.gif visa kita skaudziai "kontaktuodavo" su gerklyte g.gif dingo 4-5kg ax.gif gera dieta pries sventes thumbup.gif tik dabar vitaminu reiktu pagert smile.gif
Meta*
QUOTE(chiuncia @ 2009 12 20, 22:04)
4u.gif Na va mano 10 dienele ax.gif jauciuosi neblogai, nors dar isgeriau diena vaistu, tikriausiai del to, kad beveik visa diena buvau ant koju (namie, bet ne lovoj kaip iki siol).

O vakar dar sugebejau vakare nueiti i baliu drinks_cheers.gif Buvau ekskliuzyvas - nevalgiau nieko, negeriau, nedainavau  doh.gif bet nieko, kenteti nebuvo sunku, nes skausmas stipresnis dar valgant uz nora unsure.gif

Siand suvalgiau jau ir kiausiniu pora ax.gif  iki siol grizus is ligonines tik dziuvesiai, buljonas ir ledai blush2.gif  visa kita skaudziai "kontaktuodavo" su gerklyte g.gif  dingo 4-5kg ax.gif gera dieta pries sventes thumbup.gif tik dabar vitaminu reiktu pagert smile.gif
*

Sveikinu beveik pasveikus thumbup.gif

Tikra Adventa apturejom be maito baliu ir gerimu thumbup.gif

Jo, dieta tai pries sventes tikrai nebloga thumbup.gif Man irgi pora kg pavyko pamesti, tik kad as ir taip kosytes ipratus valgyti + nemazo fizinio kruvio, tai tik vienas kitas nuo pilvuko nusivyniojo ax.gif Aisku, sotus Kaledu stalas arteja ax.gif

Uztai asmeniskai as ismokau daug leciau valgyti, kas yra tikrai sveika. Super, nes iki siol labai skubedavau valgyt thumbup.gif
September_Lady
Sveikutes 4u.gif

Na galiu prisipazinti, kad sventes praejo kaip priklauso drinks_cheers.gif thumbup.gif jauciausi tikrai gerai ir pasokau ir padainavau ax.gif blush2.gif

REZIUME apie pooperacini laikotarpi:

Beveik 2savaites buvo labai sunku, geriau vaistus kasdien, valgiau, geriau minimaliai, skausmas jausdavosi net vaistuku isgerus, taciau ar cia Kaledos stebuklu metas ar cia kas, kaip i vandeni viena diena dingo visos bedeles:bigsmile: pradejau valgyt kaip normalus zmogus, net reikdavo save sustabdyt, kad nenuryciau kietesnio maisto ir pan doh.gif

Sekmes ir visom kitoms issioperavusioms bei besiruosiancioms sitam zingsniui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Meta*
Merginos,

dabar kreipiuosi i isgijusias. Man jau praejo menesis ir savaite po operacijos, viskas buvo ok, ir daktaras patvirtino, kad pasveikau. Bet va pora savaiteliu pastebiu kad vienoje puseje yra tarsi uzsivilkes baltas sluoksnis. g.gif Ne fibrinas TIKRAI, nes jis jau senai nukrites, bet atrodo panasiai. Ir jauciu, ne tai, kad skauda, bet jauciu...nzn, ar kreiptis i daktareli vel, ar cia dar mazai praeje ir cia normalu yra...ar niekam nebuvo jau isgijus kokiu apnasu gerklytej? 4u.gif
GhostRider
QUOTE(Meta* @ 2010 01 11, 11:38)
Merginos,

dabar kreipiuosi i isgijusias. Man jau praejo menesis ir savaite po operacijos, viskas buvo ok, ir daktaras patvirtino, kad pasveikau. Bet va pora savaiteliu pastebiu kad vienoje puseje yra tarsi uzsivilkes baltas sluoksnis.  g.gif Ne fibrinas TIKRAI, nes jis jau senai nukrites, bet atrodo panasiai. Ir jauciu, ne tai, kad skauda, bet jauciu...nzn, ar kreiptis i daktareli vel, ar cia dar mazai praeje ir cia normalu yra...ar niekam nebuvo jau isgijus kokiu apnasu gerklytej?  4u.gif
*

sveika, tu geriau jau nueik pas gydytoja, bet 30 diena kazkoks sluoksnis dedasi, bet tikrai neskauda, tik kad buna kvapas blogas ir nemalonu.
Lalantukass
QUOTE(argus @ 2009 12 18, 09:46)
*

Nemanau,kad viena,kai jau pjauna,tai abi is karto pjauna... cool.gif
Meta*
Na ziuresiu, jei nedings, tai paskambinsiu daktareliui smile.gif manau nieko ten baisaus, gal pasalau, kai tokia salta ziema, o as lakstau vis visur....na nzn tik ar butinai 30 diena ten turi kazkas vilktis, juk kiekvienas organizmas skirtingas ir taip datos nenustatysi smile.gif

QUOTE(vikce333 @ 2010 01 11, 15:00)
sveika, tu geriau jau nueik pas gydytoja, bet 30 diena kazkoks sluoksnis dedasi, bet tikrai neskauda, tik kad buna kvapas blogas ir nemalonu.
*

GhostRider
QUOTE(Meta* @ 2010 01 13, 10:46)
Na ziuresiu, jei nedings, tai paskambinsiu daktareliui smile.gif manau nieko ten baisaus, gal pasalau, kai tokia salta ziema, o as lakstau vis visur....na nzn tik ar butinai 30 diena ten turi kazkas vilktis, juk kiekvienas organizmas skirtingas ir taip datos nenustatysi smile.gif
*

nesvarbu koks ten tas organizmas, bet 1, 6, 12 ir 30 dienos yra pavojingos ir per jas dedasi tam tikri sluoksniai. na jei gydytojas nepasake tai jau jo bėdos. o ir reik saugotis kur einant, juk ne vasara.
September_Lady
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 13, 12:02)
nesvarbu koks ten tas organizmas, bet 1, 6, 12 ir 30 dienos yra pavojingos ir per jas dedasi tam tikri sluoksniai. na jei gydytojas nepasake tai jau jo bėdos. o ir reik saugotis kur einant, juk ne vasara.
*

as maniau, kad 6, 10, 21 ir 30 dienos, net telefone buvau uzsizymejus taip g.gif

Na mano va db 35 dieneles po operacijos, tai kartais dar jauciu kazka, tik nepasakyciau, kad skausmas. Svarbiausia temperatura pasimatuot, jei nera, tai manau ir viskas gerai gyja( tiesa as jau seniai nebesimatuoju blush2.gif ).

O koki "atradima" apturejau doh.gif valgant mandarinus ar vynuoges, nespeju taip greit issiskyrusiu sulciu nuryt ir pradedu springti biskiuka lotuliukas.gif va ka reiskia kai nebera tonziliu, apsukas reik didint lotuliukas.gif
GhostRider
QUOTE(chiuncia @ 2010 01 13, 13:27)
as maniau, kad 6, 10, 21 ir 30 dienos, net telefone buvau uzsizymejus taip g.gif

Na mano va db 35 dieneles po operacijos, tai kartais dar jauciu kazka, tik nepasakyciau, kad skausmas. Svarbiausia temperatura pasimatuot, jei nera, tai manau ir viskas gerai gyja( tiesa as jau seniai nebesimatuoju blush2.gif ).

O koki "atradima" apturejau doh.gif  valgant mandarinus ar vynuoges, nespeju taip greit issiskyrusiu sulciu nuryt ir pradedu springti biskiuka lotuliukas.gif va ka reiskia kai nebera tonziliu, apsukas reik didint lotuliukas.gif
*

buvo ir man tas pats, vyras net juokdavosi, kad ryt nemoki smile.gif iš tikrųjų reiktu nueit pas daktarą ir tada butu ramu. tikiuosi viskas gerai bus. 4u.gif
Meta*
Ai nu su tuo rijimu tai man su viskuom biski beda buvo, atrodo truksta raumenu, kurie padeda maista nuryt tai bent kramtyti ilgiau ismokau lotuliukas.gif dabat jau kaip ir ipratau smile.gif

QUOTE(vikce333 @ 2010 01 13, 16:28)
buvo ir man tas pats, vyras net juokdavosi, kad ryt nemoki smile.gif  iš tikrųjų reiktu nueit pas daktarą ir tada butu ramu. tikiuosi viskas gerai bus. 4u.gif
*

September_Lady
QUOTE(Meta* @ 2010 01 13, 17:10)
Ai nu su tuo rijimu tai man su viskuom biski beda buvo, atrodo truksta raumenu, kurie padeda maista nuryt tai bent kramtyti ilgiau ismokau  lotuliukas.gif  dabat jau kaip ir ipratau  smile.gif
*

Kas del kramtymo tai tikrai drinks_cheers.gif o dar pastebejau, kad Citramono tablietka be problemu nuryt dabar galiu, o seniau ji man uzstrigdavo gerklej, tai per kelis kart kol isgerdavau as ja doh.gif doh.gif doh.gif
GhostRider
QUOTE(Meta* @ 2010 01 13, 17:10)
Ai nu su tuo rijimu tai man su viskuom biski beda buvo, atrodo truksta raumenu, kurie padeda maista nuryt tai bent kramtyti ilgiau ismokau  lotuliukas.gif  dabat jau kaip ir ipratau  smile.gif
*

iprasim prie visko. smile.gif pirmom dienom, gal pirmais mėnesiais sunkoka nuryt yra, juk buvom su tonzilėm ir vis kažkas trukdė mums tai padaryti ir prie to buvom priprate, o dabar kai jų jau nebeturim yra labai keista ryti ir pan smile.gif bet nieko esam dideles mergaitės tai priprasim, man jau praėjo 4 mėn ir aš jau pripratau, jauciuos puikiai biggrin.gif
irbyte
Vajey kiek cia didvyriu rolleyes.gif

O as va nesiryztu, jau dauk metu kenciu nuo ank=ginos, karta metuose pasergu rimciau, pakenciu savaite paskui atslugsta. Bet jau tonzulos buna nuolat dickes, kartais atrodo net galva trugdo palenkti - bet tai tik isitikinimas manau.

As turiu baime baisine tai operacijai, o ar butina issioperuoti? verysad.gif bijau labai

pavydziu kurios istverete jau visa tai.

o kaip vyksta pats operacijos procesas, ar jauciasi kai pjauna...man gydytoja ne pagaiuko negali ikisti paziureti gerkle, iskart dustu ziaukcioju...o apie operacija ne pagalvoti kaip ten reiktu doh.gif
zuzla
QUOTE(irbyte @ 2010 01 15, 09:57)
o kaip vyksta pats operacijos procesas, ar jauciasi kai pjauna...
*

tai paprašysi pilnos narkozės ir miegosi, nieko nejausi smile.gif
irbyte
QUOTE(chiuncia @ 2010 01 13, 18:30)
Kas del kramtymo tai tikrai  drinks_cheers.gif  o dar pastebejau, kad Citramono tablietka be problemu nuryt dabar galiu, o seniau ji man uzstrigdavo gerklej, tai per kelis kart kol isgerdavau as ja doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Man ta pati beda, nenuryje tabletku...jezau reiktu ir man operuotis, tik noreciau kad uzmigdytu...o atsikelsui buciau isoperuota jau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 01 15, 12:02)
tai paprašysi pilnos narkozės ir miegosi, nieko nejausi smile.gif
*

Manau reik man pasiryzti, uztenka kankintis, man kad ir kai nesergu angina, ilgiau kalbu uzkimstu, pradeda ne is sio ne is to skaudeti gerkle...na vienu zodziu kankyne... doh.gif

Registruoiuosi pas gydytoja kad siustu operacijai
September_Lady
Dabar nelabai suprantu, ar beturetų skaudėti man gerklę ? blink.gif blink.gif blink.gif

Šiand kažkokius negerumus jaučiu g.gif nu lygiai taip kaip prasidėdavo angina unsure.gif
GhostRider
QUOTE(irbyte @ 2010 01 15, 10:57)
Vajey kiek cia didvyriu  rolleyes.gif

O as va nesiryztu, jau dauk metu kenciu nuo ank=ginos, karta metuose pasergu rimciau, pakenciu savaite paskui atslugsta. Bet jau tonzulos buna nuolat dickes, kartais atrodo net galva trugdo palenkti - bet tai tik isitikinimas manau.

As turiu baime baisine tai operacijai, o ar butina issioperuoti?  verysad.gif  bijau labai

pavydziu kurios istverete jau visa tai.

o kaip vyksta pats operacijos procesas, ar jauciasi kai pjauna...man gydytoja ne pagaiuko negali ikisti paziureti gerkle, iskart dustu ziaukcioju...o apie operacija ne pagalvoti kaip ten reiktu doh.gif
*

sveika, tikrai ten nėra ko bijoti. ateini į operacinį atsiguli ant stalo, įdeda kateteri, pririša, kad nepabėgtume biggrin.gif tada suleidžia vaistus ir pradeda viskas suktis lotuliukas.gif ir užmiegi, kai pjauna nieko nejauti, miegi kaip meškute žiema biggrin.gif , o prabundi po operacijoskai pakelia, ryt iš karto praktiškai neįmanoma, reik spjaudyti, bet po kokių 3-5 valandu jau kaip i reiktų spjaudyti, nes turi ten viskas išsivalyti. pora valandų dar nejauti skausmo, o paskui suleidžia vaistus nuo skausmo. buvo klausimas ar butina? BUTINA IR KUO GREIČIAU. nes puliniai jie eina vis gilyn ir gilyn, tada jau ir operacija nebepades. as tikrai negazdinu, o pasakau nemalonia tiesa. tiesa dar visa para be vandens ir be maisto reik gyvent. prieš operacija vakare reiktu nebevalgyt ir ryte jokio vandens, jokio maisto iki kito ryto.
September_Lady
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 15, 21:02)
sveika, tikrai ten nėra ko bijoti. ateini į operacinį atsiguli ant stalo, įdeda kateteri, pririša, kad nepabėgtume biggrin.gif  tada suleidžia vaistus ir pradeda viskas suktis  lotuliukas.gif  ir užmiegi, kai pjauna nieko nejauti, miegi kaip meškute žiema biggrin.gif , o prabundi po operacijoskai pakelia, ryt iš karto praktiškai neįmanoma, reik spjaudyti, bet po kokių 3-5 valandu jau kaip i reiktų spjaudyti, nes turi ten viskas išsivalyti. pora valandų dar nejauti skausmo, o paskui suleidžia vaistus nuo skausmo. buvo klausimas ar butina? BUTINA IR KUO GREIČIAU. nes puliniai jie eina vis gilyn ir gilyn, tada jau ir operacija nebepades. as tikrai negazdinu, o pasakau nemalonia tiesa. tiesa dar visa para be vandens ir be maisto reik gyvent. prieš operacija vakare reiktu nebevalgyt ir ryte jokio vandens, jokio maisto iki kito ryto.
*

Pas mane ta spjaudykle net nepanaudota buvo, nieko as nesjaudziau blink.gif matyt viska iskart ryjau doh.gif siaip pirma diena po operacijos nieko nejauciau is vis, nei skausmo, nei blogumo, "dziaugsmelis" paskui aplanke unsure.gif

Bet dabar zinokit, man skauda gerkle verysad.gif ir tose vietose kur buvo tonziles, tik kazkaip is karto,pvz ryjant dar ir ausis skaudena blink.gif bet temperaturos nera kaip ir tai gal cia siaip koks pasalimas, nors saugausi kaip tik galiu.
GhostRider
QUOTE(chiuncia @ 2010 01 17, 22:34)
Pas mane ta spjaudykle net nepanaudota buvo, nieko as nesjaudziau blink.gif matyt viska iskart ryjau  doh.gif siaip pirma diena po operacijos nieko nejauciau is vis, nei skausmo, nei blogumo, "dziaugsmelis" paskui aplanke unsure.gif

Bet dabar zinokit, man skauda gerkle verysad.gif ir tose vietose kur buvo tonziles, tik kazkaip is karto,pvz ryjant dar ir ausis skaudena blink.gif  bet temperaturos nera kaip ir tai gal cia siaip koks pasalimas, nors saugausi kaip tik galiu.
*

gali visko buti, sunku pasakyti reiktu apsilankyti pas gydytoja, butu gal truputi ramiau.
Solopgang
Sveikos,
gal kas operavotes klaipedoje? kaip visks cia vyksta? pas ka ir kur operavotes? mane uzrase operacijai, bet nezinau nei kas operuos, tai jau akys baimes didziules biggrin.gif blush2.gif
GhostRider
QUOTE(Sidabra @ 2010 01 23, 10:18)
Sveikos,
gal kas operavotes klaipedoje? kaip visks cia vyksta? pas ka ir kur operavotes? mane uzrase operacijai, bet nezinau nei kas operuos, tai jau akys baimes didziules  biggrin.gif  blush2.gif
*

sveika, siaip operacijai uzraso gydytojas tas kuris operuos. nes pas ta reik ir eit. pvz as ejau pas gerkles gydytoja, mane paziurejo, kruva tyrimu prirase, ir po tyrimu pasake, kad operacija numatyta tada ir tada, tokia ir tokia valanda. idomiai cia pas jus klaipedoj. svarbiausia nebijot, viskas bus gerai, gal nueikit pas ta gydytoja, kuris uzrase operacijai ir paklauskit kas operuos, tada bus viskas aisku ir daug ramiau... smile.gif
tastyte
operavau angina pries kokius 3 metus siauliuose su pilna narkoze, tai nieko nejutau, nubudus aisku sakudejo gerkle, savaite kokia sunku buvo ryti, bet dabar viskas kaip ir gerai.. bet galiu tikrai patvirtinti kaip nera anginos visos ligos labiau puola prie plauciu bronchu.. zodziu savi pliusai ir minusai, seniau jei sirgdavau angina tai dabar daznai ziema nori kabintis kosuliai, zodziu turi labiau saugotis, bet jau man taip rolleyes.gif
GhostRider
QUOTE(tastyte @ 2010 01 26, 15:13)
operavau angina pries kokius 3 metus siauliuose su pilna narkoze, tai nieko nejutau, nubudus aisku sakudejo gerkle, savaite kokia sunku buvo ryti, bet dabar viskas kaip ir gerai.. bet galiu tikrai patvirtinti kaip nera anginos visos ligos labiau puola prie plauciu bronchu.. zodziu savi pliusai ir minusai, seniau jei sirgdavau angina tai dabar daznai ziema nori kabintis kosuliai, zodziu turi labiau saugotis, bet jau man taip  rolleyes.gif
*

bet jau geriau pakosyti negu kad su sirdim sirgti nuo anginos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.