Įkraunama...
Įkraunama...

Laikinos tatuiruotės ant kūno

tai kaip suprantu milteliai geriausia tada g.gif nors jei ten parduota tai turetu but gerai... nes jos tai ten juk puosias vis moteriskes, sake pries vestuves drinks_cheers.gif cia as apie indes
tai 100 g milteliu yra daug? as tai nezinau nieko doh.gif niekad nebandziau ir nezinau ar noriu lotuliukas.gif bet parvest tikrai galiu - tarkites, rasykit butinai bus thumbup.gif 4u.gif
tai as sestadieni, t.y. liepos 22 skrendu i vilniu, po to tai jau tik rugpjucio 24 parskrisiu ax.gif tai galiuparvest dabar, o veliau ir atsiust galesiu jei noresit cool.gif
galvokit galvokit
gal nera labai brangu? g.gif uz 100 g. 5 litai butu
Atsakyti
pelze, kaip gerai, jėga thumbup.gif jei galėčiau, toną chna užsisakyčiau (ir laukti iki rudens nereiks thumbup.gif ) bigsmile.gif
Atsakyti
nepamirskit ir manes as kaune, noreciau kokiu4 vnt didziausiu 4u.gif
Atsakyti
Oi kokios visos margos būsim lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 07 13, 21:07)
  saliuky kooperuojamės  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif gerai, aš paimsiu 500gr miltelių ir vieną tūtelę.
Atsakyti
Sveikos,as irgi labai noreciau pasidaryti laikina tattoo ,bet noreciau tik juodos,bet labai bijau tos PPD alergijos.. unsure.gif ar vadinama juoda chna,yra tas pats kas basma? g.gif ar basma taip pat kelia alergija,o gal su ja is vis negalima paisyti? unsure.gif kazkur skaiciau kad basma ir chna yra naturalu ax.gif apsvieskit mane.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(supersonic- @ 2007 07 14, 15:57)
Sveikos,as irgi labai noreciau pasidaryti laikina tattoo ,bet noreciau tik juodos,bet labai bijau tos PPD alergijos.. unsure.gif  ar vadinama juoda chna,yra tas pats kas basma?  g.gif  ar basma taip pat kelia alergija,o gal su ja is vis negalima paisyti?  unsure.gif  kazkur skaiciau kad basma ir chna yra naturalu  ax.gif  apsvieskit mane..  blush2.gif

ir gal galit kas paaiskint kuo skirias chna bastma ir indigo...?nasuprantu niekaip doh.gif
Atsakyti
help help help - kazkas parase man az del chna, as netycia istryniau blush2.gif labai prasau - parsykit dar doh.gif

o dabar bandau gal sarasa padaryti?
1. irmule 2x100g. milteliu ir tutele
2. VikaPika 4x100 g. (milteliu tu nori?)
3. saliuki 5x100 g. ir tutele
4. ??????????????????? priminkit kas prasau raset az

tai gaunas visas kilas ir da 100 g. plius 2 tuteles ten tos? as dar del to aliejuko paklausiu sese tongue.gif nu tikrai busit margos merginos thumbup.gif
Atsakyti
pelze tavęs nesulaikys už miltelių gabenimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2007 07 14, 22:42)
help help help - kazkas parase man az del chna, as netycia istryniau blush2.gif  labai prasau - parsykit dar doh.gif

o dabar bandau gal sarasa padaryti?
1. irmule 2x100g. milteliu ir tutele
2. VikaPika 4x100 g. (milteliu tu nori?)
3. saliuki 5x100 g. ir tutele
4. ??????????????????? priminkit kas prasau raset az

tai gaunas visas kilas ir da 100 g. plius 2 tuteles ten tos? as dar del to aliejuko paklausiu sese tongue.gif  nu tikrai busit margos merginos  thumbup.gif


as visko noriu kas tik imanoma ir ko teikia... noriu ir milteliu
Atsakyti
QUOTE(supersonic- @ 2007 07 14, 14:57)
Sveikos,as irgi labai noreciau pasidaryti laikina tattoo ,bet noreciau tik juodos,bet labai bijau tos PPD alergijos.. unsure.gif  ar vadinama juoda chna,yra tas pats kas basma?  g.gif  ar basma taip pat kelia alergija,o gal su ja is vis negalima paisyti?  unsure.gif  kazkur skaiciau kad basma ir chna yra naturalu  ax.gif  apsvieskit mane..  blush2.gif



Vadinamosios juodosios chna apskritai nėra schmoll.gif yra tik mišinys kuriame viena iš sudėtinių dalių - PPD doh.gif Natūrali chna yra nuo šviesiai iki tamsiai raudonos rusvos splavos (daugiau info rasi temos pradžioje) Dabar basma tai augalinės kilmės pigmentas, kuris tik patamsina chna spalvą (manau, kad basma tai yra pats pats indigo) Pati išbandžiau chna ir basma mišinį ir viskas ok, nes tai natūralu ir nėra jokių cheminių priedų mirksiukas.gif

Kiek domėjausi, tiek basma, tiek indigo yra iš to pačio augalo t.y. Indigorefa tinctoria

user posted image

Apie Indigorefa tinctoria rusų kalba

user posted image

user posted image
Foto šaltinis


Štai čia indigo atrodo lygiai kaip ir basma
user posted image
Šaltinis

Idomus puslapis apie indigo

Taip kad drąsiai galima naudoti tiek natūralią chna, tiek basma(indigo) nebijant kad atsiras alergijos kaip kad nuo PPD mirksiukas.gif
Atsakyti
pelze čia aš tau rašiau. Noriu ir aš miltelių, jei tau neperdaug jau mūsų gaunas. Miltelių 100g ir to jau paruošto tūtelėj. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pelze @ 2007 07 14, 21:42)
o dabar bandau gal sarasa padaryti?
1. irmule 2x100g. milteliu ir tutele
2. VikaPika 4x100 g. (milteliu tu nori?)
3. saliuki 5x100 g. ir tutele
4. Marzde (kol kas) 100g miltelių ir 1 tūtelę.


Ir norėjau paprašyt, jei gali, pažiūrėk sudėtį ar detaliau sužinot kaip ant pakelio parašyta. Nes galbūt, tai kažkas labai panašaus į paprastus chna miltelius, kuriuos lt bet kur galim gaut, tai nereikės tau vargt ir tuos kg vežiot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 15 liepos 2007 - 16:29