Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Laikinos tatuiruotės ant kūno
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Latelle
Arteja vasara,noreciau papuosti savo atzalas laikinomis tatuiruotemis ant kuno.Gal zinot kokiais dazais tai daryti ir kaip?Pasidalinkim....gal ir pacios pasipuosim mirksiukas.gif
Marzde
Žiūriu niekas tau neatsako, tai aš pirma busiu.
Vaikams, o gal net tau pačiai noriu pasiūlyt štai tokį dalyką. Jau buvau ir primiršus, labai gerai, kad priminei, reiks ir man vasarą pasidaryt "tatuiruotę"
http://www.naturalexpressions.org/mehndipic.html

Galima išpiešt kokius tik nori ornamentus. Tai vadinama Mehndi. Įvesk google vaizduose šį žodį, ten daug grožio išmes.
smile.gif

na ir kelios foto čia, akd aiškiau būtų apie ką kalbama.
user posted image
user posted image
Dujokaukee
Radau, jog šiam grožiui naudojama chna pasta. Tik įdomu, kur jos gauti g.gif
Latelle
Mardze,kaip grazuuuuuu.... gal pati dareisi? Su kokiais dazais geriau butu,kad ilgiau laikytusi/ Idomu cia is rankos paisoma,ar su trafaretais?
_Magnolija_
QUOTE(Latelle @ 2007 06 01, 23:38)
Mardze,kaip grazuuuuuu.... gal pati dareisi? Su kokiais dazais geriau butu,kad ilgiau laikytusi/ Idomu cia is rankos paisoma,ar su trafaretais?
*

maciau per tv kaip paiso tai is rankos viskas rolleyes.gif
irmulia
Jei ranka neklauso, puikiauisiai tam tinka ir tarfaretai mirksiukas.gif
Latelle
tik su kokiais dazais???
irmulia
Justiniškėse, Netoli Širdies chirurgijos centro, šalia Maximos vaikiškų žaislų parduotuvėje mačiau spec. dažus, skirtus vaikams (lyg antspaudėliams daryti), galvoju, gal tokie turėtų tikti... g.gif Reiks labiau pasidomėti biggrin.gif

šį tą radau:

Dažai piešti pirštais 5 spalvų 40gr.

Dažai piešti pirštais .5 spalvos po 40 gramų. Šie dažai skirti naudoti vaikams nuo 3 metų, supažindinant su spalvų pasauliu. Tai ryškių atspalvių, greitai tirpstantys dažai Dažais piešiama ant popieriaus, kartono ar kt. medžiagos, nenaudojant vandens.

user posted image
šaltinis

Ekologiški dažai vaikams diskutuojama apie spec. dažus, skirtus piešti pirštais- manau turėtų tikti tik gal nebūtų ilgalaikiai g.gif
Latelle
QUOTE(irmulia @ 2007 06 02, 00:14)
Justiniškėse, Netoli Širdies chirurgijos centro, šalia Maximos vaikiškų žaislų parduotuvėje mačiau spec. dažus, skirtus vaikams (lyg antspaudėliams daryti), galvoju, gal tokie turėtų tikti... g.gif Reiks labiau pasidomėti  biggrin.gif
šį tą radau:

Dažai piešti pirštais 5 spalvų 40gr.

Dažai piešti pirštais .5 spalvos po 40 gramų. Šie dažai skirti naudoti vaikams nuo 3 metų, supažindinant su spalvų pasauliu. Tai ryškių atspalvių, greitai tirpstantys dažai Dažais piešiama ant popieriaus, kartono ar kt. medžiagos, nenaudojant vandens.

user posted image
šaltinis

Ekologiški dažai vaikams diskutuojama apie spec. dažus, skirtus piešti pirštais- manau turėtų tikti tik gal nebūtų ilgalaikiai  g.gif
*

Manau,kad sitie kaip tik turetu kaip vaikiski greitai ir gerai nusiplauti.... g.gif
O jei su tushu? Kaip nors ji ten sutvirtinus? O gal chna milteliu yra Lietuvoje pirkt? ax.gif
irmulia
QUOTE(Latelle @ 2007 06 02, 09:25)
Manau,kad sitie kaip tik turetu kaip vaikiski greitai ir gerai nusiplauti.... g.gif
O jei su tushu? Kaip nors ji ten sutvirtinus? O gal chna milteliu yra Lietuvoje pirkt? ax.gif
*

Tie dažai kiek žinau ir nusiplauna greitai, bet tada koks smagumas vaikui g.gif O gal kokie kosmetiniai dažai tikų? g.gif Chna miltelių yra pirkti, bet chna pastos... g.gif

O kokiais dažais išdažomos merginos makiažo ar šukuosenų konkursams? g.gif Turiu omenyje tą gan ryškų įspūdingą makiažą
lukasta
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 06 01, 19:24)
Radau, jog šiam grožiui naudojama chna pasta. Tik įdomu, kur jos gauti g.gif
*

kažkada seniai buvau rytuose, tai mačiau kaip paišo su ta pasta. ten chna miltelius sumaišo su kažkuo, gal net vandeniu g.gif , gaunasi tyrelė ir ją tepa. paskui, kai nudžiūsta, tuos trupinius nupurto ir lieka piešinys. aš tiksliai nžn.
Bendraminčiuose yra tema "Musulmonas -mano vyras", man atrodo ten galima būtų gauti informacijos šia tema smile.gif
Latelle
QUOTE(irmulia @ 2007 06 02, 10:37)
Tie dažai kiek žinau ir nusiplauna greitai, bet tada koks smagumas vaikui  g.gif  O gal kokie kosmetiniai dažai tikų?  g.gif  Chna miltelių yra pirkti, bet chna pastos... g.gif

O kokiais dažais išdažomos merginos makiažo ar šukuosenų konkursams?  g.gif  Turiu omenyje tą gan ryškų įspūdingą makiažą
*

va va kazkur reiskia gauna body art,ui? as tai noreciau,kad kokias 2 savaites laikytu ir maudytis galima butu....reikia chna pastos gauti rolleyes.gif Man taip grazu....
Marzde
tuoj, palaukit, parašysiu kaip daroma ta chna pasta.
O čia įdedu nuorda su trafaretais tinkamais ant kūno, nes bent jau man tokių gražių indiškų raštų pačiai sau neišeis išpiešt.
http://www.allthingsnails.co.uk/shop/index.php?cPath=28_49
Marzde
Štai jums straipsniukas rusų kalba kaip pasigamint 'dažus tatuiruotei'. Norėjau išverst, bet labai jau tingiu blush2.gif eisiu geriau trafaretą pjaustyt ax.gif jei kas bus neaišku, klauskit, tada versim.
http://www.india.ru/india/mehandi/index.shtml

smile.gif
Latelle
gal ta chna tinka kur Droge parduoda?
Marzde
Na pagal mane tai ta chna ir yra kur ir Droge ir kitur parduoda. Bet ji turi duot tokį atspalvį, kokio norit. Geriau, kad būtų be jokių priemaišų.
Tik vat vienam forume skaičiau, kad juoda chna dažnai alergija sukelia, o aš juodos tatuiruotės ir norėčiau.Chna milteliais nelabai domėjaus, bet lygtais juodų mūsuose nėra g.gif
uups
QUOTE(Marzde @ 2007 06 02, 09:49)
Na pagal mane tai ta chna ir yra kur ir Droge ir kitur parduoda. Bet ji turi duot tokį atspalvį, kokio norit. Geriau, kad būtų be jokių priemaišų.
Tik vat vienam forume skaičiau, kad juoda chna dažnai alergija sukelia, o aš juodos tatuiruotės ir norėčiau.Chna milteliais nelabai domėjaus, bet lygtais juodų mūsuose nėra  g.gif
*

tikrai yra. Ir juodu, ir ryzhu. Reiketu ieshkot gal eurokose g.gif seniau bent tai 100% budavo. Ziureti apatinese lentynose prie plauku dazhu, arba klaust pardaveju. Nedideli pokeliai tokie. Ryzhi vadinasi 'chna', o juodi 'basma' (pagal tai daviau savo didziuliui juodam shuniui varda,- basma tongue.gif ).Man rodosi, juos tereik uzhplikyt vandeniu ir galima piesht 4u.gif
Jūružė
Kažin ar būtinai per tą tūtelę piešti g.gif Gal teptuku išeitų. Ir man atrodo su gryna chna tai labai šviesus piešinys gaunasi. Mažu su basma tamsesnis būtų.

Va prisiminiau, kad mama jaunystėje dažydavo plaukus maišydama lygiom dalim chna su basma, tai gaudavosi toks riešuto atspalvis.
Marzde
vein su vandniu nelabai piešinys laikysis, na gal kelias dienas, nežinau. Citrina-rūgštis, kuri paded išsilaikyt piešinėliui, o arbata stipri spalvai išgaut, dar tinka stipri kava.
Tūtelė nebūtina, tiesiog taip lengviau piešt, lygus "makaronas" lenda. Galima špricą (be adatos) naudot. Su teptuku nelabai patogu, bet gali bandyt, nieks nedraudžia.

Aš tai darysiu su trafaretu, kad lygiai gražiai gautųs.
irmulia
Chna miltelių yra pirkti Vilkpėdėje, kosmetikos bazėse, seniau tai kapeikas kainuodavo (apie 0,40-0,50 ct), dabar šiek tiek kaina pakilusi, bet ne per skaudžiausiai smile.gif
Latelle
Nu man kaip grazu....tik tie rastai tokie sudetingi.....
Irmulia galima kazka panasaus ispjaustyti? Mardze,kaip tau sekasi/
As vakar nusipirkau chna,bet ziuriu per mazai,ten blakstienom dazyti... biggrin.gif Yra ir basmos ir bespalves chna(kas man neaisku)
Marzde
Latelle aš dar nieko nedariau. Norėčiau kokio rašto ant rankos, bet pačiai sau nesigaus padaryt.
Merginos gal žinot ar tatuiruočių darymo salonuose turi trafaretų? Eisiu pirmadienį ieškot drakono. Ir iki ketvirtadienio turiu būtinai pasidaryt, tai jei kas gausis-pasirodysiu. smile.gif
irmulia
Mardze, gal toks tiks? mirksiukas.gif
user posted image
aistukke
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image user posted image
JuodaVarna
šią žiemą turėjau džiaugsmo apsilankyti Indijoje, ir viena iš atrakcijų buvo rankų dažymas smile.gif Indijoje jos dažomos su chna, kai teiravomės apie juodą raštų spalvą, sakė, kad natūrali chna nebūna juoda, tik jei maišyta su chemikalais... Indijoje taip dažomos rankos ir pėdos nuotakoms...
Kad ir ne nuotaka, nusidažiau rankas smile.gif laikosi apie savaitę, ant delnų ilgiausiai. Nudažius rekomendavo tą dieną rankų neplauti (aišku, taip nesigavo) smile.gif. Kai chna išdžiūsta, reikia nukrapštyti ir davė dar kažkokio aliejuko patepti, tada raštai kažkiek išryškėja...
ai dar apie tai, kaip dažė - tai meistrės tą pastą iš tūtelės spaudžia, bet žinoma, kad gautųsi gražiai, reikia būti kažkiek bent jau įvaldžius šį reikalą... na kokios konditerės, kai tortus puošia, manau, galėtų ir rankas gražiai išpiešt smile.gif
Marzde
Tai vat, kad juodos chna natūralios nebūna, tad geriausia imt bespalvę, o spalvą suteikia arbata (jau n karta kartojuos), nes nuo tų priemaišų cheminių suteikiančių spalvą, gali alergija kokia sukelt.
irmulia
QUOTE(Latelle @ 2007 06 03, 09:44)
Nu man kaip grazu....tik tie rastai tokie sudetingi.....
Galima kazka panasaus ispjaustyti?
*

Tokį manau galima išpjaustyti, kaip ir išpiešti. g.gif

Grožybės

dar
dar
dar
Priemonės indiškoms (nebūtinai tik) tatuiruotėms
Raštai

caroline
na ir grazumelis!!! smile.gif
Latelle
na man pirmam kartui ir paprastesnio rastelio uzteks.... nail.gif
Jūružė
Nu žalia rūta, gi galėtų kokios Indijos parduotuvės prekiauti tais dalykais-priemonėm. O mažu prekiauja? Reiks šiandien pasmalsauti.
Latelle
Gera ideja! Juruze laukiam atsiliepimu is parduotuves....
Jūružė
Nieko Indijos krautuvės neturi, na bent jau Klaipėdoj (apėjau 4). Vienžo pardavėjos nelabai ir suprato ko aš iš jų noriu biggrin.gif
Gal sostinėj yra, va ta Izidė ar kaip ten gal didesnės Vilniuje? Ir pasiūla didesnė.
Latelle
nu ka,bandziau su tusu,s....gavosi issiliejo viskas...gal ji galima kaip nors patirstint?
irmulia
Tatuiruotės
irmulia
Ir aš tokių užsimaniau wub.gif
irmulia
Radau kažkokį receptą, kaip pasigaminti hna masę tatuiruotėms:

2 šaukšteliai chna
truputis vandens
1 šaukštelis citrinos sulčių (arba rožių vandens)

Taip pat galima bandyti dažyti su tamsių uogų sultimis, pvz. mėlynės mirksiukas.gif

Video filmukas kaip išpiešti tatuiruotę mirksiukas.gif

Kaip pasigaminti tūtelę išpiešimui
Video filmukas

Na ir Video filmukas kaip paruošti chna masę tatuiruotėms
Papildyta:
Ir štai lietuvių kalba straipsnis apie Įmantrius chna ornamentus biggrin.gif

Info anglų kalba
Info prancūzų kalba

Info anglų kalba

Čia kas Vilniuje daro tokias laikinas (iki 15 dienų) tatuiruotes

Dėl tų spec. chna galima kreiptis www.ajurveda.lt, jie turėtų ką nors žinoti... g.gif
irmulia

Citata:
"...Tokie piešiniai, vadinami mehndi, yra daromi sutrynus chna lapus su specialiais priedais ir teptuku užtepant dažus ant odos. Tokiu būdu "tatuiruotė" ant odos išsilaiko 1-3 savaites..."

Šaltinis
irmulia
Ar jums tai panašu į chna skirtą plaukams dažyti? g.gif
Rašo, kad ta chna netinka, reikia chna skirtos odai, betgal galima išbandyti ir su plaukams skirta (juk dažymo metu kotaktuoja su galvos oda ir nieko) g.gif

Tikslinu receptą ir visą eigą:

2 val. š. chna (kažkur vienai rankai dekoruoti)
citrinų sulčių ir cukraus (po lygiai kiekvieno) tiek, kad gautųsi masė kaip bulvių purė. Citrinos sultis galima pakeisti šiltu vandeniu (geriausiai pirktiniu) Tai suteiks geresnį atspalvį ,tik reiktų trupučio daugaiu cukraus įmaišyti.

Išmaišius masę palikti apie 2 val. pastovėti.
Įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus
Palikti pastovėti 6-8 val.

Išmiešus motyvą, palikti nudžiūti paviršiui. Po to suvilgyti citrinos ir cukraus mišiniu ausų krapštuko pagalba. Palikti išdžiūti.

Motyvui išdžiuvus, padengti išpieštą plotą popierine servėtele ir apvynioti ranką med. tvarsčiu (bintu).

Palikti džiūti visai nakčiai arba ne anksčiau nei po 6-8 val.

Kitą dieną nuvalyti sudžiuvusią masę gramdant su nagais (?) arba šveičiant su popieriumi, suvilgytu alyvuogių aliejuje.

Nenaudoti vandens! vengti tatuiruotės kontakto su vandeniu visas 24 valandas.
Šaltinis
Latelle
nu Irmulia ir padirbejai....man kaip ant kojos grazu ornamentai,bet rankos igudusios reikia...
Papildyta:
tik ta mano chna nepanasi i parodyta...
irmulia
Kažkur skaičiau, kad tos specialios chna tatuiruotėms (buteliukais) galima įsigyti turguje, tik svarbu nepirkti juodos chna, nes ji sukelia alergija ir dar velžin ką schmoll.gif Žodzių reikia natūralios chna milteliais. Dar vienas dalykas, ką sužinojau, kad chna turi būti šviežia t.y. jos galiojimo laikas netu būti pasibaigęs, nes kitaip gali nieko nesigauti (motyvas bus labai neryžtus ir laikysis neilgai) Dabar visą tai tereikia praktiškai išbandyti biggrin.gif
Taip kad šturmuosim visus Vilniaus turgus ir bobutes lotuliukas.gif

O kokią turi Latelle, įmesk jos foto, kad žinotumėm mirksiukas.gif
irmulia
Dar viena idėja:
galima naudoti rašalinį parkelį (arba gelinį rašiklį) arba labai minkštą pieštuką (B6) išpiešimui ornamentų arba štai tokiu būdu:
ant kalkinio popieriaus (manau tiks ir kepimo popierius arba likęs nuo sausainių) išpiešiame ornamentą ir išpieštąja puse dedame ant sudrėkito pasirinkto odos ploto, gerai prispaudžiame ir atsargiai nuimame.
irmulia
Nežinau ar yra toks pas mus hektografinis pieštukas? g.gif
nes jo pagalba galima pasidaryti violetines tatuiruotes, paruoštukus darbui su chna mase:

Ant kalkės ar permatomo popieriaus nukopijuoti motyvą su šiuo pieštuku (atrodo ir rašo kaip paprastas) sudrėkinti pasirinktą odos plotą alkoholiu arba odekolonu tada dėti piešinį su nupieštu motyvu į apačią ant sudėkinto ploto . Jei reikia galima papildomai sudrėkinti motyvą alkoholiu ar odekolonu, tik atsargiai, kad motyvas neišsilietų.
Hektografinis pieštukas, sudrėkęs nuo alkoholio ant odos tampa violetinės spalvos. Spalva gaunasi gan šviesi, bet tikrai palengvins motyvo piešimą su chna esant ypač sudėtingiems ornamentams. Ir tuo metu kai užtepama chna masė, ir palaikoma, nuvalius, nesimato jokių violetinių kontūrų.
Šaltinis
irmulia
user posted image

Įdomu tai,kad pasirodo ta chna, kuri yra naturali (supakuota kveivame maišelyje ir labai nedaug kainuoja iki lito berods) yra tinkama daryti tatuiruotėms. Aišku, ją reikia paruošti.
Tatuiruotes darant su natūralia chna, nuvalius masę ormanentas bus rausvos, kitaip ryžos spalvos.
irmulia
O štai čia rašoma, kad chna, skirta plaukams, netinka darytis tatuiruotėms. g.gif
irmulia
Dar vienas įdomus ir naudingas dalykas, tai, kad norint vaikams daryti tokias chna tatuiruotes, mišinį reiktų maišyti su levandų eteriniu aliejumi.
šaltinis
Papildyta:

Svetur galima įsigyti štai tokių rinkinukų:

user posted image

user posted image
Papildyta:

Taip turėtų atrodyti chna skirta piešti ant odos.
Įdomu:
Jei chna miltelių spalva yra blyški, vadinasi ji-pasenusi, ir piešinys gali būti neryškus.

user posted image
irmulia
Štai taip atrodo chna pasta buteliuke
user posted image

Truputis info iš kur kaip kas kada naudojama

O Čia rasite visą chna produkciją : plaukams, tatuiruotėms ir kt. Gal atip bus lengviau atsirinkti, kas tinka tatuiruotėms, o kas nelabai

Taip atrodo chna plaukams:
user posted image

Ši, kaip rašo, skirta ir plaukams ir odai dažyti
user posted image

Plaukams
user posted image

Čia rašoma apie naują nepavojingą sveikatai juodą chna, schmoll.gif pati abejoju tuo, nes daug kur radau, kad natūrali chna negali palikti juodo piešinio, tik rusvą, kitaip "ryžą"

Kas gali atsitikti panaudojus juodą chna
user posted image
irmulia
user posted image
Šaltinis

Su chna galima ne tik ant odos piešti, bet ir dekoruoti medžiagą, medį ir pan. biggrin.gif

user posted image
primena pirografiją (medžio graviravimas), na bet apie tai diskutuosime kitoje temoje

irmulia
Kaip gražu, papildomos spalvos wub.gif
user posted image

Šaltinis
Papildyta:
user posted image
Latelle
As turiu chna blakstienoms ir plaukams,kuri kaip sakei netinka,gal radai kur tinkancios? O idomu kaip kitomis spalvomis isgauti?
irmulia
Čia rusų kalba radau, kad chna plaukams netinka odai g.gif nes joje gali būti įvairų mineralinių priemaišų, taip kad reikalinga natūrali chna. Jos spalva turi būti šviesiai žalia, manau, kad man pavyko rasti g.gif
Pakelis atrodo štai taip: ir turi būti parašyta
" Хна иранская 25г натуральная " be jokių mineralų

user posted image

Nesupainiokite, yra labai panašiame pokelyje chna su negyvosios jūros mineralais
Kuri netinka remiantis pagal info, pateiktą nurodytame tinklalapyje.

Rusų kalba straipsnis apie chna tatuiruotes ir paruošimo būdus. Kur rasite ir kelis trafaretų pavyzdžius bei priemonių sąrašą mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.