SuperMama
2003 12 11, 12:10
| i |
| Dalyvio parašas vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo. Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą! |
Kaip susikurt liniuotę?Imu kaip pvz lietuviška SM liniuotę. 1, pasirenki ir pažymi liniuotę, 2, pasirenki ir pažymi norimą "slankiklį", 3, įvedi tekstą, 4, nurodai datą spaudi "toliau" 5, kopijuoji sugeneruotos liniuotės adresą iš pirmos eilutės, skirtą forumams.
Liniuočių adresai forumams adrodo taip:CODE [URL=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/][img]liniuotės adresas, baigias jpg/gif[/img][/URL] Kaip įsikelt liniuotę į parašą?Viršuje spaudi ant Mano nustatymai -> kairėj pasirenki Redaguoti parašą. Atsidariusiame langelyje įklijuoji jau nukopijuotą liniuotės adresą (ctrl+V).
Jei nori pasikeisti liniuotę, tiesiog ištrini senąją ir įklijuoji naują 
Jei norit įsikelt kelias liniuotes, po pirmojios paspaudžiat klavišą ENTER ir tada įklijuoji sekančią, antrą.Kodėl neįsikelia kai kurios liniuotės?Gali būti, kad blokuoja ta svetainė įsikėlimą, leidžia kelt tik į savo forumą. Arba per daug "sveria" sugeneruotos liniuotės, todėl neįmanoma įsikelt pas mus iš šių svetainių:
http://www.lines.wlal.ru/ http://www.youngnutrition.net http://women.evenhealth.com/cgi-bin/index.cgi
Pas kai kurias nares galima pamatyt šias liniuotes, bet jos buvo įsikėlusios dar prieš uždedant liniuotės limitą QUOTE(SuperMama @ 2006 12 19, 10:52) Negalima įkelti liniuočių iš tų puslapių, kur liniuotė sveria daugiau nei 15 kb. O wlal net iki 50 kb siekia, kas prailgina puslapio krovimosi laiką, ypač tiems vartotojams pasijaučia, kurie turi silpną interneto ryšį.
*****1. http://lilypie.com yra išvardinti, kokie gali būti skaitliukai. Pasirenki sau tinkantį ir spaudi .
2. Pasirenki juostelę ir paveiksliuka (leliuka), tada spaudi "view changes". Užsikrauna iš naujo tas pats puslapis. Tada iš šios eilutės "PseudoHTML, UBBCode or BBCode" nukopijuoji kodą ir įkeli į savo parašą .
3. Kai pasirinksi paveiksliuką, žemiau leliukų yra tokia eilutė: "Set Background:". Pasirink Clear. Tada ši juostelė bus permatoma, nebus balto fono  Eilutėje: "Select Wording:" pasirinkti My ....
4. Supermamos forume eik į "Mano nustatymai". Kairėje susirandi "Redaguoti parašą" ir atsidariusiame lange įklijuoji (paste) nukopijuotą lilypie.com puslapyje kodą Naujiena! http://lilypie.com svetainėj galima pasidaryt mini liniuotes!  *****Skaitliukai ant Desktopo (darbastalio)Kaip įsikelti, aprašyta šioje temoje 
Kaip padaryti liniuotę ant darbastalio*****Tekstinės liniuotės:http://lines.net.ua/index.php?loc=create&act=textQUOTE(Heta @ 2004 10 04, 12:54) Jau valanda sedziu,bet nieko neiseina  ,o taip noriu tos rusiskos liniuotes  Kur ka copint,kas turit kantrybes paaiskinkit man zioplai  prasau. Sitoj eilutej "Дата рождения малыша:" irasai vaiko gimimo metus ir spaudi "dalše".
Atsidariusiame lange pasirenki paveiksleli (uzdedi varnele), liniuote, zodzius, kuriuos noresi matyti po liniuote. Pvz, "Моей/Моему/Моим" + " сыну" Ir spaudi "obnovit". Tada is sios eilutes "UUBcode:" nukopijuoji koda. Jei sunku su pelyte isryskinti, tai spausk CTRL+A ir nukopijuoji (CTRL+C).
Tada eini i "mano valdymo skydas", "redaguoti savo parasa" ir ten ikopijuoji (CTRL+V) ta parasa
QUOTE(Lija22 @ 2005 03 23, 21:44) Dar norejau paklausti.. O kaip pasirinkta skaitliuka isikelti pas save i foruma?  Man jo neikelia  Kai pasidarai skaitliuką ir užsiseivini, šalia duoda jo adresą. Jis prasideda taip:[url=http://... Šitą adresą nusikopijuoji Ctrl+c, tada grįžti į supermamą, eini į mano nustatymai, redaguoti parašą ir ten langelyje įklijuoji Ctrl+v tą adresą. Tada spaudi atnaujinti mano parašą ir viskas. Sėkmės!
QUOTE(Patriuki @ 2005 04 20, 15:57) ...nupeistinu to paveiksliuko internetini adresa. Paspaudziu atnaujinti - ir man po skaitliuku atsiranda tiesiog to paveiksliuko internetinis adresas, bet ne pats paveiksliukas.  Nepamiršk prieš adresą ir po jo įrašyti IMG Turi atrodyti taip:
CODE [IMG]paveikslėlio adresas[/IMG]
QUOTE(sanda @ 2005 05 05, 18:13) Sveiki, puslapyje www.lilypie.com, kur yra pasirinkti "time zone", ar yra koks skirtumas kokia zona reikia pasirinkti? Aciu Yra. Jei paliksi ant default'o, t.y. taip kaip yra, tai laikas skubės keliom val nuo mūsų Lietuvos, vadinasi, ir skaitliuko data skubės
| i |
| Informuojame apie Forumo taisyklių papildymus ir pasikeitimus. Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra įvestas apribojimas liniuotėms ir skaitliukams. Jų paraše gali būti 1-2. |
Ištrauka iš forumo taisyklių:
12. ASMENINIS PARAŠAS. Dalyvio parašas vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan. Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių pasiekimams vystymosi procese - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis tam turime galerijas, Štai mes kokie temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtą interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai). Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo. Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą!
Kutuliukas
2005 08 23, 19:17
QUOTE(Zlata @ 2005 08 23, 18:48) Dar karta as.Nu man neiseina padaryti tos 2 liniuotes.Mano adresas prasideda [URL ir baigesi /url].As kai griztu i skyda ka reikia spausti  ?visai ziopla esu  Ir dar -kai reikia spausti paste man jis pilkos spalvos-reiskia blogai kopijuoju??? Tai gal įkeldama liniuotės adresą tu spaudi ne IMG, o http:// langutį. Reikėtų spausti IMG langutį virš teksto langelio ir į jį nukopijuoti adresą.  Arba kai pasidarai liniuotę, tu ne tą variantą nusikopijuoji (kartais jų būna keli, tik nepamenu dabar kokie  ) . Vietoj Paste, aš paprastai spaudžiu ctrl ir v mygtukus (kartu).
QUOTE(vikaliu @ 2006 02 22, 21:24) O kaip į liniuotę įrašyt dukrytės vardą? Šioj vietoj įrašyk dukrelės vardą 
 QUOTE(light blue @ 2006 02 23, 08:50) Labas visoms ir ypač toms, kurios sugebės padėti Kai rašau žinutes forume nerodo mano liniuočių  Kodėl? Rašant žinutę, po ja susirask šią eilutę "Įjungti parašą?" ir uždėk varnelę Papildyta:QUOTE(vaidile @ 2006 02 16, 22:13) gal kas galite paaiskinti man taip pirma karta kiek nueinu " redaguoti parasa" tiek negaliu nieko keisti, nieko prideti, raso ivyko klaida..negalima atlikti img funkciju, tai kaip redaguoti parasa? Matai, maksimalus parašo ilgis yra 550 simbolių. Matyt jau daba esi netoli limito, todėl ir negalėjai jo papildyti
QUOTE(Celeste @ 2006 09 16, 23:13) Nesuprantu,kodel man neleidzia isikelti paraso...darau viska kaip parasyta cia,bet neleidzia,raso "dinaminiai puslapiai zymese neleidziami" [img] nesidubliuoja,istrinu,tai kodel neleidzia? noriu va sita isidet.. http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/3;1...35f9/weight.jpg Iš šios svetainės skaitliukai pas mus neįsikelia. APie tai jau buvo rašyta šioje žinutėje
QUOTE(adrija @ 2006 09 20, 22:20) O kaip man tą baltą foną dabar panaikinti?  Čia jau reik nusistatyt renkantis patį skaitliuką "Set Background:", pasirink Clear
QUOTE(olilove @ 2006 10 23, 09:16) Aš kiekvieną kartą taip darau, tai yra pažymiu "įjungti parašą", bet mano liniuotės vis tiek nerodo, nors, kai ir Finna, aš ją matau kai atsiverčiu Mano nustatymai ten "bet šiaip, kai rašau žinutę, jos nesimato... " Kaip padaryt, kad ji matytųsi? HELP... Vietoj tavo liniuotės matosi tik "kryžiukas" - tai reiškia, kad arba nurodytas adresas neteisingas (su klaida) arba puslapis iš kurio keliama liniuotė laikinai neveikia, arba ta liniuotė ten buvo ištrinta ir pan. Tai nesusiję su mūsų forumo nustatymais bei varnele "Įjungti parašą"
SuperMama
2006 12 07, 18:49
Daugiau niekur ir nerasi, nes supermama.lt vienintelė lietuviškas liniuotes turi.
SuperMama
2006 12 19, 10:52
Negalima įkelti liniuočių iš tų puslapių, kur liniuotė sveria daugiau nei 15 kb. O wlal net iki 50 kb siekia, kas prailgina puslapio krovimosi laiką, ypač tiems vartotojams pasijaučia, kurie turi silpną interneto ryšį.
fukuotukaf
2006 12 29, 00:15
QUOTE(Lilajar @ 2006 12 28, 20:34) Taigi ir man nebeleidzia istrinti tos trecios.  As bandziau visas istrinti ir ideti naujas, bet neleidzia isvis nieko daryti su parasu, ir tai jau kokia savaite... Be to mano tris pagal ilgi nevirsyja normos... Antros liniuotės "svoris" (t.y. paveiksliuko dydis) yra per didelis, todėl nebeduos koreguoti parašo, kol ta liniuotė nebus pašalinta.
QUOTE(Infrared @ 2007 01 23, 13:40) Kodel man neleidzia isidet liniuotes is lafemmebonita.com  maciau kitos merginos turi isidejusios  Šios liniuotės labai daug "sveria", o tai buvo pastebėta tada kai narės jau pradėjo jas deliot, taigi tos, kas spėjo - spėjo, o kas nespėjo - tas pavėlavo  . Liniuotės iš šio puslapio buvo apribotos. Papildyta:QUOTE(mereveja @ 2007 01 23, 11:58) Cia ne prie sios temos, bet gal zinote, kodel rasau zinutes, o ju skaicius nedideja?  Tu esi teisi, ne prie šios temos klausimą užduodi, yra atskira tema, ir ją lengvai galima surasti pasinaudojus forumo paieška. QUOTE(kika1 @ 2007 01 23, 12:30) Ir tu? 1. Tokios žinutės yra geras SPAM'o pavyzdys, už kurį gali būti skiriami įspėjimai. 2. Jeigu turite klausimų, juos reikia užduoti. 3. Forumas ne chatas. 3.1 Nariai on-line yra sąlyginė sąvoka, bet patirtis rodo, kad net giliausia naktį, kai forume beveik niekas nenaršo, supermamoje būna 100-150 narių, savaime suprantama, kad jie nebūtinai perskaitys šią temą. Dieną forume būna prisijungę iki 2000 narių vienu metu. 3.2 Forume įrašyta žinutė išlieka ilgą laiką, taigi į ją bus atsakyta ar po 10 min ar po 10 val.
QUOTE(Gilele @ 2007 01 29, 14:07) o kaip dviems vaikučiams vieną liniuotę pasidaryt, kai panašiu laiku gimusios? tada vienas žmogiukas kitą užstoja... gal turit minčių  Jau nieko nepadarysi, taip sugeneruoja pati sistema Svarbiausia, kad matosi užrašas po pačia liniuote, kiek tiksliai jiem metukų
QUOTE(jbs @ 2007 02 01, 15:59) Ar gali kas nors atsakyti, kodėl skirtingos liniuotės skirtingai likusias nėštumo dienas suskaičiuoja? Skirtumas iki gimdymo datos net 35 dienos  Matyt skiriasi skaičiavimo metodikos, nes metodikų yra ne viena. (ar skaičiuoja nuo paskutinių menstruacijų pirmosios dienos, ar nuo numanomos pastojimo dienos) Be to, dar skiriasi kai kurių skaičiuoklių imama vidutinė menstruacijų ciklo trukmė - ar 28 dienos, ar 30 dienų ir pan. pvz. pagal vieną skaičiavimo metodiką: Iš paskutinių mėnesinių pirmos dienos atimami trys mėnesiai ir pridedamos septynios dienos (jeigu ciklas 28 dienos). Jeigu ciklas trunka 30 dienų, turėtų būti pridedamos 9 dienos t.y. tiek, kiek dienų ciklas ilgesnis. kai kurios skaičiuoklės automatiškai skaičiuoja kad ciklas - 28 d. | i |
| Supermama.lt firminių liniuočių bus ir daugiau, kviečiame visus aktyviai dalyvauti jų kūrime ir siūlyti idėjas VA ČIA: |
QUOTE(vilmunce @ 2007 02 09, 13:19) gal galit kas patarti kaip įsikelti kalendoriuką http://line.romanticcollection.ru/calendar/mini/mini4.htmnu nesu blondinė, bet neišeina nors tu ką  Gražus dalykėlis Pažiūrėjau, kad neįsikelsim pas mus, nes galūnė baigias ne .jpg, .gif Čia nebent į savo kokią svetainę galima įsikelt: "симпатичные календари для сайта на текущий месяц".
QUOTE(deivydukomama @ 2007 02 18, 14:50) as irgi noriu isideti liniuote viska surasau gerai kaip mano du vaikai tai pasirinkau dviem vaikam linuote, pasirenku du vaikus kad ikeltu bet viena ant kito sukelia gal jau mano viresneliui per daug metu gal nebera tokios liniuotes prasau p[agalbos  Kadangi abu vaikučiai gimę panašią dieną, todėl jie ir "sulimpa" QUOTE(krika @ 2007 02 19, 11:17) sakykit, svorio liniuotę pasidarius, reikės ją perdaryti kai tik koks kg nukris. o kaip su vaikų amžiumi? ar gimtadieniui suėjus, automatiškai pereis ar reikės vėl perdaryti? Jei įsikėlusi skaičiuoklę, pvz vaikui iki 3m tiek ir tiek dienų liko, tai suėjus gimtadieniui reikės pasikeist QUOTE(astorr24 @ 2007 02 20, 14:38) padėkit kas nors visai susipainiojau tai kurį adresą reikia kopijuoti pirmą ar antrą  Jau pavyko?
QUOTE(jurgixe @ 2007 03 20, 09:25) nesuprantu kodėl rod, kad mano mergaitei šiandien 2 metai ir 12 mėnesių,o ne kad 3 metai? Man tiek ir rodo, 3 metukai 
P.s. nenori mergaitėms vieno skaitliuko padaryt Mažiau užimtu.... QUOTE(onyx @ 2007 03 20, 00:55) sakykit, prašau, ar yra kokiam angliškam puslapyje, kur galėčiau sukurti liniuotę savo šuniuko amžiui sekti, nes rusų kalbos nesuprantu, o kiek buvau angliškuose puslapiuose tai ten neradau. padėkit, prašau,  Čia gyvūnėliams, išsirink liniuotę, paveiksliuką ir parašyk datą, padarysiu
QUOTE(henika @ 2007 03 30, 10:46) nesuprantu, kodėl mano liniuoteje rodo, kad musų šeimai 9 mėnesiai, 4 savaitės ir 1 diena, jeigu tos keturios savaitės sueina tik rytoj  gal čia kaip nors ypatingai skaičiuoja? Skaičiavimas nepriklauso nuo mūsų forumo, jį generuoja tame puslapyje. Taip kad negaliu pasakyt, kodėl taip skaičiuoja QUOTE(kerolli @ 2007 03 30, 11:47) tai kad pas mane tam adrese jokio url nera  as pasimetus ,gal jo visai ikelti neimanoma  Nėra tokios eilutė?CODE [url=...][img]liniuotės adresas[/img][/url]
QUOTE(jovii @ 2007 03 31, 12:43) Niu nezinau. Sunku su tom visom liniuotem cia :verysad nezinau ar man cai kas nors pavyko? O kaip paziureti, ar isikeliau liniuote ar ne? Liniuotėje buvo klaida Dėjai per kodą "http://". O to daryt nereikia, nes pats adresas liniuotėsjau pilnas, jokių kodų papildomai spaudinėt nereikia 
Liniuotę pataisiau 
Pasižiūrėt gali čia: Mano nustatymai -> Redaguoti parašą 
Sėkmės  QUOTE(puma @ 2007 04 01, 17:02) net verdu is pykcio bet man neiseina,gal as jau atbukau??? Liniuotė jau paraše yra, tik rašant atsakymą, reik po žinute uždėti varnelę ant "Įjungti parašą?"
Liniuotė dietininkėms - Liniuotė Gal jaubuvo tokia nuoroda o gal ir ne Didžiausias privalumas - galima rašyt skaičių po kablelio
QUOTE(Ger2te @ 2007 08 16, 00:21) o kai liniuote uzsidedi, tai senesnese zinutese nerodo jos?  Rodo, jei tada buvai uždėjusi varnelę ant Įjungti parašą?
QUOTE(Mazulka5 @ 2007 08 21, 23:17) Ai nezinau nesigauna man cia vistiek...kazka ne taip darau...   parodysiu vaizdo priemone. dabar paspausk savo ta linka, kur idejai i foruma, arba eik per nauja kurti liniuote. kai jau susikursi bus toks vaizdas:  tai kopijuok ta eilute pirma po liniuote ir visa visa iki galo, ir atejus i foruma i savo parasa daryk paste. o dabar tu kopijuoji adreso laukeli esanti virsuj, todel ir gaunas taip. pabandyk
--------
2007 09 29, 15:05
Reikia nukopijuoti visą iki pat galo šią nuorodą  Dar kitai galima užvedus su pelyte ant nuorodos paspausti du kartus ir ji užsijuodins. Tada nukopint ir įdėti į parašą
QUOTE(nirvana @ 2007 10 23, 16:51) Kitas klausimas, kaip šalia liniuotės vaiko nuotraukytę būtų galima įsidėt?  pirma ją turi susimažinti gerokai, ir tada kelti į internetinį albumą ir tada jau adresiuką su img nukopijuoti prie liniuotės.
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 01, 16:07) Atleiskit, kad ne į temą rašau, bet nieko panašaus neradau. Iš kur jūs traukiate visokius paveiksliukus (ta prasme su forumo vaizdais, apibrauktom vietom ir pan.) Kaip tai rast ir susikurt?  Nu čia kiekviena gali pasidaryt print screen (net spec klavišas yra ant klaviatūros ). Atsidarai fotkių redagavimo programą, spaudi paste ir paredaguoji (uždedi žodžius, pabrauki ir pan). Jei taip įdomu, pasiskaityk temas skyrelyje "Mamos kompiuteris"
QUOTE(Smiltė_viltė @ 2007 11 20, 09:51) Ambrozija, ar yra galimybė sukurti dviems vaikams vieną liniuotę, kad jų ikonos "neužliptų" viena ant kitos, o būtų šalia? Kadangi vaikų gimimo dienų skirtumas tik 5 dienos  tai jie tarsi "pasislepia" vienas po kitu. Demonstruoju.  Kadangi mažas dienų skirtumas, tai ir "lips" bėgiukai vienas ant kito QUOTE(Viltara @ 2007 11 20, 12:55) sorry, jei praziopsojau, bet noriu pasiteiraut kur rasti liniuote, kur butu galima matyti kiek svorio kiekviena menesi mazylis priauga  Nėr tokios.
Nauji skaitliukai:
http://sibmama.info/?p=line
Galima pasidaryt ir LT kalba!
QUOTE(babouziuke @ 2008 01 12, 11:48) ... Bet kai nuspaudžiu mygtuką išsaugoti, man išmeta lentelę, kad bandau įkelti nuorodą iš draudžiamo puslapio. Jei nerodo liniuotės, vadinas, ta svetainė neleidžia naudotis savomis liniuotėmis kitiems forumams. Gali būti, kad bendras liniuotėsilgisper didelis, todėl ir neįkelia naujos. Jei ir pas kitus matei tokias jau kelias įkeltas, gali būti, kad jie įsikėlę anksčiau, kai dar nebuvo uždėtas parašo limitas
Pas vieną mamą paraše pamačiau va tokį dalyką, gal ir kitom nėštukėm patiks: Užeini http://www.babystrology.com/tickers/ ir įsivedi visus duomenis, tada nukopijuoji adresiuką iš HTML kodo nuo raidžiu http turi prasidėti kodas http ir baigtis antru žodžiu " param" va taip atrodo 20 sav. leliukas Spausti čiagalima padaryti ir dvynukams  užsirašyti savo vardą  Matysite tik nuordą, kurią galima įsidėti į parašą (per http mygtuką), arba visą kodą panaudoti, ir pasidaryti anr desktopo (savo kompiuterio darbalaukio) paveikslėlį
QUOTE(aisvyde @ 2008 01 22, 18:05) Gal pagelbėsit, noriu pasidaryti tekstinę liniuotę iš: http://lines.net.ua/index.php?loc=create&act=text bet man šį puslapį atidarius - rodomi vien hieroglifai, tada paspaudžiu Wiev->Encoding->Cyrilic Windows, tada pradeda rodyti normalias rusiškas raides, tada viską sumaigau ir kai paspaudžiu Sukurti liniuotę(nepamenu, kaip ten rusiškai skamba), puslapis persikrauna ir vėl tie patys hieroglifai išlenda, tada vėl spaudžiu Encoding ir t.t., bet tada atisranda užrašas Page has expired, patarkit, kaip susikurti tekstinę liniuotę?  o ką konkrečiai susikurti nori? viskas gaunasi. reikia padaryti taip:nueini į tą tinklapį, pasikeiti koduotę į rusišką, kad suprastum kas parašyta, paskui kaip susikuri, tai kodai jau vėl duodamu hieroglifais, bet ten nėra ką skaito, susirandi kodą su url ir nukopijuoji, ir keli tiesiogiai į parašą ir bus tau liniuotė.man gavosi kaip matai
biriusa
2008 01 28, 09:21
Laba diena, kiekviena savaite skaitau nestumo kalendoriu www.supermama.lt. Bet si karta nepavyko perskaityti  Nuo sestadienio bandau ir neiseina, tiesiog nepasikrauna puslapis  Ar cia tik man, ar kas atsitiko?
Perduota administracijai. Ačiū už pranešimą.
SuperMama
2008 01 29, 23:18
Nėštumo kalendorius nepasikraudavo, nes sistema nepajėgdavo apdoroti tiek daug komentarų. Dabar kalendorius veikia, bet komentavimo galimybė jame dėja yra atjungta.
QUOTE(Kotryna999 @ 2008 01 31, 13:11) padekite,padarau ta liniuote ivedu ka praso i paraso nustatymus o vistiek kai parasau zinute vietoj liniuotes rodo ta ka nusikopiavau kaip cia taip...bandau visaip...ka daryt? Reik palaukt, kol užsikraus pilnai forumas. Gali būti, kad lėtesnis internetas, nespėja liniuotės taip greit krautis
Je t'aime
2008 02 18, 09:42
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 02 17, 18:21) Gal galit pasiūlyti kokių liniuočių tinklapių (tik ne rusiškų), kur būtų galima pasidaryt liniuotę artėjančiam gimtadieniui, kelionei ir pan. Labai gražios sibmama.ru, bet jos rusiškos. O norėtųsi kažko švelnaus. (SM ryškios labai  ) tad jei galit ką patart, lauksiu  Sibmama.ru galima nustatyti tekstą lietuviškai
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 02 21, 14:36) O gal dar galėtum nuorodą puslapio, kur jau yra nueita į liniuotes įmest?  Ieškau vis ir nerandu.  http://sibmama.info/?p=linečia  ir tada pirmiausiai eik ir pasikeisk kalbą, tada eik į Bce ir pasirink liniuotę kokią nori, tada ten laukelyje įrašyk tekstą ir šone gali pasirinkt spalvą ir tada ten kur yra data 20 сентябрь 2007 paspaudi ant jos ir išsirinksi norimą datą ir tada dar бегунок ir spaudi bce ir pasirinksi slankiklį ir tada jau rodys liniuotę, nukopijuosi eilutę prie Код Иллюстрированной линеечки ir įkelsi čia.
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 02 24, 21:48) labai jau sunkiai ta liniuote pasidariau.o lietuvisku kokiu puslapiu nera kur pasidaryti liniuotes? Nebent mūsų forumo  QUOTE(widulika @ 2008 02 27, 19:47) noreciau paklausiti,kaip prie liniuotes prideti paveiskliuka,niu pvz maza sliauziojanti leliu ar kazka panasaus  Susimažini nuotraukėlę ir įkeli į internetinį fotoalbumą (plačiau rasi mano paraše nuorodą). Einį į "Mano nustatymai", kairėj pusėj paspaudi ant "Redaguoti parašą". Nukopijavus paveikslėlio adresą internete, keli per odo mygtuką img. Dėmesio! Kai kuriuose inter.fotoalbumuose kodas jau būna iškart su paveikslėlio adresu! Todėl pakartotinai spaust ant kodo img nereik .
Tada susirandi sau patinkančią liniuotę, pasirenki paveikslėlį, įvedi datą ir sugeneruoji sau liniuotę. Nukopijuoji kodą. Kodas turi prasidėt taipCODE [URL=http://www]liniuotė su galūne jpg/gif[/URL] Tada vėl eini į "Mano nustatymai" ir paredaguoji savo parašėlį: Po pirmojo leliaus paveikslėlio padarai tarpą ar enter ir įklijuoji (paste) liniuotės adresą  Noriu primint, kad leidžiama paraše turėt 1-2 liniuotes!
Va radau Supermamos paaiškinimą. Matyt, pačiose žinutėse tai veikia QUOTE(SuperMama @ 2006 12 19, 10:52) Negalima įkelti liniuočių iš tų puslapių, kur liniuotė sveria daugiau nei 15 kb. O wlal net iki 50 kb siekia, kas prailgina puslapio krovimosi laiką, ypač tiems vartotojams pasijaučia, kurie turi silpną interneto ryšį.
QUOTE(Katty @ 2008 04 29, 17:31) as padariau liniuote viskas tvarkoi,bet kai rasau zinutes forume tai tada zinutes apacioje pas mane juos tiesiog nera... Tas sakinukas matomas, kai spaudi klavišus , ir rašai atsakymą.
Norėčiau pasiūlyti kiek pakoreguoti liniuotes ne vieną vaikiuką auginantiems tėvams. Štai pas mane yra trys vaikiukai, kurių du gimę tą pačią dieną tik skirtingais metais. Jei darau vieną liniuotę - tai vienas slankiklis užstoja kitą. Kiek pastebėjau, su tuo susidūriau ne tik aš, bet ir daugelis kitų mamų pasirinkusių liniuotę dviems vaikams, kurių vaikučiai gimė tą patį mėnesį skirtingais metais. Gal būtų galimybė padaryti liniuotę taip, kad rodytų slankiklį kaip dvynukų, su dviem vaikiukais, o datas įvesti skirtingas? Tada galima tokią liniuotę ir trims vaikams pritaikyti. Aš tikrai mielai pasirinkčiau vieną liniuotę visiems trims vaikams.
MIKIENĖ
2008 07 09, 20:24
QUOTE(eretukas @ 2008 07 09, 20:10) gal man kas galetu padeti? noreciau liniuotes tokios (esu maciusi pas viena supermamyte), vairuoju tiek ir tiek laiko. o dabar ieskojau kaip ir, ir neradau. gal galetumet padeti? aciu  Atsistok ant tos mamytės liniuotės kokios nori ir paspausk kairį pelės klavišą.Tave iš kart nukelsį į tą puslapį kur ta liniuotė yra.O ten jau galėsi pasirinkt pati ko nori
QUOTE(eretukas @ 2008 07 09, 20:10) gal man kas galetu padeti? noreciau liniuotes tokios (esu maciusi pas viena supermamyte), vairuoju tiek ir tiek laiko. o dabar ieskojau kaip ir, ir neradau. gal galetumet padeti? aciu  Tai tekstinę liniuotę irgi gali pasidaryt, kiek laiko vairuojat Arba pasiėmus paprastą liniuotę, skirtą ne vaikams, ir tiesiog įrašyt tuos žodžius.
QUOTE(kristinaa @ 2008 07 12, 17:45) Noriu paklaust jei jau istrini liniuote pries tai buvusia tai jau jos nebepamatysi jau pasikeicia visur kai kita pakeiti??? visame forume, visose jūsų žinutėse, kur jūs este parašą įkėlę jis pasikeičia automatiškai toks, kokį pasidarote
|
|