Įkraunama...
Įkraunama...

Mastaičiu mamytės

QUOTE(vixiuke @ 2011 03 19, 13:35)
na dabar įtariu paklausa padidėjus....


Itariu kad net labai doh.gif Nu bet nieko, jau susiorganizavom papigiai masina, tai jau is vienos vietos kai pradzius pora masinu parsivesim. Ir ieskom toliau ax.gif Vis juda po truputi... echhh tiksiuosi ir namo reikalai kada nors pajudes...

Kaip gyvenat? Ar jau pasveikot? rolleyes.gif
Pasidalinkit krikstynu idejomis ax.gif Reik jau galvoti merginai svente bent jau kazkokia... o minciu kazkaip labai mazai doh.gif Dar taip nera buve doh.gif
Atsakyti
Sveikutės,

na mes iki vakar buvom sveiki. Tik į vakarą paskambino auklėtoja, kad Rugilė sukarščiavo, galų gale apsivėmė darželyje. Grįžo, pamatuoju - 38,9 temp. Tai dabar stebiu, žiūriu kas čia pasireikš, šiandien visai gerai jau jaučiasi, tai gal ko užvalgė....

o dėl krikštynų... dukrytę krikštijom Rumšiškėse liaudies buities muziejuje. Man ir visiem dalyviam labai patiko, krikštijo pagal senovinius papročius: iš pradžių buvo užsiėmimas edukacinis troboj, ten pasivaišinom kaimiškom vaišėm ir su arkliais nudardėjom į bažnyčią, viskas ir toliau vyko pagal senovinius papročius: sutiktiem praeiviam dalijom saldainius, kunigui vežėm ragaišį ir t.t. Na o kadangi dukrytės krikštynos buvo ne eilinės, tai ir sūneliui vis kažką galvojau. Taigi šį kart krikštysim Vilniuje, pas kunigą Doveiką, man jis nuostabus žmogus, labai norėjau pas jį. taigi planuoju kad visi važiuosim mikriuku ar autobusu (dar nežinau kiek svečių bus), kad visi kartu būtumėm, tada bažnyčioje pakrikštysim, poto gedimono pilyje užsakysiu ekskursiją (na būnant Vilniuje reik kažką pamatyti) ir važiuosim į belmontą pasifotografuoti ir galbūt ten ir papietausim (laukiu pasiūlymo iš jų), na o jei ne pas juos tai kur kitur kavinėje. Na aš čia dabar dar taip mąstau, viskas dar gali koreguotis smile.gif

o aš vat su klausimu.... gal žinot, kur kas pardavinėja naminius triušius? valgymui
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 03 25, 09:15)
Sveikutės,

na mes iki vakar buvom sveiki. Tik į vakarą paskambino auklėtoja, kad Rugilė sukarščiavo, galų gale apsivėmė darželyje. Grįžo, pamatuoju - 38,9 temp. Tai dabar stebiu, žiūriu kas čia pasireikš, šiandien visai gerai jau jaučiasi, tai gal ko užvalgė....

o dėl krikštynų... dukrytę krikštijom Rumšiškėse liaudies buities muziejuje. Man ir visiem dalyviam labai patiko, krikštijo pagal senovinius papročius: iš pradžių buvo užsiėmimas edukacinis troboj, ten pasivaišinom kaimiškom vaišėm ir su arkliais nudardėjom į bažnyčią, viskas ir toliau vyko pagal senovinius papročius: sutiktiem praeiviam dalijom saldainius, kunigui vežėm ragaišį ir t.t. Na o kadangi dukrytės krikštynos buvo ne eilinės, tai ir sūneliui vis kažką galvojau. Taigi šį kart krikštysim Vilniuje, pas kunigą Doveiką, man jis nuostabus žmogus, labai norėjau pas jį. taigi planuoju kad visi važiuosim mikriuku ar autobusu (dar nežinau kiek svečių bus), kad visi kartu būtumėm, tada bažnyčioje pakrikštysim, poto gedimono pilyje užsakysiu ekskursiją (na būnant Vilniuje reik kažką pamatyti) ir važiuosim į belmontą pasifotografuoti ir galbūt ten ir papietausim (laukiu pasiūlymo iš jų), na o jei ne pas juos tai kur kitur kavinėje. Na aš čia dabar dar taip mąstau, viskas dar gali koreguotis smile.gif

o aš vat su klausimu.... gal žinot, kur kas pardavinėja naminius triušius? valgymui


Vargsiuke 4u.gif Tikekimes nieko rimto mirksiukas.gif

Kokios fainos krikstynos buvo wub.gif Bet dabar kiek zinau nebeleidzia Rumsiskese nei tuokti nei krikstyti doh.gif

O del triusio tai nezinau schmoll.gif Pati ieskojau ieskojau, kai negavau niekur, galiausiai is Rimi, kur atsidares ukininku skyrelis nusipirkau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulia: 25 kovo 2011 - 22:39
Sveikutės,

čia kaip visad ramuma...
mes anos savaitės pradžioje su vaikais ligoninėj gulėjom, visgi rotas buvo vaikam... na bet dabar viskas jau gerai.
Orai kokie fui negražūs, o mano Gustas tik lauke užmiega... greičiau nustotų lyti.
gal čia yra prijaučiančių tupperware indams? Pas mane į namus atvažiuoja distributorė tupperware iš Vilniaus 6dienį pravesti mokymų, pora gerų valandų užtruks, gaminsim mielinės tešlos gyvūnėlius, suši, pasakos apie indus, gal kuri norit sudalyvauti, vietų dar yra.
Atsakyti
Sveikos,

Nu klausykit merginos a visai ismiret? Negi laukuose jau sedit per dienas?

Kuku, ieskau kompanijos atsilus ormas, gal kada kokios kavytes ax.gif
Atsakyti
aš tai kaip visad tik skaitytoja su "rankinuku" ant rankų smile.gif
kai užmiega dieną lauke (tik lauke miega) tai bėgu tvarkytis ar valgyt daryt.

5dienį važiuosiu pas tokį vyruką pirkti šilauogių, gal kuri norit, parvežčiau?SM šilauogių temoj jis skelbiasi, netoli mano mamos gyvena, tai užsuksiu važiuodama pas mamą.
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 04 13, 21:24)
Sveikos,

Nu klausykit merginos a visai ismiret? Negi laukuose jau sedit per dienas?

Kuku, ieskau kompanijos atsilus ormas, gal kada kokios kavytes  ax.gif


Nu zinok, gyvenciau Mastaiciuose, tai tikrai susitiktume drinks_cheers.gif

QUOTE(vixiuke @ 2011 04 13, 22:05)
aš tai kaip visad tik skaitytoja su "rankinuku" ant rankų smile.gif
kai užmiega dieną lauke (tik lauke miega) tai bėgu tvarkytis ar valgyt daryt.

5dienį važiuosiu pas tokį vyruką pirkti šilauogių, gal kuri norit, parvežčiau?SM šilauogių temoj jis skelbiasi, netoli mano mamos gyvena, tai užsuksiu važiuodama pas mamą.


Tai cia vyras niku MRD (ar kazkaip panasiai)? Po 16 lt, ane? As senuku mugej pirkau silauoge Patriot, dar viena turiu nuo pernai Amsiejaus. O siaip prisipirkom vel medziupas Amzieju, atsodinom naujoj vietoj, nes senam sode niekas ten mums neprigijo. Prasti mes sodininkai, jeigu net avietes Amsiejaus numire. Pasakiau jam, tai dave ant dyko 2 thumbup.gif . Tai va. Kieme vis dar molynas, bet vaizdas po truputi gereja.
Siaip liudna kaip musu mazai sad.gif ...Kitose temose kazkaip aktyviai mamos bendrauja gossip.gif ...
Atsakyti
oj jus sodininkes thumbup.gif

O mes tai sedim 1.5 sav. jau be masinos.... isivaizduojat doh.gif Vakar ejom 10 km iki garliavos pardes.... tai eina sikt... 3 valandas uztruko... va tau ir kaimas doh.gif

Lietaus lasas, o kokiam rajone dabar gyveni? As kartais lekiu i miesta, tai butu galima vistiek susibegti kavytes kur wink.gif

Vixiuke, zinok as irgi panasiai, tik tiek kad manike miega visur, bet kai orai taip pagerejo tai pati jau tik kartais prisedu prie kompo, lauke smagiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 04 15, 17:57)
oj jus sodininkes  thumbup.gif

O mes tai sedim 1.5 sav. jau be masinos.... isivaizduojat  doh.gif  Vakar ejom 10 km iki garliavos pardes.... tai eina sikt... 3  valandas uztruko... va tau ir kaimas  doh.gif 

Lietaus lasas, o kokiam rajone dabar gyveni? As kartais lekiu i miesta, tai butu galima vistiek susibegti kavytes kur wink.gif

Vixiuke, zinok as irgi panasiai, tik tiek kad manike miega visur, bet kai orai taip pagerejo tai pati jau tik kartais prisedu prie kompo, lauke smagiau  biggrin.gif


Man tai geriausia butu Megoj, nes nelabai toli gyvenu drinks_cheers.gif
O tai kur jusu masiniukas? Siaubas peskom pedinti unsure.gif , neisivaizduoju kaip is savo kaimo issikapstyciau schmoll.gif . As net labai realiai mastau, kad savo merginas i mokykla leisiu prie tevu, nes cia su tais Mastaiciais bus pravalas. Nei saligatviu nera, kaip reiks vaikui pareit... Nu aisku, dar toli mokykla, bet jau viska apmastau...
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 04 16, 14:40)
Man tai geriausia butu Megoj, nes nelabai toli gyvenu  drinks_cheers.gif
O tai kur jusu masiniukas? Siaubas peskom pedinti  unsure.gif , neisivaizduoju kaip is savo kaimo issikapstyciau  schmoll.gif . As net labai realiai mastau, kad savo merginas i mokykla leisiu prie tevu, nes cia su tais Mastaiciais bus pravalas. Nei saligatviu nera, kaip reiks vaikui pareit... Nu aisku, dar toli mokykla, bet jau viska apmastau...


Sugedo rimtai doh.gif Nugreidiariavo kelia, vare vyras i darba pasigavo akmeni, tas sulenke kazka ten prie variklio kad tepalas neprabego (aisku to nesimate) ir parejo variklis doh.gif Tai jau 1,5 sav. sedim be masinos doh.gif Tai va iki tol draugai kartais valgyt nupirkdavo atvezdavo, vyras is namu dirbo kelias dienas, paskui pasiime atostogas, na o ryt jau kaimynas paves iki mikro is ryto ir meldziuosi kad atgausim masina jau ryt doh.gif Nes antradieni turiu dideliu planu... o be masinos sakes mano planams verysad.gif
O Mega tai man thumbup.gif As pati is silu, gyvenau Rasytes gale, tai daznai ten bunam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 04 15, 19:57)
oj jus sodininkes  thumbup.gif

O mes tai sedim 1.5 sav. jau be masinos.... isivaizduojat  doh.gif  Vakar ejom 10 km iki garliavos pardes.... tai eina sikt... 3  valandas uztruko... va tau ir kaimas  doh.gif 

Lietaus lasas, o kokiam rajone dabar gyveni? As kartais lekiu i miesta, tai butu galima vistiek susibegti kavytes kur wink.gif

Vixiuke, zinok as irgi panasiai, tik tiek kad manike miega visur, bet kai orai taip pagerejo tai pati jau tik kartais prisedu prie kompo, lauke smagiau  biggrin.gif


As cia truputi ne i tema, bet tik ar nebusim siek tiek pazistamos blush2.gif ar Ernesta tavo vardas? per draugystes akademija nebuvom susitikusios 3 mamytes laisves alejoj? ax.gif
Atsakyti
Labutis, egzaminas ne uz kalnu uzsiknisau visiskai, net parasyt laiko nerandu, o dar jubiliejus rytoj mano doh.gif ....susiorganizavom i Italu restorana nulekti smile.gif laukiu labai...
kaip Jums mergaites sekasi? Mano sunelis tai liudi labai nera jam visiskai cia draugu mastaiciuose, kazkaip nepazistam mes 7-8 metuku kad butu schmoll.gif dar iki rugsejo padraugautu su kokiu berniuku ..... o paskui jau kelsim sparnus... blink.gif nezinau cia gerai ar blogai, bet bent 2 metam tai tikrai 4u.gif
Atsakyti