Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mastaičiu mamytės
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Kaimynai :) > Kaunas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Garbe
Gorada, užjaučiu dėl dingusio šuniuko. Mes auginame kalytę ir katytę. Labai abi mylime. Linkiu, kad ir taviškė kuo greičiau atsirastų.
---
vilmux x, mūsų bernams, tuoj 10 m. Bet, taip pat, turi ypatingų poreikių, todėl labai svarbi mokyka ir mokytojos. Dar galvosime ką daryti, gal paliksime Kaune mokytis.
---
Spindulia, linkiu kuo greičiau susirasti tinkamą, už prieinamą kainą, darželį. Būsiu dėkinga, jei po to, parašysi kur, kurį išsirinkote ir kodėl? Nes gali ir mums tekti į privačius eiti. Tai norisi žinoti pagal kokius kriterijus kiti žmonės renkasi.
Eiryn
Gorada, mačiau šitą skelbimą anksčiau jau. Jeigu kur užmatytume būtinai padėtume rasti namus, galit būt garantuoti 4u.gif
Garbe
QUOTE(Gorada @ 2012 02 23, 14:14)
DĖMESIO! Garliavoje dingusi haskių veislės kalytė vis dar neatsirado! Gal kas matėt, atkreipkit dėmesį ar kur kaimynystėje netikėtai neapsigyveno suaugęs šuo, taip pat praneškite, jeigu pastebėtumėte skelbimą su dovanojama kalyte... Kalytė labai draugiška. Padėkim grįžti namo. 868542471

user posted image
*

Gorada, nenoriu veltui suteikti vilties, bet mačiau šiandien skelbimą "Rasta kalytė", lyg tais... Nelabai įsižiūrėjau. Ten lyg buvo vokiečių aviganis, bet gal nuvažiuokite pasižiūrėti - o gal jūsiškė?
Skebimas kabėjo ant AVC (Aleksoto verslo centro) sienos, kažkur prie Swedbank.

Linkiu kuo greičiau surasti mylimą augintinį. unsure.gif
sandrasukyte
QUOTE(julkisr @ 2012 02 09, 15:49)
Temutes neseku, nezinau ar i tema mergaites, jei ka nepykite labai.

Gal jus zinote kas noretu dirbti aukle ar savaja perleistumete jei nebereikia smile.gif Mes cia salia veduko tuose plytiniuose daugiabuciuose gyvename. Pasidalinkite patirtimi kaip ieskojote pipiriukams aukliu. Man pirmas kartas ir taip neramu....

Is anksto dekoju uz betkokia pagalba
*

ir mes is tu plytiniu su reklama, niekas cia pas mus brlstis nenori, ieskau jau vos ne metus doh.gif

sandrasukyte
As cia labai ne i tema, bet gal kokia mamyte mastaiciuose turi nebereikalinga dviratuka ir gali padovanoti? Musu merytei itaria kazkokia sanariuku liga ir mes negalime daug vaikscioti, todel ieskome sportinuko arba dviratuko, bet ipirkti negalime sad.gif del visako lauksim az ax.gif blush2.gif
Garbe
Manau, kad visi pasisakymai yra "į temą". Juk čia rašo Mastaičių mamytės apie tai kas jas jaudina. Ar ne taip?
Deja, nei dėl auklės, nei dviratuko, padėti negaliu.
Bet jau neramu darosi — darželio nėra, auklę susirasti labai sudėtinga... Ką reiks daryti?
sandrasukyte
as irgi nezinau.... kolkas vezioju pas savo mociute i aleksota vis nesulaukiam eiles garliavoje g.gif

o kazin kas per biesas tuose bendrikuose pirmam aukste teko matyt langus apklijuotus gyvuneliais kazkodel buvau uzsiciklinus kad ten kazkoks darzelis... g.gif
sandrasukyte
Beje gal yra mamyciu kuriai nebereik vezimelio? smile.gif
Garbe
Jei ten, kur prie mokyklos, tai pradinė mokykla — penkiaaukščio pirmame aukšte. Mes dar nebuvome, bet susirašinėjau su mokytoja.
---
Kokio vežimėlio ieškote? Mes parduodame Milli Zippy Way lopšį. biggrin.gif
Lopšys kelis mėn. naudotas, o važiuoklė visiškai nauja.
Jei domina, į AŽ.
sandrasukyte
QUOTE(Garbe @ 2012 05 06, 22:27)
Jei ten, kur prie mokyklos, tai pradinė mokykla — penkiaaukščio pirmame aukšte. Mes dar nebuvome, bet susirašinėjau su mokytoja.
---
Kokio vežimėlio ieškote? Mes parduodame Milli Zippy Way lopšį.  biggrin.gif
Lopšys kelis mėn. naudotas, o važiuoklė visiškai nauja.
Jei domina, į AŽ.
*

laba o kokia kaina?
x-tina88
RENKAM LABDARA

jaunai jau esamai ir dar busimai mamai mano manymu reiketu pagalbos, vaikui drabuzeliu tiek esamam tiek busimam turi minimaliai, beto gal kazkam atlike tapetu...
kudikelio kraitelis lygus nuliui, pati neranda darbo (dirbo maximoj bet tekdavo is aleksoto 23 val pareiti peskom... pasiuliau paprasyti pagalbos bet purtosi nes gedinasi...

nemanau kad vaikams, juolab naujagimiui tinka tokios salygos...

user posted image ant grindu nebelike dazu

user posted image supelije sienos
user posted image
user posted image
user posted image apsilupe tapetai

pati neruko negeria, tik motina jos geria ir ja engia... gaila man ju, gal kasnors tures koki neberreikalinga kilimuka, o gal atliko dazu ar tapetu? gal liko nio kudikelio daikteliu? priims viska 4u.gif ax.gif blush2.gif
Garbe
Kokio amžiaus vyresnis vaikas? Mergaitė ar berniukas?
Per praeitą mėn. atidaviau kelis maišus vaikiškų drabužių. Jei dar turėsiu ką atiduoti, parašysiu.
Ir kokio sudėjimo mama? Gal rasčiau ką nors ir jai. Nors generalinę tvarką jau dariau, bet dar liko keli daiktai, kurių nespėjau atiduoti.
x-tina88
QUOTE(Garbe @ 2012 05 07, 23:43)
Kokio amžiaus vyresnis vaikas? Mergaitė ar berniukas?
Per praeitą mėn. atidaviau kelis maišus vaikiškų drabužių. Jei dar turėsiu ką atiduoti, parašysiu.
Ir kokio sudėjimo mama? Gal rasčiau ką nors ir jai. Nors generalinę tvarką jau dariau, bet dar liko keli daiktai, kurių nespėjau atiduoti.
*

mergyte 3.5metu mama nesioja m/l dydzio drabuzius
sandrasukyte
QUOTE(x-tina88 @ 2012 05 08, 09:23)
mergyte 3.5metu mama nesioja m/l dydzio drabuzius
*

aciu uz nora padeti, bet gal galima panaikinti nuotraukas? dar okia socialine kas uzsiundys verysad.gif susirasiu darba ir susitvarkysiu viska blush2.gif ax.gif
sandrasukyte
dovanoju atzala tokios issikasti patiems hihihi.gifuser posted image

o as paimciau visoki turta blush2.gif leliukiskus rubelius nesvarbu mergytei ar vyrukui ir mergaitiskus rubelius 4 metu, ir moteriskus m/l dydzio blush2.gif ax.gif 4u.gif ir visokia kitoke vaikiska technika... blush2.gif busiu labai dekinga aciuks.gif flirt.gif
vilmux x
Sveikos kaimynės smile.gif

Bandysiu prikelt musu apmirusia temele smile.gif Kaip visos užsilaike,kur prapuole? Kaip vaikučiai auga?
Mes tai neblogai,džiaugiames šiltais orais, didžioji mano jau baigia 9 klase,tiksliau gimnazijos 1 smile.gif O mazgius jau kitais metais keliaus į paruošiama darželio grupe,tai vis pasuku galvą ka su mokykla reiks daryt...Gal kuri turit 6metį ar šešiametę,kokios mintys dėl mokyklos,kur planuojat leisti?
amber7
Sveikos mamytes, uzmaciau sia temele. Mes i vasaros pabaiga keliames is Silainiu i Mastaicius, tai dziugu, kad mamyciu kaip suprantu nemazai thumbup.gif Gyvensime Samanu g. kotedzuose, ten jau yra gyvenanciu keleta metu, musu dar tik irenginejamas, gal yra mamyciu konkreciai is sios vietos, nes ji tokia atokesne nuo tu tikruju Mastaiciu kaip suprantu.
Musu vyresnele ka tik pirmaja klase baige Silainiuose, kadangi mokykla esame labai patenkinti, kol kas nezadame nieko keisti, teks pavezioti, net ir mazyle kol kas planuoju i Silainiu darzeli leisti. Kaip mamytes gyvenate, ar yra kur su mazaisiais apart savo kiemu pasibuti Mastaiciuose, pabendrauti mamytems ir vaikuciams? As negaliu be zmoniu, mano vaikai ziuriu irgi tokie patys - vieniems namie neidomu, reikia draugu, veiksmo rolleyes.gif
Garbe
Sveika amber7, mes taip pat, įsirenginėjame kotedžą, tik kitame gale. Pažiūrėjau MAPS, nuo mūsų iki jūsų, daugiau nei 3 km.
vilmux x
QUOTE(amber7 @ 2012 06 02, 00:40)
Sveikos mamytes, uzmaciau sia temele. Mes i vasaros pabaiga keliames is Silainiu i Mastaicius, tai dziugu, kad mamyciu kaip suprantu nemazai  thumbup.gif Gyvensime Samanu g. kotedzuose, ten jau yra gyvenanciu keleta metu, musu dar tik irenginejamas, gal yra mamyciu konkreciai is sios vietos, nes ji tokia atokesne nuo tu tikruju Mastaiciu kaip suprantu.
Musu vyresnele ka tik pirmaja klase baige Silainiuose, kadangi mokykla esame labai patenkinti, kol kas nezadame nieko keisti, teks pavezioti, net ir mazyle kol kas planuoju i Silainiu darzeli leisti. Kaip mamytes gyvenate, ar yra kur su mazaisiais apart savo kiemu pasibuti Mastaiciuose, pabendrauti mamytems ir vaikuciams? As negaliu be zmoniu, mano vaikai ziuriu irgi tokie patys - vieniems namie neidomu, reikia draugu, veiksmo  rolleyes.gif
*

Sveika amber 4u.gif Na,mes ne Samanu gatveje,bet šalia, Miglės gatveje gyvenam. Kotedžus per langa matau smile.gif Patikėkite,jums liudna ten tikrai nebus,daug ten gyventojų,daug mamyčių esamų ir būsimų smile.gif
Bet taip toli vežiosite.... doh.gif Žinoma,jei kokie darbai pakeliui,tai suprantama,bet jei ne... Aš šiuo metu vežioju saviškį į darželį prie onkologinio,bet vežioju tik dėl to,kad mes turime šiokiu tokiu bėdeliu,ir tas darželis specializuotas,bet į mokykla manau leisiu Mastaičiuose,dabar labai patogu,vaikus beveik nuo namu ir paima ir parveža,jei ka,ir pesčias pareis,netoli.
Įdomu ar čia yra mamyčiu kuriu vaikučiai eis į pirma klasę 2013 rugsėjį ir planuojat Mastaičiuose?
vilmux x
Tiesa,aš čia ne į temą truputį,bet truputį pasireklamuosiu blush2.gif Gal kas iš jūsų,ar draugų,ar giminaičiu,ir t.t ieško sklypuko namukui statytis Mastaičiuose,mes parduodame šalia,Miglės gatvėje,keturis namu valdos sklypus. Labai nebloga vieta,vyras padares ir išpyles asfalto drožlemis keliuką,tad kelio bukle jau nereiks rupintis,nes vyras dirba su tokia technika kur kelius ir nuvalo ir sugreideriuoja smile.gif Jei domina,rašykite man į a.ž. Atiduosime už labai protinga kaina.
amber7
QUOTE(vilmux x @ 2012 06 02, 18:25)
Sveika amber 4u.gif Na,mes ne Samanu gatveje,bet šalia, Miglės gatveje gyvenam. Kotedžus per langa matau smile.gif Patikėkite,jums liudna ten tikrai nebus,daug ten gyventojų,daug mamyčių esamų ir būsimų smile.gif
Bet taip toli vežiosite.... doh.gif Žinoma,jei kokie darbai pakeliui,tai suprantama,bet jei ne... Aš šiuo metu vežioju saviškį į darželį prie onkologinio,bet vežioju tik dėl to,kad mes turime šiokiu tokiu bėdeliu,ir tas darželis specializuotas,bet į mokykla manau leisiu Mastaičiuose,dabar labai patogu,vaikus beveik nuo namu ir paima ir parveža,jei ka,ir pesčias pareis,netoli.
Įdomu ar čia yra mamyčiu kuriu vaikučiai eis į pirma klasę 2013 rugsėjį ir planuojat Mastaičiuose?
*

Labas vakaras dar karta:) Nu labai dziaugiuosi, jei ten veiksmas vyksta, nes kolkas kiek nuvaziuoju pakontroliuoti vyro remonto darbu, tai kazkaip nematyti man tu gyventoju beveik. Nu bet nedaznai ir neilgam nuvaziuoju, tai gal del to... ax.gif
O del mokyklos tai jo, tolokai, bet tiesiog dukrai ten labai patinka, o dabar jau nesinori kazkaip paskubom kazka keisti, tuo labiau, kad dar po metu man i darbus, o viena kazin ar noresiu treciokele palikti Mastaiciuose, tai turbut laikui begant ieskosime mokyklos prie darbovieciu, nes norisi ir bureliu, uzklasines veiklos, kazin ar Mastaiciuose yra kazkoks pasirinkimas? Plius musu visi seneliai silainiuose, bus kur jai pareiti. Tiesiog kai persikelsime cia gyventi, tuomet ir pasimatys visa situacija smile.gif
Smagu prie jusu prisijungti ax.gif
Safira023
Labukas, ieškome nuomotis butą gal ką žinote šiam kampe kad nuomotų. Kaip alytaus gatvė ar ten ramu ir padoru... smile.gif
x-tina88
alytaus gatve thumbup.gif balti daugiabuciai su daug lelyciu ir mamu 4u.gif
skanipetruska
Sveikos esamos ir busimos mastaiciu mamytes smile.gif ir net busimos kaimynes smile.gif

Gal esat susidure ar girdeje, kas pina siaudines lovytes kudikiams? Norim pintos, dairomes galimybes uzsisakyti. Ramuciuose pina, bet norim rinktis ne is vieno smile.gif
berge
Sveikos Mastaiciu mamytes, mes zadame jau neuzilgo atsikelti i Mastaicius i ta rajoneli prie arx degalines Samanu gatve. Norejau paklausineti gal kartais siame rajonelyje ar Mastaiciuose yra mamyciu ieskanciu darbelio pasaugoti vaikucius, arba atvirksciai nerandaciu aukles. Susidureme su problema, jog negauname darzelyje vietos, todel ieskau kas galetu priziureti vaikuti arba dar neiciau i darba ir patys priimtumem i draugija koki vaikuti. Auginu du vaikucius mergaite ir berniuka, mes mergaite taip pat veziojame i darzeli prie onkologinio.Kazkur rase viena mamyte,jog irgi vezioja i darzeli prie onkologinio, mes einame i Meskuciu grupe. O berniukui du metai bet su darzeliu probeme Garliavos darzelyje uzsiraseme nuo 3 menesiu,bet ten eiles labai ilgos,dar nepateksime siemet.

Lauksiu naujienu is Mastaiciu mamyciu.
$amAna
Aš irgi iš Samanų g. Į darželius Garliavoj užsirašėm, kai sūneliui buvo 3 mėn. Skambinausi, nes sudarytos naujos grupės rugsėjui - nuo 2 metų patekti nėr šansų (kyšių nešt nenoriu). Yra darželis Pažėruose, kuris vasarą nedirba. Mastaičių pagrindinės mokyklos direktorė priima prašymus į tą darželį ir mes šiandien užsirašėm ten, turėtumėm patekt nuo 2 m., taigi ten tokių eilių kaip Garliavoj tikrai nėra. Dabar atsiranda poreikis ir vasarai, lyg ir turėtų kitą vasarą jau dirbti (labai tikiuosi). Darželio patalpos senos, bet sutvarkytos, reiks kada nuvažiuot pasižiūrėt kaip ten kas. Mamos, kurios negaunat darželių ir turit eiti į darbą - pildykit prašymus, nes Garliavoj situacija su vietom schmoll.gif
vilmux x
QUOTE(berge @ 2012 06 18, 11:54)
Sveikos Mastaiciu mamytes, mes zadame jau neuzilgo atsikelti i Mastaicius i ta rajoneli prie arx degalines Samanu gatve. Norejau paklausineti gal kartais siame rajonelyje ar Mastaiciuose yra mamyciu ieskanciu darbelio pasaugoti vaikucius, arba atvirksciai nerandaciu aukles. Susidureme su problema, jog negauname darzelyje vietos, todel ieskau kas galetu priziureti vaikuti arba dar neiciau i darba ir patys priimtumem i draugija koki vaikuti.  Auginu du vaikucius mergaite ir berniuka, mes mergaite taip pat veziojame i darzeli prie onkologinio.Kazkur rase viena mamyte,jog irgi vezioja i darzeli prie onkologinio, mes einame i Meskuciu grupe.  O berniukui du metai bet su darzeliu probeme Garliavos darzelyje uzsiraseme nuo 3 menesiu,bet ten eiles labai ilgos,dar nepateksime siemet.

Lauksiu naujienu is Mastaiciu mamyciu.
*

Sveikutes,žiuriu vis daugia atsikelia į kotedžų rajonėlį smile.gif, čia mes jį taip vadinam biggrin.gif

Tai aš vežioju Gedimina į tą patį darželį,bet jis "BITUČIU" grupėje,ir kitais metais jau bus priešmokyklinėje. Dėl auklių,tai kiek žinau gana sunkus reikalas g.gif Ištikrūjų,tai aš pati kol nerandu darbo kokio aš noriu,esu apsiėmus mergytę prižiuret,kai serga važiuoju pas ją,kai sveika man atveža ją į namus. Tačiau mano mažoji draugė greitai išsikels,ir turbut draugystė musu nutruks. Bet nežinau ar jau beapsiimčiau kitą prižiuret,nes mano mažule be galo gera mergytė,įtariu,kad tokių vaiku vienetai,o ir prižiuret norėčiau tik savo namuose smile.gif
skanipetruska
Sveikos, mamytes smile.gif

kaip vasara eina? as su vienu aktualiu klausimu. Ant dienu turim susilaukti kleckiaus. Noreciau ji uzrasyti pas vaiku gydytoja netoli namu. Kaip suprantu, artimiausia poliklinika yra Garliavoje. Ten dirba viena vaiku ligu gydytoja Aurelija Rameikyte. Gal kas vedat pas ja savo vaikucius? Gal kokiu atsiliepimu turit? As kazkaip noriu pas pediatra lankytis su savo vaikeliu, ne pas seimos gydytoja.

O pas ka jus vedat savo kleckiukus? smile.gif

Garbe
Aš vedu į "Sveigos" polikliniką Aleksote, prie AVC. Nors prisirašę pas šeimos, bet vedu tik pas pediatrę Burbienę. Tačiau, "Sveiga" privati klinika ir pediatrė tik vieną vakarą per savaitę atvažiuoja. Kol kas, mums užtekdavo.
vilmux x
Labukas,

Aš sakyčiau,gal geriau gera šeimos gydytoja,nei šiaip sau pediatrė. Na jei kaip sake Garbė atvyksta tik karta per savaite,tai nzn,o jei lelius netiketai apserga,ir reikia greitai vešt į poliklinika,o gydytojos tai nera... g.gif
Aš savo vaikus vedu į "Garliavos šeimos klinika" pas tikrai labai savo darbui atsidavusią,bet šeimos gydytoją Iloną Vieželienę. Dar toje klinikoje dirba ilgametė pediatrė,bet neseniai taip pat pasivadinusi šeimos gydytoja Maleckienė,apie ją taip pat girdėjau tik gerus atsiliepimus.
Garbe
Vilmux x, juk nei vienas gydytojas nedirba visą parą. Ir kai prireikia skubiai, laimės dalykas ar taviškis dirbs. Jei galima palaukti pusdien ar dieną - langviau pataikyti. Kai maniškei kas nutina, tiesiog, vežu į polikliniką ir einame pas bet kurį gydytoją. Puiku, jei dirba mūsų pediatrė; gerai, jei dirba vaiko šeimos gydytoja. Bet, jei nei tos, nei kitos nėra, vis tiek, kas nors suteiks pagalbą.
"Sveiga" man patinka, nes maža poliklinika, eilės prie kabinetų - retas reiškinys. Vadinasi, užkrėsti vaiką kitų ligomis, tikimybė sumažėja. Švaru, nauja, mažas ir jau pažįstamas kolektyvas.
Bet, nereiškia, kad būtinai rekomenduoju. Reikia rinktis pagal savo poreikius. Mums patogu, ten ir vedame. Pasidarys nepatoju, persirašysime.
Germutė
Sveikos, matau uzmirsta tema 4u.gif .... mes neseniai parsikrausteme i samanu g., idomu butu susipazinti su cia gyvenanciais vaikais.
amber7
QUOTE(Germutė @ 2012 10 10, 13:07)
Sveikos, matau uzmirsta tema  4u.gif .... mes neseniai parsikrausteme i samanu g., idomu butu susipazinti su cia gyvenanciais vaikais.
*

Sveika 4u.gif Matau tavo suneliui beveik 1-eri, maniskei - ka tik sukakojo, labai smagu, kad samanu gatveje yra musu bendraamziu mirksiukas.gif Musu kraustymasis laukia tik dar po kokiu poros menesiu...
Germutė
QUOTE(amber7 @ 2012 10 11, 01:03)
Sveika  4u.gif Matau tavo suneliui beveik 1-eri, maniskei - ka tik sukakojo, labai smagu, kad samanu gatveje yra musu bendraamziu  mirksiukas.gif Musu kraustymasis laukia tik dar po kokiu poros menesiu...
*

smagu... galesime draugauti. 4u.gif
Garbe
Mamos, ar dar yra vaikučių, kuriems ieškote auklės?
Pradedu mąstyti, kad reiktų užsiimti šiuo darbu, nes su darželiu ir mums gali būti riesta. Užrašiau dukrą sulaukus 1 metų. Dabar mano mergaitei 1,5 m.
Dar gyvename Aleksote, bet kitamet jau kraustysimės šalia Mastaičių. Kol neįsirengėme savo būsto, norėčiau vaikučius prižiūrėti jūsų namuose. Pirmenybę teikčiau ne pilnai darbo dienai ar nepilnai savaitei. Galiu prižiūrėti ir savaitgaliais, tik ne visus iš eilės.
Esu gana aktyvi, vairuoju automobilį, tai susidraugavus su vaikais, galėčiau vežtis juos pasivaikščioti parkuose, miške ar į kūdikiams skirtus užsiėmimus, jei tėveliai pageidautų.
Jei kam įdomu, rašykite į AŽ, tarsimės asmeniškai.
ZanetaLLL
Sveikos mamytės 4u.gif Kaip suprantu Jūsų nemažai gyvena Mastaičiuose, gal jau buvote susibėgusios kada ? Mes gyvenam Alšėnų kaime, čia visai netoli Mastaičių. Labai norėtume ir mes su dukryte susirasti draugų/ių ax.gif
amber7
QUOTE(ZanetaLLL @ 2012 11 15, 20:56)
Sveikos mamytės  4u.gif Kaip suprantu Jūsų nemažai gyvena Mastaičiuose, gal jau buvote susibėgusios kada ? Mes gyvenam Alšėnų kaime, čia visai netoli Mastaičių. Labai norėtume ir mes su dukryte susirasti draugų/ių  ax.gif
*

Sveika, Zaneta. Ziuriu, tavo dukryte gimusi vos per 5 dienas nuo manosios thumbup.gif Dar Mastaiciuose negyvename, bet jau greitai
ZanetaLLL
QUOTE(amber7 @ 2012 11 16, 01:25)
Sveika, Zaneta. Ziuriu, tavo dukryte gimusi vos per  5 dienas nuo manosios  thumbup.gif Dar Mastaiciuose negyvename, bet jau greitai
*

Tikrai, panelytes vienodo amziaus biggrin.gif o kada jau planuojat persikelt i Mastaicius ? ax.gif
amber7
QUOTE(ZanetaLLL @ 2012 11 16, 15:33)
Tikrai, panelytes vienodo amziaus  biggrin.gif  o kada jau planuojat persikelt i Mastaicius ?  ax.gif
*

Labai tikiuosi poros menesiu begyje, laukiu nesulaukiu smile.gif Jei neklystu, mamytes kalbejo, kad Alsenuose yra darzelis. Gal ka apie ji zinote?
ZanetaLLL
QUOTE(amber7 @ 2012 11 17, 01:47)
Labai tikiuosi poros menesiu begyje, laukiu nesulaukiu  smile.gif Jei neklystu, mamytes kalbejo, kad Alsenuose yra darzelis. Gal ka apie ji zinote?
*

Na, Alsenuose tikrai nera darzelio smile.gif cia is vis tokia riba, kad musu zeme ribojasi su trim kaimais biggrin.gif o siaip as savaja dukryte uzrasius i Tirkiliskiu darzeli Aleksote smile.gif
Garbe
Pažėruose yra darželis. Visą info suteikia Mastaičių m-klos direktorė. Arba galima nuvažiuoti ir apsižiūrėti patiems.
Mes jau buvome kalbėti su direktore, bet dar nebuvome pačiame darželyje ir dukros, kol kas, neužrašėme.
Ten dvi grupės ir du lankymo būdai — 7 val. ir 9 val.
ZanetaLLL
Aha, girdejau, jog Pazeruose yra darzelis, bet mums jis labai nepatogioj vietoj verysad.gif O siaip dabar juk atsidaryt turejo Mastaiciuose darzelis, bet tik privatus, ir kainos jame kandziojasi g.gif kadangi mus darzelyje nuteike ne itin perspektyviai i 2013 metu patekima, tai jauciu, kad gali tekti ieskot aukles...
Garbe
Įmesk daugiau info apie privatų Mastaičių darželį. Kurioje vietoje? Kokios ten kainos? Gal turi internetinę svetainę?
ZanetaLLL
Darzelis Mastaiciuose (privatus): http://muminukuslenis.lt/node/1
jei jau neatidarytu su sia nuroda, tai vesk muminuku islenis google ir iskart ismes.
Siaip labai jau patraukliai ten skamba viskas, idomu butu nuvaziuot paziuret kada smile.gif
asiskauno_
Sveikos mastaiciu mamytes, 4u.gif

Gal atsirastu norinciu lankyti Pilates uzsiemimus Mastaiciuose? (treniruotes metu butu maximum 2 zmones, laika derintumeme pagal jusu uzimtuma) del visos info i AZ:)
sampaulija
Labukas esamos ir busimos mamytes, mes gyvename Kampiskiu kaime, kovo gale balandzio pradzioj susilauksim dukrytes. Kazin kaip su lopseliais reikalai Garlavoje? Nes galvoju po metu laiko grist i darba g.gif
Garbe
Sveika sampaulija. Sveikinimai laukiant stebuklėlio.
Mes dukrytę užrašėme 2012 m. rugpjūtį, tai abejoju ar 2013 m. rugsėji papuls į darželį.
Siūlyčiau tik gimus, eiti užrašyti. Sėkmės.
berge
Gal yra mamyciu galinciu parekomenduoti aukle, norincia dirbti Mastaiciuose? Pora sacaiciu per menesi? smile.gif
Karamelia
Sveikos, Mastaičių mamytės smile.gif Gal yra iš jūsų žinančių apie Mastaičiuose firminius rūbus pardavinėjančią moterį? Labai norėčiau tiksliau sužinoti kur ją būtų galima rasti, nes kiek girdėjau neblogų rūbelių ten yra smile.gif Ačiū 4u.gif
zhaki
Sveikos Mastaiciu mamytes esu is Garliavos, bet labai netoli mastaiciu to tiltuko gyvenu:)smile.gifsmile.gifsmile.gif Dirbu bet turiu tokia ir po darbine veikla nu kad smagiau gyventi butu ir siaip man patinka abi mano veiklos:)smile.gifsmile.gif o gal jau net ir ne dvi:smile.gif

Viena is ju neriniai. Neriu pagal uzsakymus ir ne tik:):)imetu nuoroda i mano Neriniu puslapiuka rasau prisijunkite pavasaris vasara arteja gal kam ko prireiks neriu krikstynom komplektukus ir mamytems ir vaikiukams.

http://www.facebook.com/ZhakiNeriniai

taip pat ir rubeliu puslapiu,gal kas sudomins klauskite.PATINKA
http://www.facebook.com/pages/Italiski-rubai/180211005360193

rubeliai gerai nesiojasi ir kainos nera dideles jai ka prasome i svecius paziuresite is arti.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.