Įkraunama...
Įkraunama...

Mastaičiu mamytės

katik grįžom iš lauko, visai neblogas oras, na šaltukas jau šiek tiek kabina smile.gif Mažoji bandė sniego paragaut smile.gif
Be to, gal kuri važiuosit į Vilnių į parodą vaikų šalis? Duočiau iš tavo vaiko piešinukus kur reikėjo tris surinkti, atsiimtumėt dovanėlę, nes mes nevažiuosim, turim kitų planų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 16 lapkričio 2007 - 12:03
QUOTE(viola28 @ 2007 11 15, 12:44)
Gal kuri is jusu augina kinrozes?
Norejau paklausti, gal zinote, kodel gelsta jos lapai? Ir dar pastebejau, kad ant ziedu ir ant lapu atsirado kazkoks tinklelis.
Ja dovanu gavau rudeni, tai nezinau ar dabar persodinti, ar laukti pavasario  g.gif


Jusu gelytei bus voratinklinė erkutė,butinai naikinkite,nes užkrės ir kitus augalus.Mano citrina dažnai puola ta nelaimėlė. Šiaip pardėse duoda tokius purškiamus vaistus,bet ten juos reikia skiesti,nepatogu... Bet "magonijoj" man pasiulė tokias tabletes,labai patogu,įkiši į vazonėli ir viskas,išnaikina, ir dar kelis menesius saugo nuo visokiu ligu.

Papildyta:
QUOTE(bevardė @ 2007 11 16, 12:47)
nea ne tas, ten grynai rainas ir tik kakliukas baltas. Tokio kieme nemačiau nors čia daug katinu ir dar vietinių tai svetimi retas svečias.


verysad.gif
Atsakyti
[quote=vilmux x,2007 11 16, 17:14]
Jusu gelytei bus voratinklinė erkutė,butinai naikinkite,nes užkrės ir kitus augalus.Mano citrina dažnai puola ta nelaimėlė. Šiaip pardėse duoda tokius purškiamus vaistus,bet ten juos reikia skiesti,nepatogu... Bet "magonijoj" man pasiulė tokias tabletes,labai patogu,įkiši į vazonėli ir viskas,išnaikina, ir dar kelis menesius saugo nuo visokiu ligu.


Reikia pabandyti. Tos tabletes sudomino, nes su purskiamais daug terliones. Reiktu pasiskubinti, nes tuoj visus lapus numes. O butu gaila, nes labai graziai zydi verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif gal kas iš mamyčių norėtumėte prisijungti prie mūsų ir pasveikinti Kauno "lopšelio" (globos įstaiga) vaikučius su Kalėdom. Plačiau žiūrėkite Paramos skyrelis > Paremkime vaikus> Kalėdinės dėžutės Kauno lopšeliui.
Ačiū už Jūsų gerumą
Atsakyti
Pakelkit sampano taure uz lapkricio 22 diena gimusi mazyti berniuka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 11 26, 10:51)
Pakelkit sampano taure uz lapkricio 22 diena gimusi mazyti berniuka  wub.gif  wub.gif  wub.gif

didžiausi sveikinimai clap.gif Ar dideli gimėt, viskas tvarkoj?
Atsakyti
Svoris 3510g, ugis 51cm. Ypatingu problemeliu nebuvo, tai vakar grizome namo. Labai valgus. Kai pasvere pries isvaziuojant, svoris jau buvo virsijes gimimo svori thumbup.gif Seseles net stebejosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitule @ 2007 06 04, 10:36)
tai prašom drąsiau į mūsų būrį  mirksiukas.gif


labas, o cia tai geras!!!
as ir gimiau ir uzaugau, ir siuo metu tebegyvenu GArliavoje, ir nustebau, atradusi sia tema, kad bendrauja mano kaimuko moterytes:) ar priimsite?
Papildyta:
QUOTE(vitule @ 2007 06 04, 09:51)
prašom jungtis prie Garliavos mamyčių drinks_cheers.gif , čia taip pat ir Mastaičių mamytės bendrauja (juk vos ne tas pats kaimas  blush2.gif )

labas, kur bendrauja garliaviskes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 11 26, 12:51)
Pakelkit sampano taure uz lapkricio 22 diena gimusi mazyti berniuka  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Oi kaip smagu, patys didžiausi sveikinimai sulaukus sunelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daug stiprybės, sveikatos kantrybės mamytei ir daug sveikatėlės ilgo ir laimingo gyvenimo mažučiui berniukui wub.gif wub.gif wub.gif Nu super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(simulka @ 2007 11 26, 14:33)
labas, o cia tai geras!!!
as ir gimiau ir uzaugau, ir siuo metu tebegyvenu GArliavoje, ir nustebau, atradusi sia tema, kad bendrauja mano kaimuko moterytes:) ar priimsite?
Papildyta:

labas, kur bendrauja garliaviskes? g.gif



Labas,kaip supratau tu gyveni GARLAIVOJE,tai čia bendrauja Garliavos mamytės mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=202244
Atsakyti
[quote=vilmux x,2007 11 26, 13:49]
Oi kaip smagu, patys didžiausi sveikinimai sulaukus sunelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daug stiprybės, sveikatos kantrybės mamytei ir daug sveikatėlės ilgo ir laimingo gyvenimo mažučiui berniukui wub.gif wub.gif wub.gif Nu super thumbup.gif
Papildyta:


Labai didelis aciu uz sveikinimus ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...254391&st=0
cia renkasi kauno mamyciu palaikymo komanda mirksiukas.gif mamos,nebukim abejingos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gal žinote, kur Kaune būtų galima išsinuomoti karnavalinį vaikišką kostiumą? ax.gif
Atsakyti