Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpėjų kursai, stažuotės

QUOTE(Makaluniene @ 2011 09 09, 01:13)
O reikejo kiek nors moketi, kai mokeisi koledze? Bet visgi, 2 ar net 3 metai yra ilgas laiko tarpas mokintis kirpejo amato...as negaliu tiek laiko laukti. Man noretusi greiciau, tuos kirpejo pagrindus ismokti, o poto praktikuotis, praktikuotis. Mano atveju kirpeju kursai Londone geresnis variantas. Nes man atrodo, kad cia daugiausia nuo kirpimo praktikos priklauso viskas. Kuo daugiau kirpimo praktikos, tuo daugiau tos kirpejo patirties igauni kirpdama. Ir paciai drasiau po to jau kirpti, aisku pradziai prie meistro gerai butu.. Na, kagi....reikes paskambinti jiems ir pasidometi, kokius jie ten kirpeju kursus siulo ir uz kokia kaina ...nes kainos jie nenurodo savo puslapyje sad.gif

sveikos smile.gif as dabar kaiptik domiuosi siais kursais Londone,parasiau jiems laiska paklausiau kainos tai 950 sv is viso i juos ieina visos darbui reikalingos priemones kurias gautume iseinant.tik idomu kaip su atsiliepimais nieko nerandu internete kaip ten pas juos viskas vyksta kaip tas sertifikatas ar vertingas uk..domejausi koledze kirpejo amato mokytis,bet yra baimes su anglu kalba kad neviska suprasiu,kas mokesi papasakokit ar labai ten sunku? smile.gif
Atsakyti
aha, as irgi jiems rasiau. Parase, kad galima moketi dalimis, kas menesi. Kursai trunka 3men, viso 36 pamokos po 2val. Kaip supratau, jie tik pradejo oficialiai reklamuotis...del to ir nera jokiu atsiliepimu. Kiek ieskojau, tai jie man atrodo normaliausiai. Tipo kursai vyksta kirpykloje, o ne pas kirpeja namie kambariuke. Na ir, kad dalimis moketi galima, mane tas irgi gundo. Reikes gal pradeti, artimiausiu kursu pradzia nuo spalio menesio.
Atsakyti
QUOTE(Makaluniene @ 2011 09 13, 17:53)
aha, as irgi jiems rasiau. Parase, kad galima moketi dalimis, kas menesi. Kursai trunka 3men, viso 36 pamokos po 2val. Kaip supratau, jie tik pradejo oficialiai reklamuotis...del to ir nera jokiu atsiliepimu. Kiek ieskojau, tai jie man atrodo normaliausiai. Tipo kursai vyksta kirpykloje, o ne pas kirpeja namie kambariuke. Na ir, kad dalimis moketi galima, mane tas irgi gundo. Reikes gal pradeti, artimiausiu kursu pradzia nuo spalio menesio.

o tai galbut kartu lankysime nes as irgi dar mastau bet iki galo neapsisprendziu,noro yra tikrai,bet man keblu del atvykimo as ne is pacio londono,tai tektu vazinetis is kito miesto smile.gif
o daugiau tai pranarsiau visa interneta nieko neradau kad lietuviu kalba butu kursai.
jie man parase kad rugsejo 30 pradzia ir liepe issirinkti kokiomis dienomis eiciau ir kelinta valanda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makaluniene @ 2011 09 09, 00:13)
O reikejo kiek nors moketi, kai mokeisi koledze? Bet visgi, 2 ar net 3 metai yra ilgas laiko tarpas mokintis kirpejo amato...as negaliu tiek laiko laukti. Man noretusi greiciau, tuos kirpejo pagrindus ismokti, o poto praktikuotis, praktikuotis. Mano atveju kirpeju kursai Londone geresnis variantas. Nes man atrodo, kad cia daugiausia nuo kirpimo praktikos priklauso viskas. Kuo daugiau kirpimo praktikos, tuo daugiau tos kirpejo patirties igauni kirpdama. Ir paciai drasiau po to jau kirpti, aisku pradziai prie meistro gerai butu.. Na, kagi....reikes paskambinti jiems ir pasidometi, kokius jie ten kirpeju kursus siulo ir uz kokia kaina ...nes kainos jie nenurodo savo puslapyje sad.gif




Koledze reikejo moketi apie 1000svaru, bet i juos iejo visos kirpimui reikalingos priemones. Jei esate mama galima ir nemokamai ten mokytis, paskui jei dirbat part time ar visai nedirbat vel kazkokios lengvatos yra, daug labai variantu tik reikia pasidometi.siaip galimas dar vienas variantas isidarbinti trainee salone ir jie patys siuncia i koledza ir viska apmoka (londone tikrai yra nemazai skelbimu trainee ar salono asistenciu kur iesko)..koledzas ir buvo man tuo gerai kad igyjau labai daug praktikos, nes nereikia savo modeliu ieskotis, zmones eina kaip i salona tik moka uz dazymus ir kirpimus labai mazai ir paciam koledzui..o del anglu kalbos, tai tas ir gerai koledze kad busit priverstos bendrauti ir mokintis angliskai nes jei liksit dirbti kirpeja anglijoje tai bus svarbu zinoti visus terminus anglu kalba. Man asmeniskai kursas tikrai nepasirode sunkus kas link kalbos, be to ten teorijos budavo labai mazai, pagrinde tik praktika. beja anglijos salonose yra pripazinstamas NVQ sertifikatas, pivot point sertifikato nezinojo nei salonuose nei koledze.Ir kalbant apie FEMINA BONA tai as ten baigiau ir galiu pasakyti kad tik baigus ziniu neuztenka eiti tiesiai i salona ir dirbti nes visos info yra per daug tokiam trumpam laikui ir praktikos per mazai. Esme visa yra praktikoje. Ir siaip pagalvojus ka galima ismokti per 20 kirpimo pamoku, kai tiek daug skirtingu zmoniu yra su skirtingu plauku typu, skirtingom teksturom, skirtingu skonio suvokimu ir t.t. smile.gif svarbiausia didelis noras ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minaless @ 2011 09 14, 00:24)
Koledze reikejo moketi apie 1000svaru, bet i juos iejo visos kirpimui reikalingos priemones. Jei esate mama galima ir nemokamai ten mokytis, paskui jei dirbat part time ar visai nedirbat vel kazkokios lengvatos yra, daug labai variantu tik reikia pasidometi.siaip galimas dar vienas variantas isidarbinti trainee salone ir jie patys siuncia i koledza ir viska apmoka (londone tikrai yra nemazai skelbimu trainee ar salono asistenciu kur iesko)..koledzas ir buvo man tuo gerai kad igyjau labai daug praktikos, nes nereikia savo modeliu ieskotis, zmones eina kaip i salona tik moka uz dazymus ir kirpimus labai mazai ir paciam koledzui..o del anglu kalbos, tai tas ir gerai koledze kad busit priverstos bendrauti ir mokintis angliskai nes jei liksit dirbti kirpeja anglijoje tai bus svarbu zinoti visus terminus anglu kalba. Man asmeniskai kursas tikrai nepasirode sunkus kas link kalbos, be to ten teorijos budavo labai mazai, pagrinde tik praktika. beja anglijos salonose yra pripazinstamas NVQ sertifikatas, pivot point sertifikato nezinojo nei salonuose nei koledze.Ir kalbant apie FEMINA BONA tai as ten baigiau ir galiu pasakyti kad tik baigus ziniu neuztenka eiti tiesiai i salona ir dirbti nes visos info yra per daug tokiam trumpam laikui ir praktikos per mazai. Esme visa yra praktikoje. Ir siaip pagalvojus ka galima ismokti per 20 kirpimo pamoku, kai tiek daug skirtingu zmoniu yra su skirtingu plauku typu, skirtingom teksturom, skirtingu skonio suvokimu ir t.t.  smile.gif svarbiausia didelis noras ir viskas bus thumbup.gif

dekuj uz issamu atsakyma 4u.gif vis dar galvoju del lietuvisku kursu Londone,nes i koledza siais metais jau pervelu man, jau kursas prasidejes..
Atsakyti
Sveikos, jau seniai galvoju apie kirpėjų kursus ir nusprendžiau visgi eiti į juos, tik viena labai didelė bėda, dirbu nuo 11 iki 15h, realiai laisva būnu tik puse 4, gal žinote tokius kursus kad būtu taip vėlai arba labai anksti??
Atsakyti
Sveikutės. smile.gif.
Ar yra besimokančių dar? Domiuosi kirpėjų kursais. Svarstau tarp Elizos ir tarp Femina bonos. smile.gif. Perskaičiau visą temelę, bet čia jau labai daug reklamos vieni darosi, gerai, kad ne šių kursų atstovės, o kitų. Nes nenorėčiau eiti į juos, kai šitaip neobjektyviai elgiasi merginos, kurios ten mokosi, mokosi ar net pačios mokytojos smile.gif.



Gal yra merginų iš Elizos ar Femina bonos besimokančių ar baigusių? Gal dar atsiliepimų turit? Susiradot darbukus greit po baigimo? smile.gif

Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2010 10 28, 21:25)
merginos,
nesigincykit del tu kursu ...kur geriau,kur blogiau wub.gif ... jei mylite plaukus, dievinat visa kirpejo darba, norit tobuleti sioj sferoj ir jums sekasi tai daryti,tai neturi reiksmes dideles kokius kursus pabaigsit,ziurekit kur yra daugiau praktikos  4u.gif ..
patikekit,kursuose labai pasimato kam duota ,o kam neduota...viena is keliu desimciu bus gera kirpeja,viena is simto superine meistre wub.gif



Pritariu šioms mintims, praktika yra labai labai svarbu, nes nuo to priklausys kaip greit įsisavinsi žinias. Kadangi esu baigusi G. Krivcovos kursus, tai galiu pasakyti, kad praktikos ten mokiniai gauna labai daug.
Atsakyti
Noriu pasidalyti džiaugsmu, kadangi kaip rašiau esu baigusi G. Krivcovos kursus Maciulevičiaus gatvėje Vilniuje, tai sužinojau, kad čia vyks seminaras, į kurį mane pakvietė ir aš mielai sudalyvavau. Tad galiu pasakyti, kad verta, įdomi patirtis iš Italijos. Susirinko labai daug žmonių. Džiugu, kad per dvi dienas buvo parinkta per 10 modelių, kurie prieš patenkant į meistro rankas gal kiek ir nerimavo, bet rezultatai tikrai džiugino.
Kirpėjų seminare buvo pristatyta naujausios dažymo technologijos, buvo pasakojama ir tuoj pat išbandomi nauji dažai plaukams iš Italijos, kurie greitu laiku atsiras ir Lietuvos rinkoje. Šie vyrukai nustebino savo patirtimi, nes jų duetas pavydėtino kūrybiškumo komanda – kurie nesilaiko nusistovėjusių tendencijų ir nuolatos išlieka mados viršūnėje.
Manau tai nepaprastai didelis pliusas šiuose kursuose besimokantiems šio amato. Visada įdomu virti ne tik savo sultyse, bet ir pažvelgti kuo kvėpuoja pasaulis.
Atsakyti

Jei ka domina visai nauja nenaudota kirpimo masinele, Moser 1234, su ipakavimu, garantiniu, prasom i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2011 10 17, 15:00)
Sveikutės. smile.gif.
Ar yra besimokančių dar? Domiuosi kirpėjų kursais. Svarstau tarp Elizos ir tarp Femina bonos. smile.gif. Perskaičiau visą temelę, bet čia jau labai daug reklamos vieni darosi, gerai, kad ne šių kursų atstovės, o kitų. Nes nenorėčiau eiti į juos, kai šitaip neobjektyviai elgiasi merginos, kurios ten mokosi, mokosi ar net pačios mokytojos smile.gif.
Gal yra merginų iš Elizos ar Femina bonos besimokančių ar baigusių? Gal dar atsiliepimų turit? Susiradot darbukus greit po baigimo? smile.gif

Sėkmės.  4u.gif


gerai ir vienur, ir kitur, jei pati nori mokytis ir išmokti. aš mokiausi ELIZOJE, Klaipėdoje. atsiliepimai tik patys geriausi apie dėstytojus, žinių ir praktikos gausą. mano draugė mokėsi Femina Bona - taip pat labai geri atsiliepimai smile.gif ELIZOJE mokytis kiek pigiau, įrankius reikia susipirkt savo - tam padeda dėstytojai - gauni daug informacijos ir nuolaidų. pradžioj panikavom, kad krūvą pinigų reiks išleist - gal įrankis netiks/nepatiks/bus nepatogu dirbti, bet prieš ruošiantis praktikai gauni krūvą teorinių žinių, planuojant kažką pirkti sulauki įmonės atstovo, kuris tau dar kartą viską paaiškina, pademonstruoja - nebūtina imt iš karto - apsigalvoji, pavažinėji kitur ir išsirenki smile.gif
rašau apie mokyklą, kurioje mokiausi. rekomenduoju ją ir dėstytoją Iriną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2011 03 11, 04:43)
jei ka girdejot,tai buna alergija sintetiniams plaukams lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



new_russian.gif Pats geriausias pasiteisinimas prastam darbui yra alergijos arba kliento nemokėjimas susitvarkyti.
Atsakyti