Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kirpėjų kursai, stažuotės
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Laimasala
Kas domitės šiais kursais www.kirpejukursai.co.uk, pasiklauskit ar galėsit dirbti kirpyklose su tokiu sertifikatu. Kaip tik šiandien girdėjau apie kirpėjų rengimo kursus Anglijoje, kai baigus tuos 3 mėn. jokio tikro diplomo negauna ir labai primityviai tik išmokstama kirpti per tokį trumpą laiką. 4u.gif
claudet
Ieskau plataus profilio kirpeju-stilisciu, manikiurininkiu, vestuviniu sukneliu-grozio studijai
Klaipedoje
867780788 4u.gif
eltique
QUOTE(Laimasala @ 2011 11 23, 16:17)
Kas domitės šiais kursais www.kirpejukursai.co.uk, pasiklauskit ar galėsit dirbti kirpyklose su tokiu sertifikatu. Kaip tik šiandien girdėjau apie kirpėjų rengimo kursus Anglijoje, kai baigus tuos 3 mėn. jokio tikro diplomo negauna ir labai primityviai tik išmokstama kirpti per tokį trumpą laiką.  4u.gif
*

labas smile.gif ar tikrai jokio diplomo negauna nesuprantu??prasau platesnes info parasykite dekoju is anksto smile.gif
Realė

mastau ir as kaune uzsiimti kirpeju kuru paieskomis..gal patarsite kas kur mokesi ax.gif noreciau kad diplomas galiotu ir uzsienyje blush2.gif
Kategoriška
Sveikos 4u.gif Gal kas turite informacijos apie Darbo biržos siūlomus kursus? blush2.gif
Realė
QUOTE(MrrMiau @ 2011 12 15, 14:55)
Sveikos  4u.gif  Gal kas turite informacijos apie Darbo biržos siūlomus kursus?  blush2.gif
*

girdejau darbo birza nebesiuncia i kursus g.gif
Ocean Sun
QUOTE(areida @ 2011 12 15, 16:08)
girdejau darbo birza nebesiuncia i kursus g.gif
*

taip taip sunkiai dabar su tais siuntimais.savo jėgom
Realė
QUOTE(D.E*V.A @ 2011 12 15, 16:15)
taip taip sunkiai dabar su tais siuntimais.savo jėgom
*

pigiausi 550men g.gif jei be priemoniuir *4 g.gif o jei nori priemones gaut 700*4 doh.gif
Laimasala
QUOTE(eltique @ 2011 12 08, 15:18)
labas smile.gif ar tikrai jokio diplomo negauna nesuprantu??prasau platesnes info parasykite dekoju is anksto smile.gif
*

Gauna kažkokį popierėlį, bet jis nei Lietuvoje, nei kiek žinau užsienyje neįrodo kirpėjo kvalifikacijos ir dirbti negalima. Taip mano kirpėjų mokyklos direktorė kalbėjo smile.gif
eltique
QUOTE(Laimasala @ 2011 12 15, 19:15)
Gauna kažkokį popierėlį, bet jis nei Lietuvoje, nei kiek žinau užsienyje neįrodo kirpėjo kvalifikacijos ir dirbti negalima. Taip mano kirpėjų mokyklos direktorė kalbėjo  smile.gif
*

o tai tu Londone mokaisi kirpimo ar Lietuvoje? smile.gif o is kur mokyklos direktore zino apie tuos diplomus,butent kuriuos suteikia sie kirpimo kursai Londone?
Laimasala
QUOTE(eltique @ 2011 12 15, 22:46)
o tai tu Londone mokaisi kirpimo ar Lietuvoje?  smile.gif  o is kur mokyklos direktore zino apie tuos diplomus,butent kuriuos suteikia sie kirpimo kursai Londone?
*

Aš Lietuvoje mokausi. Tikrai nežinau iš kur žino, bet ji kalbėjo taip, tarsi pati netikėdama, kad taip gali būti. Kiek suprantu tai ten viena kirpėja moko taip? O diplomą gali išduoti tik švietimo įstaiga, kiek aš įsivaizduoju. Na pasidomėkit jei žadat pradėti. Paskoju tik tai ką girdėjau, negarantuoju, kad tiesa 4u.gif smile.gif
eltique
QUOTE(Laimasala @ 2011 12 16, 03:28)
Aš Lietuvoje mokausi. Tikrai nežinau iš kur žino, bet ji kalbėjo taip, tarsi pati netikėdama, kad taip gali būti. Kiek suprantu tai ten viena kirpėja moko taip? O diplomą gali išduoti tik švietimo įstaiga, kiek aš įsivaizduoju. Na pasidomėkit jei žadat pradėti. Paskoju tik tai ką girdėjau, negarantuoju, kad tiesa  4u.gif  smile.gif
*

na siaip ar taip dekui uz info smile.gif
ten viena meistre desto.bet lietuvoje taip pat pilna kursu kurie isduoda diplomus ir nei svietimo istaiga nesiskaito.man rodos kad ziurima i tai kaip tu kerpi,jei nemoki kirpti tai nepades joks diplomas kad ir uz 10 tukstanciu.na nezinau reiks pasidometi smile.gif
Ilgakoja
Sveikutes. Femina Bonos plataus profilio kirpeja studente, iesko modelio paskutiniam dazymo ir kirpimo egzaminui. Gal yra norinciu pasisruoginti ir pasitonuoti plaukucius nemokamai ? Dazome Keune daziukais, egzaminas Sausio 24d. 11val. (pasitikslinsiu dar del laiko). Kirpimui reiketu paneles kuri nori pasikirpti galiukus ir truputi issikarpyti paty prieki plaukuciu. Norincios prasom parasyti man zinute. P.S. mokykla Klaipedoje
neringa67
Sveikos smile.gif as su klausimu ar Siauliuose yra kokie kirpeju kursai?Kokia kaina menesiui,kiek laiko trunka ir ar gerai paruosia?
Laimasala
QUOTE(neringa67 @ 2012 01 18, 14:43)
Sveikos smile.gif as su klausimu ar Siauliuose yra kokie kirpeju kursai?Kokia kaina menesiui,kiek laiko trunka ir ar gerai paruosia?
*

Sveika, kirpėjo specialybės moko privačioje mokykloje "Saulės mozaika". Kaina 450lt/mėn, trunka 7 mėnesius. Pati čia šiuo metu mokausi. Gerai tame, kad įgyjame daug praktikos, nes yra nemažas žmonių srautas. Yra visos galimybės mokytis, bet reikia labai daug pačiai stengtis ir užsiimti, domėtis. Šiaip esu patenkinta, bet vis dėlto yra ir šiokių tokių minusų. Nauja grupė bus nuo rugsėjo mėnesio. smile.gif

Dar moko Darbo rinkos ir mokymo centre, jei darbo birža siunčia, tai siunčia ten. Daug atsiliepimų nežinau, bet buvo pas mus mergina atėjusi iš to centro dar papildomai praktikuotis ir mokintis. Ten yra šiek tiek pigiau.
Agnekk
Sveikos, gal kuri lankete Marijampoleje kirpeju kursus? Galvoju pakeisti specialybe smile.gif Dosimoje vyksta kirpeju kursai, bet atsiliepimu apie kursu kokybe niekur nerandu g.gif
Babe
O buna tik vyru kirpimo kursai?
eltique
QUOTE(Babe @ 2012 01 29, 18:19)
*

Anglijoje yra,o Lietuvoje nezinau 4u.gif
vytaute_kn
sveiki,pirkciau femina bonos kursu molymu knyga kur yra aprasyti vyriski ir moteriski kirpimai. Kaunas galiu siustis. 860980269

Ilgakoja
QUOTE(vytaute_kn @ 2012 02 28, 10:06)
sveiki,pirkciau femina bonos kursu molymu knyga kur yra aprasyti vyriski ir moteriski kirpimai. Kaunas galiu siustis. 860980269
*

Kazin kas gali toki "turta" parduoti g.gif Cia spargalke visam gyvenimui lotuliukas.gif Nebent atsisviesti ir susisegti paciai knyga iseitu g.gif Nebandei Femina Bonoj klausti, gal parduotu?
orxid
QUOTE(labo @ 2011 11 02, 20:27)
gerai ir vienur, ir kitur, jei pati nori mokytis ir išmokti. aš mokiausi ELIZOJE, Klaipėdoje. atsiliepimai tik patys geriausi apie dėstytojus, žinių ir praktikos gausą. mano draugė mokėsi Femina Bona - taip pat labai geri atsiliepimai  smile.gif ELIZOJE mokytis kiek pigiau, įrankius reikia susipirkt savo - tam padeda dėstytojai - gauni daug informacijos ir nuolaidų. pradžioj panikavom, kad krūvą pinigų reiks išleist - gal įrankis netiks/nepatiks/bus nepatogu dirbti, bet prieš ruošiantis praktikai gauni krūvą teorinių žinių, planuojant kažką pirkti sulauki įmonės atstovo, kuris tau dar kartą viską paaiškina, pademonstruoja - nebūtina imt iš karto - apsigalvoji, pavažinėji kitur ir išsirenki  smile.gif
rašau apie mokyklą, kurioje mokiausi. rekomenduoju ją ir dėstytoją Iriną  4u.gif
*

Laba diena.
Kaip tik ruosiuosi eiti kursus,,Elizoje" Klaipedoje.dabar iskilo klausimas,o kada jau irankius reikia susipirkti,iskart kai prasideda kursai,ar po kazkiek laiko?Kiek mazdaug pinigeliu reikia isleisti norint nusipirkti normalius irankius?Turiu tik profesionalu fena ax.gif
Ir dar:koki dokumenta isduoda baigus siuos kursus?Suprantu,kad svarbiausia zinios ir noras dirbti,bet popierelis irgi svarbu mokant pinigelius blush2.gif
Kutosele
Sveikos, vis audžiu ir aš mintį pradėti lankyti Femina Bonoje kirpimo kursus 'žaliems" Kaune smile.gif Mačiau grupė jau nuo vasario beveik sudaryta, pasiliksiu laiko sekančiai grupei, tuo metu pasistengsiu susidėlioti visus pliusus ir minusus.
Gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi..Ar verta Feminoje mokėti tokius pinigėlius, ar tą patį paruošia kitur, per trumpesnį laiką ir pigiau. Anksčiau buvo kaina nurodyta Femina Bona tinklalapyje, dabar nebėra...mažu atpigo lotuliukas.gif
Nesu kažkokia labai jau ten su polinkiu į meną, bet esu labai kruopšti ir atsakinga..nebuvo niekam taip, kad pasibaigė kursus ir suprato, nea, tas darbas ne man verysad.gif

Gal galėtumėte pasidalinti pagrindiniais šios specialybės pliusais ir minusais?
Ar užtenka užsidirbtų pinigėlių pragyvenimui?
Kiek maždaug per mėnesį kainuoja vietos nuoma? Aš kaip supratau, 2200 lt patento kaina metams? ar aš teisi?

Atsiprašau, už tiek daug klausimų, bet viskas labai įdomu 4u.gif
Zimbabve2010
QUOTE(Kutosele @ 2012 04 02, 01:44)
Sveikos, vis audžiu ir aš mintį pradėti lankyti Femina Bonoje kirpimo kursus 'žaliems" Kaune  smile.gif Mačiau grupė jau nuo vasario beveik sudaryta, pasiliksiu laiko sekančiai grupei, tuo metu pasistengsiu susidėlioti visus pliusus ir minusus.
Gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi..Ar verta Feminoje mokėti tokius pinigėlius, ar tą patį paruošia kitur, per trumpesnį laiką ir pigiau. Anksčiau buvo kaina nurodyta Femina Bona tinklalapyje, dabar nebėra...mažu atpigo  lotuliukas.gif
Nesu kažkokia labai jau ten su polinkiu į meną, bet esu labai kruopšti ir atsakinga..nebuvo niekam taip, kad pasibaigė kursus ir suprato, nea, tas darbas ne man  verysad.gif

Gal galėtumėte pasidalinti pagrindiniais šios specialybės pliusais ir minusais?
Ar užtenka užsidirbtų pinigėlių pragyvenimui?
Kiek maždaug per mėnesį kainuoja vietos nuoma? Aš kaip supratau, 2200 lt patento kaina metams? ar aš teisi?

Atsiprašau, už tiek daug klausimų, bet viskas labai įdomu  4u.gif
*

Dazniausiai zmones eidami i kirpeju kursus jau buna tvirtai apsisprende dirbti si darba. Jau buna, kad namie draugus, drauges kerpa kaip ismano, dazo plaukus ir t.t. Tad investuoti i kursus reikia buti tvirtai apsisprendus. Juk gaila ir pinigu ir laiko. Rekia nebijoti liesti plauku, galvos, nors ji ir riebaluota, pleiskanyciu pilna.
Femina Bona lankykit, jei turit tam lesu. Nes kursai nepigus, bet tikrai geri. Jei nezinot, ar tai jusu pasaukimas, gal geriau pradzioj rinktis pigesnius kursus, pasibaigsit, jei truks ziniu, galesit namie uzsiimti tuo, ir dar feminoj pabaigti kokius pasitobulinimo kursus. Atsiminkit, kad i kursu kaina neieina jusu darbo irankiai. kursuose juos duos bet namo parsinesti ir naudotis - ne.
Uzsidirbti pinigeliu, kad pragyventum reikia 1-2 metu. Na, jei dirbsi salone, tai mazdaug 1000 lt atsieis kosmetika, dazai, kedes nuoma, patentas kiekviena menesi. Tad paskaiciuokit, kiek reikia uzdirbti. Manau, kad toki darba dirbant pradzioje reikia tureti finansine pagalba is salies smile.gif
O dabar kai krize, zmones renkasi kur nueiti ir pigiau pasigrazinti.
Tad jums spresti ar tuo uzsiimti smile.gif
isabelaa
sveiki, gal zinot ar kauno darbo birza organizuoja kirpeju kursus?
Kategoriška
QUOTE(isabelaa @ 2012 04 19, 17:46)
sveiki, gal zinot ar kauno  darbo  birza organizuoja kirpeju kursus?
*

mane irgi labai domina smile.gif
Zimbabve2010
Gal kas nors ka nors girdejote arba mokinates Jolantos Goliak kirpeju mokyklos kursuose Klaipedoje? http://www.kirpejumokykla.lt/page11.aspx
nerke
QUOTE(MrrMiau @ 2012 04 19, 21:00)
mane irgi labai domina smile.gif
*

Aš klausiau biržoj tai sakė kaip ir organizuoja, bet turi būti trišalė sutartis su darbdaviu, žodžiu reikia susirasti darbdavi kuris tave po kursų priims i darbą ir kažkiek laiko turbūt reikia pradirbt ten. Bet šiaip kirpėjos dažniausiai dirba su verslo liudijimu tai nesupratau pilnai kaip ten įmanoma susitvarkytti g.gif
Kategoriška
QUOTE(nerke @ 2012 05 05, 10:15)
Aš klausiau biržoj tai sakė kaip ir organizuoja, bet turi būti trišalė sutartis su darbdaviu, žodžiu reikia susirasti darbdavi kuris tave po kursų priims i darbą ir kažkiek laiko turbūt reikia pradirbt ten. Bet šiaip kirpėjos dažniausiai dirba su verslo liudijimu tai nesupratau pilnai kaip ten įmanoma susitvarkytti  g.gif
*

nu komedija ne kitaip biggrin.gif Nu kas ims iš anksto neaišku kokių sugebėjimų žmogų ? biggrin.gif
*Voriukas*
QUOTE(nerke @ 2012 05 05, 11:15)
Aš klausiau biržoj tai sakė kaip ir organizuoja, bet turi būti trišalė sutartis su darbdaviu, žodžiu reikia susirasti darbdavi kuris tave po kursų priims i darbą ir kažkiek laiko turbūt reikia pradirbt ten. Bet šiaip kirpėjos dažniausiai dirba su verslo liudijimu tai nesupratau pilnai kaip ten įmanoma susitvarkytti  g.gif
*

Jeigu trisale sutartis tai darbdavis turi idarbinti, ir laikyti metus laiko darbo vieta. O jejgu su verslo liudijimu, tai pasirasoma su DB dvisale sutartis. Bet jau turi buti darbo vieta, kur po mokslu puse metu reikia isdirbt. smile.gif
wwwmonika
taip taip su darbo birza dabar tokia situacija.
Donata87
Sveikos smile.gif perskaiciau visa temute bet konkretaus atsakymo neradau, kiek gi dabar kainuoja mokymai Elizoj?rinkausi tarp feminos ir elizos, bet pasiskaicius supratau kad feminoj vos ne tris kartus brangiau kainuoja kursai doh.gif ir ziurint i tai jog o gal nepatiks (nors dievinu zmoniu plaukus ir isdarineju su jais viska ka tik sugebu pasitaikius progai), tiesiog nebus taip gaila pinigeliu uz kursus.taigi turiu keletas klausimeliu, gal gali mergaites kurios mokesi ar mokosi elizoje atsakyti.buciau labai dekinga 4u.gif
1. Kokia kursu kaina?
2. ar suteikia darbo priemones (zirkles ir t.t.) kurias jau sau pasilieki?
3.ar reikia atskirai susipirkti visas darbo priemones?
4.kokiu laiku vyksta kursai?
Alionika
Sveikos merginos. Aš irgi norėjau lankiti kursus per birža bet kadangi
nebuvo tuo metu renkamos grupes tai nusprendžiau sutaupyt ir nuėjau i Zirmunu profesijos mokykla, Nepasakyciau nes baigus tuos kursus pigiau bus nueit i femina pakelt kvalifikacija. Kad ten gerai desto negaliu pasakyti, bet po 7 men gausiu tarptautini diploma ir geriau lankisiu seminarus, ten daugiau galima išmokti.
dažniausiai tiesiog lavini ranka bet ir tai manau neblogai, kas nores, tas vistiek išmoks.
Norėjau patart jums dėl biržos, birža siunčia būtent i ta mokykla kur aš dabar bet tai tikrai neverta,
nes maža to kad tu turi susirast zmogu kuris tave įdarbins be to tave tikrai tikrins darbo birža tai namie nelabai galėsit dirbt,
jums dar ir reikes duot adresa darbo i kuri skambins ir klausines ir ateis patikrint ar tikrai ten dirbat.bet ir po 4 mėnesiu turėsit pačios apmokėti visas išlaidas
be nuolaidos ir dar gausit ne diplomą o pazimejima rodanti kad jus galit kirpti bet jums vistiek reikęs kelt kvalifikacija ateiti,
savo lesom jus galit pasirinkt 4 mėnesius neformalu mokyma ar 7 mėnesius formalu, kaina 360lt/mėn. Jei stovint biržoje eisit savo lesom
tai paskui po baigimo jums birža duos jei ne klystu 80% nuolaida įsigyti verslo liudijimą tai išeis pigiau ir mažiau problemų
Tai va tikiosi jums pravers informacija:)
laumart
Zinau ,kad anksciau Elizoj labai gerai paruosdavo kirpejus, o Feminos Bonos nerekomenduoju!!!
Jei norite pirkti kirpykla kreipkites, Vilnius, kaina tikrai gera.
grožis
QUOTE(Babe @ 2012 01 29, 17:19)
*

Patarčiau mokytis plataus profilio plaukų kirpėjo specialybės. Vyrai šiais laikais labai išrankūs ir puošnūs. Jiems ne tik nukirpti , bet ir padažyti , sudėti cheminį , gražiai sušukuoti reikia. smile.gif Jei kirpdama papasakosite apie plaukų priežiūrą ir kosmetiką , manau jie liks labai patenkinti ir dėkingi. Tad siūlau trumpus plaukų kirpėjų kursu Kaune Savanorių 66.Čia per trumpą laiką visko ir išmoksi ax.gif www.kirpejukursai.info
Papildyta:
QUOTE(Realė @ 2011 12 15, 14:08)
mastau ir as kaune uzsiimti kirpeju kuru paieskomis..gal patarsite kas kur mokesi ax.gif noreciau kad diplomas galiotu ir uzsienyje blush2.gif
*

Valstybė išduoda galiojančius užsienyje diplomus jei kursai 6 mėn . ir daugiau. Jei lankysite trumpesnius, gausite pažymėjimus , kurie galioja Lietuvoje ir Europos sąjungoje , kur ši specialybė nereglamentuota. Bet iš patirties žinau , kad kursų pav. Kaune Savanorių 66 pažymėjimai galioja daug kur,o mokinukės dirba ir JAV, ir Švedijoj , Norvegijoj , Graikijoj , Londono centre ...svarbu kaip bus paruoštos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Makaluniene @ 2011 09 13, 16:53)
aha, as irgi jiems rasiau. Parase, kad galima moketi dalimis, kas menesi. Kursai trunka 3men, viso 36 pamokos po 2val. Kaip supratau, jie tik pradejo oficialiai reklamuotis...del to ir nera jokiu atsiliepimu. Kiek ieskojau, tai jie man atrodo normaliausiai. Tipo kursai vyksta kirpykloje, o ne pas kirpeja namie kambariuke. Na ir, kad dalimis moketi galima, mane tas irgi gundo. Reikes gal pradeti, artimiausiu kursu pradzia nuo spalio menesio.
*

Trys mėnesiai LABAI TRUMPAS LAIKO TARPAS KĄ NORS IŠMOKTI. Patikėkite, tai tikra tiesa ir neleiskite veltui pinigėlių smile.gif Jau keturi , penki ...jei meistras turi didelę patirtį ir kursai turi didelį lankytojų srautą praktikos metu. smile.gif
Petitgrain
Gal įdomu bus kirpėjoms Vilniuje:
http://www_bioteka_lt/?p=5373
Akvilytė
Pasakykit, kas nors, kas žinot: Elizoj moko pagal Pivot Point programą?
Ilgakoja
QUOTE(Akvilytė @ 2012 10 09, 09:46)
Pasakykit, kas nors, kas žinot: Elizoj moko pagal Pivot Point programą?
*

Kiek zinau tik Femina Bona naudojasi Pivot Point programa:)
Akvilytė
QUOTE(Ilgakoja @ 2012 10 09, 15:52)
Kiek zinau tik Femina Bona naudojasi Pivot Point programa:)
*

Bet seminaruose kirpimus aiškina tik pagal Pivot Point. Kaip ada viską suprasti reikia? m?
pasiklydes
labas visosms, skubu gauti jūsų patarimo. Situacija tokia, kad per darbo birža ketinu eiti kirpėjos kursus, viskas ten rodos neblogai iš pradžių, o tada nusiuntė pas tokią moterį kuri davė užpildyti popieriuką ir jau galėsiu eit. Tas popieriukas ir yra didžiausia bėda.
Žodžiu ten veiklos planas, turi apskaičiuoti savo busimas pajamas, nors dar net nesimokai, parašyti kur dirbsi ir kiek uždirbsi tiksliais skaičiais, tos kirpyklos kur dirbsi visas kainas, net įrankių ir priemonių, sanitarinius numerius ir pan. Dar tris konkurentus artimiausius turiu rast ir visa info apie juos, žodžiu.. blush2.gif . Kas blogiausia, nei viena kirpykla nesutinka man duoti šios informacijos, nes nežinia kur eina šitie duomenys. Ir šiaiip nelogiška, kaip aš galiu daryti sąmatas 36 mėnesių po kursų kas bus, jei aš dar net nesimokau, jokios logikos. Parodau šitą dokumentą kirpykloje ir iškart man atsisako padėt..
Ar kas nor ėjo ir pildė tuos nelogiškus popierius? Nes pasak tos moters, jei neužpildysiu šitų dokumentų ir jei užpildysiu blogai manęs nepaims į tuos kursus. Atvirai pasakius nesuprantu nieko.. SOS.
Tiesa, dar toji moteriškė davė numerį vienos kirpyklos kuri ale pagelbės man Bovary, tačiau pes skundai.lt tai yra pagrindinis veikėjas. Tai ir kyla įtarimas, kad kažkas čia ne taip. g.gif
Papildyta:
http://www.skusk.lt/skundai/skundas/251125...ARY-beprotnamis
dainora0331
Sveikos, rašau jums savo istorija 4u.gif
Visai neseniai pati čia landžiojau ir ieškojau info apie kirpeju kursus, buvo visokiu minčiu ir darbo birža ir eliza ir femina bona. Pasirinkau femina bona, nes tik apie šia mokykla radau daugiausiai teigiamu atsiliepimu. Na jau nuo rugsejo mokausi FEMINOJE, dėstytojos begalo fainos, knygos - angliškos, įrankius gavome bet tik minimalius ir tie patys praščiausios kokybės daug ka reikia savo pirktis nors man sake kad nieko pirkti nereikes biggrin.gif modelius reikia pačioms susirasti (sunku nes esu ne vietine) o ju reikia kas kelias pamokas, musu grupeje yra 12 o turejo buti 10. Bet šiaip išmoko čia gerai jau nuo pirmu dienu pasijuto, reikia tik turėti pinigėliu smile.gif
terranova
sveiki, mastau sausio 3 pradeti lankyti Krivcovos kursus, nzn prisiskaiciau gan nemazai blogu komentaru ir truputi geru, bet cia liko vienintelis variantas kuri ishsilaikyciau per 5 men, nes tiek elizoj tiek femina kursai trunka nuo 8 iki 10 men, o man reikia pasibaigt kuo greiciau, nes vasara isvaziuoju i uzsieni. Aisku, nesakau kad po 5 men busiu kirpeja, aisku reikes daug praktikuotis ant tetu, mociuciu, draugiu ir zinoma imti ivairiausiu seminaru, na istikro ziuresiuos kaip bus, tikiuosi labai nenusivilti siais kursais ir bent ismokti zirkles taisyklingai laikyti, o veliau praktika ir dar karta praktika smile.gif)
pamaivax
Merginos,baigusios Elizos plataus profilio kirpejos kursus, prašau papasakokite kaip po kursu jums sekesi susirasti darba, kaip susiradote tinkama kirpykla. Kiek laiko uztruko paieskos? Ar buna atveju, kai destytojas pasiulo kazkokia studente kuriam nors salonui pradeti darbo patirti? Busiu visom labai dekinga uz patirties pasidalijima.
DOMINUKE
QUOTE(pasiklydes @ 2012 10 14, 17:06)
labas visosms, skubu gauti jūsų patarimo. Situacija tokia, kad per darbo birža ketinu eiti kirpėjos kursus, viskas ten rodos neblogai iš pradžių, o tada nusiuntė pas tokią moterį kuri davė užpildyti popieriuką ir jau galėsiu eit. Tas popieriukas ir yra didžiausia bėda.
Žodžiu ten veiklos planas, turi apskaičiuoti savo busimas pajamas, nors dar net nesimokai, parašyti kur dirbsi ir kiek uždirbsi tiksliais skaičiais, tos kirpyklos kur dirbsi visas kainas,  net įrankių ir priemonių, sanitarinius numerius ir pan. Dar  tris konkurentus artimiausius turiu rast ir visa info apie juos, žodžiu.. blush2.gif . Kas blogiausia, nei viena kirpykla nesutinka man duoti šios informacijos, nes nežinia kur eina šitie duomenys. Ir šiaiip nelogiška, kaip aš galiu daryti sąmatas 36 mėnesių po kursų kas bus, jei aš dar net nesimokau, jokios logikos. Parodau šitą dokumentą kirpykloje ir iškart man atsisako padėt..
Ar kas nor ėjo ir pildė tuos nelogiškus popierius? Nes pasak tos moters, jei neužpildysiu šitų dokumentų ir jei užpildysiu blogai manęs nepaims į tuos kursus. Atvirai pasakius nesuprantu nieko.. SOS.
Tiesa, dar toji moteriškė davė numerį vienos kirpyklos kuri ale pagelbės man Bovary, tačiau pes skundai.lt tai yra pagrindinis veikėjas. Tai ir kyla įtarimas, kad kažkas čia ne taip. g.gif
Papildyta:
http://www.skusk.lt/skundai/skundas/251125...ARY-beprotnamis
*

Sveiki.Kadangi pati vasari pradedu mokytis per d.birza kirpeja,tai papasakosiu kaip man buvo.Na visu pirma tai ma nniekas nedave jokio lapelio,kad verslo plana parasyti,tiesiog siaip buvo pasakyta kad ji turiu parasyti,konsultante atsiunte i emaila pavyzdziu kelis pagal kuriuos per viena diena ir parasiau ta plana.Eiti per kirpyklas ir rinktis informacija tikrai nejau ir neisiu,paprasciausiai atsidarai salono internetine svetaine,ten yra ju kainos,kurias ir rasai i savo verslo plana palyginimui kainu savo ir kito salono.Na tikrai nera taip sunku ta plana parasyti.Parasiau,nunesiau i birza,dabar gavau lapa kad eiti sveikata pasitikrinti,ir viskas,laukiu kursu.
Saulužė
O kaip rašėt tam plane, kaip dirbsit su verslo liudijimu ar individualia pažyma? Kaip labiau apsimoka g.gif
DOMINUKE
QUOTE(Saulužė @ 2013 01 30, 11:36)
O kaip rašėt tam plane, kaip dirbsit su verslo liudijimu ar individualia pažyma? Kaip labiau apsimoka g.gif
*

Rasiau verslo liudijima,kadangi man taip rekomendavo konsultante.Jei rasysit plana,pirmas patarimas tai nepamirskit rasyti lietuviska abecele,nes jau as pasimokiau, kai 5 lapus reikejo pataisyti i liet.abecele doh.gif doh.gif
Kulke
QUOTE(Saulužė @ 2013 01 30, 10:36)
*

Ka tik pildziau sita plana. Liepe taisyt nes irasiau per maza busima pelna biggrin.gif Man patare individualia veikla rasyt, nes ji tipo nieko nekainuos, ir jei nevykdysiu veiklos nebus jokiu mokesciu, nes nebus pelno. Tai parasiau si. O kaip cia bus bala zino, reik pasidometi kol dar neatidaviau...
Saulužė
QUOTE(Kulke @ 2013 01 30, 18:20)
Ka tik pildziau sita plana. Liepe taisyt nes irasiau per maza busima pelna  biggrin.gif Man patare individualia veikla rasyt, nes ji tipo nieko nekainuos, ir jei nevykdysiu veiklos nebus jokiu mokesciu, nes nebus pelno. Tai parasiau si. O kaip cia bus bala zino, reik pasidometi kol dar neatidaviau...
*

O gal gali pasidalint koks tas per mažas pelnas?
Aš tai manau, kad reik taip rašyt, kaip dirbti žadama, nors neaišku kiek jie ten ką tikrins, gal viskas tik dėl rimtesnio požiūrio į kursus g.gif Tai kaip supratau, su individualia pažyma per metus atiduoti 45 proc savo pinigų, o su verslo liudijimu kas mėn po 400 lt, jei be nuolaidos, aišku rajonuose gal pigiau. Tai aš turbūt linkstu prie jo, nes su ta individualia pažyma, tai išvis nesusidūrus, pirmą kart girdžiu apie tokią g.gif
Kulke
QUOTE(Saulužė @ 2013 01 31, 11:48)
O gal gali pasidalint koks tas per mažas pelnas?
Aš tai manau, kad reik taip rašyt, kaip dirbti žadama, nors neaišku kiek jie ten ką tikrins, gal viskas tik dėl rimtesnio požiūrio į kursus g.gif Tai kaip supratau, su individualia pažyma per metus atiduoti 45 proc savo pinigų, o su verslo liudijimu kas mėn po 400 lt, jei be nuolaidos, aišku rajonuose gal pigiau. Tai aš turbūt linkstu prie jo, nes su ta individualia pažyma, tai išvis nesusidūrus, pirmą kart girdžiu apie tokią g.gif
*

Oi man ten isejo 250lt menesiui biggrin.gif As net nemaniau, kad ten skaiciuos ir pan. sako, kokia mums nauda jus siusti tada i kursus? Sakau, as negalvojau ,kad cia reik fantastikas rasyti, tai parasiau kaip pirmiems metams realiai isivaizduoju. nu zodziu, apsizioplinau.
Saulužė
QUOTE(Kulke @ 2013 01 31, 12:53)
Oi man ten isejo 250lt menesiui  biggrin.gif  As net nemaniau, kad ten skaiciuos ir pan. sako, kokia mums nauda jus siusti tada i kursus?  Sakau, as negalvojau ,kad cia reik fantastikas rasyti, tai parasiau kaip pirmiems metams realiai isivaizduoju. nu zodziu, apsizioplinau.
*

O gal žinot kaip išsiųst konsultantei atgal tą dokumentą? Kiek žiūriu nedaeina man blush2.gif jaučiu reiks važiuot ir pildyt popierinį variantą...
Saulužė
Nu man gavosi 595 lt mėn, tai jaučiu irgi bus mažai biggrin.gif
Šiaip tai nesamoningas toks skaičiavimas, nes iš kur gali žinot kiek į dieną ateis klientų doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.