Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE(Gosh @ 2005 11 28, 23:24)
Kažkada mokykloj ir vaidinom šį spektakliuką, teko pabūt geguže smile.gif Tai buvo įjungta fantazija į tai, kas tuo metu vyksta gamtoje, tai suknelė buvo nukabinėta gėlėmis smile.gif Na o berniukui, tai ir kažką panašaus prie švarkelio pritvirtint, medžio šakelių imitacijas į kokią kepurėlę, nepakenktų jau dabar namuose užsimerkt kokią medžio šakelę, kad išskleistų lapelius wink.gif


Ačiū biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 11 29, 18:29)
Na jau galiu parodyti kaip mūsų grupė atrodė pernai per Kalėdinį vaidinimą.

Gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 29, 19:19)
Gražu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Tikrai thumbup.gif , ačiū Auges už patarimą 4u.gif
Atsakyti
Kleo turi normalius kasdieninius rūbelius a'la katė(pilkas su baltu dryžuotas golfukas, tokios pat pedkelnės, pilka suknelė su katės piešinuku). Ir juostelė ant galvos iš tos pačios serijos (katės ausytės). Tai manau reikės tik nosytę nupaišyti ir ūsus. Dar prie suknelės uodegos reikės. Specialių rūbelių tikrai nepirksiu.
Atsakyti
Ir aš dabar apsigirsiu nail.gif . Jau apėjau keletą audinių parduotuvių, vienoje radau to sintepono, vos nenusipirkau, bet sumąsčiau nueiti į padėvėtus new_russian.gif ir radau tokį rūbelį , kurį truputį pakoreagavus išeis puikus pagrandukas yahoo.gif .
Atsakyti
kaip manot ar tinka mergaitei kates kostiuma deti kuris pasiutas kaip kombinezonas ( na, berniukui buvo siutas), ar vistik reiketu su sijonu kauke gaminti.. g.gif
Atsakyti
As tai visai siut nemoku, o dukrytei jau noretusi kokia kauke aprengt. Tik is kur gaut? unsure.gif
Atsakyti
Mano pirmokas vaidins buratino pasakoje,na nepagrindiniam vaidmenį.Bet niekaip neatgaminu g.gif ,kokių veikėjų toje pasakoje yra be buratino ir barmalėjaus.Priminkit mirksiukas.gif mamos,norisi vaiką aprenkti į tą temą 4u.gif
Atsakyti
Piero, Malvina (soriukas prieš atsakydama nepažiūrėjau berniukas ar mergaitė pas tave ax.gif ), šuo (nepamenu koks vardas, Artemonas ar pan.) katinas Bazilio ir lapė Alisa berods, vėžlys (-ė) Tortila, žmogelis, kuris dėles gaudė Duremaras, atleiskit už vardus, lietuviškai gal jie ir kitaip skambėjo ax.gif , dar buvo gi visi teatro aktoriai

Katės kostiumą mergaitei aš irgi darau be sijono. Beje mačiau Maximoj katės kostiumą 104 cm ūgiui, gal kam reikia, aš jau kadangi pradėjau daryt tai man neapsimoka dabar pergalvot viską. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta, 4u.gif

Man irgi jau sis klausimas darosi aktualus. g.gif
Darzelyje mano berniukas siais metais turi buti BERZELIU. schmoll.gif

Niu mamos, patarkite kaip man ji aprengti, kad jis i berzeli bent siek tiek butu panasus biggrin.gif

lauksiu patarimu, nes mano galvele nebeveza: biggrin.gif
Atsakyti
Paimčiau baltas kelnes, baltą golfą, prisiūvinėčiau juodų "plėmų" ant kelnių ir golfo (ar kito megztinio), ant baltos kepuraitės prisiūčiau tikrų ar irgi pasiūtų šakelių juodų šakelių su žaliais lapais. (paimi minkštos vielos gabaliuką, apsiūni medžiaga ir prisiūni žalisu lapelius), dar tokių galima ant pečių ir rankovių prisiūt.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 12 01, 06:17)
Katės kostiumą mergaitei aš irgi darau be sijono. Beje mačiau Maximoj katės kostiumą 104 cm ūgiui, gal kam reikia, aš jau kadangi pradėjau daryt tai man neapsimoka dabar pergalvot viską. mirksiukas.gif


kazkaip maksiminiu nenoriu deti, o tai puse grupes vienodai atrodys.
bandysim suktis.
beje girdejau kad VCUP balionu saly yra graziu kaukiu atn galvos a-la kepuriu .
Atsakyti