Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE(Dujokaukee @ 2006 11 11, 20:43)
Kad jūs žinotumėte, kaip aš norėčiau sudalyvauti kokiam nors tai karnavale frusty.gif Man nei nuomotis kostiumo nereiktų, nieko. Nes aš jį pati pasisiūčiau. Esu pakankamai puiki siuvėja su neribota fantazija thumbup.gif
Papildyta:
Radau nuorodą su kostiumais netgi naujagimiams bigsmile.gif

Kostiumai mažiukams


tai jei tik noras yra .. tai ir progos ieskot nereikia. Mes pernai per Naujus darem karnavala. Kadangi visi su maziais buvom: 1m iki 2 m. tai maziu karnavalas buvo.. smagu ir vaikams ispudis . kazkada ir suaugusiu net kelis kartus darem .. vistiek toks sventimas ilgiau atmintyje islieka. galima ir gimtadienius tam tikra tema daryti .. daug idomiau... nieks neliepia su visu kostiumu ateiti ,galima tik detales... aisku visada lengviau toms kurios siuva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biteg @ 2006 11 12, 00:15)
tai jei tik noras yra .. tai ir progos  ieskot nereikia. Mes pernai per Naujus darem karnavala. Kadangi visi su maziais buvom: 1m iki 2 m. tai  maziu karnavalas buvo.. smagu ir vaikams ispudis . kazkada ir suaugusiu net kelis kartus darem .. vistiek toks sventimas ilgiau atmintyje islieka. galima ir gimtadienius tam tikra tema daryti .. daug idomiau... nieks neliepia su visu kostiumu ateiti ,galima tik detales... aisku visada lengviau toms kurios siuva  biggrin.gif


Mhmmmm.... gerai, kai yra kompanija kažkokia. Manęs tai niekas nekviečia, o aš pati neturėčiau ką kviest...
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2006 11 11, 20:43)
Nes aš jį pati pasisiūčiau. Esu pakankamai puiki siuvėja su neribota fantazija thumbup.gif

Tau gerai...o ką daryt,kai siūt pačiai neišeina, o šalia net prasčiausios siuvėjėlės nerasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 11 12, 12:47)
Tau gerai...o ką daryt,kai siūt pačiai neišeina, o šalia net prasčiausios siuvėjėlės nerasi doh.gif


Niekas iš karto neišeina. Aš pati beje negimiau jau mokėdama. Tik didelio darbo pastangomis įmanoma apsiekti kažkokių rezultatų. Svarbiausia noras.
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2006 11 10, 10:36)
Skaičiau skaičiau aš čia, bet niekur nepastebėjau, kad būtų idėjų dėl paršiuko kaukės  unsure.gif  Tai va, mano mažesnysis bus Paršiukas Čiukas, o kuo jį aprengti kol kas nesugalvoju  doh.gif



Mūsų darželyje buvo rudenėlio šventės vaidinimukas, tai buvo trys paršiukai, visai mielai aprengti smile.gif dėvėjo oranžinius marškinukus, po marškinėliais aišku prirengti storais megstukais, kad masės turėtų biggrin.gif Juodi šortukai, oranžinės pėdkelnės, dar galima suktą uodegytę prisiūti, va tau ir paršiukas biggrin.gif
Ai dar pamiršau, tokias beretes labai fainas turėjo, žodžiu sunku nupasakoti, bet į paršiukus buvo panašūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siesta @ 2006 11 23, 12:45)
Mūsų darželyje buvo rudenėlio šventės vaidinimukas, tai buvo trys paršiukai, visai mielai aprengti smile.gif dėvėjo oranžinius marškinukus, po marškinėliais aišku prirengti storais megstukais, kad masės turėtų biggrin.gif Juodi šortukai, oranžinės pėdkelnės, dar galima suktą uodegytę prisiūti, va tau ir paršiukas biggrin.gif
Ai dar pamiršau, tokias beretes labai fainas turėjo, žodžiu sunku nupasakoti, bet į paršiukus buvo panašūs biggrin.gif


Dėkui už mintis, bet nupirkom Maximoj paršiuko liemenę thumbup.gif Tai yra ružava liemenė su prisiūta uodegyte ir kapišonas su ausytėm ir knysliuku mirksiukas.gif Dabar galvoju, kad gal reikia dar kokio makiažo g.gif
Atsakyti
mergaites, gal kuri turit korseta paskolint ar isnuomot? gal kuriai nuo vestuvines ar kokios balines liko? einu i kaledu vakareli, ir reikia apsirengti "saluno" mergaite laukiniuose vakariuose... dar aisku but gerai plunksnu gavus kur seniau i plaukus segdavo... o ir siaip, gal galit ka patarti? vazduote neveza blink.gif
Atsakyti
blogute, jei as teisingai supratau, tai gal tiks ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violetik: 24 lapkričio 2006 - 11:17
Mano vyresnėlis darželyje bus Smaragdo miesto burtininkas. Visa bėda, kad aš pati nesu tos pasakos skaičius ir nežinau, ar jis ten turėtų būti kaip nors ypatingai apsirengęs g.gif . Gak ką nors galit pasiūlyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2006 11 24, 13:18)
blogute, jei as teisingai supratau, tai gal tiks ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image

va va. butent apie toki kaip pirmoj eilej is desnes ar ir galvojau. super. dabar lieka ta pati problema - kur gaut korseta?
Atsakyti
Ar kas esat nuomavusis kostiuma karnavalui? Kiek jums kainavo? Nes kainos labai ivairios... Ir kaip is anksto reikia "uzsiprenumeruoti", kad paskutine minute atejes neliktum be nieko... g.gif
Atsakyti
Labutis,
Nu tikrai čia gerų idėjų yra, bet aš sugalvojau, kad mūsų grupelė t.y tik 3 žmonės bus velnias ir 2 angeliukai. Tik va kaip tą velnią aprengti (velnias bus direktorius, 36 metų vyras). Gal kas turite idėjų?
Atsakyti