Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Karnavaliniai kostiumai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Kalėdų karštligė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Slapux
QUOTE(gutyte @ 2006 11 29, 10:13)
Negi taip niekas man ir nepasufleruos, kaip turi atrodyti Smaragdo miesto burtininkas? g.gif  verysad.gif
*

įvesk per googlę "smaragdo miesto burtininkas" ir spausk vaizdai - turėtų išmest smile.gif
biteg
as isivaizduoju jei aprengtum ilga skraiste papuosta zvaigzdemis , smailia kepure irgi su zvaigzdem, nupiestum usus ,barzdele, burtu lazdele surastum tai butu tikras burtininkas . Na tai gal tiktu ir smaragdo miesto burtininkui. Arba vietoj kepures turbana susuk ir priekyje dideliu brangakmeniu papuosk. smile.gif
gutyte
QUOTE(biteg @ 2006 11 29, 15:52)
as isivaizduoju jei aprengtum ilga skraiste papuosta zvaigzdemis , smailia kepure irgi su zvaigzdem, nupiestum usus ,barzdele, burtu lazdele surastum tai butu tikras burtininkas . Na tai gal tiktu ir smaragdo miesto burtininkui. Arba vietoj kepures turbana susuk ir priekyje dideliu brangakmeniu papuosk. smile.gif
*

Mintis su tiurbanu thumbup.gif thumbup.gif . Nes kai bandžiau smailą kepurę uždėti, tai kažkaip raganiškai atrodo ir tiek verysad.gif schmoll.gif
Egle is Vilniaus
Noreciau issinuomoti kostiuma - estrados zvaigzdes lotuliukas.gif , gal zinot kokiu nuomos punktu Vilniuje???
radau toki psl cia bet man nelabai kas tinka doh.gif

o gal kokia ideja mesteltumete... ax.gif

leliukass
Sveikutes, 4u.gif
3m. mergytei reikia arba lapes arba snaiges kostiumo, gal kas turite ar bent jau kokia ideja mametekit blush2.gif blush2.gif
taip nesigalvoja verysad.gif verysad.gif
Ciep
Bent jau pacioms (o ir vaikams imanoma) galima issinuomot is Lietuvos kino studijos - tikri lobynai smile.gif
leliukass
lietuvos kino studija turi tinklapi? ar zinot kas kokias koordinates ju?... blush2.gif
Ciep
QUOTE(leliukass @ 2006 12 04, 13:15)
lietuvos kino studija turi tinklapi? ar zinot kas kokias koordinates ju?...  blush2.gif
*

http://web.lfs.lt/costume/ - cia galima paziureti dali to, ka nuomoja. Bet patarimas - nuvaziuoti, nes i puslapi sudeta mazesnioji ir mano nuomone ne pati geriausioji dalis.
Moterisku drabuziu ten ypac daug smile.gif
Grucė
Prasau pagalbos-mano vaikui reikia jaucio kaukes.Nelabai turiu kada internete paieskot.Gal kas matet netycia ir galit kokia nuoroda imest?
biteg
QUOTE(šarūnė @ 2006 12 04, 17:32)
Prasau pagalbos-mano vaikui reikia jaucio kaukes.Nelabai turiu kada internete paieskot.Gal kas matet netycia ir galit kokia nuoroda imest?
*

gali paziureti www.burte.lt , yra velniuko kostiumas vaikiskas. uzdejus baltus plemus gaunasi geras jautukas biggrin.gif
dukryte pernai buvau jautuku aprengus per Naujus, smagu buvo.
laukime
sveikos, gal kas jau renget savo vaika ar turit ideju, oziukui. kai suzinojau kuo reiks aprengti eglutei, visos fantazijos pabego kazkur,
ax.gif
slyva
QUOTE(Ciep @ 2006 12 04, 12:08)
Bent jau pacioms (o ir vaikams imanoma) galima issinuomot is Lietuvos kino studijos - tikri lobynai smile.gif
*

Kokios kainos ten?
Nuomos punktuose 50-120...
georgiana
sveikutes labai noriu Jusu paprasyti, gal kuri mamayte siuvo vaikiukui 5 metu pelytes kostiuma, arba bent jau nuotraukyte idekite, labai didelis aciu smile.gif 4u.gif
saulyte2
sveikutes gal kas patarima duosit,kirmina vaidinsim,reikia galva sugalvoti,pati kirmina tai ispaklodziu bet galva g.gif
siluetas
karnavalinius kostiumus nuomoja/siuva www.burte.lt
yra pvz.
Ciep
QUOTE(slyva @ 2006 12 05, 19:04)
Kokios kainos ten?
Nuomos punktuose 50-120...
*

brangesni nei 50 Lt nedaugelis drabuziu
Nakviša
QUOTE(blogute @ 2006 11 23, 22:07)
mergaites, gal kuri turit korseta paskolint ar isnuomot? gal kuriai nuo vestuvines ar kokios balines liko? einu i kaledu vakareli, ir reikia apsirengti "saluno" mergaite laukiniuose vakariuose... dar aisku but gerai plunksnu gavus kur seniau i plaukus segdavo... o ir siaip, gal galit ka patarti? vazduote neveza blink.gif
*

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(gutyte @ 2006 11 29, 13:59)
Mintis su tiurbanu  thumbup.gif  thumbup.gif . Nes kai bandžiau smailą kepurę uždėti, tai kažkaip raganiškai atrodo ir tiek verysad.gif  schmoll.gif
*

Ryt nuskanuosiu foto su čpoku, buvo jis pas mane burtininkas. Įdėsiu, parodysiu kaip mes atrodėme "burdami" biggrin.gif
gutyte
QUOTE(Nakviša @ 2006 12 06, 21:23)

Ryt nuskanuosiu foto su čpoku, buvo jis pas mane burtininkas. Įdėsiu, parodysiu kaip mes atrodėme "burdami" biggrin.gif
*

Labai lauksiu ax.gif drinks_cheers.gif
Rudeninuke
Sveikos

Pagelbėkit blush2.gif Sekančią savaitę esam pakviesti į disco vakarą . Čia 70-80metai. Gal turit kokių minčių be hipių kostiumų, ar madingi buvo boa? prašau patarkit, nes internete kiek radau, tai dažniausiai meta hipius, na šukuosenas radau, kad pavelti kuodai ir plaukų galiukai į viršų užriesti.Dėkoju iš anksto 4u.gif
perlas
Uf net slaptazodi buvau pamirsusi, taip senai cia bebuvau uzsukusi blush2.gif
Bet kur daugiau ieskosi pagalbos, jei ne pas supermamas smile.gif
Mano mergaite siais metais vaidins spektakliukyje ir tures buti zuvyte. Radau keleta kaukiu pavyzdziu, bet jos labiau leliukams. Tokiu savo dickei nesukurpsiu niekaip. Jei kuriai yra teke daryti, o galbut matyti zuvies kauke, pasidalinkite prasau smile.gif

Pereitais metais dukra buvo boruzele. Nemoku ideti nuotraukeles, bet jei kam reiketu galeciau atsisusti nuotraukele.
Tynka
gal matėt kur nors pirkti vaikiškų a la balerūniškų sijonėlių. Reikia 3-ijų metų mergytei. Trumpo sijonuko su pasijoniais šviesaus, geriausia - rausvo.
Egle is Vilniaus
QUOTE(Tynka @ 2006 12 07, 16:52)
gal matėt kur nors pirkti vaikiškų a la balerūniškų sijonėlių. Reikia 3-ijų metų mergytei. Trumpo sijonuko su pasijoniais šviesaus, geriausia - rausvo.
*

jei ne klystu, tai MAXIMOJE maciau g.gif

vaikysteje sokau baleta, toki daugiau megejiska blush2.gif , o kadangi buvo sovietai, tai ir pasirinkimo nebuvo..., mama sijona padare is merliaus, daug parauktu sluoksniu ir iskrachmolino, graziai issipute, o nudazyti, tai tikrai neproblema... tikrai grazus buvo..... biggrin.gif

sekmes!!!!
com
QUOTE(georgiana @ 2006 12 06, 10:13)
sveikutes labai noriu Jusu paprasyti, gal kuri mamayte siuvo vaikiukui 5 metu pelytes kostiuma, arba bent jau nuotraukyte idekite, labai didelis aciu smile.gif 4u.gif
*

Pelyte

Gal kokia ideja kils mirksiukas.gif .
Nakviša
QUOTE(gutyte @ 2006 12 06, 20:02)
Labai  lauksiu ax.gif  drinks_cheers.gif
*

user posted image
Mano sūnus taip atrodė prieš ėėmmm... ėmm... ėėėmmm... daug metų biggrin.gif Dar darželį lankėme, pradinėse grupėse biggrin.gif
Jeigu bus įdomios detalės kaip padaryti cilindrą ir visą kitą - parašyk, paaiškinsiu, labai paprasta smile.gif
gutyte
QUOTE(Nakviša @ 2006 12 07, 22:50)
Mano sūnus taip atrodė prieš ėėmmm... ėmm... ėėėmmm... daug metų biggrin.gif Dar darželį lankėme, pradinėse grupėse biggrin.gif
Jeigu bus įdomios detalės kaip padaryti cilindrą ir visą kitą - parašyk, paaiškinsiu, labai paprasta smile.gif
*

Na aš irgi kažkaip panašiai įsivaizduoju, tik kepurės kažkaip norėtųsi smailios ax.gif . Ačiū už vargą, kad ieškojai nuotraukytės. Sūnelis iš tiesų atrodė labai fainai thumbup.gif wub.gif
Tynka
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 12 07, 14:47)
jei ne klystu, tai MAXIMOJE maciau  g.gif

vaikysteje sokau baleta, toki daugiau megejiska  blush2.gif , o kadangi buvo sovietai, tai ir pasirinkimo nebuvo..., mama sijona padare is merliaus, daug parauktu sluoksniu ir iskrachmolino, graziai issipute, o nudazyti, tai tikrai neproblema... tikrai grazus buvo.....  biggrin.gif

sekmes!!!!
*

Acha žiūriu visokiose maximose, bet nerandu.

Šiaip ir galvoju - jei gu ką - pasiųsiu. tik kad teks rankom, nes siuvimo mašinos neturiu...
Apie merlių irgi mąstau - man vaikystėje snaigių sukneles siūdavo iš jo - irgi prikrakmolindavo, keli sluoksniai. Liuks atrodydavau gražiau už visus atlasus ir šilkus.

Bet kur dabar to merliaus gauti tiek nemažai g.gif

Ir dar kitas dalykas - mūsų tėtis turi būti žibinintininku - o kaip tie traodo tie žibinininkai... Gal patarsit.

Beje dar ieškau ziukio ausų ir uodegos... kailiukinių
laukime
nu visai esu prapuolusi, nejaugi niekas niekada nerenge savo atzalu oziukais. Help?
Valery
QUOTE(Rudeninuke @ 2006 12 07, 15:23)
Sveikos

Pagelbėkit blush2.gif  Sekančią savaitę esam pakviesti į disco vakarą . Čia 70-80metai. Gal turit kokių minčių be hipių kostiumų, ar madingi buvo boa? prašau patarkit, nes internete kiek radau, tai dažniausiai meta hipius, na šukuosenas radau, kad pavelti kuodai ir plaukų galiukai į viršų užriesti.Dėkoju iš anksto 4u.gif
*

Stai kaip atrode viena "Disco" vakarelis mirksiukas.gif
disco
ir dar disco
Egle is Vilniaus
QUOTE(Tynka @ 2006 12 08, 09:08)
Bet kur dabar to merliaus gauti tiek nemažai  g.gif
*

turi buti vaistinese mirksiukas.gif
Rudeninuke
Ačiū Valery thumbup.gif smile.gif
perlas
Atsiprasau, kad kartojuosi. gal kas zinot, kaip zuvytes kauke pasidaryti. Niekaip neismanau. doh.gif
dominyka3
Šiemet pirma šventė, ir vaikas bus kiškučiu, gal kas turi išaugtu kostiumeli 4 metų berniukui ?
mirksiukas.gif
Nakviša
QUOTE(laukime @ 2006 12 08, 09:18)
nu visai esu prapuolusi, nejaugi niekas niekada nerenge savo atzalu oziukais. Help?
*

Rengiau, bet labai paprastai - piešiau popierinę kaukę, pilkus šortus su petnešėlėmis, baltus marškinukus, rudi bateliai. Foto neturiu, kaukė likusi Kaune.
septyniuke
mano sūnelis bus mini "senis šaltis" wub.gif
user posted image

o aš greičiausiai būsiu piktoji burtininkė thumbup.gif Apsirengisu ilgą sijoną, didelę ale skrybelę. Drabužiai bus juodi ir raudoni. Na bent taip plnuoju, aišku galiu ir apsigalvoti. dar galvoju apie fėją, tik, kad aš į ją nelabai panaši - esu juoda kaip varna biggrin.gif
Blue_rose
Sveikos....
gal kas patartu kaip reiketu apsirenti GANGSTERIU vakareliui? Cia naujiems metams draugai sumaste tema... berniukams kaip ir aisku, bet ka panikem apsirengti? g.gif
Gal kam teko kazka panasaus organizuot ar dalyvauti.... ax.gif
sitara
QUOTE(Blue_rose @ 2006 12 08, 22:49)
Sveikos....
gal kas patartu kaip reiketu apsirenti GANGSTERIU vakareliui? Cia naujiems metams draugai sumaste tema... berniukams kaip ir aisku, bet ka panikem apsirengti? g.gif
*

As tokiam dalyvavau, tai tema irgi buvo gangsteriai. Visi orentavosi i ALCapones (ar kaip tas biesas vadinasi biggrin.gif ) laikus. Jei matei filma "Cikaga", tai pagal ji gerai orentuotis. Ir principo pagrindinis akcentas pas dauguma buvo kailis ant peciu, karoliai ilgi ir suristi mazgeliu, as plaukus susibangavau anu laiku stiliumi, o drauge tai su juodu peruku.
Egle is Vilniaus
QUOTE(Blue_rose @ 2006 12 08, 22:49)
Sveikos....
*

user posted image
user posted image

mirksiukas.gif
Zuiqtis
o gal zinote kur galima rasti triusiuko ausytes, nu tokias kur ant lankelio priklijuotos buna, ir kaip pasidaryti uodegyte? blush2.gif
Egle is Vilniaus
QUOTE(Mantė @ 2006 12 09, 01:21)
o gal zinote kur galima rasti triusiuko ausytes, nu tokias kur ant lankelio priklijuotos buna, ir kaip pasidaryti uodegyte?  blush2.gif
*

user posted image

kaip suprantu esi is Kauno, tai cia
Deborah
QUOTE(Rudeninuke @ 2006 12 08, 14:43)
Ačiū Valery thumbup.gif  smile.gif
*

tai gal pas mus jus ir pakviesti smile.gif hihi kaip keista, ne skita savaitgali ir mano vyro gimce 70 dico style
Zuiqtis
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 12 09, 00:33)
user posted image

kaip suprantu esi is Kauno, tai cia
*

didelis dekui uz atsakyma, bet as noriu pati pabuti tuo zuikiu blush2.gif
Egle is Vilniaus
QUOTE(Mantė @ 2006 12 09, 12:34)
didelis dekui uz atsakyma, bet as noriu pati pabuti tuo zuikiu  blush2.gif
*

aisku mirksiukas.gif suprantu apie koki zuikuti kalbi ax.gif thumbup.gif
jei tikrai teisingai supratau..., tai paziurek spec parduotuvese.... 4u.gif
Zuiqtis
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 12 09, 12:01)
aisku  mirksiukas.gif  suprantu apie koki zuikuti kalbi  ax.gif  thumbup.gif
jei tikrai teisingai supratau..., tai paziurek spec parduotuvese....  4u.gif
*

seip galvoju gal yra kur nors pirkti tik ausytes, o uodegyte jau kaip nors pati is kazko pasidaryciau ir prisisiuciau prie baltu sortuku, rimto kostiumo nereikia, tik seip kazko kad su triusiu supanaseciau bigsmile.gif
Kvaki
QUOTE(Tynka @ 2006 12 08, 08:08)
Šiaip ir galvoju - jei gu ką - pasiųsiu. tik kad teks rankom, nes siuvimo mašinos neturiu...
Apie merlių irgi mąstau - man vaikystėje snaigių sukneles siūdavo iš jo - irgi prikrakmolindavo, keli sluoksniai. Liuks atrodydavau gražiau už visus atlasus ir šilkus.

Bet kur dabar to merliaus gauti tiek nemažai  g.gif
Ir dar kitas dalykas - mūsų tėtis turi būti žibinintininku -  o kaip tie traodo tie žibinininkai... Gal patarsit.
*

O kodėl iš merliaus? Taigi skysta, medžiaga, dar po to ir krakmolinti...
Yra pirkti visokio kietumo tiulio. Praeitą vasarą pirkau, tai gal 10 Lt už metrą. Vieno metro manau užteks. Nereiks nei krakmolinti, tik suraukti ir viršų prisiūt. mirksiukas.gif

Žibintininkai su brylium, ilgu šaliku ir lazda-dagtim thumbup.gif I da gerai ka būt aukštas ir liesas, nes žemas ir storas nekaip atrodys lotuliukas.gif

migliux
Man sūnui reikia briedžio ragų. Gal matėt kur nors pirkt?
Kvaki
QUOTE(migliux @ 2006 12 09, 13:07)
Man sūnui reikia briedžio ragų. Gal matėt kur nors pirkt?
*

Maximose kiekvienais metai būna mirksiukas.gif
migliux
QUOTE(Kvaki @ 2006 12 09, 13:14)
Maximose kiekvienais metai būna  mirksiukas.gif
*

Akropolyje, deja, nebuvo schmoll.gif
jolanta22
QUOTE(laukime @ 2006 12 08, 10:18)
*

as oziuka aprengciau sortukais , liemene apvedziotais kailiuku ,pedkelnes, golfa , rubeliai baltos arba pilkos spalvos , o ant galvos kepuryte su pritvirtintais rageliais
Užmirstuole
Savo mazgei nupirkau varles kostiuma clap.gif
jolanta22
sveikos mamos, gal turit ideju papugos kaukei, gal matet kur galima butu issi
nuomuoti, dvi dienas ieskau internete ir negaliu nieko tokio surasti

mes turim suknute snieguolei , ugis apie 126 ,jei kam reikia galetumem paskolinti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.