Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pagalbos

Laba diena,
mes turime tokią problemą.Pas mano sūnelį trupa priekiniai dantukai[trupa nuo dantenėlių].Stomotologai nepriima nes neturime dvejų metukų` blink.gif Visur gauname vienintele rekomendacija valyt dantukus su merliuku.Aš ankščiau jau pavalydavau [iki to kol pradėjo trupėt] ,bet dabar net mažiausias prisilietimas ir pradeda trupėt bei kraujuot.Norėjau nupirkt kalco,bet pas mus vaistinėj pasakė,kad nėra ar net nebūna prekyboje.Nebežinau ką ir bedaryt.gal jūs galite ką nor pasiūliti ar bent jau parekomenduoti gerą stomotologą kuris pažiūrėtu mažylio dantukus ir gal ką nors paskirtu.Nes bijau,kad nepradėtu ir kiti trupėt.
Ačiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalnaja: 06 birželio 2007 - 16:41
QUOTE(Shalnaja @ 2007 06 06, 17:40)
Laba diena,
mes turime tokią problemą.Pas mano sūnelį trupa priekiniai dantukai[trupa nuo dantenėlių].Stomotologai nepriima nes neturime dvejų metukų` blink.gif Visur gauname vienintele rekomendacija valyt dantukus su merliuku.Aš ankščiau jau pavalydavau [iki to kol pradėjo trupėt] ,bet dabar net mažiausias prisilietimas ir pradeda trupėt bei kraujuot.Norėjau nupirkt kalco,bet pas mus vaistinėj pasakė,kad nėra ar net nebūna prekyboje.Nebežinau ką ir bedaryt.gal jūs galite ką nor pasiūliti ar bent jau parekomenduoti gerą stomotologą kuris pažiūrėtu mažylio dantukus ir gal ką nors paskirtu.Nes bijau,kad nepradėtu ir kiti trupėt.
Ačiu


Pabandykite klinikoje "Gidenta". Bent jau savo interneto svetaineje jie raso, kad priima vaikucius nuo 1 metuku. Bet ten dideles eiles. Siuo metu uzrasinejama liepos men, bet gal kur nors "ikis". g.gif g.gif g.gif www.gidenta.lt Galit netgi i sia klinika parasyti el. pastu info@gidenta.lt. Gal tada jie jums daugiau papasakos, pasakys priims ar ne. As daznai istikta bedos pradedu nuo rasymo, tik jie visada mane kviecia atvykti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 06 07, 14:46)
Pabandykite klinikoje "Gidenta". Bent jau savo interneto svetaineje jie raso, kad priima vaikucius nuo 1 metuku. Bet ten dideles eiles. Siuo metu uzrasinejama liepos men, bet gal kur nors "ikis".  g.gif  g.gif  g.gif www.gidenta.lt Galit netgi i sia klinika parasyti el. pastu info@gidenta.lt. Gal tada jie jums daugiau papasakos, pasakys priims ar ne. As daznai istikta bedos pradedu nuo rasymo, tik jie visada mane kviecia atvykti. ax.gif

Ačiu tongue.gif Kol kas parašiau užklausą į jų paštą blush2.gif Lauksim atsakymo,o tada bandysime tartis dėl konsultavimo ax.gif
Atsakyti
Labai ačiu visoms kas bandėt pagelbėt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Radau odontologę kuri priims mano kliackiuką wub.gif Nors pagal mano aprašyma diagnozę jau pastatė [buteliukų kariesas] ar kažkaip panašiai blush2.gif Ir sakė vargei ką galima bus padaryt verysad.gif Teks laukt kol dantukai pasikeis.Na bet kai abžiūrės ir pasakys kažką konkrečiau tongue.gif
Atsakyti
Oi,mamytes verysad.gif verysad.gif verysad.gif Turim ir mes su dantukais problemu.Sūnui jau daugiau nei 5metai.Dantukai trupet pradejo nuo3m,bet tik virsutiniai.Kur tik mes nebuvom ir ka tik nedarem! Dantuku emalis tiesiog tirpo ir proceso nebuvo galima sustabdyt.Dabar virsutiniai dantukai tikrai nekaip atrodo.Pajuode,aptrupeje...O apatiniai (patys graziausi) jau krenta.
Bet ne tai norejau pasakyt.Siandien ziurejau pro langa i zaidziancius vaikus ir pamaciau toki vaizda: trys 4-5m vaikai rodo i maniski pirstais ir juokiasi lotuliukas.gif tease.gif is jo negraziu dantu.Tikriausia isivaizduojat kaip suskaudo sirdi.Norejosi i kiema islekt!!! Grizus sūnui namo,ilgai jam aiskinau,kad "neimtu i galva" ir kad jau neuzilgo vienas po kito kris ir dygs nauji dantukai.Patys graziausi ir patys balciausi...Ar kas nors gali isivaizduot kaip mes to laukiam unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2007 06 11, 22:48)
Oi,mamytes verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Turim ir mes su dantukais problemu.Sūnui jau daugiau nei 5metai.Dantukai trupet pradejo nuo3m,bet tik virsutiniai.Kur tik mes nebuvom ir ka tik nedarem! Dantuku emalis tiesiog tirpo ir proceso nebuvo galima sustabdyt.Dabar virsutiniai dantukai tikrai nekaip atrodo.Pajuode,aptrupeje...O apatiniai (patys graziausi) jau krenta.
  Bet ne tai norejau pasakyt.Siandien ziurejau pro langa i zaidziancius vaikus ir pamaciau toki vaizda: trys 4-5m vaikai rodo i maniski pirstais ir juokiasi lotuliukas.gif    tease.gif is jo negraziu dantu.Tikriausia isivaizduojat kaip suskaudo sirdi.Norejosi i kiema islekt!!! Grizus sūnui namo,ilgai jam aiskinau,kad "neimtu i galva" ir kad jau neuzilgo vienas po kito kris ir dygs nauji dantukai.Patys graziausi ir patys balciausi...Ar kas nors gali isivaizduot kaip mes to laukiam unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Laikykis mamka console.gif Bandykite pas gerus stomotologus eit g.gif Gal kokį gydimą paskirs g.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai dekoju MamaI už suteiktą pagalbą,mano sūneliui.Jos dėka mes pakliuvome labai greit,pas gerą odontologę ir gavome išsamę informaciją,ką daryti,kad sustabdyti proceso eigą tongue.gif

Dar kartą DIDELIS AČIŲ
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2007 06 11, 22:48)
Oi,mamytes verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Turim ir mes su dantukais problemu.Sūnui jau daugiau nei 5metai.Dantukai trupet pradejo nuo3m,bet tik virsutiniai.Kur tik mes nebuvom ir ka tik nedarem! Dantuku emalis tiesiog tirpo ir proceso nebuvo galima sustabdyt.Dabar virsutiniai dantukai tikrai nekaip atrodo.Pajuode,aptrupeje...O apatiniai (patys graziausi) jau krenta.
  Bet ne tai norejau pasakyt.Siandien ziurejau pro langa i zaidziancius vaikus ir pamaciau toki vaizda: trys 4-5m vaikai rodo i maniski pirstais ir juokiasi lotuliukas.gif    tease.gif is jo negraziu dantu.Tikriausia isivaizduojat kaip suskaudo sirdi.Norejosi i kiema islekt!!! Grizus sūnui namo,ilgai jam aiskinau,kad "neimtu i galva" ir kad jau neuzilgo vienas po kito kris ir dygs nauji dantukai.Patys graziausi ir patys balciausi...Ar kas nors gali isivaizduot kaip mes to laukiam unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Taigi sulauksit , pasikeis tie dantys jums , jau beveik 6m vaikiukui . Gyvenimas toks jau yra - negailestingas , tai ka dabar , juk nelysi po zemem , kol dantys isdigs . Priziurekite gerai tai , ka turite ir naujus , kai isdygs , ir is tiesu vaikas gales puikuotis graziais dantukais , tik reiktu paciai tuos dantis vaikui graziai isvalyti , ypac nakciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2007 06 28, 21:46)
Nuoširdžiai dekoju MamaI už suteiktą pagalbą,mano sūneliui.Jos dėka mes pakliuvome labai greit,pas gerą odontologę ir gavome išsamę informaciją,ką daryti,kad sustabdyti proceso eigą tongue.gif

Dar kartą DIDELIS AČIŲ
user posted image

sveika,aš ką tik pas savo mažylį pastebėjau tokią pat bėdą,trupa dantukai,ką jums patarė daryti?
Atsakyti
QUOTE(mork.laura @ 2007 07 03, 18:53)
sveika,aš ką tik pas savo mažylį pastebėjau tokią pat bėdą,trupa dantukai,ką jums patarė daryti?

Nieko mandro schmoll.gif liepė nusipirkt dantų pastos ir dantų šepetėli ir valytis du kartus dantukus tongue.gif Beje vaistinėse žiūrėjau pastas tai nuo 0 iki 2 metukų brangios buvo blush2.gif Radau Maxsimoj Colgeit dantų pastą nuo 0 iki 2 vos apie 5lt. Sudetis ta pati kaip ir brangių tai kaip sakoma "Kam mokėti daugiau tongue.gif "Sekmės ir jums kariauti su "buteliuko kariesu" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2007 07 03, 18:03)
Nieko mandro schmoll.gif  liepė nusipirkt dantų pastos ir dantų šepetėli ir valytis du kartus dantukus tongue.gif Beje vaistinėse žiūrėjau pastas tai nuo 0 iki 2 metukų brangios buvo  blush2.gif Radau Maxsimoj Colgeit dantų pastą nuo 0 iki 2 vos apie 5lt. Sudetis ta pati kaip ir brangių tai kaip sakoma "Kam mokėti daugiau tongue.gif "Sekmės ir jums kariauti su "buteliuko kariesu" mirksiukas.gif

ačiū už patarimą bandysim kariaut. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mork.laura @ 2007 07 03, 21:50)
ačiū už patarimą bandysim kariaut. smile.gif

Kantrybės tau mamka mirksiukas.gif jetau kaip mes valomės dantukus doh.gif Kaimynai turbūt galvoja ,kad vaiką pjaunam doh.gif
Atsakyti