Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

ačiū knifofija 4u.gif šiaip jau beveik viską suplanavus, žinau, kas kur bus 4u.gif

dar norėjau pasikonsultuoti dėl tinklinės tvoros apželdinimo. prisivarčiau žurnalų, tinklalapių. gražu vijokliais apaugusios tvoros. mačiau tinklinę tvorą, apsodintą vienvyčiu ir raganėmis ir rožėmis. bet rudenį tvora vėl tampa peršviečiama g.gif iš vienos pusės norėjau apsodinti žemaugiais vaismedžiais, ir iš jų suformuoti ala gyvatvorę. bet pasirodo, kad vaismedžius galima sodinti minimum 2 metrai nuo tvoros doh.gif tujų nemyliu, man jos kapinėmis atsiduoda schmoll.gif ką patartumėt nebrangaus? 4u.gif kaulenis ir kitos gyvatvorės ilgai auga g.gif
Atsakyti
Paziurejau orus, tai ir kitas savaitgalis gali buti audringas.

Zinot girdejau toki pletka, atseit kai isnesi apelsina i lauka su vazonu vasarai, kuris pries tai augo kambary, tai visada numirsta, nes sunkiai prisitaiko. unsure.gif As tai saviski kaip tik ir ikasiau lauke su vazonu i zeme.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 18, 10:02)
Jei nepersodinai, tai lapų nereikia liesti, tik persodinant beveik visų augalų lapus reikia sumažinti iki trečdalio. Nes šaknys nepaduoda tiek vandens kiek jo išgarina lapai ir augalas pradeda mirti.
Papildyta:

Žiedkočius nupjauti nebūtina, bet patartina, nes kenkia grožiui.  lotuliukas.gif Rašau kaip kosmetologė... lotuliukas.gif

As tai persodinau thumbup.gif Cia kaimyne atejo patarimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 06 18, 00:44)
[smth, Ju.Ju, kokias tresnes auginate?  ax.gif


Auginu skanias raudonas tresnes biggrin.gif Tik pas mus tokia rusis, kur uogos raudonos tik medzio virsunej, o kur nuo zemes ranka pasiekiamos niekada nespeja tinkamai sunokti g.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 06 18, 12:26)
ačiū tau cikcak labai už nuomonę  thumbup.gif aš ir labiau linkstu prie to, kad reikia ją įsirengti. įsirengsim vieną kartą ir pamiršim  biggrin.gif

o niekas negali pakomentuoti iš turinčių sistemą?  4u.gif

Jetau, net jei as ir tureciau laisvu pinigu, tikrai 6a. neirengineciau schmoll.gif Patys turim 6a. tikrai ne toks jau didelis plotas, kad irengineti laistymo sistema, dar jei tiek kainuoja.
Issakiau savo nuomone 4u.gif

p.s. Perskaiciau Knifofijos patirti, tai ishvis, zinant kaip migruoja augalai hihihi.gif Tai tikrai neuz ka vien del sios priezasties nenoreciau sios sistemos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 18 birželio 2007 - 16:22
QUOTE(holiday @ 2007 06 18, 11:53)
ar turit kas? ką manot? mums už 6  arų vejos ir laistymo sistemos įrengimą paskaičiavo 10 400 Lt.  doh.gif ir dar plius juodžemio kaina atskirai

blink.gif nu ir brangumelis doh.gif

QUOTE(holiday @ 2007 06 18, 15:03)
ką patartumėt nebrangaus?  4u.gif kaulenis ir kitos gyvatvorės ilgai auga  g.gif

o kaip tau kukmedis g.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 06 18, 15:03)
ačiū knifofija  4u.gif šiaip jau beveik viską suplanavus, žinau, kas kur bus  4u.gif

dar norėjau pasikonsultuoti dėl tinklinės tvoros apželdinimo. prisivarčiau žurnalų, tinklalapių. gražu vijokliais apaugusios tvoros. mačiau tinklinę tvorą, apsodintą vienvyčiu ir raganėmis ir rožėmis. bet rudenį tvora vėl tampa peršviečiama  g.gif  iš vienos pusės norėjau apsodinti žemaugiais vaismedžiais, ir iš jų suformuoti ala gyvatvorę. bet pasirodo, kad vaismedžius galima sodinti minimum 2 metrai nuo tvoros  doh.gif tujų nemyliu, man jos kapinėmis atsiduoda  schmoll.gif ką patartumėt nebrangaus?  4u.gif kaulenis ir kitos gyvatvorės ilgai auga  g.gif

Gražiai atrodo pūslenis geltonlapis ir raudonlapis. galima susodinti tarpais.
Atsakyti
Uzsimaniau ir as dobiliuku pievos prisiskaicius.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 06 18, 19:42)
Uzsimaniau ir as dobiliuku pievos prisiskaicius.

Turiu dobiliukų pievą, tik šiemet kažko sumažėjo dobiliukų g.gif Man patinka dėl sodrios spalvos - dobiliena tamsiau žalia, negu ten kur pasėta kultūrinė veja (mano pieva - net nesakau veja - tokia pusiau natūrali, pusiau sėta, tik kad pjaunama "vejiškai") Dobilai patys stipriai plinta, taip kadjų pribert be proto ko gera nereiktų mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 06 18, 19:42)
Uzsimaniau ir as dobiliuku pievos prisiskaicius.

uzsimaniai biciu pasivilioti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2007 06 18, 08:52)
Kad jau taip giriat  blush2.gif , parodysiu is kitos puses, kad geriau matytusi.
Siaip mes ta nameli "projektavom" specialiai, nes vyresnelis turi problemu su kojyte. Tai kad butu daugiau kur pasikarstyt, vertikalesnis uzlipimas. Zodziu, cia "kineziterapinis" kompleksas  biggrin.gif  Bet sunus ten nelabai daznai zaidzia, matyt, savas daiktas greit atsibosta - uztat koks buna "kaifas"  sveciu vaikams...  thumbup.gif  biggrin.gif
O "vaizdzialis" tai didziausias musu turtas. Uztai as sakau, kad pro mano langa visi metu laikai grazus  biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos,

pasiejau kvapniuju zirenliu, sudygo labai gerai, daigeliai graziai suaugo. Persodinau as juos i toki platu vazona, tik neglilu, padariau is salu toki kugi, ala obeliska, ir mano zirneliai kazkodel pradejo gelsti, lapeliai leipsta, o keli ziedukai issiskleide, tokie grazus........., kas nutiko mano zirneliams, ko jiems nepatinka? Neperlaistau, neisdziovinu, stovi rytineje puseje., kas jiems?
Aaaaaaaaaaa g.gif ?
Atsakyti