Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Noriu paklausti Knifofijos... ax.gif buvai idejus dideles su lyg ukiniu pastatu zydincios gelytes ( lyg Arunkas pavadinimas buvo) nuotrauka,man iskilo klausimas kai tie zeidai nuruduoja ar juos nukirpti ar palikti,pradejau karpyt -ziuriu kad ten ir mazyciai lapeliai tarp tu nurudavusiu ziedu,tai gal negalima karpyt g.gif
Atsakyti
Kas galit pasakyti, kodel nuraudo šilauogės lapelai? Beveik visas krūmas rausvas. Buvo panašiai pavasrį, bet vėliau krūmas pažaliavo, o dabar vėl raudonas. Gal ko trūksta? Pasodinta rudeni.
Atsakyti
QUOTE(marene @ 2007 06 22, 12:01)
Kas galit pasakyti, kodel nuraudo šilauogės lapelai? Beveik visas krūmas rausvas. Buvo panašiai pavasrį, bet vėliau krūmas pažaliavo, o dabar vėl raudonas. Gal ko trūksta? Pasodinta rudeni.

Šiaip jau ji atspari kenkėjams ir ligoms , bet jai reik rūgščios dirvos (pH 4,0 – 4,5).
Reikli trąšoms (azotas,fosforas,kalis),o dar geriau ir su mikroelementais.
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2007 06 22, 10:22)
Kaip grazu pas Reklamiste thumbup.gif labai patiko baltai zydincios geles 3-cioje nuotraukoje,kas per gelytes  ax.gif


Nežinau pavadinimo ax.gif Iš kažkieno gėlyno atsikasiau, taip ir pasodinau be vardo.....
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 06 22, 09:25)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Jau įspėjo mane dėl pavėsio,ten ir pasodinau.Labai gražūs man jos lapeliai wub.gif Vakar buvo tokia jau nuleipus,bet pasodinau,priliejau ir viskas ok bigsmile.gif  biggrin.gif  Čia va vakar po sodinimo pafotkinau,dar suglebus tokia.
user posted image

O čia kadagiukas
user posted image
tongue.gif  wub.gif
Mano serenčiukai,tai suvargę kažkokie,mažučiai ir gležni atrodo,bet jau žydi po truputį. Tręšiau juos.Gal sakau netinkamu laiku pasodinau g.gif

Merginos,gal žinot kas gali būti raganei. Pradeda vysti viršūnė,o tada jau ir visa verysad.gif  Viena taip jau nusibaigė,o vakar žiūriu  dar viena vyst pradėjo verysad.gif  Ar gali skruzdės tą darbą atlikt? Naikinau jas,bet vistiek yra unsure.gif

Tavo raganės serga virusine liga ji vadinasi - VYTULYS. Reikia purkšti su vario sulfatu, o anksti pavasarį, kol nesužaliavusi gausiai palieti vario sulfato tirpalu 1šaukštas kibirui vandens. Rudenį nukirpus ūglius palieti taip pat. Visa tas pats būtina daryti ir rožėms.
Papildyta:
QUOTE(madre @ 2007 06 22, 10:54)
Pagaliau viska perskaiciau, su jumis tai negali nei dieneles praleisti biggrin.gif
as dar apie nauda piktzoliu noriu paklausti KNIFOFIJA,viena bobulencija man sake,kad reikia parauti dilgeliu,jas susmulkinti ir uzplikyti verdanciu vandeniu,tada palaikyti kokias 2-3 dienas ir tuo nuoviru palaistyti darzus,gera trasa.Ar tiesa?

Geriau išraugintos dilgėlės, užplikius nevis mikroelementai atsipalaiduoja.
Papildyta:
QUOTE(Wolke @ 2007 06 22, 11:44)
Noriu paklausti Knifofijos... ax.gif buvai idejus dideles su lyg ukiniu pastatu zydincios gelytes ( lyg Arunkas pavadinimas buvo) nuotrauka,man iskilo klausimas kai tie zeidai nuruduoja ar juos nukirpti ar palikti,pradejau karpyt -ziuriu kad ten ir mazyciai lapeliai tarp tu nurudavusiu ziedu,tai gal negalima karpyt  g.gif

Karpyti , nes vaizdelis rudavusių žiedų nekoks. Aš nukarpau ir padarau tokį didelį žalią kupolą.
Papildyta:
QUOTE(marene @ 2007 06 22, 12:01)
Kas galit pasakyti, kodel nuraudo šilauogės lapelai? Beveik visas krūmas rausvas. Buvo panašiai pavasrį, bet vėliau krūmas pažaliavo, o dabar vėl raudonas. Gal ko trūksta? Pasodinta rudeni.

Greičiausiai trūksta drėgmės.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 22, 12:07)
Tavo raganės serga virusine liga ji vadinasi - VYTULYS. Reikia purkšti su vario sulfatu, o anksti pavasarį, kol nesužaliavusi gausiai palieti vario sulfato tirpalu 1šaukštas kibirui vandens. Rudenį nukirpus ūglius palieti taip pat. Visa tas pats būtina daryti ir rožėms.


O sausmedžiai gali sirgti ta pačia liga? Paprasti herbicidai netinka purškimui?
Atsakyti
oi, mergikės, prisiminiau tokį mažuuutį atradimą, sakau pasidalinsiu, mažu kam pravers ax.gif
taigi vakar pribrendo reikalas nupurkšti bulves nuo kolorado lervų gun_bandana.gif o pas mane bulvių 10 kg pasodinta, tai tirpalo reikia palyginus mažai, tikrai ne 10 litrų, kur skiedimo normose visokių herbicidų ir insekticidų nurodoma. tai va kuičiausi po vaistinėlę, nes anksčiau tos chemijos dozavimui naudodavau toką mažutę 5 ml graduotą taurelę nuo vaikiškų sirupėlių. Neradau tokio daikto bet aptikau ne blogesnį - 2 ml vienkartinį švirkštą - kadangi purškiau savo bulvių "plantaciją" su mažu 2 l talpos purkštuvu, tai buvo pats tas atmatuoti 1 ml insekticido - jokių pilstymo nuostolių thumbup.gif
Atsakyti
O man siais metais serenciai ko tai nesudygo verysad.gif pernai tai be jokiu pastangu paseti tiesiai i dirva suaugo.
Atsakyti
user posted image
va, kokį augalėlį siūlo latviukai numeriu 6,5 flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2007 06 22, 13:51)
O sausmedžiai gali sirgti ta pačia liga? Paprasti herbicidai netinka purškimui?

Herbicidai naikina žoles, čia jau reikalingi fungicidai.
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 22, 16:19)
user posted image
va, kokį augalėlį siūlo latviukai numeriu 6,5  flirt.gif

Šita foto iš "Baltezers" medelyno, ten labai gražu. Medelyną įkūrė du broliai miškininkai ir dirba jų abiejų šeimos. Bet augaliukai ten baisiai brangūs.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 22, 16:30)
Šita foto iš "Baltezers" medelyno, ten labai gražu. Medelyną įkūrė du broliai miškininkai ir dirba jų abiejų šeimos. Bet augaliukai ten baisiai brangūs.

dėkui už info aciuks.gif ( reiškias vyriškio ten nesitempsiu, tikrai širdasmūgį gaus bigsmile.gif )
Atsakyti
As tai siandien kvietku neplanuotai prisipirkau - petuniju "milijonai varpeliu", svyranciu verbenu kelmai po 50 cnt. buvo, tik tiek, kad visos raudonos, dar kazkokiu zydinciu medeliu ant stiebo po eura pasiemiau ax.gif . Kartais ir ziopliams sekasi hihihi.gif , bet buna tik dvi galimybes - arba gauni pigiai, arba nebegauni nieko. Siemet matyt labai daug geliu uzauginta, tai kas gi bepirks tokiu laiku, kai pas visus jau ir taip nuo palangiu ir balkonu geles virsta. O stai pernai tokiu laiku is LT gryzus, nieko nebegavau is svyranciu vasariniu nusipirkt schmoll.gif , reikejo begonijas sodint.

Maciau pirkti labai grazia margalape lauko juka wub.gif , bet ant to cedelio ir ziedai margi (balti-roziniai) buvo. Knifofija, ar tavo juka irgi margai zydi? Mano jukos, kur pavasary prisiplesiau, taip zelia thumbup.gif , ir net atzalas jau leist pradejo. Dar kambariniu turiu jau gal 10 prisidauginus ir dar 3 dideles kaip medziai, tai su tom jukom jauciuos jau beveik kaip siubo filme bijau.gif - kur nepazvelgsi, jukos tik lenda, lenda biggrin.gif .
Atsakyti