Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(rena @ 2007 06 11, 13:23)
o va mes sestadieni pas bendradarbi MB buvom bigsmile.gif


kaip keista - nei vieno žydinčio augalo! g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 06 11, 13:23)
o va mes sestadieni pas bendradarbi MB buvom bigsmile.gif ...

gražu... wub.gif nu bet čia jau menas... po tokią sodybą tik ekskursijas vedžiot bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Manyka @ 2007 06 11, 13:34)
kaip keista - nei vieno žydinčio augalo!  g.gif

čia kaip "tinginio sodas", kai gražu, o dirbti prie to grožio reikia minimaliai, viskas išspręsta "ilgai grojančiais" augalais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 13:38)
čia kaip "tinginio sodas", kai gražu, o dirbti prie to grožio reikia minimaliai, viskas išspręsta "ilgai grojančiais" augalais rolleyes.gif


biggrin.gif idėja gera.. verta susimastyti, kad nereikėtų su svaigstančia galva ir per savaitgalį nepailsėjus darbe sėdėt... wacko.gif
Atsakyti
Man irgi gražu.
Tik ne bukmedžiai ten, o kiek įžiūriu kukmedžiai.
O dėl gėlių, tai gal vyras aplinka užsiima, tokia vyriška tvarka ten (vienais metais kaimo turizme atostogavom, tai irgi aplinka buvo super, o gėlės nei vienos, bet pasirodė, savininkas išsiskyręs).

O dabar klausimukas - ar dar galiu kininius ratilius persodint (su žiedeliais sukrautais jau)? Pasodinau aš juos netoli eglutės, o ta kad dėjo į šonus, ratilių tik dalis matosi.
O gal eglutei (visa eglė jau ten) geriau sparnelius patrumpinti?
Kažkoks kvailas klausimas, bet su tais ratiliais nesu susipažinus, o dar iš sėklų auginu, tai norėtųsi rezultatą pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 13:38)
čia kaip "tinginio sodas", kai gražu, o dirbti prie to grožio reikia minimaliai, viskas išspręsta "ilgai grojančiais" augalais rolleyes.gif

visiskai teisingai, jau tokiam groziui minimalaus darbo te reikia thumbup.gif
jau ir as mastau gal ir man reiktu g.gif

QUOTE(vilytte @ 2007 06 11, 13:45)
Tik ne bukmedžiai ten, o kiek įžiūriu kukmedžiai.

O dėl gėlių, tai gal vyras aplinka užsiima, tokia vyriška tvarka ten (vienais metais kaimo turizme atostogavom, tai irgi aplinka buvo super, o gėlės nei vienos, bet pasirodė, savininkas išsiskyręs).

gali buti g.gif gal susimaisiau blush2.gif

tu teisi vyras ten aplinka tvarko, o tiksliau senbernis 30m. tongue.gif
tik gelyciu sake, dar nespejo nusipirkti, nes dienom darbe sedi, vakarais eina kitiems zmonems aplinka (tokias grozybes) daro bigsmile.gif tai sake iki savo rankos nedaeina schmoll.gif
o siaip kiek klausinejau, kiek cia tos prieziuros, tai sake nieko bigsmile.gif krtas nuo karto kiaulpiene islindusia nuskinti, ir medelius apkarpyti, o siaip sake per vasara 2-3 sykius roundapo pravaro, tai ir niekas neislenda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2007 06 11, 13:45)
Man irgi gražu.
Tik ne bukmedžiai ten, o kiek įžiūriu kukmedžiai.
O dėl gėlių, tai gal vyras aplinka užsiima, tokia vyriška tvarka ten (vienais metais kaimo turizme atostogavom, tai irgi aplinka buvo super, o gėlės nei vienos, bet pasirodė, savininkas išsiskyręs).

O dabar klausimukas - ar dar galiu kininius ratilius persodint (su žiedeliais sukrautais jau)? Pasodinau aš juos netoli eglutės, o ta kad dėjo į šonus, ratilių tik dalis matosi.
O gal eglutei (visa eglė jau ten) geriau sparnelius patrumpinti?
Kažkoks kvailas klausimas, bet su tais ratiliais nesu susipažinus, o dar iš sėklų auginu, tai norėtųsi rezultatą pamatyti.

Gali drąsia perkelt, tik su dideliu žemės grumstu ir geriau vakare, gerai priliek ir prigis be problemų.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 06 11, 14:04)
visiskai teisingai, jau tokiam groziui minimalaus darbo te reikia thumbup.gif
jau ir as mastau gal ir man reiktu  g.gif
gali buti g.gif gal susimaisiau blush2.gif

tu teisi vyras ten aplinka tvarko, o tiksliau senbernis 30m. tongue.gif
tik gelyciu sake, dar nespejo nusipirkti, nes dienom darbe sedi, vakarais eina kitiems zmonems aplinka (tokias grozybes) daro bigsmile.gif tai sake iki savo rankos nedaeina schmoll.gif
o siaip kiek klausinejau, kiek cia tos prieziuros, tai sake nieko bigsmile.gif krtas nuo karto kiaulpiene islindusia nuskinti, ir medelius apkarpyti, o siaip sake per vasara 2-3 sykius roundapo pravaro, tai ir niekas neislenda schmoll.gif

o siaip sake per vasara 2-3 sykius roundapo pravaro, tai ir niekas neislenda schmoll.gif
g.gif o tai kur jis tuo roundapą naudoja
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 11, 15:15)
Gali drąsia perkelt, tik su dideliu žemės grumstu ir geriau vakare, gerai priliek ir prigis be problemų.

Didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 10, 21:49)
aaa, šiemet pirkau dvimetį krūmą, tai jis jau buvo peržydėjęs ir šiuo metu intensyviai augina naujus lapus.

Bet jis turbut labai mazutis, nes as pernai pirkau su akcija is medelyno tokius mazucius, po ziemos tik intensyviai auga, bet nezydejo. Dabar gal kokia 25-30 cm aukščio. Negi tokie turi zydeti? As net nesitikejau to unsure.gif

QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 08:58)
o aš šiandien pirmas tris padoriau įraudusias braškes savo daržiuke nusiskyniau rolleyes.gif 

As tai jau pora bliudeliu prisibraskiavau. Kaip anksti simet ...

O lietaus Kaune nebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 06 11, 14:27)
As tai jau pora bliudeliu prisibraskiavau. Kaip anksti simet ...


mes vakar irgi dubenėlį prisirinkom, tai taaaaip gailėjausi, kad grietinėlės neturiu.... doh.gif blush2.gif
bet l.džiaugiuosi, kad uždengėm tinklu, nes špokai visas prisirpusias buvo gerokai aplesę! unsure.gif
Atsakyti
Bet kai pagalvoji greit ir baigsis anksti prasideje braskes ...
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 06 11, 14:29)
mes vakar irgi dubenėlį prisirinkom, tai taaaaip gailėjausi, kad grietinėlės neturiu....  doh.gif  blush2.gif
bet l.džiaugiuosi, kad uždengėm tinklu, nes špokai visas prisirpusias buvo gerokai aplesę!  unsure.gif

Gera mintis, reikės gal ir man kažką panašaus sukurti,nes mačiau geltonsnapiai jau suka ratus unsure.gif būtų gaila pirmąjį normalų derlių dalintis su tais paršeliais smile.gif
Atsakyti