Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ju.Ju
Štai mūsų dar vieni namučiai vacation1.gif:

Ansktesnės temos :
Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9

Kas nori būt įvykių centre , būtinai turi apsilankyti čia kiekvieną dieną hi.gif Nes rašymo tempai yra kosminiai karsta.gif Vos spėjam skaityti, atsakinėti ir klausti biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Skambute
jo, jau 10 tema, ot pavarom, tik spet skaityt!!!!! biggrin.gif thumbup.gif clap.gif
rena
atvariau, o ziuriu jau nauja tema bigsmile.gif
einu pabaigsiu senaja skaityti rolleyes.gif
Ju.Ju
QUOTE(rena @ 2007 06 09, 14:48)
atvariau, o ziuriu jau nauja tema bigsmile.gif
einu pabaigsiu senaja skaityti rolleyes.gif
*

sena dar neuzdaryta tongue.gif
rena
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 08, 20:01)
Pas mane gyvena ežių šeimyna, tai su sraigėm problemų nebeturiu.
*

as vakarais vis irgi karts nuo karto matau, kaip eziukas pas mane prabega bigsmile.gif gal del to ir as sraigiu neturiu g.gif

QUOTE(Wolke @ 2007 06 08, 21:00)
ir ant stiebo
*

nu ta ant stiebo, tai kazkaip pirma kart matau bigsmile.gif
fainiai atrodo thumbup.gif wub.gif
išdykėlė
Nuotraukoje ir man patiko, o kai pamačiau turguje - diktonas manęs nesužavėjo, o česnakas - labai patiko (tokio stambaus ir tankaus dar nemačiau). thumbup.gif
madre
sveikos mergaites vysnaites,pagaliau ir as spejau viska perskaityti lotuliukas.gif nuo 1 iki 6 zinutes smile.gif .Rimtai tai jus pasele,niekaip i jusu rasymo tempa neisirasau,laiko man maza.Bet siandien buvau Aleksoto turgavieteje ir ten mane suzavejo viena gele,kadangi kaina 30lt tai pirmiausia viska issiklausinejau is pardavejos ir dabar iki ryto virskinu,nerimauju ar sugebesiu per ziema islaikyti,vadinasi Sundaville,taip man pardaveja uzrase,sake gali lipti kaip vijokline gele,gali kristi zemyn kaip svyranti,priklausomai kaip kur pasodinsi.Na jus kaip speces gal ja ir zinot,gal man vienai zada ateme,bet gele nuostabi,manau ryt vaziuosiu pirkti.Kol parasiau pati save ikalbejau lotuliukas.gif visoms smagaus sekmadienio 4u.gif
jei Knifofija issakytu savo nuomone,buciau labai dekinga blush2.gif 4u.gif
Kaliteja
Kriss labai gražu pas tave wub.gif
Kiek paskaičiau tai Vilkdalgiai nemėgsta šlapumo,o labiau sausai augti patinka,tai liuks,nes pas mane tai puikia auga kadangi nelaistau,tik šiandiena nuvažiavusi palaisčiau nes tokia sausra 4u.gif
Knifofija labai gražios gėlytės pas Jus thumbup.gif
Knifofija
QUOTE(madre @ 2007 06 09, 22:48)
sveikos mergaites vysnaites,pagaliau ir as spejau viska perskaityti lotuliukas.gif nuo 1 iki 6 zinutes smile.gif .Rimtai tai jus pasele,niekaip i jusu rasymo tempa neisirasau,laiko man maza.Bet siandien buvau Aleksoto turgavieteje ir ten mane suzavejo viena gele,kadangi kaina 30lt tai pirmiausia viska issiklausinejau is pardavejos ir dabar iki ryto virskinu,nerimauju ar sugebesiu per ziema islaikyti,vadinasi Sundaville,taip man pardaveja uzrase,sake gali lipti kaip vijokline gele,gali kristi zemyn kaip svyranti,priklausomai kaip kur pasodinsi.Na jus kaip speces gal ja ir zinot,gal man vienai zada ateme,bet gele nuostabi,manau ryt vaziuosiu pirkti.Kol parasiau pati save ikalbejau lotuliukas.gif visoms smagaus sekmadienio 4u.gif
jei Knifofija issakytu savo nuomone,buciau labai dekinga blush2.gif  4u.gif
*

Ši gėlytė auginama kaip kambarinė gėlė, daugiau vijoklis negu svyranti, nes galai vistiek keliasi į viršų. Galima auginti kaip terasinį augalą, rudenį įnešant į patalpą, ne žemesne kaip 15 laipsnių šilumos. Labai dekoratyvi. Dirvai nereikli, nemėgsta rūgščios, trešiama žydintiems augalams skirtomis trąšomis. Tręšti kas dvi savaites. Rodos viską susakiau ką žinojau. Šiaip labai dekoratyvūs žiedai, jei turi kantrybės nešioti, tada tik pirmyn. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Wolke
QUOTE(madre @ 2007 06 09, 22:48)
Bet siandien buvau Aleksoto turgavieteje ir ten mane suzavejo viena gele,kadangi kaina 30lt tai pirmiausia viska issiklausinejau is pardavejos ir dabar iki ryto virskinu,nerimauju ar sugebesiu per ziema islaikyti,vadinasi Sundaville,taip man pardaveja uzrase,sake gali lipti kaip vijokline gele,gali kristi zemyn kaip svyranti,priklausomai kaip kur pasodinsi.
*

cia mano Sundaville ax.gif
user posted image
mokejau apie 10eu,si pavasari nusipirkau,daug patirties neturiu,bet nuo pirmos dienos laikau lauke,graziai zydi,pradejo leisti usus,tai ismeigiau dar papildomai jai lazdeliu
Tina*
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 08, 11:40)
kaip suprasti nuo kada? Jei yra visos sodinimo/priežiūros sąlygos tokios, kokias siūlo rododendrams, tai jie rudenį sukrauna pumpurus, o pavasarį tie pumpurai ir sužydi.
*

Kokio amziaus, keliu metu krumas? Ta turejau omeny mirksiukas.gif nes pas mane dar visai mazi krumiukai, pirkau pernai nebrangiai.
Twoflower2
Labas visiems (visoms) smile.gif
Gal kas galėtumet patarti... g.gif Mes bandome daryti veją, nuėmem molio sluoksnį ir kaimynų pažistamas atvežė mums žemės. Sakė, gera žemė vejai. Kol buvo dregna, ir man atrodė, kad gera... Tokia juoda. O paskui išdžiuvo, ir pasidarė aišku, kad joje pilna žvyro. doh.gif Sausa ji atrodo, kaip juodas smėlis. Žemės tiekėjas iki šiol aiškina, kad tai gera žemė vejai, o mano vyras įsitikinęs, kad šioj žemėj niekas neišaugs, panašiai, kaip smėlio dėžej. Kaimynai apie žemės kokybę nieko pasakyti negali, jiems tas pats tiekėjas užvežė kitokią žemę. g.gif
Gal kas nors nusimanote vejose? Ar augs žolė purioje juodoje žemėje su dideliu žvyro procentu? Ar mums reikia mest lauk ir šitą sluoksnį ir atsivežti tinkamesnės žemės?

Twoflower2, nelaiminga sodininkė

Knifofija
QUOTE(Twoflower2 @ 2007 06 10, 00:48)
Labas visiems (visoms)  smile.gif
  Gal kas galėtumet patarti...  g.gif  Mes bandome daryti veją,  nuėmem molio sluoksnį ir kaimynų pažistamas atvežė mums žemės.  Sakė, gera žemė vejai.  Kol buvo dregna, ir man atrodė, kad gera... Tokia juoda.  O paskui išdžiuvo, ir pasidarė aišku, kad joje pilna žvyro.  doh.gif  Sausa ji atrodo, kaip juodas smėlis.  Žemės tiekėjas iki šiol aiškina, kad tai gera žemė vejai, o mano vyras įsitikinęs, kad šioj žemėj niekas neišaugs, panašiai, kaip smėlio dėžej.  Kaimynai apie žemės kokybę nieko pasakyti negali, jiems tas pats tiekėjas užvežė kitokią žemę.  g.gif
Gal kas nors nusimanote vejose?  Ar augs žolė purioje juodoje žemėje su dideliu  žvyro procentu?  Ar mums reikia mest lauk ir šitą sluoksnį ir atsivežti tinkamesnės žemės?

*

Visai pašalinti gal nereikėtų, bet išrinkus akmenis dapilti juodžemio tai būtų ne pro šalį.
jutute
Krisss tavo aplinka visai nieko sutvarkyta, gražu...tik man tos plasmasinės juostos atskirtos gėlyne tai nepatinka, geriau jau mediniai kuoliukai blink.gif čia tik mano nuomonė unsure.gif

Knifofija labai labai gražus česnakas, nuostabus... o jį sodinai iš svogūniuko? 4u.gif
Knifofija
QUOTE(jutute @ 2007 06 10, 15:21)
Krisss tavo aplinka visai nieko sutvarkyta, gražu...tik man tos plasmasinės juostos atskirtos gėlyne tai nepatinka, geriau jau mediniai kuoliukai blink.gif čia tik mano nuomonė  unsure.gif
Knifofija labai labai gražus česnakas, nuostabus... o jį sodinai iš svogūniuko? 4u.gif
*

Taip, tai įpatinga rūšis.Žiedynai beveik kaip žmogaus galva.
Ju.Ju
Pikta kaip sirse dry.gif vienintele mintis sukasi galvoj, kaip apsitverti is visu pusiu, kad nei viena kaimyne (kaimynas) nematytu ka darau doh.gif Kaip patare Knifofija, taip ir pasielgiau su irisais thumbup.gif Ir ka??? doh.gif Pradejo eit is visu pusiu, ir bart - ka as padariau?? Kam ishkasiau zydincius irisus, dar nukirpau lapus, ir dar juos dziovinu fool.gif Kai atsakiau,kad taip reikia...Jos tik susizvalge ir viskas. Mano kad jauna ir nieko nemoku ir nesuprantu unsure.gif
Lenda su savo patarimais doh.gif Ridukus laistyti saltu vandeniu, nes jiems tai patinka. Kita pataria, agurkus seti (sodinti) ta diena tai nera R raides blink.gif tai reiskia tik penktd. sests. sekm. doh.gif doh.gif doh.gif Tai vaika persiltai aprengiau, tai per saltai... tai per daznai maitinu, tai kodel basas laksto doh.gif Tai kokias geles sodinu, ir kodel i ta vieta o ne i ana... Nu velnias, turi savo sklypa, na ir daryk jame ka tik nori. As juk nelendu su "patarimais" ar kritika. Nors jei toliau taip tesis, iskalsiu mintinai visus Knifofijos patarimus apie viska hihihi.gif , ir eisiu "patarineti", nes jau nusibodo cool.gif

Atsiprasau, kad ne i tema blush2.gif , bet doh.gif
DeeDee
QUOTE(Tina* @ 2007 06 10, 00:30)
Kokio amziaus, keliu metu krumas? Ta turejau omeny mirksiukas.gif nes pas mane dar visai mazi krumiukai, pirkau pernai nebrangiai.
*

aaa, šiemet pirkau dvimetį krūmą, tai jis jau buvo peržydėjęs ir šiuo metu intensyviai augina naujus lapus. Pas draugę sode taip pat dvimetį pernai pasodinom, peržiemojo net nedengtas, o šiemet jau žydi ~ 3 savaites. Labai daug info radau Viržių medelyno tinklapy. Jei įdomu, pasiskaityk, gal kažką atrasi, dėl ko nežydėjo wink.gif Maniškiai keturi vienodai pasodinti ( konkorėžių drenažas, spygliai ir durpės skirtos rododendrams, bei mulčavau pužies žieve): trys gražiai auga, o ketvirtas pradžioj pradėjo geltonuot, o dabar lapai visai susisuko - uh doh.gif )
Ju.Ju, nepergyvenk, pas mane lygiai tokia pati situacija ir atrodau ne kaip jauniklė, na bet kaimynai iš visų pusių atakuoja ( kol nebūnu sode, apeina ratais, viską išžiūrinėja, o sekantį kartą pasipila klausimai su nurodymais ant viso kaimo išsako biggrin.gif ). Vyrui pasiguodžiu, tas pasijuokia, kad bereikalo nervuojuos, tuom ir baigiasi.
Manyka
Ju-Ju, priimk užuojautą console.gif
matyt esi gera ir mandagi mergaitė, nerėži atgal taip, kad daugiau nebeateitų, užtat ir eina pas tau šniūrais..

Na, neimk į gavą, geriau pasakyk (čia jau į temąsmile.gif, gal žinai ką reikia daryti tulpių lapams? Ar nukarpyt, ar laukt, kol jie pagels, ar išvis nieko nedaryt???
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 10, 21:49)
kaimynai iš visų pusių atakuoja ( kol nebūnu sode, apeina ratais, viską išžiūrinėja,

negaliu patikėt!! blink.gif gun_rifle.gif juos visus už tokią savivalę!
Gal visgi gerai, kad mes beveik vienkiemy nusipirkom..... unsure.gif
smth1
QUOTE(Manyka @ 2007 06 10, 22:05)
Na, neimk į gavą, geriau pasakyk (čia jau į temąsmile.gif, gal žinai ką reikia daryti tulpių lapams? Ar nukarpyt, ar laukt, kol jie pagels, ar išvis nieko nedaryt???

palauk kol pagels ir tada iskask. ir laikyt vedinamoj siltoj vietoj. jei neklystu. rudeni sukist i dirva padarius svogunuose atranka:)

Gal visgi gerai, kad mes beveik vienkiemy nusipirkom.....  unsure.gif
*

faktas kad gerai. ypac butu gerai tokiom nesocialiom butybem kaip as. Jei pas mane kas eitu su savo patarimais, o ypac aplinkines bobutes, tai as biski nepatyleciau. ir dzin kad sanykius su kaimynais susigadinciau. nekenciu kai mokina gyvent. unsure.gif
une
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 06 10, 20:47)
Pikta kaip sirse dry.gif vienintele mintis sukasi galvoj, kaip apsitverti is visu pusiu, kad nei viena kaimyne (kaimynas) nematytu ka darau  doh.gif Kaip patare Knifofija, taip ir pasielgiau su irisais  thumbup.gif Ir ka??? doh.gif Pradejo eit is visu pusiu, ir bart - ka as padariau?? Kam ishkasiau zydincius irisus, dar nukirpau lapus, ir dar juos dziovinu fool.gif Kai atsakiau,kad taip reikia...Jos tik susizvalge ir viskas. Mano kad jauna ir nieko nemoku ir nesuprantu  unsure.gif 
Lenda su savo patarimais  doh.gif Ridukus laistyti saltu vandeniu, nes jiems tai patinka. Kita pataria, agurkus seti (sodinti) ta diena tai nera R raides  blink.gif tai reiskia tik penktd. sests. sekm.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tai vaika persiltai aprengiau, tai per saltai... tai per daznai maitinu, tai kodel basas laksto  doh.gif Tai kokias geles sodinu, ir kodel i ta vieta o ne i ana... Nu velnias, turi savo sklypa, na ir daryk jame ka tik nori. As juk nelendu su "patarimais" ar kritika. Nors jei toliau taip tesis, iskalsiu mintinai visus Knifofijos patarimus apie viska hihihi.gif , ir eisiu "patarineti", nes jau nusibodo  cool.gif

nepavydziu-esu perejus per sita malonuma... doh.gif

Knifofija, o ta cesnaka galima gauti paprastiems mirtingiesiems... ax.gif jau kaip zinau, kur jo noreciaauuuu bigsmile.gif smile.gif
Hija
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 08, 15:17)
pasistatysit pavėsinę tada ir minčių atsiras daugiau - visvien link jos nusimins kažkokie takeliai, matysit kurioj pusėj ką norėsit turėt - kur kokią kepsninę ar židinuką ikurdinti, kur gėlę pasodinti ar su vazonu pastatyti. Tokioj stadijoj kaip dabar tai tik svajoti, fantazuoti ir kurti
*

Tai va kad dar tik pradedam, dar namo išorė ne pilnai sutvarkyta, na viskas po truputi.

QUOTE(vilytte @ 2007 06 08, 16:11)
Krisss,
aš tai pradėčiau ne nuo gėlynų, o nuo medelių ir krūmelių.

Turbūt kažkuri dalis bus vaismedžiams skirta (lyg tik vieną medį matau), dėl to dalis sklypo gali pavėsyje atsidurti (o tai įtakoja pasirenkamas gelės).

Toliau turbūt dekoratyvinių medelių norėsis:
-vieni auginami dėl žiedų (aš tai pvz. alyvomis kas pavasarį neatsigrožiu),
-kiti dėl spalvų ir formų (pas mane gana sėkmingai auga raudonlapis lazdyvas, toks suglamžytas riešutmedis - įspūdingai atrodo, žirnmedis svyrančiomis šakomis, krūmeliai salotiniais ir balkšvais lapeliais).
- atskirą vietelę spygliuočiams galima numatyti (sodriais melsvais spygliukais, geltonšakiai, besidriekaintys ir aukšti, nu patys įvairiausi) - mes nuo gatvės šoną sklypo esam tokiu puslankiu kalninėm pušelėm apsodinę.

O šiaip tai neskubėk pirkti, pavaikščiok po medelynus, po botanikos sodus, kas patiks pasižymėk, grįžk ir internete paskaitinėk, arba SM paklausinėk (čia tos mamkos viską žino ir dar už dyką dalinasi savo žiniom).
*

Ačiū, o medelių turim 3, bet 2 rudenį mesiu lauk, nes obuoliai nevalgomi, metam į konteinerį, o dėl augalų tai neskubu, šiandien skambinsiu savo vienai pažįstamai, ji apželdinime dirba, ir prašysiu kad sutvarkytų man kiemuką. blush2.gif

QUOTE(nengamo @ 2007 06 08, 16:22)
Krisss,tikrai miela pas jus
*

ai toks ten ir mielumas, man savrbu kad žolės yra, vaikui yra kur palakstyti.

QUOTE(Ju.Ju @ 2007 06 08, 17:29)
Niu, patarejos  Nejau nieks nezino , ar siemet setos ir jau prazydusios naslaites ilgai zydes ar ne? 
Kriss grazi zolyte  thumbup.gif Bet siaip dar man tustoka Bet ner ko noret - pati pradzia  O fuksija laaaaaaabai grazi
*

Aha žolė ir man patinka, o kad tuščia tai sutinku, tai vat ir laukiu kur jus ka sodintumet. blush2.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 06 08, 20:33)
Sraigių tai neliko, bet gėlytes pakapsto jų ieškodami. O štai kas pas mane sužydėjo šią savaitę
Diktonas
user posted image
Česnakas "Globe master"
user posted image
*

Vaje koks gražus diktonas, a kur tokį gaut? Noriuuuuuu smile.gif

QUOTE(Wolke @ 2007 06 08, 21:00)
bigsmile.gif  ohmy.gif eikit sau,kokiu grozybiu Knifofija turi  wub.gif o sitas Diktonas krumas,ar gele - bet jau fainumas,ar ir lotyniskas toks pavadinimas

cia mano fuksijos  ax.gif kabanti
user posted image

ir ant stiebo
user posted image
*

Va ta ant stiebo tai labai graži, bet nemačiau aš jų.

QUOTE(Kaliteja @ 2007 06 09, 23:31)
Kriss labai gražu pas tave  wub.gif
Kiek paskaičiau tai Vilkdalgiai nemėgsta šlapumo,o labiau sausai augti patinka,tai liuks,nes pas mane tai puikia auga kadangi nelaistau,tik šiandiena nuvažiavusi palaisčiau nes tokia sausra  4u.gif
Knifofija labai gražios gėlytės pas Jus  thumbup.gif
*

4u.gif

QUOTE(jutute @ 2007 06 10, 15:21)
Krisss tavo aplinka visai nieko sutvarkyta, gražu...tik man tos plasmasinės juostos atskirtos gėlyne tai nepatinka, geriau jau mediniai kuoliukai blink.gif čia tik mano nuomonė  unsure.gif
*

Aha man irgi nelabai patinka, bet kolkas bus taip, nes kyla šiek tiek sunkumus su žole, doh.gif
Manyka
QUOTE(une @ 2007 06 10, 23:18)
Knifofija, o ta cesnaka galima gauti paprastiems mirtingiesiems...  ax.gif  jau kaip zinau, kur jo noreciaauuuu  bigsmile.gif  smile.gif

Ir aš, ir aš noriu tokio bumbulo!!! flirt.gif
jolaxus
tai ką, ir vėl įsibėgėjom, žiūriu po savaitgalio jau nauja tema įsisiūbavusi smile.gif
o aš šiandien pirmas tris padoriau įraudusias braškes savo daržiuke nusiskyniau rolleyes.gif apžiūrėju lysves ir matosi, kad šią ir kitą savaitę braškės bus daržo favoritės user posted image
QUOTE(Twoflower2 @ 2007 06 10, 00:48)
....Ar augs žolė purioje juodoje žemėje su dideliu  žvyro procentu?  Ar mums reikia mest lauk ir šitą sluoksnį ir atsivežti tinkamesnės žemės?
*

veja tai augs, aš mėgstu sakyti, kad "žolė - ne agurkas" biggrin.gif , tik smėlingoj žemėj drėgmė nelabai laikosi, tai gali tekti daugiau laistyti. Kita vertus, jei po apačia liko molio sluoksnis, tai jis sėkmingai drėgmę sulaiko ir šiek tiek kompensuos sausesnį viršutinį sluoksnį. Bet jei turit galimybę dar šiek tiek juodžemio įmaišyti, tai tikrai būtų ne pro šalį.
Mes savo veją kai įrenginėjom, tai dabar po trijų metų jau matom klaidas - pas mus apatinis sluoksnis žvyras, ten drėgmė kiaurai nueina, tai kur tik juodžemio užpylėm plonesnį sluoksnelį ten veja per karščius ir dega laistyk nelaistęs - viskas prasmenga kaip nebuvę... verysad.gif
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 06 10, 21:47)
Pikta kaip sirse dry.gif vienintele mintis sukasi galvoj, kaip apsitverti is visu pusiu, kad nei viena kaimyne (kaimynas) nematytu ka darau  doh.gif ...Atsiprasau, kad ne i tema  blush2.gif , bet  doh.gif
*

o tu imkis pozicijos - močiutės klausau, o savo darau biggrin.gif gal tarp tų visokių patarimų su R raidėm ir pan pasitaikys ir koks padoresnis variantas, bet kas "pusę reikia užart", tai faktas smile.gif
Manyka
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 08:58)
o tu imkis pozicijos - močiutės klausau, o savo darau biggrin.gif

ale išdykus kokia Jolaxus! bigsmile.gif
Knifofija
QUOTE(une @ 2007 06 10, 23:18)

Knifofija, o ta cesnaka galima gauti paprastiems mirtingiesiems...  ax.gif  jau kaip zinau, kur jo noreciaauuuu  bigsmile.gif   smile.gif
*

Dar turiu pora laisvų svogūnėlių (jie gan brangoki) tai rezervuoju juos Unei ir Manykai. Tik nežinau kaip jūs visos atsiimsit augaliukus, juk aš toli smile.gif Nebent rudenį gaudysit mane po muges. Arba gausit meeta pas mane organizuot. Visai smagu būtų visoms susitikt realybėje. Nors aš jau kai kurias pažystu. Kai kas buvo pas mane, kai ką mugėse mačiau. 4u.gif 4u.gif
O didžiausia laimė, pas mus šiandien lyja !!!!!!!!!
Ju.Ju
Aciu, visom uz uzuojauta ir patarimus 4u.gif Jolaxus, visus metus taip ir dariau kaip tu sakei, bet kantrybe baigia issekti unsure.gif Bet kai tupi darze, ir taves klausia:
-ka ten veiki?
-Raviu...
atejo pas mane, kai dar nebuvo tvoros is jos puses, ir pradejo mokyti kaip raveti blink.gif Parode kaip ji ravi, su kokiu irankiu, ir parode nuo kurio krasto man pradeti ravet blink.gif doh.gif
Vyras irgi sako, nekreipk demesio...stengiuosi...bet kartais norisi gun_rifle.gif
blush2.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 06 11, 10:23)
Arba gausit meeta pas mane organizuot. Visai smagu būtų visoms susitikt realybėje. Nors aš jau kai kurias pažystu. Kai kas buvo pas mane, kai ką mugėse mačiau.  4u.gif  4u.gif
*

thumbup.gif Butu liuks, jei rimtai koki meetuku suorganizuot tongue.gif
Knifofija
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 06 11, 10:34)
Aciu, visom uz uzuojauta ir patarimus  4u.gif Jolaxus, visus metus taip ir dariau kaip tu sakei, bet kantrybe baigia issekti  unsure.gif Bet kai tupi darze, ir taves klausia:
-ka ten veiki?
-Raviu...
atejo pas mane, kai dar nebuvo tvoros is jos puses, ir pradejo mokyti kaip raveti  blink.gif Parode kaip ji ravi, su kokiu irankiu, ir parode nuo kurio krasto man pradeti ravet  blink.gif  doh.gif
Vyras irgi sako, nekreipk demesio...stengiuosi...bet kartais norisi gun_rifle.gif
blush2.gif
thumbup.gif Butu liuks, jei rimtai koki meetuku suorganizuot  tongue.gif
*

Žinoma kad būtų smagu. O tau JU.Ju kantrybės nelinkiu, o truputį griežtumo. Aš savo įkyrią kaimyne labai gražiai pastačiau į vietą. Ji vis atlėkdavo su visokiais pletkais, tai aš jos paklausiau: - Kuri geresne, ar ta kur sako, ar takur atsako.
Po šiai dienai ramu. Atšauk tu joms kad darai taip kaip tau patogu ir taip kaip tau norisi.
Kaliteja
Arba gausit meeta pas mane organizuot. Visai smagu būtų visoms susitikt realybėje. Nors aš jau kai kurias pažystu. Kai kas buvo pas mane, kai ką mugėse mačiau.  4u.gif  4u.gif
O didžiausia laimė, pas mus šiandien lyja   !!!!!!!!!

Aš vat ir vis galvoju šaunu būtų pas jus atlėkti ir augalėlius apžiūrėti ir įsigyti tuo pačiu blush2.gif
Taip tiikrai nuo ryto lyja thumbup.gif nors ir nestipriai bet vistiek puiku,dulkes nuplaus o ir truputuką padrėkins.

Pas mus sode jau ir braškės ir žemuogės puikiai raudonuoja thumbup.gif vakar mažiui priskyniau žemuogių indelį,tai labai jau jam patinka,labiau nei braškės.
Pas mus gale sodo prūdas,tai vakar vyrą pristačiau nors truputuką ten dumblius išvalyti ir nendres išpjauti,žinoma reiktų ekskavatoriumiu visą jį išvalyti,jei taip visas sodas nuspręstų tai liuks būtų thumbup.gif na bet vistiek jau geriau nei nieko.
une
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 11, 09:23)
Dar turiu pora laisvų svogūnėlių (jie gan brangoki) tai rezervuoju juos Unei ir Manykai. Tik nežinau kaip jūs visos atsiimsit augaliukus, juk aš toli smile.gif Nebent rudenį gaudysit mane po muges. Arba gausit meeta pas mane organizuot. Visai smagu būtų visoms susitikt realybėje. Nors aš jau kai kurias pažystu. Kai kas buvo pas mane, kai ką mugėse mačiau.  4u.gif  4u.gif
O didžiausia laimė, pas mus šiandien lyja  !!!!!!!!!
*

o as pamirsau is kur tu doh.gif blush2.gif ar ne nuo siauliu kazkur?
Manyka
Dar turiu pora laisvų svogūnėlių (jie gan brangoki) tai rezervuoju juos Unei ir Manykai.

Valio!! clap.gif ačiū! aciuks.gif
o brangoki tai kiek??smile.gif ax.gif gal jau dabar taupyt pradėt?smile.gif

Knifofija
QUOTE(une @ 2007 06 11, 11:00)
o as pamirsau is kur tu  doh.gif  blush2.gif  ar ne nuo siauliu kazkur?
*

Aš iš Kuršėnų.
Manyka
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 11, 11:06)
Aš iš Kuršėnų.
*

oho, kaip toli nuo manęs! doh.gif
rena
Pikta kaip sirse
*

neimk i galva, daryk, ka dariusi mirksiukas.gif
gerai, kad pas mane kaimynai nesikisa schmoll.gif tik karts nuo karto namus papraso priziuret ir tiek thumbup.gif

O didžiausia laimė, pas mus šiandien lyja  !!!!!!!!!
*

o pas mus papliaupe, lyg paverksleno ir tiek verysad.gif teks vakare vistiek gelytes lieti ax.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 06 11, 11:06)
Aš iš Kuršėnų.
*

einu ziuret i zemelapi kur jie randasi blush2.gif

diinka
QUOTE(rena @ 2007 06 09, 19:25)
oi norejau padekoti uz ideja su tom medicininem pirstinem thumbup.gif
gelyna nusiravejau, jau taip svariai bigsmile.gif  thumbup.gif
tik idomu, kada vel tos zoles prades dygti doh.gif
*

po pirmo lietaus biggrin.gif

Pikta kaip sirse
*

pasiusk tu jas kur toliau, arba pasikabink lentelę- privati valda eiti deraudžiama biggrin.gif arba "atsakymai į visus klausimus mokami: klausimas apie ravėjimą 5lt., klausimas apie gėles 10lt" ir t.t lotuliukas.gif
aš ikirių kaimynų atsikračiau maždaug per porą metų, sėkmės tau 4u.gif 4u.gif
Manyka
QUOTE(diinka @ 2007 06 11, 13:03)
po pirmo lietaus biggrin.gif

schmoll.gif ilgiau! aš braškes prieš ~mėnesį kai nuravėjau, tai iki šiol švaru!
rena
o va mes sestadieni pas bendradarbi MB buvom bigsmile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

cia bukmeziai, sake lb grazi is ju gyvatvore gaunas thumbup.gif
user posted image

user posted image

user posted image

cia jis viska savo rankom dare thumbup.gif o dar pats ir bonsus daro, augina thumbup.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Manyka
QUOTE(rena @ 2007 06 11, 13:23)
o va mes sestadieni pas bendradarbi MB buvom bigsmile.gif

kaip keista - nei vieno žydinčio augalo! g.gif
jolaxus
QUOTE(rena @ 2007 06 11, 13:23)
o va mes sestadieni pas bendradarbi MB buvom bigsmile.gif ...
*

gražu... wub.gif nu bet čia jau menas... po tokią sodybą tik ekskursijas vedžiot bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Manyka @ 2007 06 11, 13:34)
kaip keista - nei vieno žydinčio augalo!  g.gif
*

čia kaip "tinginio sodas", kai gražu, o dirbti prie to grožio reikia minimaliai, viskas išspręsta "ilgai grojančiais" augalais rolleyes.gif
Manyka
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 13:38)
čia kaip "tinginio sodas", kai gražu, o dirbti prie to grožio reikia minimaliai, viskas išspręsta "ilgai grojančiais" augalais rolleyes.gif

biggrin.gif idėja gera.. verta susimastyti, kad nereikėtų su svaigstančia galva ir per savaitgalį nepailsėjus darbe sėdėt... wacko.gif
Besijuokianti
Man irgi gražu.
Tik ne bukmedžiai ten, o kiek įžiūriu kukmedžiai.
O dėl gėlių, tai gal vyras aplinka užsiima, tokia vyriška tvarka ten (vienais metais kaimo turizme atostogavom, tai irgi aplinka buvo super, o gėlės nei vienos, bet pasirodė, savininkas išsiskyręs).

O dabar klausimukas - ar dar galiu kininius ratilius persodint (su žiedeliais sukrautais jau)? Pasodinau aš juos netoli eglutės, o ta kad dėjo į šonus, ratilių tik dalis matosi.
O gal eglutei (visa eglė jau ten) geriau sparnelius patrumpinti?
Kažkoks kvailas klausimas, bet su tais ratiliais nesu susipažinus, o dar iš sėklų auginu, tai norėtųsi rezultatą pamatyti.
rena
QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 13:38)
*

visiskai teisingai, jau tokiam groziui minimalaus darbo te reikia thumbup.gif
jau ir as mastau gal ir man reiktu g.gif

QUOTE(vilytte @ 2007 06 11, 13:45)

O dėl gėlių, tai gal vyras aplinka užsiima, tokia vyriška tvarka ten (vienais metais kaimo turizme atostogavom, tai irgi aplinka buvo super, o gėlės nei vienos, bet pasirodė, savininkas išsiskyręs).
*

gali buti g.gif gal susimaisiau blush2.gif

tu teisi vyras ten aplinka tvarko, o tiksliau senbernis 30m. tongue.gif
tik gelyciu sake, dar nespejo nusipirkti, nes dienom darbe sedi, vakarais eina kitiems zmonems aplinka (tokias grozybes) daro bigsmile.gif tai sake iki savo rankos nedaeina schmoll.gif
o siaip kiek klausinejau, kiek cia tos prieziuros, tai sake nieko bigsmile.gif krtas nuo karto kiaulpiene islindusia nuskinti, ir medelius apkarpyti, o siaip sake per vasara 2-3 sykius roundapo pravaro, tai ir niekas neislenda schmoll.gif
Knifofija
QUOTE(vilytte @ 2007 06 11, 13:45)
Man irgi gražu.

O dabar klausimukas - ar dar galiu kininius ratilius persodint (su žiedeliais sukrautais jau)? Pasodinau aš juos netoli eglutės, o ta kad dėjo į šonus, ratilių tik dalis matosi.
O gal eglutei (visa eglė jau ten) geriau sparnelius patrumpinti?
Kažkoks kvailas klausimas, bet su tais ratiliais nesu susipažinus, o dar iš sėklų auginu, tai norėtųsi rezultatą pamatyti.
*

Gali drąsia perkelt, tik su dideliu žemės grumstu ir geriau vakare, gerai priliek ir prigis be problemų.
Flowwer
QUOTE(rena @ 2007 06 11, 14:04)
visiskai teisingai, jau tokiam groziui minimalaus darbo te reikia thumbup.gif
jau ir as mastau gal ir man reiktu  g.gif
gali buti g.gif gal susimaisiau blush2.gif

tu teisi vyras ten aplinka tvarko, o tiksliau senbernis 30m. tongue.gif
tik gelyciu sake, dar nespejo nusipirkti, nes dienom darbe sedi, vakarais eina kitiems zmonems aplinka (tokias grozybes) daro bigsmile.gif tai sake iki savo rankos nedaeina schmoll.gif
o siaip kiek klausinejau, kiek cia tos prieziuros, tai sake nieko bigsmile.gif krtas nuo karto kiaulpiene islindusia nuskinti, ir medelius apkarpyti, o siaip sake per vasara 2-3 sykius roundapo pravaro, tai ir niekas neislenda schmoll.gif
*

o siaip sake per vasara 2-3 sykius roundapo pravaro, tai ir niekas neislenda schmoll.gif
*

g.gif o tai kur jis tuo roundapą naudoja
Besijuokianti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 11, 15:15)
Gali drąsia perkelt, tik su dideliu žemės grumstu ir geriau vakare, gerai priliek ir prigis be problemų.
*

Didelis dėkui 4u.gif
Tina*
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 10, 21:49)
aaa, šiemet pirkau dvimetį krūmą, tai jis jau buvo peržydėjęs ir šiuo metu intensyviai augina naujus lapus.
*

Bet jis turbut labai mazutis, nes as pernai pirkau su akcija is medelyno tokius mazucius, po ziemos tik intensyviai auga, bet nezydejo. Dabar gal kokia 25-30 cm aukščio. Negi tokie turi zydeti? As net nesitikejau to unsure.gif

QUOTE(jolaxus @ 2007 06 11, 08:58)
o aš šiandien pirmas tris padoriau įraudusias braškes savo daržiuke nusiskyniau rolleyes.gif 
*

As tai jau pora bliudeliu prisibraskiavau. Kaip anksti simet ...

O lietaus Kaune nebuvo sad.gif
Manyka
QUOTE(Tina* @ 2007 06 11, 14:27)
As tai jau pora bliudeliu prisibraskiavau. Kaip anksti simet ...

mes vakar irgi dubenėlį prisirinkom, tai taaaaip gailėjausi, kad grietinėlės neturiu.... doh.gif blush2.gif
bet l.džiaugiuosi, kad uždengėm tinklu, nes špokai visas prisirpusias buvo gerokai aplesę! unsure.gif
Tina*
Bet kai pagalvoji greit ir baigsis anksti prasideje braskes ...
jolaxus
QUOTE(Manyka @ 2007 06 11, 14:29)
mes vakar irgi dubenėlį prisirinkom, tai taaaaip gailėjausi, kad grietinėlės neturiu....  doh.gif  blush2.gif
bet l.džiaugiuosi, kad uždengėm tinklu, nes špokai visas prisirpusias buvo gerokai aplesę!  unsure.gif
*

Gera mintis, reikės gal ir man kažką panašaus sukurti,nes mačiau geltonsnapiai jau suka ratus unsure.gif būtų gaila pirmąjį normalų derlių dalintis su tais paršeliais smile.gif
rena
QUOTE(Flowwer @ 2007 06 11, 14:19)
g.gif o tai kur jis tuo roundapą naudoja
*

na ten matei fotkese yra juk ir juodos zemes, tai ir naudoja ir akmenis kartais papurscia profilaktiskai smile.gif

oi jus cia apie braskes wub.gif o as ju neturiu schmoll.gif net darzo siemet nera, tik siltnamy, vyras galiuka isskyte pomidorams keliems ir paprikai rolleyes.gif o kita siltnamio dalis, vietoj malikines (malkos sukrautos) doh.gif
Tina*
Tikrai dar turesi 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.