Įkraunama...
Įkraunama...

Ką nešiojatės savo rankinėje?

Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
Jei nešuosi didelę rankinę tj daug lotuliukas.gif :šukos, veidrodukas, kokie 6 lūpdažiai, tušas, pudra...nu žodžiu visą absoliučiai savo kosmetinkę doh.gif juk nežinia ko gali prireikti... kvepalai 2 bonkutės, saldainių visada Halls arba kitokių čiulpiamų, kramtoma guma, asmens dokumentai, užrašų knyga, tuo metu skaitoma knyga...
Jei mažytę, tj stengiuosi imti pačius būtiniausius daiktus: šukos, veidrodukas, lūpdažis, vazelinas, užrašų knygutė miniatūrinė... 4u.gif
Atsakyti
Labai megstu dideles rankines, nors daiktu i ja labai neprisikraunu. Visada nesiojuosi: kosmetine, sukas, kvepalu buteliuka, namu, automobilio raktus, pinigine, kai reikia, akinius nuo saules, kramtomos gumos ir zinoma, mobilu telefona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 09 birželio 2007 - 12:13
Piniginė, telefonas, raktai, didelė kosmetinė ir viskas smile.gif Patinka, kai tašė būna didelė, o daiktų joje mažai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 06 09, 21:37)
Piniginė, telefonas, raktai, didelė kosmetinė ir viskas  smile.gif  Patinka, kai tašė būna didelė, o daiktų joje mažai  biggrin.gif

o as kaip tik i savo didele tase pridedu visai nereikalingu daiktu biggrin.gif tam kad turetu forma doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
visko tenai yra, aisku ir to ko nereikia, dar dazniausiai ir vaiko puodelis su arbata user posted image
Atsakyti
as pries kelis metus turejau tokia is isvaizdos maza rankine, bet tilpdavo joje viskas, visi juokdavos, kai pradedavau jos turini tarukt: pampersas, barskutis, buteliukas su vandeniu, o kur dar mano daiktai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

atrodo tik būtiniausi dalykai.. Šiaip savaitgaliais - asmeninė užrašų knygutė, piniginė, raktai, telefonas, dokumentai, pora tušinukų. Tik bėda kad darbo dienom į ją ne viskas telpa - dar įsidedu darbo kalendorių, ką nors valgomo jei kartais per pietus nespėčiau nueiti kur pavalgyti - tiek ir tetrūksta, tada ji braškėte braška.. Išvada - reikia didesnės rankinės.. blush2.gif
Atsakyti
Mano rankinėje šiuo metu: raktai, mobilusis telefonas, piniginė, kosmetinė, tualetinio vandens buteliukas ( D&G LightBlue ), dezodorantas ( Dior J'adore ), daug tušinukų, ausinės, krūva lapelių su įvairiais man svarbiais užrašais, laikraštis penktadieninis, knyga ( A.Kristi detektyvas ), pora receptų, solisun solialiurmo deimantinis abonementas, šiam monentui tiek biggrin.gif ( būtų dar VS chalačiokas, buvau pasiėmus masažui, bet išsiėmiau neseniai ) ax.gif dievinu talpias tašes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 06 10, 20:56)
Mano rankinėje šiuo metu: raktai, mobilusis telefonas, piniginė, kosmetinė, tualetinio vandens buteliukas ( D&G LightBlue ), dezodorantas ( Dior J'adore ), daug tušinukų, ausinės, krūva lapelių su įvairiais man svarbiais užrašais, laikraštis penktadieninis, knyga ( A.Kristi detektyvas ), pora receptų, solisun solialiurmo deimantinis abonementas, šiam monentui tiek  biggrin.gif  ( būtų dar VS chalačiokas, buvau pasiėmus masažui, bet išsiėmiau neseniai )  ax.gif  dievinu talpias tašes  rolleyes.gif

na taip... tikrai taviškė talpi.. doh.gif smile.gif
Atsakyti
Anksciau megdavau talpias tases, bet dabar ziuriu jos pas mane sumazejo.... Ir daiktu sumazejo biggrin.gif
Siandien pas mane:

Pinigine
Raktai
Vizitkiu deklas
Ausines nuo telefono
2 telefonai doh.gif
Kvepalai
Sukos
Popierines nosinaites
Akiniai
2 tusinukai

blink.gif
Atsakyti
na o maniskej:
pinigine
raktai
automobilio dokumentai
tusinuku daug lotuliukas.gif
lupu blizgesys
telefonai
akiniai nuo saules
sukos 4u.gif o jei su vaiku vaziuoju,dar buna
pampersas
serveteliu
sluostukas
sausainuku
buteliukas mirksiukas.gif
Atsakyti