Įkraunama...
Įkraunama...

Maudynės ežere, baseine, jūroje...gerai ar blogai?

1. nesimaudyčiau pirmus tris mėnesius, kol nesusidaręs gleivių kamštis, saugantis vaikutį, ir prieš gimdymą, kai jis jau pasišalinęs, ar yra kitų su tuo susijusių komplikacijų, dėl kurių visokios bakterijos ir virusai ar kas tai bebūtų gali patekti ten, kur jiems nereikia...

2. stengčiausi negurkštelėti bet kokio telkinio ar baseino vandens, kad neprisiryčiau kokios bjaurasties, ir nusimaudžius neimčiau rankomis valgyt kokio maisto (dėl tos paties priežasties).

3. grįžus namo po tokių maudynių lįsčiau po dušu, o jei yra galimybė - iškart po maudynių apsiprausčiau.

4. saugočiausi, kad neperšalčiau.

teorija, kad ežerai užteršti taip, kad dugno nesimato, ir ieškoti reikėtų skaidraus vandens, man visiškai nepriimtina.... schmoll.gif vandens skaidrumas nepriklauso nuo jo užterštumo lygio, o greičiau nuo dugno grunto savybių, augančių augalų, drumstumo... nebent matosi paviršiuj kokios plaukiojančios teršalų dėmės, ar kas nors panašaus, iš ko galima būtų spręsti apie nešvarumus jame, ir tai įvairūs plaukiojantys žalėsiai ar geltoni "nešvarumai" (nežinau kaip išsireikšti) greičiausiai bus augalų žydėjimo pasekmė... g.gif

ir šiaip pamąstymai apie tai, kad maudantis ežere ar jūroj galima apsikrėsti manęs neįtikina. bet kurioj viešoj vietoj gali pasiimti tokių bacilų, apie kurias net nesvajojai... ir maudytis nereikės. svarbu asmens higiena ir sveikas protas.

o maudytis sveika!!!! vanduo kaip savotiška terapija veikia (bent jau mane) thumbup.gif
Atsakyti
Pirmadieni vaziuojam prie juros ir tikrai sito malonumo neatsisakysiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maudausi ir ezeruose ir juroje smile.gif
Atsakyti
as irgi maudausi ir tvenkinyje, ir juroj- kai tokie karsciai taip gera pasipliuskent 4u.gif
Atsakyti
maudausi ir ezere ir juroje, o kai tokie karsciai dabar tai superine atgaiva kunui lotuliukas.gif zinoma tas mano maudymasis nelabai panasus i maudymasi, jei daugokai zmoniu buna, tai tiesiog patupineju vandenyje, nes baisu, kad kas neuzkliudytu netycia mano mazylio namuko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo modestule: 19 liepos 2010 - 23:12
As irgi maudausi ezere ir juroje smile.gif . nes kitaip isproteciau nuo tokio karscio... O paplaukioti visai faina ir sveika smile.gif . renkuosi ezerus toliau nuo miesto, kur vanduo svaresnis.
Atsakyti
Maudziausi ir as tiek ezere, tierk juroje, ir Lietuvoj ir ne tik. Manau, jei viskas gerai ir nestumo eiga sklandi, nera priezasties atsisakyti tokiu maudyniu, nes jos tik i nauda. Puiki manksta! thumbup.gif
Atsakyti
Maudymasis gerai, dar ir oda svelnesne nuo saules ir vandens voniu thumbup.gif
Atsakyti
Va paklausiau savo ginekologės. Sakė galima maudytis upeje, ezere, juroje, bet tik iki 30 savaitės. Sakė per daug nemirkt vandeny, tik siaip nusimaudyt ir lipt lauk smile.gif
Atsakyti
Man gine nepatare, kad nepasigauciau kokios infekcijos, tai ir nesimaudziau g.gif
Atsakyti
Po maudyniu vertetu nusiplauti ''ta vietele'' ramuneliu nuoviru, kazkur skaiciau 4u.gif
Atsakyti
Pritariu toms, kurios uz maudymasi - as pati ir ezere, ir juroj plaukiojau per atostogas thumbup.gif Tik stengiausi, kad kazkas rase, ilgai nemirkti - nuplaukiu, atplaukiu ir lipu, o juroj, isvis, ilendi, pasokineji per bangas kelias minuteles ir lendi lauk. Manau, kad sveika pasimaudyti - ir vaikeliui gera, kai mama atsipalaidavus, ir siaip girdejau, plaukioti sveika. Planuoju ir baseina palankyt nuo rudens iki gimdymo, gal kokias specialias nesciuju mankstas padaryti vandeny - yra kruvos pratimuku!
Atsakyti