Įkraunama...
Įkraunama...

Maudynės ežere, baseine, jūroje...gerai ar blogai?

Visą neštumą dėl maudymosi savęs neribojau, nes, manau, kad tai labai gera ir nepavojinga mankšta, o vaikelis visiškai saugus. Jis tikrai gerai apsaugotas tiek vaisiaus vandenų, tiek gimdos, tiek gleivių kamščiu ir netgi ginekologė sakė, jog maudantis vonioje ar ežere į makštį vandens nepatenka normaliom sąlygom (aišku, jeigu tai ne burbulinė vonia).
Atsakyti
as tai nesimaudau nei ezere nei juroje schmoll.gif
Atsakyti
As taip pat nesimaudziau, net minties nebuvo. Nei gydytojos klausiau, bet siaip man buvo gresiantis prieslaikinis, tai turbut ir neleistu.
Atsakyti
Neimanoma, kad vanduo pateks i gimda maudantis ir pakenks smile.gif) Ir Grybeliu tikriausiai neuzsikresite - kaip ir nesilaukdamos:)
Maudymosi problema yra vandens temperaturoje - vonioje ji gali buti perauksta, ezere, o tuo labiau juroje - per zema.. truputi persalsite uodegyte - ir pasireiks kokia pienlige, uzdegimas ar suaktyves grybelis.. Tada jau problemos:)
Jei negresia persileidimas, gydytoja leido, geriausia maudytis baseine: ten vandenukas pasildytas smile.gif Beje, vandens proceduros labai teigiamai veikia nesciasias smile.gif
Atsakyti
Man gydytoja grieztai uzdraude baseinus del ten pilamu chlorkiu ir kitu chemikalu...
O ezere leido maudytis tik iki puses. Atseit nesciuju koordinacija kitokia ir labi lengva nuskesti blink.gif Bet as maudziausi ax.gif Paplaukiojau truputi ir nieko tokio. Uztai koki malonuma apturejau. Geriau jau geros emocijos nei baime.
Atsakyti
As visa laika svajojau, kaip i baseina uzsirasysiu, tol kol Druskininku sanatorijoje i proceduras ir baseina viena savaitgali nuejau. Grizau po to savaitgalio, o po 2 d. vizitas pas ginekologe buvo numatytas. Slapimo tyrimas is karto uzdegimini procesa parode sad.gif Savaite geriau "Care Lady" tabletes, kolviskas i vezes sugrizo. Taigi, mintys apie baseinus, jura ar ezerus kazkaip savaime praejo...
Atsakyti
na i baseina as eisiu.. Upes ir ezero vengiu, nors esu kieta plaukike wink.gif) Tiesiog baisu persisaldyti..
Atsakyti
man baisu ,kad nepersalt slapimo pusles,nes kojas ezere gali greit susalti
Atsakyti
vakar dienos lietuvos ryte raso, kad palangos pajuryje maudytis pavojinga del bakteriologinio uzterstumo. uzterstame vandenyje besimaudantys vyrai gali susirgti prostatitu, o moterys - slapimo taku uzdegimu.
o nestukes tai tikrai daug jautresnes infekcijoms! apie jura (ypac palangoje) visoms nestukems rekomenduoju pamirsti!
Atsakyti
As gydytojos uzklausiau taip abstrakciai del maudyniu - ar galima, ar ne. Tai ji man atsake, kad galima, bet vanduo turi buti malonios temperaturos, t.y. nei per karstas, nei per saltas bigsmile.gif O vat nardyti - negalima.

Musu juroj turbut nesiryzciau, tad iki siol maudziausi tik Turkijoj ir savo vonioj biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
na cia jau nemazai prisneketa, bet vistiek dar noriu paklaust del mankstu baseine ar siaip pasiplaukiojimo baseine. Na, kaip suprantu is daugelio, tai kaip ir galima ir netgi rekomenduotina, bet as tik noriu paklaust, ar yra kazkoks nustatytas terminas, nuo kada geriausiai butu eiti. Mums dar tik 8 savaites, tai noriu zinoti, ar galima, labai noreciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssssss: 06 rugpjūčio 2007 - 23:28
QUOTE(sssssss @ 2007 08 06, 23:27)
Sveikos visos,
na cia jau nemazai prisneketa, bet vistiek dar noriu paklaust del mankstu baseine ar siaip pasiplaukiojimo baseine. Na, kaip suprantu is daugelio, tai kaip ir galima ir netgi rekomenduotina, bet as tik noriu paklaust, ar yra kazkoks nustatytas terminas, nuo kada geriausiai butu eiti. Mums dar tik 8 savaites, tai noriu zinoti, ar galima, labai noreciau  ax.gif


manau, jei tau gydytoja nesake, kad negalima - gali eiti. O jei zinai, kad turi kokiu problemu (skausmu, tepliojimu ar pan.), gal palaukti geriau dar keleta savaiteliu g.gif Bet cia as tik mastau, nesu medike ax.gif Siaip, geriausiai tai su savo ginekologe pasitart mirksiukas.gif
Atsakyti