Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Maudynės ežere, baseine, jūroje...gerai ar blogai?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4
fidele
QUOTE(violete @ 2007 07 29, 17:02)
man baisu ,kad nepersalt slapimo pusles,nes kojas ezere gali greit susalti
*

o man taip ir atsitiko... verysad.gif Gavau pusles uzdegima po savaitgaliniu maudyniu, nors baisiai salta nebuvo... Nors mano nestumas dar ne visai aiskus, atsisakiau pas gydytoja antibiotiku ir dabar nezinau kur dingti... unsure.gif Bandau spanguoliu ekstraktu ir ramuneliu arbata gelbetis doh.gif
Auryte Sh.
Maudymasis labai sveika! ir bene vienintelis sportas nesciajai kuriuo galima padegint nereikalingus riebaliukus, susitiprint raumenis ir dar atsigaivint karsta diena, yra nesciuju kursai baseinuose, kaip gimnastika, butinai zadu ten keliaut:) ir kaip maciau kazkas rase, bus lengviau gimdyt smile.gif

tik rinktis vieta maudynems vertetu atidziau, i kokia sutrina balute nepatarciau lipt, pasigausit kokia sh blush2.gif
nerez
O ar yra kažkokių apribojimų kaip galima plaukiot kaip ne? Nu pvz. sieksniais ar galima? nes rankas gi kilnoji? g.gif
Catrin
Kaune is visu vandens telkiniu NESIULYCIAU nestuke.gif list i Lampedziu karjera, Kauno marias, Nemuna ties Panemune.... Kol kas vanduo svaresnis Draseikiuose ir Viasvydavoj
aistushka
Vandens telkinyje maudytis yra geriau nei baseine, žinoma, jei tarša neviršyja leistinos normos. Baseine makšties gleivinę labai erzina chlorkalkes, dėl to po to kamuoja visokios pienligės. Be to, baseine oras ne grynas, visa atmosfera prisotinta chemikalų, kurių jūs beplaukiodamos prisikvėluojate (o tuo pačiu ir vaikiukas). Ežere - atvirkščiai - gaunat dozę gryno oro. Mikrobai "tai vietai" nebaisūs... Pati laukiuosi antro vaikelio, nė vienas daktaras apie tai neužsiminė. Visi tik ir skatina kuo daugiau maudytis...
Kamane82

Mano gydytoja taip pat leido maudytis kur tik noriu, tik sake neiti į džekuzi vonias. Visa kita - jei tik pati noriu biggrin.gif
FEMIANA
nestuke.gif as taip pat maudausi vandens telkiniuose, tik vandenyje ilgai nebūnu, vistiek truputį prisibijau blush2.gif be to, kai būnu vandenyje, rodos gimda sukietėja, pilvas kaip akmeninis pasidaro, tai net nežinau ar čia gerai, ar normalu... g.gif
Žiezdrė
Nors nėštumas nebuvo lengvas (buvo kraujavimų, tepliojimų), bet vis tiek vasarą maudžiausi ir ežere, ir jūroje kartą pliuškenausi, baseiną lankiau kone iki pat gimdymo. Namuose retkarčiais ir vonia pasilepindavau (tik ne karšta). Ir pastebėjau, kad vaikeliui labai patikdavo vandens teliuškavimai. Nurimdavo ir švelniai buksuodavo mamos pilvelį wub.gif
Auryte Sh.
QUOTE(Catrin @ 2007 08 16, 10:50)
Kaune is visu vandens telkiniu NESIULYCIAU  nestuke.gif  list i Lampedziu karjera, Kauno marias, Nemuna ties Panemune.... Kol kas vanduo svaresnis Draseikiuose ir Viasvydavoj
*

jo sutinku, vaisvej ir draseikiuose tai liux vandenelis, o jei lampakuose yra noras maudytis tai reik laukt kito sezono pradzios, kol dar mazai kas maudosi ir nebuna pipi pridaryta vandeny.
kas alergiskos, geriau pasitaupykit, nusipirkit abonementa ir vaiksciokit i baseina, dabar tos chlorkes jau tiek nebepila tikrai. mazesne tikimybe ka pasigaut smile.gif

nerez del apribojimu sunku tau kazka ir pasakyt, seip geriausia tai pasitark su gydytoja, as pvz nepriaugau o numeciau 4 kg, daktare klause ka veikiau, sakau plaukiojau, gerai sako, ir tiek.
zinok pati turetum jaust ka gali daryt o ka nelabai, svarbiausia kad plaukdama jaustumeis patogiai mirksiukas.gif
brilly
sveikutes smile.gif maudziausi as ir juroj ir upej ir tfu tfu tfu nieko blogo nenutiko, tik smagiai atsivesinau ax.gif aisku, per ilgai vandeny neuzsibudavau ir i pernelyg salta vandenuka nelysdavau. pasiplaukiojus labai gerai jausdavausi biggrin.gif ir lelius ramiai reaguodavo, nesibaksnodavo kai pliuskendavausi nestuke.gif wub.gif
o ka manot apie vazinejima dviraciu? man 22sav. ar tokia poza leliui nepakenks? g.gif
aistushka
QUOTE(brilly @ 2007 08 21, 17:28)
sveikutes smile.gif maudziausi as ir juroj ir upej ir tfu tfu tfu nieko blogo nenutiko, tik smagiai atsivesinau ax.gif  aisku, per ilgai vandeny neuzsibudavau ir i pernelyg salta vandenuka nelysdavau. pasiplaukiojus labai gerai jausdavausi biggrin.gif ir lelius ramiai reaguodavo, nesibaksnodavo kai pliuskendavausi nestuke.gif  wub.gif
o ka manot apie vazinejima dviraciu? man 22sav. ar tokia poza leliui nepakenks? g.gif
*

Man daktarė leido važinėti, bet labai palengva... Matyt priklauso nuo kiekvienos nėščiosios būklės... nestuke.gif
brilly
[quote=aistushka,2007 08 21, 20:29]
Man daktarė leido važinėti, bet labai palengva... Matyt priklauso nuo kiekvienos nėščiosios būklės... nestuke.gif

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif pabandysiu ir as letai pavazinet ir ziuresim kaip bus poto nestuke.gif tik gal reikia trumpus nuotolius pasirinkt kad neperdaug apkrovos butu.
Catrin
na su tais dviraciais tai ka as zinau g.gif nesuprantu, kaip jum gines leidzia... visada yra rizika. Viena nestuke.gif prisivazinejo iki dalinio kaklelio atsidarymo likus 10 sav iki gimdymo
aistushka
QUOTE(Catrin @ 2007 08 22, 14:18)
na su tais dviraciais tai ka as zinau g.gif  nesuprantu, kaip jum gines leidzia... visada yra rizika. Viena  nestuke.gif  prisivazinejo iki dalinio kaklelio atsidarymo likus 10 sav iki gimdymo
*

Vat todėl ir reikia gines klausti, bei nedaryti to, ko iki gimdymo nedarei. Mano draugė jojikė, tai jojo ji visą nėštumą...
Catrin
QUOTE(aistushka @ 2007 08 22, 15:31)
Vat todėl ir reikia gines klausti, bei nedaryti to, ko iki gimdymo nedarei. Mano draugė jojikė, tai jojo ji visą nėštumą...
*

Ta moteris tikrai ant dviracio uzlipo ne pastojusi, o buvo vazinejus juo iki tol... man tiesiog keista, kad gines leidzia tokius dalykus, kadangi ir ne nestuke.gif gali nusiverst nuo dviracio, o nestukiu koordinacija keiciasi
aistushka
QUOTE(Catrin @ 2007 08 22, 14:33)
Ta moteris tikrai ant dviracio uzlipo ne pastojusi, o buvo vazinejus juo iki tol... man tiesiog keista, kad gines leidzia tokius dalykus, kadangi ir ne nestuke.gif  gali nusiverst nuo dviracio, o nestukiu koordinacija keiciasi
*

Dėl nusivertimo visiškai sutinku su tavim drinks_cheers.gif
brilly
QUOTE(Catrin @ 2007 08 22, 15:18)
na su tais dviraciais tai ka as zinau g.gif  nesuprantu, kaip jum gines leidzia... visada yra rizika. Viena  nestuke.gif  prisivazinejo iki dalinio kaklelio atsidarymo likus 10 sav iki gimdymo
*

QUOTE(Catrin @ 2007 08 22, 15:33)
man tiesiog keista, kad gines leidzia tokius dalykus, kadangi ir ne nestuke.gif  gali nusiverst nuo dviracio, o nestukiu koordinacija keiciasi
*

oj tai gal geriau net nebandysiu... blink.gif 4u.gif apsieisiu as ir be to dviracio, kad tik savo nestuke.gif nepakenkt wub.gif
Arsua32
As tai bailiuke, nei su vienu, nei su kitu vaikuciu budama nescia nesimaudziau, tik braidydavau. Bijojau galbut ne tiek infekcijos, kiek slapimo pusles uzdegimo doh.gif Atsargumas gedos nedaro thumbup.gif
TheSweetest
sveikutes nestuke.gif ,
nezinau ar kas klause, nes neturejau laiko perskaityti visa skyreli, bet gal kas galite man pasakyti ar galima nesciai vaziuoti i akvaparka ir ka as ten veikciau, tikriausiai nuo kalneliu negaleciau leistis g.gif tikriausiai net nenoreciau del kudikio schmoll.gif , o kiek zinau ir i pirti negalima eiti? Ar as teisi? Mano gine dabar atostogauja, tai nenoriu jos trukdyti rolleyes.gif
Ir ka manot del karuseliu? ax.gif
P.S. mum 15av.
aistushka
QUOTE(TheSweetest @ 2007 08 25, 13:57)
sveikutes nestuke.gif ,
nezinau ar kas klause, nes neturejau laiko perskaityti visa skyreli, bet gal kas galite man pasakyti ar galima nesciai vaziuoti i akvaparka ir ka as ten veikciau, tikriausiai nuo kalneliu negaleciau leistis g.gif tikriausiai net nenoreciau del kudikio schmoll.gif , o kiek zinau ir i pirti negalima eiti? Ar as teisi? Mano gine dabar atostogauja, tai nenoriu jos trukdyti rolleyes.gif
P.S. mum 15av.
*

Na, galėtum ten nebent baseine pasipliuškenti... Nuo kalniukų ir į pirtį negalima... Bet nelysčiau į tą chlorkių pilną "brūdą" schmoll.gif ....
diamaja
As klausiau savo ginekologes ar galima maudytis ezere, juroj... Sake, prasau i sveikata, tik nesusalk, kad kokia benga juroj nepargriautu... I baseina taip pat manau, kad galima, jei jau rengiamos mankstos nestukems nestuke.gif...
O kad i vonia negalima, tai net nezinojau. g.gif Maniau negalima tik karstam vandenyje guleti. As tai paguliu vonioj karts nuo karto, labai atpalaiduoja...
Auryte Sh.

QUOTE(Catrin @ 2007 08 22, 15:18)
*

as pvz iki pastodama vazinejausi dviraciu, ir pastojus siek tiek vaziavau, bet po to ejau pas daktare tai sake jokiais budais ax.gif as jai nieko ir nesakiau kad vazinejausi, nedaug as vazinejaus, nieko nenutiko, bet daugiau ir nevazineju.
visdelto ginekologe yra tam kad patartu ir jos patarimu reikia klausyti, nes kitu atveju jos ir nebutu reikalingos, o moterys gimdytu pacios vienos sau.va! unsure.gif
aistushka
O kad i vonia negalima, tai net nezinojau. g.gif Maniau negalima tik karstam vandenyje guleti. As tai paguliu vonioj karts nuo karto, labai atpalaiduoja...
*

[/quote]

Tai kad būtų nelogiška, kad baseine galima, o vonioje ne (dėl infekcijos). Aš manau, jog vonioje negalima dėl šilumos... Nekarštoj vonioj, manau, tikrai galima smile.gif
triule
QUOTE(TheSweetest @ 2007 08 25, 14:57)
sveikutes nestuke.gif ,
P.S. mum 15av.
*

buvau as akvaparke (buvo apie 31sav) tai lankiaus visur, isskyrus tuos tunelius,negalima (net taisyklese) schmoll.gif na as ten vaikus lydejau ax.gif ,paciai tai nlb kas veikt buvo. ir juroj maudziaus tongue.gif ko ten lyst bijot? neuzsidesi gi ant saves 'antibakterini burbula', o jei bijosi, tai dar ir pasigausi ka blink.gif as tai manau,kad nuo vidinio isikalbejimo irgi daug kas priklauso. kitoms gal ne ax.gif
MO
as maudausi visa nestuma kiek tik lenda, juk kai mamai gerai, vaikuciui irgi gerai thumbup.gif gydytoja sake, kad baseino chloruotas vanduo vargu bau ar turi galimbe prasiskverbti iki vaisiaus (nebent kaklelis butu atsidares), taigi sake lankyt i sveikata, ka as ir dariau, kol nepastebejo, kad kaklelis sutrumpejes ir nepagulde i lova.. verysad.gif
arden
o kaip dėl pirties? g.gif
dragele
As buvau pries kelias savaites pas ginek., klausiau del tu visu maudyniu. Tai negalima karstoj vonioj buti, pirtyje taip pat, nes per didelis nuolatinis karstis skatina persileidima. Taciau duse, basene sake buti tiek, kiek nori...

QUOTE(gelmytė @ 2007 12 02, 12:41)
o kaip dėl pirties?  g.gif
*

tinna1999
esu 4men nestuke.gif einu y baseina gan daznai jauciuosiu gerai ir plaukioju ir burbulinej vonioj pasedziu ji gan silta bet manau ne tiek kad galetu pakenkti manau jei gerai jautiesi galima maudytis tik y pirty negerai. smile.gif
kroska19
Aš taip pat su pirmu vaikeliu eidavai dažnai į basieną, lankiau nėščiųjų baseino užsiėmimus, sėdėjau burbulinėj vonioj, na, ir paprastoj, tik negalima karštam vandenyje būti ir pirtelėje...
-->BLOOONDINKA<--
as tai visa vasara iskenciau nesimaudziau nei juroje nei ezere, kazkaip vis pabijodavau lialiukui pakenkt, kad kokiu bakteriju nepasigauciau
MO
pazistu keleta, kurios iki paskutines dienos ejo i pirti, voliojosi po jos sniege... bet cia jau turi buti uzsigrudinus, pirties fane, pripratus prie jos, kitu atveju tikrai negerai... schmoll.gif
mejja
as dar nezinodama kad laukiuosi ir tvenkiny ir juroje maudziausi blush2.gif iki pat 2 men be jokiu baimiu daviausi biggrin.gif paskui ir vasara baiges biggrin.gif ir karusedlese supausi tokiose ohoho biggrin.gif
Idula
Sveikos! O gal kuri buvot Druskininku aquaparke? Ar turejot ka ten veikti? Ar nesijautet balta varna? Mislinu ar nenusmeiks manes zvilgsniai visos nestuke.gif g.gif
Izolda
Sveikos, o nuo kiek laiko galima maudytis baseinuose ir ežeruose? Mums 13-a savaitė eina, bet esu girdėjusi, kad iki 3 mėn. nepatartina, nes gleivių kamštis pilnai nesusiformavęs ir gali infekcija pakliūti.

Gal kuri gali ką patarti iš asmeninės patirties ar šiaip ką žino?
Bagira 2
Man 9sav buvau pries kelias sav pas savo gine, tai maudytis leido i sveikata, kiek tik sirdis geidzia blink.gif
Mamyte :)
QUOTE(Izolda @ 2008 06 16, 09:57)
Sveikos, o nuo kiek laiko galima maudytis baseinuose ir ežeruose? Mums 13-a savaitė eina, bet esu girdėjusi, kad iki 3 mėn. nepatartina, nes gleivių kamštis pilnai nesusiformavęs ir gali infekcija pakliūti.

Gal kuri gali ką patarti iš asmeninės patirties ar šiaip ką žino?
*

na as kaip tik iki 5 men i baseina nukeliaudavau... ir nieko blogo nenutiko... tik va dabar bijau ten eiti ax.gif , bet ne del balteriju, o dazniausiai juose slidu buna... labiau bijau sito.. blush2.gif

bet prie juros tikrai vaziuosiu thumbup.gif ir tikrai pasidziaugsiu juros vandenuku ir bangomis... ax.gif
sinja
Jei moteris gerai jauciasi, nera jokiu nestumo komplikaciju, neuzkiles spaudimas, tai 2 trimestra galima drasiai i pirti eiti. Aisku reikia ten pabuti proto ribose ir ant zemiausio laiptelio. Baseine, juroje ar ezere taip pat galima maudytis. Nerekomenduojama i baseina eiti paskutinemis nestumo savaitemis. O del infekciju, tai ten pas mus tokia apsauga yra, kad leliaus tikrai nepasieks. Bacila galima juk ir nenesciai pasigauti, yra tam zvakutes, kurios naudojamos ir nestumo metu. Maziau klausykite jus prietaru ir draudimu ir jei yra noras ir jauciates puikiai tai pirmyn.
Izolda
O man gydytoja dar patarė palaukt kol bus virš 3 mėnesių.
sinja
QUOTE(Izolda @ 2008 06 18, 10:40)
O man gydytoja dar patarė palaukt kol bus virš 3 mėnesių.
*

labai teisingai patare, 1 trimestra yra persileidimo galimybe, todel mamytem reikia save labiau pasaugoti, kol maziukas tvirtai isitvirtins gimdoje smile.gif
spygliuliukas
planuojam vaziuoti rugpjuti kur karsta gal i Tunisa ar Turkija, nu laikas tik tas ispuola ir norisi kad silta butu, tai pagalvojau, kad jei bus per karsta mirksiu baseine (padeda labai celiulito atsikratyti manstele plaukiojimo mirksiukas.gif ) o siaip tai planuoju visa laika sedeti po skeciu ar pavesy bigsmile.gif
pukepuke
smile.gif+2008 06 17, 23:27-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 06 17, 23:27)
na as kaip tik iki 5 men i baseina nukeliaudavau... ir nieko blogo nenutiko...  tik va dabar bijau ten eiti ax.gif , bet ne del balteriju, o dazniausiai juose slidu buna... labiau bijau sito.. blush2.gif

bet prie juros tikrai vaziuosiu thumbup.gif  ir tikrai pasidziaugsiu juros vandenuku ir bangomis... ax.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi jura dievinu, laukiu nesulaukiu atostogu thumbup.gif
linausius
visokiu nuomoniu ta tema teko girdet,ir kad pavojinga del gresianciu infekciju ir kad rekomenduotina,nes plaukimas vienas is geriausiu sportu nestukem ir vaisius nuo infekciju apsaugotas...Pati tai iki soties plaukioju,ir man ir maziui tai labai patinka thumbup.gif
ingalaiminga
O niekas negirdejot del kazkokiu bakteriju, esanciu baseine, kuriomis uzsikretus nera jokiu antibijotiku, kurie jas uzmustu?.. g.gif
Agė
visur maudytis net reikia
nescioji turi ten apacioje apsauga (gleiviu kamsti)nuo visokiu bakteriju
kristinuv
Įdomu, ar nėštukės nuvykę i šiltus kraštus, pvz. Egiptą, gali maudytis jūroje? ar sūrus vanduo veikia teigiamai, ar kaip tik baisu visokių bacilų?
Gal kuri kalbėjo apie tai su savo gydytoja, kokia daktarų nuomonė?
bergamote
Praejusia vasara, kai laukiausi sunaus, rugpjucio menesi maudziausi Baltijos juroj. Buvo siltas ir oras, ir vanduo. Labai megstu vandeni, tai maudynes mums abiems patiko, nepastebejau po to nieko itartino. Mano nestumas buvo normalus, gydytoja leido maudytis juroj, ezere, baseine. Tik siltos vonios buvau atsisakiusi, maudziausi tik pries pat gimdyma. Nestumo metu gimdos kaklelis yra uzdarytas gleiviu kamsciu, kuris saugo gimda nuo infekciju.
BET DEL VISO PIKTO PASIKONSULTUOK SU SAVO GYDYTOJA smile.gif
Elemire
QUOTE(kristinuv @ 2009 03 23, 15:26)
Įdomu, ar nėštukės nuvykę i šiltus kraštus, pvz. Egiptą, gali maudytis jūroje? ar sūrus vanduo veikia teigiamai, ar kaip tik baisu visokių bacilų?

Tai labai priklauso nuo konkretaus organizmo ir an kiek švarus tas vandens telkinys. Šiaip bacilos pavojingiausia, nes nors gimda ir uždaryti, gali prikibti visokie makšties ir šlapimtakių uždegimai. Plius reikia labai vengti peršalimo, nes pavyzdžiui Baltijos jūros vanduo būna per šaltas iki rugpjūčio-rugsėjo, galima pasigauti visokius inkstų uždegimus ir kitokias bjaurastis.
zingeidi
QUOTE(Linusikas @ 2007 06 11, 16:13)
thumbup.gif galima maudytis, jeinegresia persileidimas ar prieslaikinis gimdymas - ezeruose, tvenkiniuose ir vonioj...
as ir dviraciu varineju ir maudaus ir joga darau... linkiu jums visoms atsipalaiduot ir nebut invalidem... nestumas neliga, o superine busena
*

super pasakei, kad nestumas ne liga!!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
dziaugsmelis7x7
o man mama prisapaliojo kad negerai maudytis ezere ir del infekcijos ir del to kad neva kazkodel negerai yra pluduriuot vandenyje...turbut eilinis prietaras... biggrin.gif
bet na juk kolkas vasara nedziugina labai siltom dienom,ma kazkaip net nesinori i ta ezera lyst,bet kai bus tikrai karsta,manau ir lysiu smile.gif
asta29
Kai dukrytės laukiausi, buvo be galo karšta vasara, lietaus ilgai nesulaukėm ir kepino košmaras kaip. Tai maudžiausi ežerę ramiai ir vargo nemačiau, nieko ir nenutiko. Tai tikrai jei bus karšta lįsiu į vandenį, tik kol kas su tokia vasara noro net nėra.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.