Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Man patiko www.open24.lt smile.gif
Atsakyti
Nauja buitinės technikos e-parduotuvė www.technikatau.lt
Atsakyti
QUOTE(Sirija @ 2008 06 23, 19:54)
Man patiko www.open24.lt smile.gif


Kuo taip patiko?
Atsakyti
QUOTE(Sirija @ 2008 06 23, 18:54)
Man patiko www.open24.lt smile.gif

Man tai gana ten viskas aisku, bet dar nei karto neradau, ka noreciau ten nusipirkti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 06 25, 09:47)
Kuo taip patiko?

Visų pirma, tai labai greitai pristato į namus. Šauniai supakuota smile.gif . Ir pačios prekės nenuvylė smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
ieškome skalbimo mašinos ir netyčia užtikome el. parduotuvę www.emarkt.lt Ar patikima firma, gal kas susidūrėte? Nes prieš perkant reikia pervesti pinigus, nesinori apsigauti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 09 rugpjūčio 2008 - 20:10
gal zinot,kas www.bizzon.lt nutiko? negi "užsilenkė" ta internetinė svetaine? nes savaite jau i skambucius neatsako,o ir internetinis puslapis jau nebeveikia... tiek ten geru prekiu buvo.pati kaledoms uzsisakinejau,laiku atveze,viskas tiko
Atsakyti
Gal kas pirkot buitinę techniką www.pigu.lt? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2008 09 03, 16:38)
Gal kas pirkot buitinę techniką www.pigu.lt? Kokie atsiliepimai?

As pirkau ten spausdintuva, tai pristate gana greitai. Garantiniai pacio gamintojo buvo. Na, tiesa, nezinau kaip ten su buitine technika.

Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2008 09 03, 17:38)
Gal kas pirkot buitinę techniką www.pigu.lt? Kokie atsiliepimai?

Reikėjo fotoaparato, tai iš jų ir pirkaus. Greitai atveža, fotoaparatas su garantija, oroginalioj pakuotėj smile.gif Tik tas vaikinukas toks keistas pasirodė rolleyes.gif Man mailu buvo nurodyta, kad jį įvertinčiau lape, kur pasirašau. O tas tik pakišo pasirašyt už lapo ir išlėkė lotuliukas.gif Matyt, dasirašys apie save įvertinimą lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 28, 12:13)
gal zinot,kas www.bizzon.lt nutiko? negi "užsilenkė" ta internetinė svetaine? nes savaite jau i skambucius neatsako,o ir internetinis puslapis jau nebeveikia... tiek ten geru prekiu buvo.pati kaledoms uzsisakinejau,laiku atveze,viskas tiko

Prieš kelias sav dar veikė rolleyes.gif Gal tik keičia dizainą? g.gif Net neįsivaizduoju, kur jie taip pradingo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2008 08 09, 20:09)
Sveiki,
ieškome skalbimo mašinos ir netyčia užtikome el. parduotuvę www.emarkt.lt  Ar patikima firma, gal kas susidūrėte? Nes prieš perkant reikia pervesti pinigus, nesinori apsigauti doh.gif


Patikima thumbup.gif Pirkau pirma karta keleta knygu is ju. Pabandymui smile.gif Kai knygos mane pasieke, isigijau nesiojama kompa. Tada jau ramesne sirdim mokejau avansu. Kompas atvyko gana greit. As asmeniskai priekaistu neturiu tai parduotuvei.

P.S. prie alaus bokalo drinks_cheers.gif papasakojau apie www.emarkt.lt parduotuve keliems draugams - vienam ju kaip tik saldytuvo reikejo. Dabar jau salta alu geriam pas ji namie tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 09 04, 15:22)
Papildyta:

Prieš kelias sav dar veikė rolleyes.gif Gal tik keičia dizainą? g.gif Net neįsivaizduoju, kur jie taip pradingo unsure.gif


Prisidirbo ten ju komanda ir viskas. Pati dirbu vienoje imoneje, kuriai bizzon.lt prikiaulino: pasieme prekes, pazadejo apmoketi saskaita ir pasiplove (neatsako nei i skambucius, nei i elektroninius laiskus). Suzinojau, kad jiems arestas uzdetas. Vat ir pati "sauniausia" elektronine parduotuve.
Atsakyti