Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(Nusišypsok @ 2010 06 12, 15:17)
Klausiau ir aš jų šio klausimo.
Jie daugiausiai masiškai parduoda savo prekes užsienio rinkai, taip pat pardavinėja ebay savo kosmetiką (benefit ir kitą), taigi visos prekės yra laikomos ne Lietuvoje, nes iš kitur yra patogesnis ir greitesnis, beje ir pigesnis siuntimas.
Pas juos šale prekės kiekvienos yra atskirai surašytas gavimo terminas. Tas kurias turi Lietuvoj atsiunčia per 2-3 dienas, o kurių neturi per 25-30 dienų, bet kaip ir sakiau, aš gavau greičiau per ~20 dienų.
Šiaip šauni parduotuvė, laukiu kada drabužėlių atnaujins, girdėjau bus daug žemesnės kainos nei dabar patalpintų drabužių (kadangi juos užsakinėjant po vieną laaabai brangiai siuntimas kainuoja jiems - jau išsiklausinėjau  blush2.gif ), šį kart darė labai didelį užsakymą tai galės palepint pirkėjus ženkliai žemesnėmis drabužių kainomis.smile.gif


Nu pralinksminot biggrin.gif biggrin.gif
Ir kaip pirkėja Tiek Daug Žinot apie šią puikią parduotuvę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2010 06 12, 15:27)
Nu pralinksminot biggrin.gif  biggrin.gif
Ir kaip pirkėja Tiek Daug Žinot apie šią puikią parduotuvę bigsmile.gif


g.gif Nežinau tiesiog man labai rizikinga atrodo internetinėse parduotuvėse pirkti, tai prieš pirkadama visko išsiklausinėju. Nemanau kad tai blogai. Gal ir "užknisu' ten dirbančius darbuotojus, bet tiesiog, nežinau... Šiais laikais visur sukčių pilna...

Beje, daugumoj vietų čia tik copy paste sudėjau iš jų atsakymų man į emailą, ką esu gavus. Gal taip ri pasirodė, kad labai daug ką žinau biggrin.gif

Negražu taip iškart užsipulti g.gif tuo labiau kad net ne pirma užvedžiau temą apie šią parduotuvę.
Man už jų reklamą tikrai nieks nesumokėjo,tiesiog buvo klausimas, buvo ir atsakymas, galit būt rami tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nusišypsok: 12 birželio 2010 - 14:58
Labai apsimoka akiu lesius pirkti internetinese parduotuvese, tai yra beveik 50proc pigiau nei akiu optikose, tik reik tiksliai zinoti koks matomumas.

O siaip daugeli dalyku apsimoka labaiu pirkti internetinese parduotuvese, pigiau ir ganetinai saugu, nes yra vezama tiesiai is tiekeju.Be to garantija.

Tai pat man labai patinka superdovana.lt kai riek kazka padovanoti, o be to ir apatinis tirkotazas cia pigesnis nei intymo.lt - nor ten didelis pasirinkimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(errii @ 2010 06 12, 22:53)



Aš apatinius perku patinka.lt thumbup.gif patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
Klausimukas. Perziurejau kvepalu parduotuves. Lbai panasios kainos. Eskada ieskojau. Gal turite kokia dar parekomenduoti?
Atsakyti
http://www.1-7.lt/ sitoj neziurejai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusišypsok @ 2010 06 12, 15:17)
Klausiau ir aš jų šio klausimo.
Jie daugiausiai masiškai parduoda savo prekes užsienio rinkai, taip pat pardavinėja ebay savo kosmetiką (benefit ir kitą), taigi visos prekės yra laikomos ne Lietuvoje, nes iš kitur yra patogesnis ir greitesnis, beje ir pigesnis siuntimas.
Pas juos šale prekės kiekvienos yra atskirai surašytas gavimo terminas. Tas kurias turi Lietuvoj atsiunčia per 2-3 dienas, o kurių neturi per 25-30 dienų, bet kaip ir sakiau, aš gavau greičiau per ~20 dienų.

As pirkeja. Man nesvarbu, kas kur prekes laiko. Man svarbu, kad gauciau greitai. O su tokiais terminais tai... Cia juk ne kokie baldai ar automobiliai, kad sitiek butu verta laukti. g.gif
Atsakyti
www.epapuosalai.lt
www.pigu.lt
www.dealextreme.com smile.gif
Atsakyti
pirkau ir as inmadoj. Pristate prekes per 3 dienas. Kokybe tikrai gera. Uzsisakiau rankine ir marskinukus. Marskinukai niekuo nesiskiria nuo pavaizduotu nuotraukoje, medziaga tokia miela smile.gif Jei reiketu - tikrai uzsisakyciau dar karta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tomyks @ 2010 06 16, 01:37)
www.dealextreme.com smile.gif

o per kiek laiko si parduotuve i Lietuva atsiunte? g.gif ir ar reikejo papildomu mokesciu moketi?
Atsakyti
Ateinu ir aš su šviežiu atsiliepimu. Pirkom Electrolux skalbyklę iš neriba.lt. Taip, kaina mažesnė nei iš Electrolux salono, bet kitą kartą pirkčiau tik iš salono... ax.gif Mama pirko, tai jai atvežė, atnešė, pastatė, pajungė, patikrino.
O čia - grynos problemos. Vežioja tik darbo metu, vienas žmogus, o šiom savaitėm vyras mokymuose, tai niekaip negali atlėkti padėti su užnešimu. Žodžiu, derinom derinom, galų gale atvežė šiandien dviese, bet su atidėliojimais - visą dieną namie turėjau prasėdėti dėl jų unsure.gif Užnešė pastatė ir pirmas klausimas "ar alui bus" doh.gif doh.gif doh.gif Aš ir taip būčiau davusi 50 Lt. (vyo mintis, nes jiems atseit nepriklauso užnešti), bet toks "naglas" reikalavimas... Fui... schmoll.gif Pastatė, dar kartą išeidami paklausė ar nieko nebus, gavo vokelį ir išėjo.
Pajungimas - mūsų pačių.
Žodžiu, kaina jų privalumas, bet aš geriau kitą kartą mokėsiu 500 Lt. daugiau, bet man kitą dieną atveš, atneš, pajungs ir nereiks į kišenę mokėti.
Tokie įspūdžiai smile.gif Tikiuosi, bent su pačia skalbimo mašina viskas gerai bus.
Atsakyti
Nauja apatinio trikotazo parduotuve luxuryvenus
Atsakyti