Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

as uzsisakineju is deiza.net vaikiskus rubelius ir esu labai patenkinta greitu pristatymu ir kokybe rubeliu thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

gal kas sutiktumete duoti trumpa interviu apie apsipirkinejima lietuviskose e-parduotuvese?Rasau straipsni, ar tokios parduotuves Lietuvoje populiarios, labai reiketu, kad kas nors papasakotu, kaip sekasi apsipirkineti:)Pavardziu galiu nemineti, o varda pakeisti.Man tiesiog reiketu trumpo komentaro.
Jei kas sutiktumete padeti, parasykit i egle.gerai@gmail.com arba e.gerulaityte@15min.lt.
Aciu!

Egle
Atsakyti
Radau šią temą, tai dar ir čia parašyiu. Kaip apsipirkau www.open24.lt gun_rifle.gif Padėjau giminaičiui apsipirkti www.open24.lt , tai gavosi nekas doh.gif . Jis dabar išvykęs ir norėjo savo panelę nustebint, paprašė, kad nupirkčiau porą prekių. Kai gavo jo mergina, tai išsižiojo: viena buvo sugadinta, o kita tooookios prastos kokybės(net lito mokėt būtų galia, o nuotraukoj kuo gražiusia atrodo, photoshopas vsiagalis) verysad.gif Liūdna, nes pinigai nemaži ir viena prekė iš jų negražinama verysad.gif Žiauriai nuvylė šita parduotuvė, nes tai turėjo būti dovana. doh.gif doh.gif tai iš vis nuotaiką visų sugadino gun_bandana.gif
Atsakyti
Tai vat vat, as ko ir bijausi... kad atves tai net neabejoju, bet kokybes tai nezinosi... gali but kokiose garazuose pagaminta ir tik uzdetas firmos zenklas, o is kur zinoti paprastam zmogui visa tai...
Atsakyti
www.cates.lt
Atsakyti
Ar esate pirkę buitinę techniką iš naminukas.lt ?
Į elektroninius laiškus neatsako... Pažada paskambinti vėliau- neperskambina... Ar tik man nesiseka bendrauti, ar čia jų darbo lygis toks unsure.gif Pagalvoju jei nesiseka užsisakyti prekės, tai koks tada būtų garantinis aptarnavimas, jeigu kartais prireiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2008 02 14, 13:56)
Ar esate pirkę buitinę techniką iš naminukas.lt ?
Į elektroninius laiškus neatsako... Pažada paskambinti vėliau- neperskambina... Ar tik man nesiseka bendrauti, ar čia jų darbo lygis toks unsure.gif Pagalvoju jei nesiseka užsisakyti prekės, tai koks tada būtų garantinis aptarnavimas, jeigu kartais prireiktų g.gif


Čia jau matyt toks jų darbo lygis. Mes iš jų užsisakėme skalbyklę, atvežė ir padėjo vidury kiemo. Sako: mūsų pristatymas iki durų. Kai paprašiau, kad įneštų į vidų, davė suprasti, jog reikia papildomai mokėti. Vyro nebuvo, aš buvau parlėkus trumpam iš darbo, tai ir liko skalbyklė prie durų, nes aš nemokėjau. ...

Puikiausi atsiliepimai apie pirkimą iš Eurobuitis.
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2008 02 13, 23:42)
Radau šią temą, tai dar ir čia parašyiu. Kaip apsipirkau www.open24.lt gun_rifle.gif Padėjau giminaičiui apsipirkti www.open24.lt , tai gavosi nekas  doh.gif . Jis dabar išvykęs ir norėjo savo panelę nustebint, paprašė, kad nupirkčiau porą prekių. Kai gavo jo mergina, tai išsižiojo: viena buvo sugadinta, o kita tooookios prastos kokybės(net lito mokėt būtų galia, o nuotraukoj kuo gražiusia atrodo, photoshopas vsiagalis)  verysad.gif  Liūdna, nes pinigai nemaži ir viena prekė iš jų negražinama  verysad.gif  Žiauriai nuvylė šita parduotuvė, nes tai turėjo būti dovana.  doh.gif  doh.gif tai iš vis nuotaiką visų sugadino  gun_bandana.gif



O mes su vyru šioje pardėje prekinomės ne kartą ir kolkas esam patenkinti thumbup.gif . Drabužiai tikrai kokybiški ir stilingi. Teko ir gražinimą atlikti, nebuvo problemų.
Atsakyti
QUOTE(*Paslaptis* @ 2008 01 21, 15:07)
As is dress.lt pirkau striuke ir palaidine, esu patenkinta kokybe ir kaina  thumbup.gif


O aš pirkau vyrui džemperį, tai žiauriai prastos kokybės, dažo gal jau kokius 6 kartus išskalbus. Vaikui kojines pirkau irgi prastos kokybės. Tikiuosi, kad tik man taip nepasisekėsad.gif
Atsakyti
Tiesa, open24.lt man netgi labai patiko, tiek prekės, tiek aptarnavimas, super aptarnavimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2008 02 15, 12:02)
Tiesa, open24.lt man netgi labai patiko, tiek prekės, tiek aptarnavimas, super aptarnavimas thumbup.gif

Del aptarnvimo, tai 100 proc. sutinku drinks_cheers.gif , nes dabar derinam del prekiu grazinomo, tai pakankamai operatyviai atsako. Ir nors viena preke buvo negrazinama, patys pasiule ja grzint thumbup.gif Taip, kad del prekiu aisku gaila, kad taip gavosi, nes turejo buti dovana doh.gif O va aptarnavimas, tai puikus thumbup.gif
Atsakyti
Prekes vaikams:
www.agu.lt thumbup.gif (man bene geriausia vaikisku prekiu e-parduotuve)
www.vaikuskrynele.lt

Kvepalai:
www.perfumit.lt
www.kvepalaipigiau.lt
www.parfumexpress.lt thumbup.gif

Ivairios prekes:
www.deiza.net (daznai perku is cia ir esu patenkinta)
www.lobis.lt
www.laisvalaikiodovanos.lt (daug geru dovanu ideju)
www.teddy.lt wub.gif (super daug graziu dalyku dovanoms)

Knygos:
www.super.lt
www.knyguklubas.lt
www.patogupirkti.lt
www.musuknyga.lt
www.knygunamai.lt
www.knygininkas.lt
www.visosknygos.lt

Muzika:
www.aldija.lt
www.limited.lt
www.muzikiniai-sprendimai.lt

Geles:
www.interflora.lt
www.e-geles.com (vazonines geles)
www.geliufabrikas.lt
www.gele.lt

Jei prisiminsiu ar rasiu dar kitu e-parduotuviu, butinai parasysiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti