Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės

QUOTE(Ramuniukss @ 2008 11 01, 11:14)
Sveikos. Mano berniukui 6 metai, ką tik pradėjo dygti nuolatiniai dantukai, bet jie kitokios spalvos (gelsvi), nors pieniniai dantukai, buvo labai gražūs ir balti. nežinau net ką galvoti, labai nerimauju.
Gal kas susidūrėt su panašia problema


mums irgi tas pats verysad.gif mergaitės pieniniai dantukai buvo idealiai gražūs, labai balti ir be tarpų...tuomet gydytoja pasakė, kad naujiems dantukams nebus vietos ir jie ims dygti kreivai doh.gif ir tikrai, visi dantukai dygsta kreivi - vienas aukščiau, kitas giliau į vidų ir t.t. cray.gif tačiau, negana to, dantukai dar ir gerokai gelsvi, nors pieninius valiau sąžiningai ir pastoviai jau nuo pirmųjų dviejų dantulių...o labiausiai dabar (prieš mėnesį) buvau šokiruota odontologės teiginiu, jog dantukai neprižiūrėti ir apaugę akmenimis, tipo todėl dabar tokie ir gelsvi blink.gif blink.gif nesuprantu, ar čia jau aš tokia kvaila, ar čia ji neatranda rimtos priežasties... unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

idomu ar turite kas nors problemu su sukandimu. Tik neseniai pastebejau kad dukrytes (2 metai ) sukandimas blogas, pas gydytojus dar nesikreipem.
Gal kas susiduret su tuo? Ka patare gydytojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joly: 16 lapkričio 2008 - 16:11
QUOTE(vaidavel @ 2008 11 09, 15:39)
mums irgi tas pats  verysad.gif  mergaitės pieniniai dantukai buvo idealiai gražūs, labai balti ir be tarpų...tuomet gydytoja pasakė, kad naujiems dantukams nebus vietos ir jie ims dygti kreivai  doh.gif  ir tikrai, visi dantukai dygsta kreivi - vienas aukščiau, kitas giliau į vidų ir t.t.  cray.gif tačiau, negana to, dantukai dar ir gerokai gelsvi, nors pieninius valiau sąžiningai ir pastoviai jau nuo pirmųjų dviejų dantulių...o labiausiai dabar (prieš mėnesį) buvau šokiruota odontologės teiginiu, jog dantukai neprižiūrėti ir apaugę akmenimis, tipo todėl dabar tokie ir gelsvi  blink.gif  blink.gif  nesuprantu, ar čia jau aš tokia kvaila, ar čia ji neatranda rimtos priežasties... unsure.gif

mano sūnui 6m., auga vienas kreivas dantukas, vedžiau pas stomotologą, liepė intensyviai masažuoti ir vaikui ir man jo smegenis aplink dantuka, sako, kad išsitiesins. O dėl dantų spalvos, ar pageltimo , tai yra daugybę priežąsčių, kurių net patys stomotologai nežino, pvz.: gali būti paveldimumas, (turiu tokią pažystamą), gali - netinkama dantų pasta(vaikams turi būti be fluoro, bet jeigu atsiranda apnašų, tai fluoras netgi būtinas), toliau: netinkama mityba, perdaug organizme rūgščių( tas irgi kenkia dantim). Taigi šiuo atveju stomotologai vaikams nelabai kuom gali padėti. Ir aš suprantu, kad kai vaikas užaugs, tik tada galės padėt ; ar tai nubalint, ar tai užplombuot ; arba išvis pakeisti dantis biggrin.gif juokauju
Atsakyti
Noriu paklaust mamu ar buvo kam dygstant dantukam kad pamelynuotu toj vietoj? Mano berniukui metukai ir 4men. Turim 4 virsutinius priekinius ir 3 apatinius priekinius. Jie paprastai dygo ir isdygo, bet jau gal pries men. pamaciau, kad virsuj kur turetu dygti pirmieji kruminiai(abejose pusese ketvirti skaiciuojant nuo priekiniu) ten yra iskilimai ir pemelynave. Galvojau po poros dienu praeis melynumas ir prasikals dantukai, bet jau praejo daug laiko, vis dar melyna, o dantuku nesimato sad.gif Ar taip gali but? Ar reikia kuo skubiau vest pas daktarus? help.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukss @ 2008 11 01, 10:14)
Sveikos. Mano berniukui 6 metai, ką tik pradėjo dygti nuolatiniai dantukai, bet jie kitokios spalvos (gelsvi), nors pieniniai dantukai, buvo labai gražūs ir balti. nežinau net ką galvoti, labai nerimauju.
Gal kas susidūrėt su panašia problema

Mano dukrai pirmasis nuolatinis dantukas išdygo, kai jai buvo 5 metukai. Kai pradėjo dygti visi kiti nuolatinukai pastebėjau, kad jie pageltę ir su tokiais "plėmais" unsure.gif . Konsultavausi pas gydytojus, tai jie diagnozavo, kad, kai vystėsi dantukai (maždaug 2- 3 m), jai buvo paskirti stiprūs antibiotikai, kurių dėka jai dabar nesivysto emalis ant dantų unsure.gif , tai turim tokią bėdą, kad dantys dabar labai pažeidžiami ir krūminiai dygsta labai silpni ( dabar jai 9m.).
Dar girdėjau, kad gali būti taip, jog dantys pageltę yra, kai vartojamas prastas vanduo iš krano, buvo mūsų pažįstamų aplinkoje toks atvejis, pradėjus vartoti pirktinį vandenį - dantukai pradėjo baltėti ax.gif.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif ,esu naujoke jusu forume : biggrin.gif ,bet bedos tos pacios verysad.gif ,mano 5m.sunui sugedo dantukas,nuejom pas daktare,rastate plomba buvom labai laimingi,bet neilgi verysad.gif vel pradejo skadet ir kas keisciausia pasirode ta pati danti!!!!!!!!nuvaziavom vel,mums istrauke ta plombyke ir paliko skyle verysad.gif pasake kad taip ir liks kol naujio dantuko nesulauksim g.gif ir kencam dabar,geriam ibufena,skalaujam druska kaskart kai suskauda .gal kam is mamyciu taip buvo????? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Nu tokios istorijos dar negirdėjau, taigi gali supūliuoti, kuo greičiau keiskit gydytoją, nedelskit, pataisys su nuskausminimu, vaikutis nesikankins.
Atsakyti
Tai kad buvom,pamirsau paminet,kad dantukas pieninis.daktare pasake ,kad pakilo dantena nuo persalimo,nes del to dabar ir plombot negalima,kaskart jaj pakilant grest plombyte reikes!Nes kiti dantukai irgi plomboti,ir nieko.todel ir klausiu jusu,gal buvot susidure kas nors??? unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif gal galit pasakyti kur galima isigyti RECALDENT kaune?
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2008 11 26, 10:10)
Sveikos mamytes 4u.gif ,esu naujoke jusu forume : biggrin.gif ,bet bedos tos pacios verysad.gif ,mano 5m.sunui sugedo dantukas,nuejom pas daktare,rastate plomba buvom labai laimingi,bet neilgi verysad.gif vel pradejo skadet ir kas keisciausia pasirode ta pati danti!!!!!!!!nuvaziavom vel,mums istrauke ta plombyke ir paliko skyle verysad.gif pasake kad taip ir liks kol naujio dantuko nesulauksim g.gif ir kencam dabar,geriam ibufena,skalaujam druska kaskart kai suskauda .gal kam is mamyciu taip buvo????? blink.gif  blink.gif  blink.gif

mano 8 m vaikui irgi neplombavo, taip ir paliko. Tiesa tas isgreztas dantukas greitai istrupejo, po metu naujas isdygo. Bet maniskiui neskaudejo po isgrezimo, tik pries tai.
Atsakyti
QUOTE(Joly @ 2008 11 16, 16:10)
sveikos mamytes,

idomu ar turite kas nors problemu su sukandimu. Tik neseniai pastebejau kad dukrytes (2 metai ) sukandimas blogas, pas gydytojus dar nesikreipem.
Gal kas susiduret su tuo? Ka patare gydytojai?



Prieš mėnesį buvom pas odontologą, tai sakė, kad merginos sukandimas nelabai geras, liepė eit pas ortodontą konsultuotis. Tokiems mažiams plokštelių nededa, bet yra kažin kokie tai pratimai sakandžiui reguliuoti...
Atsakyti
QUOTE(Aivita @ 2008 11 26, 12:51)
Nu tokios istorijos dar negirdėjau, taigi gali supūliuoti, kuo greičiau keiskit gydytoją, nedelskit, pataisys su nuskausminimu, vaikutis nesikankins.

g.gif įdomu koks nuskausminimo būdas? mirksiukas.gif
Atsakyti