Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės

QUOTE(Aivita @ 2009 05 13, 19:05)
Darė maniškiui narkozę, žiaurus reikalas, jei dar turit nors kokią galimybę laukt, tai laukit, kol paaugs, gal pavyks pataisyt...


O kas dėl narkozės? Gal galite plačiau parašyti...
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 05 12, 18:13)

Kiek kalbėjau su žalgiriu, kad su tokiais vaikais negaišta laiko ir sugirdo kažkokią tabletę, nuo kurios vaikas būna toks apspangęs... Na o jei ir tas nepadeda, tai narkozė... unsure.gif

Mano dukros dantu gydytoja patare nusipirkti senativ pc ir pries vizita pora dieneliu ji pagerti.Vaikas ne taip stresuoja ir ramesnis buna.
Dekoju dievui,kad mes apsiejom be visu narkoziu... bijau.gif bijau.gif bijau.gif
Taciau dukra prie stomotologo kedes jaukinau kelis menesius cool.gif ,pradedant play doh dantistu ir baigiant pazadais apie ilgai svajota zaisla.
Galiu pasidziaugti,kad mano kantrybe atnese vaisiu,nors manoji ir laaabai bijo gydytoju,taciau dantukai visi dabar sveikuciai ir panisku baimiu neliko.
Ir dar ka noriu pasakyti.Vaikai jaucia,kad mamyte yra daznu atveju nuolaidesne ir visada apgins.As pajautusi tai,isleidau su teveliu dantuku taisyti.Tevelis grieztesnis ir vaikas ramesnis,bei kantresnis flirt.gif
Atsakyti
Mano vaikams tas pats su kuo eiti ar su mama ar su tėte, vis tiek nesitaisys dantų, mažas taip supyko, kad mes jį prieš pabaigą prilaikėm, kad atidarė gydytojos stalčių ir ten sudėjo visus lipdukus, kuriuos ji jam davė. Mol, pasiimkit savo lipdukus. Jau beveik metai praėjo nuo paskutinio apsilankymo, bet paklausus jo, ar eisim dantuką pataisyt, sako:-Ne, man popa bus. Nors ten jokio skausmo jam nesukėlė, nemalonu ir tiek. O dėl narkozės, Liepa18, tai man ir dabar praėjus 2 metams, skaudu prisimint, kaip teko 1,5 metų mažyliui pačiai uždėt kaukę ant veido, ir tada jis nuo tų dujų, krito kaip negyvas, jaučiausi kaip pati jį uždusinus, norėjom pataisyt dantukus, o gydytoja juos visus pašalino, nes jie tiesiog begręžiant sutrupėjo. Atnešė jį man kruvina burnyte kaip vampyriuką, užkimusiu balsu, nes buvo įvestas kvėpavimo vamzdelis ir ne rėkiantį, bet tikrai verkiantį, ir dabar rašau ir verkti norisi prisiminus. Geriau jau būčiau leidusi patiems dantukams subyrėti ir viskas, bet norėjau kaip geriau, o išėjo ne kaip. O ta tabletė, gydytoja sakė, irgi ne visiems padeda, yra vaikų, kurie ir su ta tablete nesitaiso. Svarbiau yra pataisyti krūminius dantis, o priekiniai ne tokie svarbūs.
Atsakyti
QUOTE(Aivita @ 2009 05 14, 17:45)
Mano vaikams tas pats su kuo eiti ar su mama ar su tėte, vis tiek nesitaisys dantų, mažas taip supyko, kad mes jį prieš pabaigą prilaikėm, kad atidarė gydytojos stalčių ir ten sudėjo visus lipdukus, kuriuos ji jam davė. Mol, pasiimkit savo lipdukus. Jau beveik metai praėjo nuo paskutinio apsilankymo, bet paklausus jo, ar eisim dantuką pataisyt, sako:-Ne, man popa bus. Nors ten jokio skausmo jam nesukėlė, nemalonu ir tiek. O dėl narkozės, Liepa18, tai man ir dabar praėjus 2 metams, skaudu prisimint, kaip teko 1,5 metų mažyliui pačiai uždėt kaukę ant veido, ir tada jis nuo tų dujų, krito kaip negyvas, jaučiausi kaip pati jį uždusinus, norėjom pataisyt dantukus, o gydytoja juos visus pašalino, nes jie tiesiog begręžiant sutrupėjo. Atnešė jį man kruvina burnyte kaip vampyriuką, užkimusiu balsu, nes buvo įvestas kvėpavimo vamzdelis ir ne rėkiantį, bet tikrai verkiantį, ir dabar rašau ir verkti norisi prisiminus. Geriau jau būčiau leidusi patiems dantukams subyrėti ir viskas, bet norėjau kaip geriau, o išėjo ne kaip. O ta tabletė, gydytoja sakė, irgi ne visiems padeda, yra vaikų, kurie ir su ta tablete nesitaiso. Svarbiau yra pataisyti krūminius dantis, o priekiniai ne tokie svarbūs.



Na jo... Neliksma... verysad.gif
Atsakyti
TĘSIAM TEMĄ...
Naktis bemiegė,nes radom gendantį krūminį dantuką ,nors tik 2,5m amžiaus:verysad:
Valyt nesileidžia,išsižiot taip pat sunkiai sutinka,neįsivaizduoju,kaip bus pas gydytoją unsure.gif
dar nenusprendžiu,kur kreiptis,nes provincijoj niekas nesiterlios su mumis,teks Kaune ieškot,kur mamytės pataria.
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2009 06 04, 02:36)
TĘSIAM TEMĄ...
Naktis bemiegė,nes radom gendantį krūminį dantuką ,nors tik 2,5m amžiaus:verysad:
Valyt nesileidžia,išsižiot taip pat sunkiai sutinka,neįsivaizduoju,kaip bus pas gydytoją unsure.gif
dar nenusprendžiu,kur kreiptis,nes provincijoj niekas nesiterlios su mumis,teks Kaune ieškot,kur mamytės pataria.



Dėl valymo... Aš tai kad ir verkiančiai valau, gaila aišku, bet ką daryti... Kitaip niekaip, aišku pradžioje bandome gražiuoju, bet beveik visi kartai pasibaigia ašaromis... doh.gif Pasisodinu ant keliu, kol ji rėkia aš tuo metu valau...
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2009 06 04, 02:36)
TĘSIAM TEMĄ...
Naktis bemiegė,nes radom gendantį krūminį dantuką ,nors tik 2,5m amžiaus:verysad:
Valyt nesileidžia,išsižiot taip pat sunkiai sutinka,neįsivaizduoju,kaip bus pas gydytoją unsure.gif
dar nenusprendžiu,kur kreiptis,nes provincijoj niekas nesiterlios su mumis,teks Kaune ieškot,kur mamytės pataria.

Aš dukrai nupirkau dantų pastą localut, ten toks kiškis nupieštas-pradėjo valytis be jokių kaprizų; sakau, kad kiškis verks, jei tu nesivalysi-mums padėjo-ji pas mus tokia fantazuotoja smile.gif
O dėl klinikos Kaune, tai su sūnum mes buvome Neodente (nors čia atsiliepimų visokių apie šią kliniką buvau skaičiusi) pas gyd. Birutę. Aišku sūnus jau 6 metų, bet jis toks jautrus visokiems skausmams...galvojau bus problemų ir čia, bet nieko panašaus-iš kabineto išėjo patenkintas smile.gif ir jau laukia kito karto. Gydytoja labai maloni. O kaip su tokiu mažiuku, net neįsivaizduoju, jis gi nesėdės išsižiojęs g.gif , jiems net vietoj ilgėliau pasėdėt sunkoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2009 06 04, 02:36)
TĘSIAM TEMĄ...
Naktis bemiegė,nes radom gendantį krūminį dantuką ,nors tik 2,5m amžiaus:verysad:
Valyt nesileidžia,išsižiot taip pat sunkiai sutinka,neįsivaizduoju,kaip bus pas gydytoją unsure.gif
dar nenusprendžiu,kur kreiptis,nes provincijoj niekas nesiterlios su mumis,teks Kaune ieškot,kur mamytės pataria.

Jei Kaune tai siulyciau i klinikas,tik siuntimo reik is stomatologo
siaip labai faini gydytojai dirba ir moka su vaikais
beje pataria ka daryti,ar laukti ar taisyti su narkoze,mums labai patiko
Atsakyti
Papasakosiu ir aš apie dantukus ir stomatologus:
Esam buvę ne pas vieną dantukų gydytoją ir vat ilgą laiką mums kažkaip nepasisekdavo (vis pasitaikydavo piktos stomatologės). Atėjus laikui dėti silantus, nuvedžiau į valdišką polikliniką (kam mokėti jei galima dykai tongue.gif ) ir sūnus nusprendė kad visai gera gydytoja, sako nebebijosiu, eisim visada pas šitą thumbup.gif . Praėjo beveik metai, nusprendžiau vėl nuvesti jį pas tą pačią gydytoją, nes jau sakydavo kad šalto bijo vienas dantukas. Nuvažiuojam... o pasirodo per tuos metus mums nebepriklauso taisytis dantukus šitoj poliklinikoj. Nuvažiavom kitur, kur priklausom, na ir..... pirmiausia buvau apšaukta kodel nesiregistravau iš anksto g.gif. Gydytoja lietuviškai praktišai nekalba.Paklausė kur anksčiau lankėmės, sakau esam ir privačiai buvę... iš karto klausimas: o tai ko dabar neinat? Nu tada jau aš supykau ir pareiškaiu kad aš turiu teisę vaiką vesti nemokamai, gal pas mane dabar krizė mad.gif Pažiūrėjusi tik tą dantuką dėl kurio aš nerimavau nusprendė kad jei šiuo metu neskauda, tai nieko nedarysim, o kai skaudės ištrauksim... Pasiėmiau aš iš jos siuntimą pas ortodontą ir išlėkiau pro duris net neatsisveikinus.. (beje čia buvo penktadienis) Na ir ka manot... šeštadienį vakare vaikas šaukia, rauda, kad skauda datį. Kadangi savaitgaliais Klaipėdoje vaikams dantukų nieks netaiso, teko gert vaistukus ir laukt pirmadienio. Žinoma pas šitą gydytoją mano kojos daugiau nebus, nuvedžiau aš saviškį pas savo, suaugusių stomotologę, kuri net nematė reikalo traukti, uždėjo vaistukų, o šiandien užplombavo dantuką thumbup.gif
Atsiprašau, jei labai jau išsiplėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astaja @ 2009 06 12, 19:53)
Papasakosiu ir aš apie dantukus ir stomatologus:
Esam buvę ne pas vieną dantukų gydytoją ir vat ilgą laiką mums kažkaip nepasisekdavo (vis pasitaikydavo piktos stomatologės). Atėjus laikui dėti silantus, nuvedžiau į valdišką polikliniką (kam mokėti jei galima dykai tongue.gif ) ir sūnus nusprendė kad visai gera gydytoja, sako nebebijosiu, eisim visada pas šitą  thumbup.gif . Praėjo beveik metai, nusprendžiau vėl nuvesti jį pas tą pačią gydytoją, nes jau sakydavo kad šalto bijo vienas dantukas. Nuvažiuojam... o pasirodo per tuos metus mums nebepriklauso taisytis dantukus šitoj poliklinikoj. Nuvažiavom kitur, kur priklausom, na ir..... pirmiausia buvau apšaukta kodel nesiregistravau iš anksto  g.gif. Gydytoja lietuviškai praktišai nekalba.Paklausė kur anksčiau lankėmės, sakau esam ir privačiai buvę... iš karto klausimas: o tai ko dabar neinat? Nu tada jau aš supykau ir pareiškaiu kad aš turiu teisę vaiką vesti nemokamai, gal pas mane dabar krizė  mad.gif Pažiūrėjusi tik tą dantuką dėl kurio aš nerimavau nusprendė kad jei šiuo metu neskauda, tai nieko nedarysim, o kai skaudės ištrauksim... Pasiėmiau aš iš jos siuntimą pas ortodontą ir išlėkiau pro duris net neatsisveikinus.. (beje čia buvo penktadienis) Na ir ka manot... šeštadienį vakare vaikas šaukia, rauda, kad skauda datį. Kadangi savaitgaliais Klaipėdoje vaikams dantukų nieks netaiso, teko gert vaistukus ir laukt pirmadienio. Žinoma pas šitą gydytoją mano kojos daugiau nebus, nuvedžiau aš saviškį pas savo, suaugusių stomotologę, kuri net nematė reikalo traukti, uždėjo vaistukų, o šiandien užplombavo dantuką  thumbup.gif
Atsiprašau, jei labai jau išsiplėčiau  blush2.gif


Cia buvote 3 poliklinikoje?
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2009 06 12, 23:03)
Cia buvote 3 poliklinikoje?

Ne, čia buvo moterų konsultacijoje senamiestyje.
Atsakyti
QUOTE(astaja @ 2009 06 13, 15:29)
Ne, čia buvo moterų konsultacijoje senamiestyje.

Aisku.
MAniskis 3 poliklinikoje pamates sesele jau issigando
Atsakyti