Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės

QUOTE(KreKre @ 2009 11 01, 09:08)
Sveiki
Mano mergaitei irgi teko apsilankyti pas odontologa. Kariesas...  verysad.gif  Labiausiai bijojau as, nes man iki siol nuo minties apie graztus ir dantu taisyma silpna pasidaro, todel norejau kad dukros pirmas ir dar toks rimtas vizitas neisgasdintu. Galiausiai radom odontologe Vilniuj, kuri tikrai suzavejo mano dukra. Ji viduryje grezimo proceso pasoko is kedes ir sako - mamyte, kaip man cia patinka. Kaip man palengvejo...nors pradzioje nenorejo nei kalbeti su gydytoja nei sestis i kede. Zodziu uztaise jai dantuka, kuris pasirodo jau gerai buvo pagedes ir be jokiu sunkumu. Liko dar vienas vizitas, kurio dukra labai laukia smile.gif



O jei nepaslaptis kur čia taip radote, kokia pavardė odontologės... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 01 lapkričio 2009 - 09:04
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 11 01, 09:01)
O jei nepaslaptis kur čia taip radote, kokia pavardė odontologės...  ax.gif

biggrin.gif Aisku, ne taip daug ieskojom, pasiklioviau rekomendacijom. Cia Naujininkuose privatus kabinetas, gyd. Šimonienė.
Atsakyti
Sveikutes, mano suneliui ir sugedo dantukai, lankomes poliklinikoje pas dantiste, taciau ji jau tokia nemaloni, kad sukandus dantis 3 kart eisiu pas ja, nes niekaip nerandu siauliuose kas dar tvarkytu dantis 1.8men. vaikui, gal kas galit parekomenduoti koki gera stomotologa Siauliuose aciu verysad.gif
Atsakyti
Mes turim 3 sugedusius jau verysad.gif
Sutaisyt be šansų..buvau nusivedus pas gydytoją-nesižioja...Kai ims skaudėt-griebsimės rimtai,o dabar taip ir laukiam dar.
Man net nuostabu,kad kt vaikučiai leidžiasi taisyt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **kiškutė**: 28 lapkričio 2009 - 14:46
QUOTE(**kiškutė** @ 2009 11 28, 16:41)
Mes turim  3 sugedusius jau verysad.gif
Sutaisyt be šansų..buvau nusivedus pas gydytoją-nesižioja...Kai ims skaudėt-griebsimės rimtai,o dabar taip ir laukiam dar.
Man net nuostabu,kad kt vaikučiai leidžiasi taisyt unsure.gif

Toks cia ir davimas, laikau as ir sesute vaika, o gydytoja stengiasi greitai pavalyt verysad.gif ir uztept dantukus to laku, o praita kart viena skylute uzplombavo unsure.gif ir vis bambejo, kad vaikas nesedi, kad mama nepriziuri vaiko dantu.Kazkoks kosmaras verysad.gif viena klaida padariau, kad iki 1.4men.maitinau pati ir nakti duodavau, bet ka jau cia padarysi yra kaip yra, dabar reikia susiimti ir gydyti dantukus.
Atsakyti
tai nera nei vienos mamytes is siauliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 11 28, 17:00)
Toks cia ir davimas, laikau as ir sesute vaika, o gydytoja stengiasi greitai pavalyt  verysad.gif ir uztept dantukus to laku, o praita kart viena skylute uzplombavo  unsure.gif ir vis bambejo, kad vaikas nesedi, kad mama nepriziuri vaiko dantu.Kazkoks kosmaras  verysad.gif viena klaida padariau, kad iki 1.4men.maitinau pati ir nakti duodavau, bet ka jau cia padarysi yra kaip yra, dabar reikia susiimti ir gydyti dantukus.

Puiku, kad maitinote pati, jau įrodyta, kad ne motinos pienas kaltas, kad genda vaikui dantukai. Tik daugelis mūsų odontologų to nenori žinoti, taip jiems paprasčiau: motina kalta, kad žindė naktim - išgirsti nuosprendį, bet tikrai ne visi taip teigia, yra ir pažangesnių jau odontologų.
Atsakyti
QUOTE(Aivita @ 2009 11 29, 22:35)
Puiku, kad maitinote pati, jau įrodyta, kad ne motinos pienas kaltas, kad genda vaikui dantukai. Tik daugelis mūsų odontologų to nenori žinoti, taip jiems paprasčiau: motina kalta, kad žindė naktim - išgirsti nuosprendį, bet tikrai ne visi taip teigia, yra ir pažangesnių jau odontologų.

labai saunu isgirsti tokia nuomone ax.gif gal pasakysit kur tai paskaitete, ar jusu odontologas papasakojo g.gif pati labai grauziau save, kai pamaciau savo vaikucio isgedusius dantukus, nes stengiausi valyti nuo pirmo dantuko, nakti saldziu gerimu ir neduodavau, bet va vistiek siaubingai jie mums genda.O kai isgirdau siaubingus kaltinimus is karingai nusiteikusios odontologes tai is vis lupa patempus isejau is kabineto.Rasciau kita, tai tikrai pas ja nebegrisciau, bet va niekas neapsiema, vis isgirstu per mazas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 29 lapkričio 2009 - 21:35
maniskiui taip pat tragiski ddantys. irgi pati maitinau, bet taip jau yra, kad naturaliai maitinant dazniausiai prisieina ir naktimis duoti po kelis kartus doh.gif gal ne del to, bet jie labai sugedo. nors tiesa ir kalcio turbut trukumas, nes iltiniai isdygo dalinai be emalio doh.gif
3,5 vedem vaikiuka, kai labai pradejo skaudeti dantuka. kaip prikankino blink.gif jis ten stauge, nors yra gana santurus unsure.gif o kito dantuko padetis buvo panasi, bet sake laukti kol prades skaudeti blink.gif
Atsakyti
Sveikos, tokių straipsnių, kad žindymas naktį nekenkia vaiko dantukams rasti galima Amerikos spaudoje, čia tokios idėjos dar daug kam nežinomos, nes, kai konsultavausi pas vieną profesorę Žalgirio klinikose, ji pasakė, kad čia jums tikriausiai "neoodontologai" sakė, čia yra laktozė ir kenkia dantims nukirto kaip kirviu. O va rašo, kad atvirkščiai netgi apsaugo nuo patekusių bakterijų, jei nors truputį skaitot angliškai, paskaitykit, gana nesudėtinga anglų kalba patašyta:
http://www.kellymom....ooth-decay.html, išvardija ne vieną priežastį iš kur tos "piktosios" bakterijos galėjo patekti į vaiko burnytę, aplaižius vaiko šaukštuką ir t.t.
Atsakyti
AIVITA aciu bandysiu skaityti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 01 gruodžio 2009 - 15:22
Sveiki,
Kaip tik sia savaite ir as su 1,7 men. dukryte lankaiusis pas stomatiloge Baltijos - Amerikos klinikoje. Jei taip pat virsutiniai priekiniai dantys trupejo, kadangi dukryte nesidave apziurima, tai dantukus taise su narkoze. Rado net 8 blogus dantukus. doh.gif g.gif taciau nuo ko taip greitai sugedo dantys man net nepaaiskino. schmoll.gif Patare nusipirkti natrio florido ir vartoti kokius 3 menesius. Iteike kosmine saskaita ir viso gero. verysad.gif
Po poros dienu pastebejau kad priekinis dantukas, kuris buvo taisytas prie dantenu pajuodavo g.gif , susisiekti su gydytoja nepavyko, o sesute atsake, kad tai normalu, reikia valyti dantukus ir tas juodumas praeis. g.gif
Gal kas nors galite suteikti daugiau informacijos del to pajuodavimo dantuko, nes seseles atsakymas manes kazkaip neitikino. Buciau labai dekinga. wub.gif
Atsakyti