Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės



'Labai lauksim naujienu 4u.gif
Laikykites wub.gif



Atsakyti
Mums labai patiko stomotologė Rasa Aukštikalnienė. clap.gif Vedu merginą nuo 3 metų.Kažkaip moka su lelium susitart . tiesa , dirba privačiai tai kainuoja cool.gif Čia būtų Kaune tel +37068776059 . Gal ir jūsų vaikučiams bus prie širdelės . rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu Dew23 uz rekomendacijas, siandien gavau dar dvieju ortodontijos kliniku telefonus, bandysiu rytoj skambinti ir issirinkti kazka, kas labiau patiks.
Atsakyti
Kur dingo LARISA? negi dar ligonineje?
As maniau kad ten viskas sutvarkoma per viena diena ir be nakvynes g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 10 26, 21:19)
Kur dingo LARISA? negi dar ligonineje?
As maniau kad ten viskas sutvarkoma per viena diena ir be nakvynes  g.gif

mes niekur nedingome tik vis negalim atsigauti nuo patirto šoko doh.gif doh.gif doh.gif ,vaiku gyd.buvo tiesiog nmuostabi mirksiukas.gif ant vizitinės perskaičiau Grazina Basėckienė,ji parašė paskirimą gultis į ligoninę kad ištraukt dantuką su narkozė bet vistek nusiuntė pas chirurgus pasikonsultotis į ligoninę tai kai nuėjom mums baisiai skaudėjo bet pralaukiam su vaikų visa valandą eilėi ir po to nusprende chirurgai traukti dantuka su vietiniu nuskausminimu man tai nelabai patiko bet je suleido 4 kart vaistuku ,man liepė laikiti vaiką ant keliu o sesutė stovėjo pakėlus rankas g.gif mane tai nustebino kodėl aš turėjau žiurėt kaip kankino mano vaiką,palaukus vėl už durų 10 min.pasodino mane su vaiku ir liėpe laikiti už rankų o sėsutė už kojų taip ir ištraukė po 30 min.dukrą taip rėke jog skaudėjo gi ,aš pati vos ištveriau,viėnu žodžiu sadistai doh.gif schmoll.gif kitą kart vežšiu tik pas privatus gyd.užteko visam gyvenimui siaubo.ir jums linkiu gerai pagalvoti mamytės priėš tai kai vežšit į žalgirio ligonę savo mažilius g.gif
Atsakyti
Nu sakes, skaitau ka parase Larisa ir plaukai siausias verysad.gif Iki siol apie Zalgirio ligonine tik geri atsiliepimai buvo g.gif . Vargseles jus sad.gif Linkiu kad cia toks paskutinis kartas butu 4u.gif
Atsakyti
mano vyresnėlės dantukai yra labai silpni, 5 jau sugedę sad.gif , tai vedėm apžiūrėt į Skraidentą, Smolensko g-vėj, nors ir gera gydytoja buvo ir filmukus rodė ir aplinka thumbup.gif , na niekaip ji nenorėjo žiotis, tai šiaip ne taip gydytojai pavyko apžiūrėti, tai patarė LABAI gerai valytis dantukus ir laukti kol dukra pati norės žiotis. Prieš narkozę ji griežtai nusistačiusi (ji dirbo, o gal dar ir dirba Žalgirio klinikoj), ir patarė laukti to momento, kada vaikas leis taisyt dantukus.Beja ten yra ir kažkokios nepigios pamokėlės sunkiems vaikams (120 lt), bet tikuosi kad jų mums neprireiks.
Atsakyti
LARISA - uzuojauta - varse tavo mergyte sad.gif

Na nezinau - kiek daktaru, tiek ir nuomoniu del tos narkozes. Man atrodo, pas mus tai tiesiog dar neiprasta.........mums ja rekomendavo viena is geriausiu odontologiu Zalgirio klinikoje - Raciene. Tiesa, leido rinktis - nieko nedaryt ir laukti, kaip FREDKA, kol prasizios arba taisyti dantukus su narkoze. Mes pasirinkom si varianta, nes abejoju, ar sulauskim kol prasizios be skausmu - dantukai genda greitai, o kai skaudes - visai nesileis schmoll.gif

LARISOS atvejis visai siaubingas - tai baisi trauma vaikui doh.gif - ji tikrai ne is tolo neprisileis daktaru dar 100 metu..........ar nebutu geriau narkoze? kodel daktarai pasirinko toki vaiko kankinimo metoda - nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2005 10 26, 20:41)
mes niekur nedingome tik vis negalim atsigauti nuo patirto šoko doh.gif  doh.gif  doh.gif ,vaiku gyd.buvo tiesiog nmuostabi  mirksiukas.gif ant vizitinės perskaičiau Grazina Basėckienė,ji parašė paskirimą gultis į ligoninę kad ištraukt dantuką su narkozė bet vistek nusiuntė pas chirurgus pasikonsultotis į ligoninę tai kai nuėjom mums baisiai skaudėjo bet pralaukiam su vaikų visa valandą eilėi ir po to nusprende chirurgai traukti dantuka su vietiniu nuskausminimu man tai nelabai patiko bet je suleido 4 kart vaistuku ,man liepė laikiti vaiką ant keliu o sesutė stovėjo pakėlus rankas  g.gif mane tai nustebino kodėl aš turėjau žiurėt kaip kankino mano vaiką,palaukus vėl už durų 10 min.pasodino mane su vaiku ir liėpe laikiti už rankų o sėsutė už kojų taip ir ištraukė po 30 min.dukrą taip rėke jog skaudėjo gi ,aš pati vos ištveriau,viėnu žodžiu sadistai  doh.gif  schmoll.gif kitą kart vežšiu tik pas privatus gyd.užteko visam gyvenimui siaubo.ir jums linkiu gerai pagalvoti mamytės priėš tai kai vežšit į žalgirio ligonę savo mažilius g.gif


Uzuojautos! verysad.gif Jus greiciausiai ta siauba patyret pas bendrus chirurgus, bendroj eilej? Nes kiek teko susidurti, tai tie gdytojai ir sesles, kurie dirba su vaikais, taip tikrai nesielgia, net ir valstybineje gydymo istaigoje!
Mes gydemes Zalgirio ligonineje pas tokia daktare Juskiene, man atrodo ji dabar vaiko auginimo atostogose, turi greitai grizti.

O siaip tai zinau tikrai dvi geras vietas Vilniuje, kur dirba profesionalios stomatologes, kurios moka taip vaikeli uzliuliuot ir uzkalbet, kad SUSITARIA, ir tada nereikia bendro vaiko slopinimo Dormikumu (taip vadinamos lengvos narkozes, kuri man klaikiai nepatiko)!

Gidenta, Vienuolio g. 852617143
Domus dentes (mes gydemes pas Dagna Sarviene, bet ji deja irgi isejo vaikelio gimdyti, tai dabar gydomes pas Neringa, irgi neblogai biggrin.gif ) Zveryne, Vytauto g. 852715367

O siaip tai visi stomatologai patare mums :
1.visada tartis su vaiku
2.nemeluoti vaikui, kad neskaudes
3.galimai padovanoti jam kokia dovanele
4.gal pirma karteli taisyti ir su lengva narkoze, nes mazius atsimins tik fakta, kad pats susitaise danti ir veliau nebijos
5.valyti dantukus
6. gerti kalci
7.vakare pries miega suciulpti fluoro tabletyte
8. geriau eiti profilaktiskai, nei laukti kol supuliuo, nes tuomet gresia visokios baisios komplikacijos, pvz. mediastinitas, kaklo pulynas ir tt

Taigi sekmes, ir dar karteli uzjauciu Larisa, tikiousi kitakart gydymas bus sekmingesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ručius @ 2005 10 27, 16:29)
Uzuojautos!  verysad.gif Jus greiciausiai ta siauba patyret pas bendrus chirurgus, bendroj eilej? Nes kiek teko susidurti, tai tie gdytojai ir sesles, kurie dirba su vaikais, taip tikrai nesielgia, net ir valstybineje gydymo istaigoje!
Mes gydemes Zalgirio ligonineje pas tokia daktare Juskiene, man atrodo ji dabar vaiko auginimo atostogose, turi greitai grizti.

O siaip tai zinau tikrai dvi geras vietas Vilniuje, kur dirba profesionalios stomatologes, kurios moka taip vaikeli uzliuliuot ir uzkalbet, kad SUSITARIA, ir tada nereikia bendro vaiko slopinimo Dormikumu (taip vadinamos lengvos narkozes, kuri man klaikiai nepatiko)!

Gidenta, Vienuolio g. 852617143
Domus dentes (mes gydemes pas Dagna Sarviene, bet ji deja irgi isejo vaikelio gimdyti, tai dabar gydomes pas Neringa, irgi neblogai biggrin.gif ) Zveryne, Vytauto g. 852715367

O siaip tai visi stomatologai patare mums :
1.visada tartis su vaiku
2.nemeluoti vaikui, kad neskaudes
3.galimai padovanoti jam kokia dovanele
4.gal pirma karteli taisyti ir su lengva narkoze, nes mazius atsimins tik fakta, kad pats susitaise danti ir veliau nebijos
5.valyti dantukus
6. gerti kalci
7.vakare pries miega suciulpti fluoro tabletyte
8. geriau eiti profilaktiskai, nei laukti kol supuliuo, nes tuomet gresia visokios baisios komplikacijos, pvz. mediastinitas, kaklo pulynas ir tt

Taigi sekmes, ir dar karteli uzjauciu Larisa, tikiousi kitakart gydymas bus sekmingesnis mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2005 10 29, 13:42)

Ačiu už palaikimą mama Ručius, mirksiukas.gif pasinaudosim tavo patarimais ir turbut teks vežt gyditi savo mažają vėl nes pastebėjau dar vieną skylutė yra iš kitos pusės unsure.gif g.gif tai reikės susitarti su kitu daktaru,ačiu už telefonus thumbup.gif
Atsakyti
Mano Emiliui viršuj 6 dantukam nuėjęs emalis, net nežinau nuo ko, o daktarai pasakė tu pati kalta. Net nepaaiškina ka negerai darau kas blogai, man net pačiai jau negera. ka daryti? Ir kiek dantukų turi turėti 2,5 metukų vaikas pas mus atrodo 18 (neduoda pažiūrėt). Aišku mes geriam naktim sultis skiestas su vandeniu stomotologai sako kad gerai tik jokiu būdu ne arbatas su cukrum, nuo mažens naktim valgo, nežinaau jau ka ir daryt. Vakare pamaitinu sotesniu maistu, vistiek kartais atsikelia ir mama noriu sūrelio jei neduodi tokias isterijas pakelia kad aplink kaimynai nubunda man atrodo. Bet jei nuo mūsų naktipiečių gestu dantys tai man atrodo kad gestu ir apačioj. baigiu išprotėt. verysad.gif
Atsakyti