Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės

QUOTE(Invincible @ 2010 09 28, 23:37)
O Dieve! ZInokit skaiciau ir verkiau! Kaip taip galima? Juk mazas vaikas! Kasper gydytojai musu salyje, tikrai jau sundaktariai! Ka jusu maziuke turejo iskesti??? TOKS SKAUSMAS! Juk pacios zinome kaip skauda danti,o cia dar ne vienas ir grezimas be nuskausminamu... ir kita...baisu! Tokiai gydytojai buciau akis iskabinusi!
Dabar mamytes pasidare neramu ir man...  verysad.gif Mano dukrytei taip pat beveik 2metukai. Ji visada ypatingai protestuoja pries dantuku valyma, verkia, neleidzia valyti, kartais net uzmelynuoja...  verysad.gif Bandziau visaip-ir kalbinu, rodau veidrodyje, kad kirminas yra, pasakoju, kad reikia valyti... O ji paziuri ir vel i asaras...  verysad.gif  Beje neleidzia valyti virsutiniu, tiesiog kosmaras. Taigi, problema ta, kad jau pries pora men. pastebejau ant dvieju priekiniu pagr. dantuku tokias gelsvas apnasas. Nuvedziau pas stomatologe, o ji tiesiog pasake, kad cia blogai isvalyta, valyti ir tiek. Valeme. Dabar pries kelias dienas ant vieno is tu dantuku pamaciau tokia lyg duobute,kaip nuesta emali  blink.gif  verysad.gif  verysad.gif  Labai issigandau, puoliau skambinti gydytojai, uzregistravo ji mus tik kitai savaitei... Dukryte nerami kartais buna... Kazin kas cia tokio mums atsitiko? Ar cia rimta?  g.gif

Sveiki.
mums taip pat yra tokia problema.Mums pasake kad cia nutrupejo emalis. Mums gyd pasiule gydyti dantukus.Valys, ziures kas ten toliau darosi ir turbut teks trauks nerva ir plombuot. sad.gif Pas mus taip su dviem dantukais.
Atsakyti
As savo berniuka vedziau i Northway medicinos centra,ten man ir 6- meciui mano vaikui labai patiko,daktare nereali,spec visokie dalykeliai vaikams,net yra kazkokia zaidimu terapija pries dantuko taisyma,kad vaikas nebijotu, todel mano visiskai vaikas nebijojo,net pats laike seiliu atsiurbeja biggrin.gif o pries tai vedziau i kazkoki privatu kabineta,tai daktare reke,stauge ant vaiko,prigasdino,vaikas issiklyke,issiverke,apkandziojo mane ir daktare vargsiukas, gyvai trauke nerva vaikui be nuskausminimo, o galu gale plomba vistiek iskrito sad.gif

Todel rekomenduoju Northway med centra,ir kainos net pigiau negu tam privaciam kabinete pas staugiancia daktare.
Uz 1.5 dantuko sutvarkyma sumokejom 150 lt. Na buvo pagedes dantukas ir salia siek tiek gretimas,tai juos abu sutvarke.Beje pakliuvom ta pacia diena kai pasiskambinom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taupuokle: 01 spalio 2010 - 13:48
ir mano sunui dantukus teko gydyti su narkoze, kitaip nesigavo verysad.gif nors labai bijojau narkozes, bet dabar dziaugiuos, kad pasiryzom,nes sugedusiu dantu buvo daug, teko 4 istraukti verysad.gif isivaizdavau, kad viskas daug baisiau bus,bet vaikas po narkozes greit atsigavo, po 1 h jau vaziavom namo, bent jau pakolkas tai jokio neigiamo narkozes poveikio nepamaciau, lyg nieko ir nebuta smile.gif o dantukus taisem Kaune, VEIDO CHIRURGIJOJE, Savanoriu pr, ten vaikams dantis taiso su narkoze .sumokejom 1700.Apie gydytoja ir visa personala galiu pasakyti tik pacius geriausius zodzius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura x: 03 spalio 2010 - 23:35
Mes užsiregistravę Klaipėdoje vaikų ligoninėje dantukus su narkoze taisyt unsure.gif , gal kas lankėtės ten, kaip ir kas unsure.gif
Atsakyti
Mes tai , kai taisėm dantukus (du pašalino) Žalgirio klinikose, tai sumokėjom 400 litų, tai va toks skirtumas, o gydytojų kvalifikacija aukščiausio lygio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivita: 06 spalio 2010 - 07:22
QUOTE(Invincible @ 2010 09 29, 00:37)
O Dieve! ZInokit skaiciau ir verkiau! Kaip taip galima? Juk mazas vaikas! Kasper gydytojai musu salyje, tikrai jau sundaktariai! Ka jusu maziuke turejo iskesti??? TOKS SKAUSMAS! Juk pacios zinome kaip skauda danti,o cia dar ne vienas ir grezimas be nuskausminamu... ir kita...baisu! Tokiai gydytojai buciau akis iskabinusi!
Dabar mamytes pasidare neramu ir man...  verysad.gif Mano dukrytei taip pat beveik 2metukai. Ji visada ypatingai protestuoja pries dantuku valyma, verkia, neleidzia valyti, kartais net uzmelynuoja...  verysad.gif Bandziau visaip-ir kalbinu, rodau veidrodyje, kad kirminas yra, pasakoju, kad reikia valyti... O ji paziuri ir vel i asaras...  verysad.gif  Beje neleidzia valyti virsutiniu, tiesiog kosmaras. Taigi, problema ta, kad jau pries pora men. pastebejau ant dvieju priekiniu pagr. dantuku tokias gelsvas apnasas. Nuvedziau pas stomatologe, o ji tiesiog pasake, kad cia blogai isvalyta, valyti ir tiek. Valeme. Dabar pries kelias dienas ant vieno is tu dantuku pamaciau tokia lyg duobute,kaip nuesta emali  blink.gif  verysad.gif  verysad.gif  Labai issigandau, puoliau skambinti gydytojai, uzregistravo ji mus tik kitai savaitei... Dukryte nerami kartais buna... Kazin kas cia tokio mums atsitiko? Ar cia rimta?  g.gif


tai mums is pradziu irgi sitaip buvo veliau istrupejo.
man dvi odotologes pasake,jo cia buteliuko kariesas,ju taisyti neverta,jie be nervo,istrupes istrauksim,o gal sulauksim kol patys iskris kaip visiems krenta 5-7 metu.
deja kai prasidejo trupejimas nutrupejo viskas per puse metu.4 dantys.o baltijos amerikos tokius dalykus taiso.ir as siulau tik taisyti,jei mums butu kas pasakes,kad juos reikia taisyti butume taise,nelauke kol trupa,o kaip nuejom i klinikas trecioji odontologe pasake ta pati pralaukiam vasara,pasimatom rugseji,tada paziuresim.deja rugsejo pradziopje va tokias bedas jau turejom.todel mamoms siulau neurimti,ta gydytoja kuri neapsiima taisyti eiti tol kol rasite kas taisys ir priekinius.
o kaip sutaisyti tai jau gydytojos ir tevu susitarimo reikalas ar sedakcija ar narkoze.taciau po musu abieju su dukryte patirties zinau-DANTUKUS TAISYTI BUTINA.net ir menkiausia skylute.
nes gali atsitikti kad belaukiant kol iskris kariesas apkres visa burna,ir tada plombuoti teks visus,o tu kuriu jau neimanoma suplombuoti lauks dar liudnesnis likimas-istraukti.
Atsakyti
Sveiki, mes ir turim buteliuko karjesa, pazeisti priekiniai dantukai, nugrauzti dantukai prie dantenyciu, matosi jau demeliu ir is sonu priekiniu dantuku, dukrytei dabar 2m ir du menesiai, tai stomotologai sako svarbiausia issaugoti dantukus iki 3metuku, kol formuojasi zandikaulis, paskui jau ne taip svarbu, kad tie dantukai ir iskris. Mums kas du menesiai floruoja tuos priekinius dantkus, tai net nezinau kiek cia padeda. Valytis pradzioje ir neleisdavo, bet dabar jau koki menesi noriai einam valyti dantukus, kazkada sakiau jai, kad burnyteje gyvena pelytes, jas reikia vaikyti, tai mes jas labai jau ten vaikem su tuo dantu sepeteliu ir dabar vis einam tu peliu vaikyti, dar parodziau kaip tos pelytes dantukus nuede yra, tai suveike. Baisus dalykas tie dantukai, darbar pasiskaiciau, kad geriau juos taisyti, bet gaila vaiko,kad neisivarytu baimes
Atsakyti
QUOTE(laperla @ 2010 07 27, 21:43)
Sveika  *Liepa18* ,
gali buti tai kad,  vaikas vartoja kokius tai vitaminus kuriuose yra didelis kiekis gelezies. Tokiu atveju jus turite kaip ir minejote palaikyti vaiko burnos hygiena, pavalyti dantukus reguliariai ir neapleisti, taip nesuteikiant progos dantukams gesti smile.gif...

paskaičiau ir nusiraminau, panašu, kad ir mums tas pats ax.gif
Atsakyti
mes irgi turim problemėlę, galvoju, kad mažai valgom varškės, pieniškų produktų, negeriam pienuko visai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, Mamytes, noorejau pasiteirauti, gal kas turi bedu su dantukais...Mat mes taip pat ju turime .Man reikia isisgyti RECALDENT tepala be floro Vilniuje , BET NEZ KUR IESKOTI .jI PATI SGAMINA.jO KAINA APIE 60LT.dEKUI. 4u.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti jeigu maziukui vaikui sugedes dantukas ar ji taiso stomatologe? musiskiui 2.5metuku ir man kyla toks klasimas jeigu vaikui skauda (dantukas pajuodaves) kokiu budu gydomi, juk tokio amziaus vaiku dazniausiai nepaprasysi tu cia pasedek mes tau pagresim dantuka unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2011 01 03, 02:51)
norejau pasiteirauti jeigu maziukui vaikui sugedes dantukas ar ji taiso stomatologe? musiskiui 2.5metuku ir man kyla toks klasimas jeigu vaikui skauda (dantukas pajuodaves) kokiu budu gydomi, juk tokio amziaus vaiku dazniausiai nepaprasysi tu cia pasedek mes tau pagresim dantuka  unsure.gif  g.gif

Maniškiui tokio amžiaus gydytoja netaisė, uždėjo vaistukų nuo skausmo ir viskas. smile.gif Galvojau, kad po kiek laiko vėl pradės skaudėti, bet daugiau nebeskaudėjo smile.gif Tai čia aš kalbu apie krūminį dantuką (buvo pajuodęs ir su skylute), bet mes turėjom problemų ir su dviem priekiniais viršutiniais, buvo pajuodę, aptrupėję, kai pradėdavo skaudėti, liepdavau prikasti ir palaikyti truputėlį citramono tabletės-praeidavo thumbup.gif , nes priekinių dantukų mums irgi nieks netaisė, sakė,kad pieninių dantukų dabar netaiso, o jeigu jau būna labai blogai, t.y. labai ir dažnai skauda, tai tik rauna. verysad.gif
Ach, tiesa, o, kad išsižiotų ir parodytų gydytojai dantukus, tai jau reikia kaip nors priprašyti, prikalbėti ko nors ir t.t., žodžiu psitelkt į pagalbą visas gudrybes ir fantaziją. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selen: 05 sausio 2011 - 22:15