Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

sveikos mamos.noreciau as su jumis pasitarti viena vakara pasidare bloga eme svaigti galva pykino...kreipiausi i gyd rado padidinta kraujospudi gydausi vaistais susinormalizavo.fdare kardiograma, echo sirdies buvau konsultaijoj pas kardiologa dare skydliaukes tyrimus viskas normoj...bet vistiek permusineja sirdis bet as manau kad tai nnerviniu pagrindu,ar gal kokia vegetacine distonija...nes ima permust sirdis pykina drebulys ima ir siaip tokia prasta savijauta visada nerimas.baime...atrodo tuj mirsiu...pasakiau apie tai savo gyd tai pradejo juoktis ir sako neprisigalvok...bet man tikrai negera.nzn gal kreiptis i psichoterapeuta bet manau vistiek reikia siuntimo kaip manot
Atsakyti
QUOTE(jujuste @ 2009 12 18, 10:40)
.nzn gal kreiptis i psichoterapeuta bet manau vistiek reikia siuntimo kaip manot

manau nuo to ir reikėjo pradėt, simptomai panikos arba nerimo atakų , nemirtina visai neblogai gydoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2009 12 18, 09:13)
dėl kalcio, kai aš dariausi kalio tyrimą tai man kartu padarė ir kalcį bei natrį, tai kaip suprasti ar jonizuotas ar bendras kalcio tyrimas?
bei kokia yra magnio norma?
o natris tai skysčiai? blush2.gif

Magnio norma 0,7-1,2 mmol/l.
Dėl kalcio-pasiklauskit gyd,pažiūrėkit kas lapelyje parašyta.
Natris-tai druskos.Jei natrio per daug,reiškia per daug vartojat druskų ar mažai prakaituojat,todėl organizme jo per daug..Tai gali padidėti spaudimas ir tt.
Atsakyti
ačiū rūta1992 thumbup.gif , dėl kalcio išsiaiškinau, tai jonizuotas. vienu žodžiu normoje.
Papildyta:
sause, o tu medikė?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 18, 11:53)
manau nuo to ir reikėjo pradėt, simptomai panikos arba nerimo atakų , nemirtina visai neblogai gydoma  mirksiukas.gif

bet manau reikia siuntimo is savo seimos gydytojo as jau net nenoriu pas ja eiti vel pasukios pirsta prie smilkinio nu reiks i registratura pasiskambint paklaust g.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(jujuste @ 2009 12 18, 13:11)
bet manau reikia siuntimo is savo seimos gydytojo as jau net nenoriu pas ja eiti vel pasukios pirsta prie smilkinio nu reiks i registratura pasiskambint paklaust  g.gif aciu

kai man reikėjo aš tiesiai ir psihą ir registravausi nereikėjo siuntimo ( bent jau man)
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2009 12 18, 12:55)
ačiū rūta1992 thumbup.gif , dėl  kalcio išsiaiškinau, tai jonizuotas. vienu žodžiu normoje.
Papildyta:
sause, o tu medikė?

nėr už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neravardo @ 2009 12 17, 22:24)
Sveikos,

Paskutines zinios is tecio, kad kol kas isleidzia namo sventems su ligonines rezimu. o sausio 7 darys operacija. neprisimenu gerai pavardes to profesoriaus, bet jis nesiule daryti per sventes, nes tada reiktu kitam gydytojui perduoti ir t.t. tai kol kas zinios geros, nes nebus liudna vienam teciui ligoninej. busim visi seimoj.  thumbup.gif



Džiaugiuosi dėl Jūsų tėvelio ramių Jums švenčių. 4u.gif




P.S. Kažkas čia klausė ar aš medikė. Taip
Atsakyti
Sveikos merginos.noreciau siokios tokios konsultacijos is jusu 4u.gif man jau pora savaiteliu toks negerumas ant sirdies,lyg spaudzi,lyg skauda.skausmas pereina i kaire ranka.snd buvau pas gydytoja,rado uzesiuka ir padidinta sirdies ritma.sako dar echo reikes pasidaryt,ryt kraujo tyrimai.kazin ar cia rimta?as labai issigandau,nes tikrai savijauta pastarasias dienas prasta.ka reiskia tas uzesiukas,kokia itaka tai turi sirdies darbui?buciau dekinga,jei kas man paaiskintu.labai nerimauju.aciu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SiuZZe @ 2009 12 22, 15:54)
Sveikos merginos.noreciau siokios tokios konsultacijos is jusu 4u.gif man jau pora savaiteliu toks negerumas ant sirdies,lyg spaudzi,lyg skauda.skausmas pereina i kaire ranka.snd buvau pas gydytoja,rado uzesiuka ir padidinta sirdies ritma.sako dar echo reikes pasidaryt,ryt kraujo tyrimai.kazin ar cia rimta?as labai issigandau,nes tikrai savijauta pastarasias dienas prasta.ka reiskia tas uzesiukas,kokia itaka tai turi sirdies darbui?buciau dekinga,jei kas man paaiskintu.labai nerimauju.aciu 4u.gif

viska paaiskina paskutinis sakinys wink.gif
uzesiukas pirma kart nustatytas? o anksciau klause kas nors? siaip gali buti rimta, gali buti visai nereiksminga, o gali buti, kad jis visai nesusijes su sirdies problema...
anemijos nera? skydliaukes problemu?
ar jis svarbus pasakys tik gydytojas atlikes tyrimus. Speliot mes neapsiimam.
Atsakyti
Loram , ar gali taip buti kad per Panikos ataka ar issigandus spaudimas pakyla 145/92 doh.gif o po desimt min pagulejus jau 114/73... g.gif tai per pa gali ir infarktas istikt jei taip ?? g.gif
Atsakyti