Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

Merginos gal kuri patarsite, duosit pvz mirksiukas.gif ieskau manikiuro naguciams auksines oranzines spalvu rolleyes.gif gal kuri turite.... ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image biggrin.gif
tokie oranziniai smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natasele: 30 birželio 2007 - 23:42
blink.gif
Atsakyti
Gal turit kokia manikiuriste gera pasiulyti kaune, nes kiek visur paskambinu tai geliniu nagu priklijavimas ir lakavimas su daile kainuoja 160lt. man tai brangoka. Noretusi, kad ta kaina siektu iki 100lt. O gal as per pigiai noriu???/ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RimJurgita @ 2007 07 01, 14:53)
Gal turit kokia manikiuriste gera pasiulyti kaune, nes kiek visur paskambinu tai geliniu nagu priklijavimas ir lakavimas su daile kainuoja 160lt. man tai brangoka. Noretusi, kad ta kaina siektu iki 100lt. O gal as per pigiai noriu???/ blush2.gif


as galiu parekomenduoti savo, dirba Silianiuose Baltijos g. prie IKI.
Geliniu naguciu uzdejimas 80 lt + daile nemokamai.

papildymas 40+ kiekvien karta i ta kaina ieina daile thumbup.gif

Piesia Fantastiskai graziai ir idomiai thumbup.gif

Jei noresi numeriuko rasyk i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 07 01, 17:26)
as galiu parekomenduoti savo, dirba Silianiuose Baltijos g. prie IKI.
Geliniu naguciu uzdejimas 80 lt + daile nemokamai.

papildymas 40+ kiekvien karta i ta kaina ieina daile thumbup.gif

Piesia Fantastiskai graziai ir idomiai thumbup.gif

Jei noresi numeriuko rasyk i AZ 4u.gif

gal tokia moteris dirba su akinukais? Nes ji man LABAI LABAI LABAI pagelbėjo prieš vestuves, kai manoji atėjus pasakė,kad man nedarys manikiūro, kai kitą dieną vestuvės blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 07 01, 18:35)
gal tokia moteris dirba su akinukais? Nes ji man LABAI LABAI LABAI pagelbėjo prieš vestuves, kai manoji atėjus pasakė,kad man nedarys manikiūro, kai kitą dieną vestuvės  blink.gif  blink.gif  blink.gif

blink.gif ogo ir taip buna, niu duoda tavoji manikiuruste unsure.gif
Atsakyti
Merginos, ar Vilniuje kur nors priaugina nebrangiai nagučius? smile.gif
Kol kas tik Kauno nr. turiu, tai reiks į Kauną varyt , o man geriau būtų čia, Vilniuje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2007 07 02, 10:59)
Merginos, ar Vilniuje kur nors priaugina nebrangiai nagučius?  smile.gif 
Kol kas tik Kauno nr. turiu, tai reiks į Kauną varyt , o man geriau būtų čia, Vilniuje  ax.gif


man MB sesuo rekomendavo savo manikiurininke, kuri uz 60 lt. priaugina nagus, bet, kaip supratau ji ne paciam Vln gyvena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 07 02, 11:07)
man MB sesuo rekomendavo savo manikiurininke, kuri uz 60 lt. priaugina nagus, bet, kaip supratau ji ne paciam Vln gyvena  ax.gif

O tai kur? Aš su mašina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2007 07 02, 11:17)
O tai kur? Aš su mašina  mirksiukas.gif


siaip net nepaklausiau, nes vistiek vaziuosiu pas ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2007 07 02, 09:59)
Merginos, ar Vilniuje kur nors priaugina nebrangiai nagučius?  smile.gif 
Kol kas tik Kauno nr. turiu, tai reiks į Kauną varyt , o man geriau būtų čia, Vilniuje  ax.gif


Vilniuje nebrangiai priaugina viena forumiete natie.Rasi jos skelbima paslaugu skiltyje.Pati praeita savaite prisiauginau pas ja ir negaliu atsidziaugt thumbup.gif
Atsakyti