Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

QUOTE(chorisste @ 2007 07 08, 20:06)
man labai grazu. as mastau apie panasu  thumbup.gif


galvojau is pradziu ka imantraus pasidarysiu, bet kuo vestuves arciau, tuo noriu paprasto prancuzisko ir keleta gelyciu ant vestuvinio pirsciuko wub.gif
Atsakyti
[quote=zirzekle,2007 07 13, 16:55]
[
del sugadinimo, tai kiekvienai skirtingai, bet man tai ziauriai sugadino.. bet pati as kalta.. pas mane mano naturalus naags tvirtas buvo ir uzaugdavo grazus nagai.. bet sugalvojau prisiaugint, kai tingejau augint.. ir va... db jau 3 men vaikstau is vis be nagu.. unsure.gif uzdejo geli, pradejo skilinet jis ten viduj.. ir po sav gal nuejau nusiimt, tai pats konkreciai atsoko.. galvojau gal medziagas blogas naudoja, nu bet kad ne lyg tai.. sudejo akrila nemokama, bet ir tas nelaike.. tai taip ir nesupratau.. nu maciau panos kitos kur pas ja dares, tai normaliai ten viskas.. tai kazkokia manikiuriste poto pasake, kad buna taip kai pats organizmas atmeta naga uzdeta.. o priklijuoti lb nenaturaliai atrodo, nes amno pats nagas maziukas.. o dirbtiniai dazniausia dideli buna.. sunku atitaikyt. tai va kokia problema turiu.. unsure.gif
[/quote]

ko tik nebuna pasirodo, o apie toki varianta net nebuvau pagalvojusi, kad organizmas gali atmesti g.gif geli ar akrila
[/quote]


sako taip buna, kai pacios lb stiprus nagas ir tada organizmas atmeta antikuni.. smile.gif nu zodziu kiekvienai skirtingai smile.gif
Atsakyti
na va, as jau paruosiau savo nagucius vestuvems ax.gif
Atsakyti
[quote=amber123,2007 07 11, 20:54]
[quote=pantera83,2007 07 03, 21:14]
[quote=zirzekle,2007 07 03, 18:23]
na perskaiciau tavo zinute ir susimasciau...o tai gal tavo labai ilgi buvo, kad nepatogu ar kaip? as ir planuoju prisiauginti, bet beveik pacius trumpiausius, nemegstu ilgu. as pries 2 dienas zadu augintis, tai gal priprasiu.

as tai auginsiuosi pries savaite ax.gif nors is tikruju dar galvoju, ar prisiauginti, ar prisiklijuoti tipsus g.gif nes priauginimas labai sugadina naga doh.gif
[/qu

del sugadinimo, tai kiekvienai skirtingai, bet man tai ziauriai sugadino.. bet pati as kalta.. pas mane mano naturalus naags tvirtas buvo ir uzaugdavo grazus nagai.. bet sugalvojau prisiaugint, kai tingejau augint.. ir va... db jau 3 men vaikstau is vis be nagu.. unsure.gif uzdejo geli, pradejo skilinet jis ten viduj.. ir po sav gal nuejau nusiimt, tai pats konkreciai atsoko.. galvojau gal medziagas blogas naudoja, nu bet kad ne lyg tai.. sudejo akrila nemokama, bet ir tas nelaike.. tai taip ir nesupratau.. nu maciau panos kitos kur pas ja dares, tai normaliai ten viskas.. tai kazkokia manikiuriste poto pasake, kad buna taip kai pats organizmas atmeta naga uzdeta.. o priklijuoti lb nenaturaliai atrodo, nes amno pats nagas maziukas.. o dirbtiniai dazniausia dideli buna.. sunku atitaikyt. tai va kokia problema turiu.. unsure.gif
[/quote]
atmetimo reakcija dar vyksta del niestumo,gal jus jau trise 4u.gif
Atsakyti
LABAI GRAZIU NAGUCIU UZMACIAU, TAI IR ISIRNKAU VIENUS SAVOMS VESTUVEMS thumbup.gif
Papildyta:
AS viena karta irgi buvau prisiauginus bet po menesio nusiemiau buvo labai sugadinti nagai bet tepiau labai gera laka ir dabar dar tvirtesni ir grazesni nagai, tas lakas is MAYBELLINE ultra strong kainavo berods 25lt. thumbup.gif
ne bet pries vestuves vistiek dar karta prisiauginsiu
Atsakyti
O as kai nuejau kad man nagu daile padarytu, tai kai pripaise tai ka zinau blink.gif doh.gif . Ir taip ir taip ziurejau, nu kazkaip negrazu ir viskas. Po keliu dienu viska nusi valiau ir pati nusilakavau, gavosi paprasciau bet zymiai graziau. Kazkokia nelabai profesionali manikiurininke pasitaike rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,
nors si tema man nelabai aktuali, bet ikisiu ir as savo trigrasi... siaip tai nusistebejau kad jus ziurinejate visokius mirgu margu savo vestuviu dienai... Atvirai pasakius, tokius manikiurus su spalvotais piesinukais pas mus JAV darosi tik juodes... man siaip nera nieko graziau uz gerai padaryti paprasta prancuziska manikiura...

QUOTE(Estrea @ 2007 07 03, 07:15)
Jei vestuves planuociau is naujo, niekada nebeprisiauginciau nagu  schmoll.gif , baisu, jautiesi kaip su grebliais, o ir jauciasi, kad ne tavo.  doh.gif Lai neisizeidzia mylincios priaugintus.  4u.gif Man tikrai nepatiko, dar bandziu po vestuviu prie ju priprasti, tai ne man  schmoll.gif , dabar turiu savo ilgus, grazius, man su savais kur kas patogiau, maloniau.  ax.gif
Papildyta:
Beje, mano nuomone, vestuvems, pats graziausias ir elegantiskiausias - prancuziskas, nieko tinkamesnio tokiai dienai negali buti.  wub.gif  4u.gif


o man tai teko prisiauginti nagus... pora dienu pries vestuves nuluzo 4 desines rankos nagai doh.gif na ka, ir teko smile.gif bet tikrai nesigailiu. ir dariausi paprasta prancuziska, nagu ilgis tikrai netrukde, nes nesidariau baisiai ilgu.

QUOTE(natie @ 2007 07 06, 03:01)
o mes stai tokius wakar westuwinius nagelius padarem gal kam patiks wink.gif

user posted image


labai grazu, paprasta ir elegantiska (tik as gal nebuciau piesusi ant nago nieko, bet kaip sako - kiekvienam pagal skoni blush2.gif )

o siaip tai visoms linkiu geros vestuviu dienos 4u.gif
Atsakyti
taip as irgi pritariu vestuvem tik prancuzikas manikiuras, tvarkingas dailus
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 07 19, 15:35)
na va, as jau paruosiau savo nagucius vestuvems ax.gif

Pantrra - geros tau sventes, oro ir visko visko gero thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Be jokių abejonių- prancūziškas manikiūras. Jau pabandžiau pasidaryt ir dar labiau įsitikinau, kad vestuvėms- elegantiškiausias variantas (ypač jei apranga tradicinė, t.y. balta puošni suknelė).
Atsakyti
Gal kuri nors daretes geliniu nagucius pas Irma is Kauno, ji neseniai salona "Rojus pas Irma" prie stoties atidare, anksciau lygtais sanciuose ar vilijampolej dirbo g.gif
Gal zinot kokiu atsiliepimu apie ja?
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2007 07 21, 20:00)
Sveikutes,
nors si tema man nelabai aktuali, bet ikisiu ir as savo trigrasi...  siaip tai nusistebejau kad jus ziurinejate visokius mirgu margu savo vestuviu dienai...  Atvirai pasakius, tokius manikiurus su spalvotais piesinukais pas mus JAV darosi tik juodes...  man siaip nera nieko graziau uz gerai padaryti paprasta prancuziska manikiura...
o man tai teko prisiauginti nagus... pora dienu pries vestuves nuluzo 4 desines rankos nagai  doh.gif  na ka, ir teko smile.gif  bet tikrai nesigailiu.  ir dariausi paprasta prancuziska, nagu ilgis tikrai netrukde, nes nesidariau baisiai ilgu. 
labai grazu, paprasta ir elegantiska (tik as gal nebuciau piesusi ant nago nieko, bet kaip sako - kiekvienam pagal skoni  blush2.gif )

o siaip tai visoms linkiu geros vestuviu dienos  4u.gif


Cia mano nagiukai, tikrai likau labai labai patenkinta wub.gif Aciu NATIE, padarei thumbup.gif
Atsakyti