Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Manikiūras vestuvėms 3
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
meskytia
QUOTE(tikurila @ 2007 11 10, 14:34)
Mano toks buvo, esu labai nepatenkinta  schmoll.gif  geriau butu be to piesinuko  doh.gif
user posted image
*

Va, man toks graziausias manikiuras - prancuziskas (graziau gal be piesinio). Apskritai, man tie piesiniai ant nagu ir patys priauginti nagai - nepriimtini, nu neskoningai man jie atrodo ir viskas.. schmoll.gif
Nasty Fairy
QUOTE(magnifica @ 2007 11 14, 22:57)
O man per vestuves greičiausiai reiks prisiauginti nagučius  ax.gif , nes mano tokie silpnučiai ir lūžinėjantys verysad.gif O norisi, kad per šią šventę atrodytų  thumbup.gif
O tuomet jau reiks rinktis piešinuką kokį gražų iš jūsų, mergaitės, patarimų/pavyzdėlių/nuotraukėlių blush2.gif
*

As pries savo vestuves pora menesiu vitaminu Perfectil pageriau, tai labai padejo nagam, labai sustiprejo. Gal pabandyk, nereikes priaugineti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meskytia @ 2007 11 15, 08:48)
Va, man toks graziausias manikiuras - prancuziskas (graziau gal be piesinio). Apskritai, man tie piesiniai ant nagu ir patys priauginti nagai - nepriimtini, nu neskoningai man jie atrodo ir viskas..  schmoll.gif
*

Visiskai su tavim sutinku drinks_cheers.gif 100% As ir norejau be piesinio, bet ikalbejo, pasake, kad labai graziai padarys, o kai pamaciau galutini vaizda, tai nezinau doh.gif bet nenorejau sau nuotaikos gadintis priesvestuvines, o ir laiko jau nelabai buvo kazka perdarineti verysad.gif
Aurelija_
Man vestuvem graziausias prancuziskas manikiuras.as pati dariaus prancuziska, priklijavo dar kelias gelytes 4u.gif
skrega
mano nagai silpni ir luzineja,o per vestuves norisi graziu nagu su prancuzisku manikiuru.Tai dabar nezinau ,ka reikes daryt ar prisiauginti tuos nagus ar uztektu tik priklijuoti tuos tipsus g.gif
Sticky_Toffee
pas mane irgi ta pati problema, tai irgi nezinau ka daryti g.gif
juleta
jai nagai tokie silpni ir savo neuzsiauginate tai galima deti taip vadinamus proginiu tipsus,geli arba akrila mirksiukas.gif ir lakavimas minimum savaite laiko mirksiukas.gif
bantukas
maniškis manikiūras, gal kam patiks smile.gif MANIKIŪRAS
Ispaikyta
QUOTE(pinkdevil @ 2007 11 18, 04:10)
pas mane irgi ta pati problema, tai irgi nezinau ka daryti  g.gif
*

prisiaugink arba uzsidek tik vestuvems...jei nori kad ir po vestuviu dar pabutu tai gali prisiauginti,bet kaina bus dvigubai didesne smile.gif
De NeKasė La Depresė
as taip pat kaip ir daugelis cia pasisakanciu norejau prancuzisko tradicinio,bet likus keletui savaiciu mano drauge manikiurininke padare tooki netradicini,islieta prancuziska manikiura.pvz as norejau kad mano naguciai atrodytu kukliai skoningai tai tas variaintas toks ir kuklus ir nenusibodes man patiko,taigi paprasiau manikiurininkes savo ir vestuvems toki padare,laikosi iki siol ,vestuves buvo lapkricio 23 thumbup.gif ,nors is tikruju jau reik nuvalyt blush2.gif i
Takje
QUOTE(bolesiukas @ 2007 12 03, 17:20)
as taip pat kaip ir daugelis cia pasisakanciu norejau prancuzisko tradicinio,bet likus keletui savaiciu mano drauge manikiurininke padare tooki netradicini,islieta prancuziska manikiura.pvz as norejau kad mano naguciai atrodytu kukliai skoningai tai tas variaintas  toks ir kuklus ir nenusibodes man patiko,taigi paprasiau manikiurininkes savo ir vestuvems toki padare,laikosi iki siol ,vestuves buvo lapkricio 23 thumbup.gif ,nors is tikruju jau reik nuvalyt blush2.gif i
*

Gal gali nuotraukike imest kad ir mes galetume pasigrozet? mirksiukas.gif
Ugnies_liepsna
QUOTE(vėjuke @ 2007 12 03, 14:32)
maniškis manikiūras, gal kam patiks smile.gif MANIKIŪRAS
*

Man tai visai graziai 4u.gif
Ugnies_liepsna
Cia irgi graziai 4u.gif
Iceland
QUOTE(Arfeja @ 2007 12 03, 21:07)
Cia irgi graziai  4u.gif
*

Kaip grazu wub.gif O jeigu suknele kukli tai isvis thumbup.gif
Ugnies_liepsna
QUOTE(V*i*k*a @ 2007 12 04, 15:20)
Kaip grazu  wub.gif O jeigu suknele kukli tai isvis  thumbup.gif
*

Gal prie mano tiktu smile.gif blush2.gif
Tik vat nzn ar mano manikiurininke padarytu toki ...
Ugnies_liepsna
Man tokio stiliaus tai beveik visi patinka wub.gif smile.gif
Ispaikyta
grazu
laizanika
Kazkada esu rodziusi, bet cia daug nauju busimu nuotaku, tai pasigrisiu dar.
Cia mano vestuvinis grozis
user posted image

Cia priauginti geliu. Tuo metu jau ilgai buvau nesiojusi priaugintus nagus, pries vestuves man juos pakeite i naujus, paliko ilgesnius ir nulakavo super thumbup.gif Bet uztat kiek ilgai ta daile dare - nugara paskaudo, tik va rezultatas vertas to. Po to dar 2 savaite pravaiksciojau buvo gaila nuvalyti blush2.gif
Ugnies_liepsna
QUOTE(laizanika @ 2007 12 16, 02:07)
user posted image

Cia priauginti geliu. Tuo metu jau ilgai buvau nesiojusi priaugintus nagus, pries vestuves man juos pakeite i naujus, paliko ilgesnius ir nulakavo super thumbup.gif  Bet uztat kiek ilgai ta daile dare - nugara paskaudo, tik va rezultatas vertas to. Po to dar 2 savaite pravaiksciojau buvo gaila nuvalyti  blush2.gif
*

Graziai atrdo, bet man biski per ilgi 4u.gif
Lasva
labai grazu smile.gif
alkaponė
QUOTE(laizanika @ 2007 12 16, 03:07)
user posted image

Cia priauginti geliu. Tuo metu jau ilgai buvau nesiojusi priaugintus nagus, pries vestuves man juos pakeite i naujus, paliko ilgesnius ir nulakavo super thumbup.gif  Bet uztat kiek ilgai ta daile dare - nugara paskaudo, tik va rezultatas vertas to. Po to dar 2 savaite pravaiksciojau buvo gaila nuvalyti  blush2.gif
*

As tokius naturalius uzsiauginu smile.gif Daile thumbup.gif
Edikute
na nezinau, bet visiskai paprastas prancuziskas, be jokiu gelyciu, ar kokio ornamento, kad ir mazuliuko.... schmoll.gif schmoll.gif doh.gif per daug paprastai atrodo!!! mano nuomone turi but gelyte, karoliukas ar kazkas panasaus, tada bus grazu!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif thumbup.gif
laizanika
QUOTE(gintreja @ 2007 12 21, 23:36)
As tokius naturalius uzsiauginu  smile.gif Daile  thumbup.gif
*

Siuo metu as tokius irgi savo naturalius turiu, bet kaip visada jeigu augini neauga, luzta,o dabar visai neauginau ir uzaugo ogo thumbup.gif
Chantel
QUOTE(laizanika @ 2007 12 16, 03:07)
user posted image

*

Labai , labai labai graziai thumbup.gif thumbup.gif matyt realiai dar graziau atrodytu , pati tai dar neisivaizduoju kokios dailes noreciau , o nagus irgi priauginti eisiu pries vestuves , turejau bet dbr dirbu toki darba kad neisilaiko pas mane jie ilgai ilgi taj dbr auginsiuos tik pries vestuveles mirksiukas.gif
Gabija25
mano manikiuriste grieztai pries vestuviniuose manikiuruose naudojamos juodos spalvos... jos visai ta diena nereikia, manikiuras turi buti vien tik baltos spalvos ir visai nesvarbu kokie bus ornamentai, viskas bus grazu, kad tik juodos spalvos nebutu...
bet cia tik mano nuomone, neisizeiskit ax.gif
virvė
O aš nemėgstu nagų dailės - kažkokie paveikslai ant kiekvieno piršto doh.gif atrodo, kad iš rankų tortą padaro doh.gif pati rinksiuos švelnią šviesią spalvytę arba prancūzišką. ir būtinai natūralius pasiauginsiu:ax:
Papildyta:
QUOTE(tikurila @ 2007 11 10, 15:34)
Mano toks buvo, esu labai nepatenkinta  schmoll.gif  geriau butu be to piesinuko  doh.gif
user posted image
*

dailės neperkrauta, tai šauniai atrodo thumbup.gif taip kukliai, gražiai. ilgis liux
Angie_Kiras
QUOTE(donna bona @ 2008 02 04, 14:31)
O aš nemėgstu nagų dailės - kažkokie paveikslai ant kiekvieno piršto doh.gif  atrodo, kad iš rankų tortą padaro doh.gif  pati rinksiuos švelnią šviesią spalvytę arba prancūzišką. ir būtinai natūralius pasiauginsiu:ax:
Papildyta:
dailės neperkrauta, tai šauniai atrodo thumbup.gif  taip kukliai, gražiai. ilgis liux
*

Visiškai pritariu. Nesidėsiu dirbtinių, geriau šiek tiek pasiauginsiu savuosius ir paprašysiu, kad kokia nors švelnia spalva nulakuotų. Nemėgstu "lopetų", krautų perkrautų visokiais blizgučiais, gėlytėm ir pan. Aišku, skonio reikalas tas manikiūras mirksiukas.gif
Plunksnele007
QUOTE(Angie_Kiras @ 2008 02 04, 15:42)
Visiškai pritariu. Nesidėsiu dirbtinių, geriau šiek tiek pasiauginsiu savuosius ir paprašysiu, kad kokia nors švelnia spalva nulakuotų. Nemėgstu "lopetų", krautų perkrautų visokiais blizgučiais, gėlytėm ir pan. Aišku, skonio reikalas tas manikiūras  mirksiukas.gif
*

Man irgi priauginti nagai nelabai, bet butent, kai jie yra labai ilgi. Taciau galima priaugint ir nelabai ilgus padaryt, tada naturaliai atrodo. Nes koks priaugintu nagu pliusas - lakas labai gerai laikosi nail.gif , o ant savo nagu, keleta kartu rankas isplovei ir... O pvz., kai pas mus bus dvi dienos vestuves ir manikiura planuju penktadieni daryt (nes sestedieni bijau visko nepset), tai noretusi, kad iki sekmadienio manikiuras laikytusi. nail.gif smile.gif
*mamusikas*
Prieš kiek laiko tarėtės su manikiūrininke dėl vestuvinio manikiūro?
Gabija25
merginos, rekomenduokit patikima manikiuriste kaune, aciu 4u.gif
Patri*
QUOTE(Gabija25 @ 2008 02 17, 20:57)
merginos, rekomenduokit patikima manikiuriste kaune, aciu  4u.gif
*

Gabija25 4u.gif
Rekomenduoju manikiurininke Vita ji dirba Kaune nagu salone "Ampela" lyg tais ju puslapis (www. ampela.lt).Gali pasidairyt mirksiukas.gif
Tikrai labai gera meistre thumbup.gif
priklausomybe
QUOTE(Gabija25 @ 2008 02 02, 14:22)
mano manikiuriste grieztai pries vestuviniuose manikiuruose naudojamos juodos spalvos... jos visai ta diena nereikia, manikiuras turi buti vien tik baltos spalvos ir visai nesvarbu kokie bus ornamentai, viskas bus grazu, kad tik juodos spalvos nebutu...
bet cia tik mano nuomone, neisizeiskit  ax.gif
*

As nelabai suprantu, kaip profesionalas gali atsisakyti daryti tai, ko jo praso klientas. As ir kazkur buvau girdejus apie kirpeja, kuri nefiliruoja plauku, atseit jos isitikinimu, labai gadina plauka. Tai tu gali ispet klienta, bet jei jis nori... O man ant manikiuro tai pvz. grazu biski juodos dailes su balta. Tik jau ko negaliu pakest - tai gelyciu ant nagu, ir aisku ne 3 cm nagai smile.gif, nes atrodo juokingai smile.gif
Niina
Keletas ideju! Gal kam patiks 4u.gif
Niina
ir dar 4u.gif
xerotsx
thumbup.gif man graziausia, kai buna savi, o ne dirbtiniai.
Gabija25
aciu Tau Raimonduke uz rekomendacijas, bandysiu ieskot, jei nepavyks - kreipsiuos i Tave ax.gif
*mamusikas*
Sveikos,
Gal galit rekomenduot manikiūrininke Vilniuje?
Kortniux
Sveikutes! Gal zinote, kur ne tik manikiura padaro, bet ir ant ranku piesia. Keleta kartu maciau, kai nuotakai padarytas vestuvinis manikiuras ir ant pirstu papuosimas uzdetas! Atrodo nerealiai! Is anksto dekoju.
kleckiukas
Man tai graziau kai prideti ir graziai sutvarkyti thumbup.gif na nebent savi naturali naguciai normaliai uzauge ir grazus smile.gif O kad pamatumet manuosius tai i soka gautumet (cia aisku gautu soka tos krios uz naturalius trumpus nagus) mirksiukas.gif Mano priauginti ir gan ilgoki doh.gif lotuliukas.gif bet man labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
pomada
man prancuziskas thumbup.gif
lauruciuxs
as tai planuoju pries vestuves prisiauginti nagucius, tik nezinau gelinius ar akrilinius. kazi kurie geresni ir ilgiau laiko. dar prasysiu kad graziai nulakuotu, ka nors ispiestu
priklausomybe
Man tai atrodo, kad geriausiai yra porcelianiniai naguciai, nes jie yra aukso viduriukas tarp silpnesniu geliniu ir nerealiai tvirtu akriliniu. O laiko jie visi tai kiek tik nori smile.gif! Tik pasipilduymus reik darytis kas mazdaug 2-3 sav. Zinau nerealia manikiuriste, as kai pas ja pirma karta nuejau ir pamaciau kaip profai dirba, tai saaakes! Ir nebrangiai palyginus, nes namuciuose daro, bet viska turi. Tikrai be galo gera. Ir baigus kazkokius kursus dailes nagu, bet ne kursuose esme, jei zmogus turi ta piesimo gyslele. Jei noresi kontaktu jos - parasyk AZ.

QUOTE(lauruciuxs @ 2008 03 06, 16:37)
as tai planuoju pries vestuves prisiauginti nagucius, tik nezinau gelinius ar akrilinius. kazi kurie geresni ir ilgiau laiko. dar prasysiu kad graziai nulakuotu, ka nors ispiestu
*

lauruciuxs
prasau jos kontaktuku. dekui is anksto
Viltiuna
Mano vestuvinis manikiuras, darytas mazdaug pries trejeta meteliu ax.gif user posted image
pantera83
QUOTE(Viltiuna @ 2008 03 06, 23:11)
Mano vestuvinis manikiuras, darytas mazdaug pries trejeta meteliu ax.gif user posted image
*

thumbup.gif
lianuza
Porcelianiniai patys silpniausi, deciausi akrilinius, kadangi jie ir tvirtesni ir karsciui salciui atsparus na ne tokie lepus zodziu. Tik ju priesas - acetonas tai valiklis lako turi buti be acetono.

Ai dar skirtumas kad akriliniai jie matiniai tokie o geliniai blizgus permatomi.
LAPUTĖ
QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 10 21, 23:06)
Man atrodo kad prancuziskas tinka visoms progoms, taip nulakuoti nagai visadaatrodo tvarkingai estetiskai ir graziai biggrin.gif
man jis pats graziausias  wub.gif
vestuvems ypac tinka thumbup.gif
*

Aš taip pat manau drinks_cheers.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tikurila @ 2007 11 10, 15:34)
user posted image
*

Labai dailu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Viltiuna @ 2008 03 07, 00:11)
*

Šis taip pat gražus wub.gif , tik man nagai truputį per ilgi rolleyes.gif
juraa
paskutiniai idetti nagai labai graziai atrodo, as ir galvoju prisiauginti vestuvems nagus, tik kas kiek laiko reikia juos atnaujinti ar papildyti? 4u.gif
kaip galvojat,kiek laiko iki vestuviu reiktu prisiauginti? verysad.gif g.gif
dabar mano naturalus, ir zinau tikrai, kad man jie neauga, luzineja ir pan...
Pecadora
Tegyvuoja prancūziškas manikiūras, tinka ir ilgiems ir trumpiems nagučiams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Incredible Me
Aš irgi noriu prancužiško manikiuro savo vestuvėms thumbup.gif atrodo.
pradejau auginti savo nagučius, jie lenkę lužinėti,tai prisipirkau visokių stiprinančių bei apsaugojančių priemonių hihihi.gif kad iki vestuvių ataugtų ir atrodytų gražiai bigsmile.gif o šiaip galvoju darytis french ir ant vieno nagučio kad nupieštų ir priklijuotų deimančiuką. smile.gif panašiai kaip čia nuotraukitėse smile.gif
lauruciuxs
na tai va, vis neapsisprendziu kokius nagus detis - gelinius ar akrilinius. ir pries kiek laiko iki vestuviu geriausia atlikti procedura. o kiek mazdaug laiko lakas ant priaugintu, nezinau kada reiketu eiti nusilakuoti i salona. gal zinot kur klaipedoje kokybiskai priaugina nagus, ar graziai lakuoja
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.