Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

jetau jetau..ir taip kiekvieną sykį kaip aš tuos nagus užsidedu..grožis tikrai reikalauja aukų.. ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 11 05, 22:41)
sveikos merginos... man reikia jūsų pagalbos, lužo gelinis nagas su mano nagu per puse.. nesuprantu kodėl, gal kad sušalo..nusiimu pirštine, o žiūriu kraujas bėga.. dabar baisiausia skauda, o ir dirbti reikia, ar yra kokia priemonė kuri nutirpo gelį? nes tikrai nelupsiu, nei su spec.žnyblėmis, kištukais ar pan. na aš čia stipriai ne i temą parašiau..

o štai mano vestuvių manikiūras, jūsų teismui  ax.gif

Oi isivaizduoju kaip skauda..
Na bet jei griztant prie temos manikiuras labai grazus.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 11 05, 23:52)
Myja, ir man taip yra buve, tai per didziausius skausmus nusiemiau geli su savo nagu doh.gif Skausmas nerealus, po to manikiurininke vos uzdejo nauja tipsa biggrin.gif

Siaip manau papilk biski kliju per luzima ir susiklijuok, geriau neplesk schmoll.gif

sveikos,netinkamai buvo gelis nuemamas,nes tikrai neturetu skaudet,as ir geli ir akrila nuemu be jokiu skausmu ir jai jau kada nuiminesite nagucius ir jums skaudes tai tikari pasakykit,nes neturi skaudet!!! Nebent meistrej nelabai rupit ir ji jums tiesiog lupa tai tada tikiu koks skausmas doh.gif doh.gif wacko.gif wacko.gif
Atsakyti
Mano toks buvo, esu labai nepatenkinta schmoll.gif geriau butu be to piesinuko doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 11 10, 13:34)
Mano toks buvo, esu labai nepatenkinta  schmoll.gif  geriau butu be to piesinuko  doh.gif
user posted image



Grazu man naturalus naguciai, ir piesinukas tinka wub.gif Ziedai taip pat grazuciai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 11 10, 14:34)
Mano toks buvo, esu labai nepatenkinta  schmoll.gif  geriau butu be to piesinuko  doh.gif
user posted image

man irgi laaabai grazu wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, aciu blush2.gif na nuotraukoje gal ir nieko, bet realiai, tai siap sau atrode it kita diena jau buvo aptrupejes visas lakas doh.gif o sumokejau 50lt. Nesamone. Turejau viena manikiurininke, kuri uz 35lt padaro prancuziska manikiura ir laikosi 1 sav. kaip minimum, o jai niekur nekisi nagu tai ir visas dvi sav. O ir siap faina moteriske ir daug graziau viska padaro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 11 05, 22:41)
sveikos merginos... man reikia jūsų pagalbos, lužo gelinis nagas su mano nagu per puse.. nesuprantu kodėl, gal kad sušalo..nusiimu pirštine, o žiūriu kraujas bėga.. dabar baisiausia skauda, o ir dirbti reikia, ar yra kokia priemonė kuri nutirpo gelį? nes tikrai nelupsiu, nei su spec.žnyblėmis, kištukais ar pan. na aš čia stipriai ne i temą parašiau..

o štai mano vestuvių manikiūras, jūsų teismui  ax.gif

man irgi taip buvo su porcelianiniu ir dar per puskes vestuves,bet man ten truputi suspaude matyt neatlaike spaudimo ir luzo.tai as grizau namo nusikirpau per asaras kiek buvo galima trumpiau ir nusidildinau ta porceliana ilgai as ten zaidziau su juo,bet bent jau neskaudejo paskui.pleistra teko klijuot ,nes vis uzkabindavau kur tai nors i kelnes dek is skausmo kur naturalus iluzes doh.gif
Atsakyti
Tikurila o mes kartu mokemes,as ir paralelines klases smile.gif), kai varciau musu mokyklos klasiu nuotraukas maciau sita nuotraukyte su tavo naguciaus prie jusu klases paviesinto albumo wub.gif blush2.gif grazu 4u.gif ir tada jau pagalvojau kaip grazu 4u.gif
sveikinu sukuris seima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 11 lapkričio 2007 - 11:58
p.s. tikurila atrodei nuostabiai per vestuves, suknele,nuometas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 11 lapkričio 2007 - 12:26
Nu geras blink.gif blink.gif blink.gif O tu kas bigsmile.gif
P.S. aciu uz grazius zodzius ir uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
O man per vestuves greičiausiai reiks prisiauginti nagučius ax.gif , nes mano tokie silpnučiai ir lūžinėjantys verysad.gif O norisi, kad per šią šventę atrodytų thumbup.gif
O tuomet jau reiks rinktis piešinuką kokį gražų iš jūsų, mergaitės, patarimų/pavyzdėlių/nuotraukėlių blush2.gif
Atsakyti