Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

Sveikutes! Gal zinote, kur ne tik manikiura padaro, bet ir ant ranku piesia. Keleta kartu maciau, kai nuotakai padarytas vestuvinis manikiuras ir ant pirstu papuosimas uzdetas! Atrodo nerealiai! Is anksto dekoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kortniux: 21 vasario 2008 - 09:10
Man tai graziau kai prideti ir graziai sutvarkyti thumbup.gif na nebent savi naturali naguciai normaliai uzauge ir grazus smile.gif O kad pamatumet manuosius tai i soka gautumet (cia aisku gautu soka tos krios uz naturalius trumpus nagus) mirksiukas.gif Mano priauginti ir gan ilgoki doh.gif lotuliukas.gif bet man labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man prancuziskas thumbup.gif
Atsakyti
as tai planuoju pries vestuves prisiauginti nagucius, tik nezinau gelinius ar akrilinius. kazi kurie geresni ir ilgiau laiko. dar prasysiu kad graziai nulakuotu, ka nors ispiestu
Atsakyti
Man tai atrodo, kad geriausiai yra porcelianiniai naguciai, nes jie yra aukso viduriukas tarp silpnesniu geliniu ir nerealiai tvirtu akriliniu. O laiko jie visi tai kiek tik nori smile.gif! Tik pasipilduymus reik darytis kas mazdaug 2-3 sav. Zinau nerealia manikiuriste, as kai pas ja pirma karta nuejau ir pamaciau kaip profai dirba, tai saaakes! Ir nebrangiai palyginus, nes namuciuose daro, bet viska turi. Tikrai be galo gera. Ir baigus kazkokius kursus dailes nagu, bet ne kursuose esme, jei zmogus turi ta piesimo gyslele. Jei noresi kontaktu jos - parasyk AZ.


QUOTE(lauruciuxs @ 2008 03 06, 16:37)
as tai planuoju pries vestuves prisiauginti nagucius, tik nezinau gelinius ar akrilinius. kazi kurie geresni ir ilgiau laiko. dar prasysiu kad graziai nulakuotu, ka nors ispiestu

Atsakyti
prasau jos kontaktuku. dekui is anksto
Atsakyti
Mano vestuvinis manikiuras, darytas mazdaug pries trejeta meteliu ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viltiuna @ 2008 03 06, 23:11)
Mano vestuvinis manikiuras, darytas mazdaug pries trejeta meteliu ax.gif user posted image


thumbup.gif
Atsakyti
Porcelianiniai patys silpniausi, deciausi akrilinius, kadangi jie ir tvirtesni ir karsciui salciui atsparus na ne tokie lepus zodziu. Tik ju priesas - acetonas tai valiklis lako turi buti be acetono.

Ai dar skirtumas kad akriliniai jie matiniai tokie o geliniai blizgus permatomi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lianuza: 07 kovo 2008 - 13:06
QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 10 21, 23:06)
Man atrodo kad prancuziskas tinka visoms progoms, taip nulakuoti nagai visadaatrodo tvarkingai estetiskai ir graziai biggrin.gif
man jis pats graziausias  wub.gif
vestuvems ypac tinka thumbup.gif


Aš taip pat manau drinks_cheers.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tikurila @ 2007 11 10, 15:34)
Mano toks buvo, esu labai nepatenkinta  schmoll.gif  geriau butu be to piesinuko  doh.gif
user posted image


Labai dailu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Viltiuna @ 2008 03 07, 00:11)
Mano vestuvinis manikiuras, darytas mazdaug pries trejeta meteliu ax.gif user posted image


Šis taip pat gražus wub.gif , tik man nagai truputį per ilgi rolleyes.gif
Atsakyti
paskutiniai idetti nagai labai graziai atrodo, as ir galvoju prisiauginti vestuvems nagus, tik kas kiek laiko reikia juos atnaujinti ar papildyti? 4u.gif
kaip galvojat,kiek laiko iki vestuviu reiktu prisiauginti? verysad.gif g.gif
dabar mano naturalus, ir zinau tikrai, kad man jie neauga, luzineja ir pan...
Atsakyti
Tegyvuoja prancūziškas manikiūras, tinka ir ilgiems ir trumpiems nagučiams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti