Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

Gerai Jums, turit grazius nagucius ax.gif o mano tai trumpi, nelabai ka cia ir ismastysi,tai teks turbut prisiklijuoti nagucius,tik, kad jie nenukristu kur ne vietoj hihihi.gif
Atsakyti
Man pats graziausias prancuziskas manikiuras. Atrodo labai tvarkingai ir graziai wub.gif Manau nuotakos ir taip spindi ta diena, tad nagu tikrai nereiktu apkrauti jokiais kvietkais ar dar kokiom raizgynem. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estela212: 08 birželio 2008 - 22:49
Man taip pat graziausias prancuziskas manikiuras,tik ant bevardziu pirstu grazu neperkrautos,kuklios gelytes wub.gif
Atsakyti
tai ir trumpus nagučius galima sutvarkyti arba yra juk priauginimas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estela212 @ 2008 06 08, 23:48)
Man pats graziausias prancuziskas manikiuras. Atrodo labai tvarkingai ir graziai  wub.gif  Manau nuotakos ir taip spindi ta diena, tad nagu tikrai nereiktu apkrauti jokiais kvietkais ar dar kokiom raizgynemblush2.gif  4u.gif

Visiškai su tavim sutinku.
O šitie įdėti- skoningų ir tvarkingų nagų etalonas, mano akim žiūrint.
Atsakyti
as tai vestuvems rinksiuosi migdolo formos, pusiau prancuziskus, manau jie turi buti puosnus, bet ne per daug smile.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos 4u.gif

Gal gas zinote gera manikiurininke Vilniuje, kad dirbtu netoli centro ar senamiescio, o gal kas zinot salono Enzo (Didziojoj g.) naujus kontaktus? Niekaip negaliu susisiekti? Buciau dekinga:)
Atsakyti
QUOTE(Čigonė @ 2008 06 11, 20:16)
Sveikos nuotakos 4u.gif

Gal gas zinote gera manikiurininke Vilniuje, kad dirbtu netoli centro ar senamiescio, o gal kas zinot salono Enzo (Didziojoj g.) naujus kontaktus? Niekaip negaliu susisiekti? Buciau dekinga:)


Aš darausi Kristianoj pas Neringą, man labai thumbup.gif
Atsakyti
Oi,šitie kokie man gražūs wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2008 06 12, 12:00)
Oi,šitie kokie man gražūs  wub.gif
user posted image


Nepyki, bet man tai tokie grubleti - neestetiskai atrodo. 4u.gif
dar karta pasisakau uz prancuziska tvarkinga manikiura biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2008 06 12, 12:00)
Oi,šitie kokie man gražūs  wub.gif
user posted image

Perkrautas schmoll.gif
Atsakyti
man ir atrodė gražus bet manikiūrininkė sakė kad ne, kad labai jau per daug pridėta visko... tai dabar ji sakė pati patars ką daryti rolleyes.gif
Atsakyti