Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios atnaujinimas, restauravimas

sveiki,siaip mano kolega restauravo Vanna vanna firmoje(861003191)sena vonia padengia akrilu,kaina nemaza apie 600 su visais darbais,liko patenkintas thumbup.gif , bet pas ji buvo vienas .bet....vonia imuryta i siena apie pakeitimus negalejo buti kalbos.3 metai garantijos
Atsakyti
Niekur neradau apie vonia.Mano vonia baisi, ant dugno emales jau nelike ir labai uzjuosta.Kai reikia atsveisti doh.gif na pacios zinote.Laikrastyje daznai buna skelbimai kad uzpurskia per nauja emale.Parasykite kurios esate isbande sia paslauga,visus pliusus ir minusus.O gal geriau is karto pirkti nauja? g.gif Tik labai jau pinigeliu gaila...
Atsakyti
QUOTE(xeditax @ 2005 07 28, 07:49)
Niekur neradau apie vonia.Mano vonia baisi, ant dugno emales jau nelike ir labai uzjuosta.Kai reikia atsveisti doh.gif na pacios zinote.Laikrastyje daznai buna skelbimai kad uzpurskia per nauja emale.Parasykite kurios esate isbande sia paslauga,visus pliusus ir minusus.O gal geriau is karto pirkti nauja? g.gif Tik labai jau pinigeliu gaila...



Vonios taisymas uzpurskiant DAZU (jokia ten ne emale, jei daro namuose - gal, kai vonia issiveza, gal kazka ir gudriau padaro) - didziausia klaida, kuria padareme remontuodami vonia cry.gif Geriau jau kitas variantas, nors ir zymiai brangesnis - plastikines vonios idejimas i sena metaline (shpizine).....
Atsakyti
Mes isbandem ta emales atnaujinima. Nieko gero. Laikem savaite, kol isdzius (nors sake meistras, kad 2 dienu uztenka), spalva pries tai turejom tokia grazia zydra, prasm, kad tokia ir liktu, pirmais kol neisdziuvo dar normaliai atrode, po to pasidare sviesesne schmoll.gif O po metu naudojimo rudys nuo vandens taip isiede i ta nauja emale, kad sena po daugelio metu naudojimo ir tai graziau atrode cry.gif
Tik kad ta jau nusibruzino, o sita vis dar slidi. Ir dar - muilo gabaliukas (nu, paprastas tualetinis muilas), nukrito i vonia - tai emales gabalas atskilo. verysad.gif

O del garantijos - kai perziurejau kontrakta, tai praktiskai nelabai ten ir gincytis galima. cry.gif
Atsakyti
Tikrai neverta atnaujinti, ilgai nelaikys, o po to vaizdas bus siaubingas. Geriau jau naują kaip nors idėti.
Atsakyti
Jei naujinti tai tik per nauja perkaitinus ( pakeisti emale ) priduodat sena gaunat nauja ,atveza isveza kaina 300 lt . Ir ekonomiska ir bent rudys po metu neislys
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 07 30, 15:12)
Jei naujinti tai tik per nauja perkaitinus ( pakeisti emale ) priduodat sena gaunat nauja ,atveza isveza kaina 300 lt . Ir ekonomiska ir bent rudys po metu  neislys


O kur cia taip daroma? Nes mums tas "emales keitimas" 500Lt kainavo... unsure.gif
Atsakyti
Ei ei, negasdinkit blink.gif . Negi nera normalaus emales atnaujinimo? Mums dar nereikia- ka tik spizine vonia isidejom, naujutele. Bet specialiai spizine, kad netarsketu kaip skardines, nesibraizytu kaip plastikines ir vanduo temperatura laikytu (ne kaip kitokiose- atsala gi momentaliai). Tai vot- tas malonumas sveria 180 kg., keturi vyrai tempe, laiptais laiptais... Tai jei po kokiu 5-10 m. reikes atnaujinti- ka, neimanoma??? blink.gif
Atsakyti
Kisa i krosni ir keicia visa emali ( stiklo keramika juk ten ) , tai kad labai auksta temperatura .
Jei aks turiu ju tel jie patys isima ir atveza smile.gif
Kiti sss didelis neatlaiko ir poros metu smile.gif
Atsakyti
nežinau apie į kokią emalę keičiat, bet prietais metais atėjo dėdulė su savo įranga ir mano namuose atnaujino vonios emalę. kainos nepamenu, bet pamenu kad buvo daug dvoko ir daug dulkių
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 07 30, 23:37)
nežinau apie į kokią emalę keičiat, bet prietais metais atėjo dėdulė su savo įranga ir mano namuose atnaujino vonios emalę. kainos nepamenu, bet pamenu kad buvo daug dvoko ir daug dulkių


mas mane buvo irgi jaunas dėdulė rolleyes.gif ir taip pat buvo smarvės ir dūmų, bet kainavo 210, ne 500, kaip kažkas sakė. dėl patvarumo dar neinau, tik 2 sav kaip turiu, o jie duoda garantiją 5 metams. žiūrėsim... tongue.gif
Atsakyti
Man teko savo vone (shizine) keisti, tai perliejo ja i krosni ir iskepe nauja vonike biggrin.gif kainavo 260 lt. atveze uznese ir sumontavo... tikrai patenkinta biggrin.gif geriau nei nauja pirkti..
Atsakyti