Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

nuo kurio menesio galima duoti vaikui jogurtus?ir kokie geriausi? 4u.gif
Atsakyti
Mūsų pediatrė patarė vaikui duoti jogurto nuo 5 mėn. Geriausia duoti 2,5-3,5% jogurtą, liesesni nerekomenduojami (skaičiau Mamos žurnale). Beje, geriausia duoti tokį jogurtą, kurio galiojimo laikas nėra labai ilgas, tada jame ne tiek daug konservantų. O taip pat gerai gyvas jogurtas.
Atsakyti
Maniskis nuo 6 men. valgo jogurta. Gyd. patare duoti. As duodu Bios naturalu, idedu dar banano ar tyreles.
Atsakyti
Pagal PSO rekomendacijas jogurtas,kefyras duodami nuo 10-12men. Apsilankykit www.mamostelefonas.lt / mamos klube,ten surasyti papildomo maisto ivedimo rekomenduojami terminai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucky: 21 sausio 2005 - 20:14
Mums gydytoja rekomendavo iš užsienietiškų gefilus. Pirkau - kažkoks labai tirštas, bet leliui labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 01 21, 20:14)
Pagal PSO rekomendacijas jogurtas,kefyras duodami nuo 10-12men. Apsilankykit www.mamostelefonas.lt / mamos klube,ten surasyti papildomo maisto ivedimo rekomenduojami terminai.

Tikrai ne visi laikosi tu rekomendaciju, as viena is ju. Mano vaikas toleruoja piena ir jogurta. O ir gyd. as pasitikiu, ji musu savo patarimais dar nenuvyle smile.gif .
Atsakyti
aš irgi jau kitą savaitę pabandysiu duoti jogurtuko savo dukrytei. Pirksiu tik lietuvišką biggrin.gif
Atsakyti
as irgi kiek skaiciau visru raso, kad jogurtas, kefyras, varske tik nuo 10 men. mamos, manau kad spesim tiem vaikam dar visko priserti, atsiprasau uz issireiskima, bet tikrai, juk jie dar tokie maziukai, o mes jau visokius jogurtus ir pan.
ir kaip gali gydytoja pediatre rekomenduoti duoti jogurto nuo 5 men, nelabai suprantu???? kai tuo tarpu visur kur tik skaiciau , tikrai raso, kad nuo 10 men. beje, mano gudutoja irgi ne visai normali, nes pasiule duoti kefyro ir jogurto, kai sunui suejo 9 men, o as neduodu, pagalvojau - spesiu dar:-))))
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2005 01 25, 15:34)
beje, mano gudutoja irgi ne visai normali, nes pasiule duoti kefyro ir jogurto, kai sunui suejo 9 men, o as neduodu, pagalvojau - spesiu dar:-))))

Mums tai is viso siule pradeti nuo 7men. blink.gif atseit galima. Manau, kad aklai pasitiketi gyd irgi neverta.Pilnai sutinkusu tavo nuomone,kad dar spesim "priserti" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 01 25, 16:04)
Mums tai is viso siule pradeti nuo 7men. blink.gif atseit galima. Manau, kad aklai pasitiketi gyd irgi neverta.Pilnai sutinkusu tavo nuomone,kad dar spesim "priserti" tongue.gif

As gal cia ne i tema, bet norejau pasiteirauti ,o ka jusu 2.gif dabar valgo smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2005 01 25, 18:02)
As gal cia ne i tema, bet norejau pasiteirauti ,o ka jusu 2.gif dabar valgo smile.gif ?

Pusryciams valgo mano mano papuka, po poros valandu gauna kruopu koses. Tada einam 3val pamiegoti. Kai atsikeliam apie 3- 3.30val. gauna darzovienes su mesa. Apie 18v. valgo kokia nors vaisine tyrele arba zaliu vaisiu(obuoliuka,banana). Vakarienei vel duodu kruopu koses ir einam migdytis su papuku po kokios valandos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 01 26, 21:46)
Pusryciams valgo mano mano papuka, po poros valandu gauna kruopu koses. Tada einam 3val pamiegoti. Kai atsikeliam apie 3- 3.30val.  gauna darzovienes su mesa. Apie 18v. valgo kokia nors vaisine tyrele arba zaliu vaisiu(obuoliuka,banana). Vakarienei vel duodu kruopu koses ir einam migdytis su papuku po kokios valandos. smile.gif



mano maziukas irgi labai, tuo labiau, kad gime balandzio 13, tai visai nedaug skiriames :-))))
tiktai maniskis tiek ilgai nebemiega po 3 val. ir apie 18val. as duodu savo pieno, o grudu kose duodu tik apie 20val. visai pries pat miega.... o miegoti nueina ivairiai tarp 21 ir 22val. nakti irgi nebevalgo vyriukas, ismiega iki pat ryto...... tarpuose duodu visko paragauti: fermentinio surio, duoniuku, dziuvesiu, siaip duonos, bulkos ir kartais dar ka nors ka valgom ,bet nelabai astraus, suraus, ir saldaus.....
teko girdeti kad ypatingai su varske reikia atsargiai, nes ten labai daug baltymu, todelmanau spesim vaikuciu skrandzius uzkimsti visokiu slamstu kuri mes, suauge, valgom......
Atsakyti