Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

QUOTE(Krisliukas @ 2005 12 02, 12:31)
Vakar skaiciau zurnala Mazylis. Ten parasyta kad pati geriausia vaikams varske yra Activia zActiRegularis su grudais.  Mums jau tuoj septyni menesiai. Siandien pabandziau duoti kaip tik tos varskes. Paziureism kokia reakcija. tikiuosi viskas bus gerai


o as neradau "Mazylyje" apie varske g.gif O ten kartais ne apie jogurtukus kalbeta ( 32 rusiu ivertinimas?)
Is jogurtu geriausi Gefilus, na ir Activia. O tas Miau, tai ne kaip ivertintas g.gif
Atsakyti
QUOTE(masenka @ 2005 12 08, 14:15)
o as neradau "Mazylyje" apie varske  g.gif  O ten kartais ne apie jogurtukus kalbeta ( 32 rusiu ivertinimas?)
Is jogurtu geriausi Gefilus, na ir Activia. O tas  Miau, tai ne kaip ivertintas  g.gif


Taip atsiprasau, apie jogurtus. Mus nuo jo isdbere. Ir labai baisiai. Nezinau nei ka daryti, gal kuo patepti?
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2005 12 08, 13:36)
Reiškia, alergiškas pienui verysad.gif  O gal ta varškytė buvo su priedais kokiais? Juk ir nuo priedų gali alergizuoti. Patarčiau iš pradžių pabandyti natūralią varškę visai be nieko. Bent jau mes taip neseniai darėm. Nes įtarėm mažei alergiją pienui. Bet berods nieko nuo tos varškės jai neatsitiko ax.gif 
Tu dabar nusipirk Zyrtec lašiukų alerginei reakcijai nuimti. Ir nieko naujo neduok, kol bėrimas galutinai neišnyks.


Aciu, reikes pabandyti tuos lasiukus. Nezinau kas atsitiko. As karves pieno jau seniau buvau davusi paragauti ir nieko nebuvo. Tai pienui vadinasi neelergiskas. Matomai nuo visokiu priedu, kuriu buvo tam jogurte. Gailiuosi, kad jam daviau. Rekia duoti viska kas naturalu.
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2005 12 08, 20:55)
Aciu, reikes pabandyti tuos lasiukus. Nezinau kas atsitiko. As karves pieno jau seniau buvau davusi paragauti ir nieko nebuvo. Tai pienui vadinasi neelergiskas. Matomai nuo visokiu priedu, kuriu buvo tam jogurte. Gailiuosi, kad jam daviau. Rekia duoti viska kas naturalu.


Žinok maniškė irgi turbūt labiau visiems priedams, o ne patiems baltymams alergiška g.gif Aš iki šiol duodu natūralų jogurtą be jokių priedų. Įprato ir kerta net ausys lapsi thumbup.gif O prie skanesnių irgi vaikai labai greit įpranta, tad kol gali , bandyk duoti kuo natūralesnius.
Ir su tais vaistais Zyrtec tai nejuokauk, jie gi stiprūs, antihistamininiai. Duoti reikia griežtai pagal tam amžiui skirtą normą. Taigi geriau paskambink prieš duodama kokiam gydytojui ar paklausk bendraamžių mamyčių , kiek jos duoda. Mes tai tuos vaistus esam išsitraukę tik kelis kartus, tik ekstra atveju. Nes nelabai jie gerai mažam vaikui, bet ką gi bedarysi, kai alergija rimtai prikimba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2005 12 09, 00:39)
Žinok maniškė irgi turbūt labiau visiems priedams, o ne patiems baltymams alergiška g.gif  Aš iki šiol duodu natūralų jogurtą be jokių priedų. Įprato ir kerta net ausys lapsi thumbup.gif  O prie skanesnių irgi vaikai labai greit įpranta, tad kol gali , bandyk duoti kuo natūralesnius.
Ir su tais vaistais Zyrtec tai nejuokauk, jie gi stiprūs, antihistamininiai. Duoti reikia griežtai pagal tam amžiui skirtą normą. Taigi geriau paskambink prieš duodama kokiam gydytojui ar paklausk bendraamžių mamyčių , kiek jos duoda. Mes tai tuos vaistus esam išsitraukę tik kelis kartus, tik ekstra atveju. Nes nelabai jie gerai mažam vaikui, bet ką gi bedarysi, kai alergija rimtai prikimba verysad.gif


Zinoma pirmiausia pasikonsultuosiu su gydytoju. Dabar galvoju, kad ju is vis gal negalesiu duoti. Nes mazylis turejo stafilokoko infekcija. Reiks pasidometi ar tie vaistukai nenaikina geru zarnyno bakteriju. Nes del to nelemto stafilokoko ir taip ju mazai turim. O, koki tu naturalu jogurta duodi?,,Bijo" yra kazkoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2005 12 09, 10:21)
Zinoma pirmiausia pasikonsultuosiu su gydytoju. Dabar galvoju, kad ju is vis gal negalesiu duoti. Nes mazylis turejo stafilokoko infekcija. Reiks pasidometi ar tie vaistukai nenaikina geru zarnyno bakteriju. Nes del to nelemto stafilokoko ir taip ju mazai turim. O, koki tu naturalu jogurta duodi?,,Bijo" yra kazkoks smile.gif


Šiaip tai Zyrtec juk ne antibjotikai, tikrai nemanau, kad jie gali turėti kokį poveikį žarnynui. Aš saviškei jų pirmąkart daviau, kai mums buvo gal 2-3 mėn. Kurie vaikai labai alergiški, tai be tokių vaistų nelabai ir išsiverčia. Bet tiesiog kiekvienas vaistas turi šalutinį poveikį organizmui, todėl manau, kad nereikia chemija pumpuoti vaiko be reikalo. Bet nuo kelių kartų tai gal labai nepakenks.
Tarp kitko, aš pati esu alergiška, tai man alergologė tokius pat vaistus išrašė nuolatiniam naudojimui. Na bet aš to nedarau.
O jogurtą mes naudojam "Bio" natūralų thumbup.gif Dar būna Rokiškio natūralus, bet jis liesas, tai mums truputį perskystas.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2005 12 09, 13:51)
Šiaip tai Zyrtec juk ne antibjotikai, tikrai nemanau, kad jie gali turėti kokį poveikį žarnynui. Aš saviškei jų pirmąkart daviau, kai mums buvo gal  2-3 mėn. Kurie vaikai labai alergiški, tai be tokių vaistų nelabai ir išsiverčia. Bet tiesiog kiekvienas vaistas turi šalutinį poveikį organizmui, todėl manau, kad nereikia chemija pumpuoti vaiko be reikalo.  Bet nuo kelių kartų tai gal labai nepakenks.
Tarp kitko, aš pati esu alergiška, tai man alergologė tokius pat vaistus išrašė nuolatiniam naudojimui. Na bet aš to nedarau.
O jogurtą mes naudojam "Bio" natūralų thumbup.gif  Dar būna Rokiškio natūralus, bet jis liesas, tai mums truputį  perskystas.


Pasikonsultavau su gydytoja. Ji sako dar palaukti, turi praeiti. As suprantu, kad praeis bet... Ot prisidariau, negaliu sau atleisti. verysad.gif Ziopliuke
Atsakyti
mes jogurtus ir varskytes pradejom duoti nuo 7men. stengdavausi surasti be dazikliu.ir dabar stengiuosiu duoti be dazikliu.varskyte tik vaniline.o jogurtus naturalius.dabar paveikta reklamos(juk taip lengva moteris paveikti reklama)nupirkau gefilus.gal jie tiek geresni,kad be dazykliu,bet konservantu turi tiek pat kiek lietuviski g.gif
Atsakyti
mes irgi jogurtus pradejom ragauti nuo 7 men. o varskes surelius nuo 7.5 men. valgom tik lietuviskus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2005 12 28, 15:20)
mes irgi jogurtus pradejom ragauti nuo 7 men. o varskes surelius nuo 7.5 men. valgom tik lietuviskus  ax.gif


Sveikučiai. O mes jau nuo 4mėn. ragaujam jogurtukus, na lyg ir nieko visai patinka. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Mes valgom Gefilus jogurtą ir varškytę. ir mum jis visai tinka. O va apie Miau to pasakyti negaliu. Varškės riebumas tai doh.gif , o jogurtas vien krakmolas ir cukrus doh.gif blink.gif
Atsakyti
As Danonki varskyte pabandziau duoti 5.5 - 6 men, bet pabere. 6 men buvom Airijoj,ten pardavineja Danonki varskyte, kuri skirta kudikiams nuo 4 menesiu (pas mus tokios nera...). Tai dabar varskytes jokios neduodu, palauksiu kokiu 9 menesiuku, o jogurta valgom nuo 6 menesiu. Perku Activia su vysniom (be priedu maniskei neikisi, rugstaus nieko neima i burna) ir melyna Fruttis su vysniom. Valgo, nespeju sauksto i indeli kist smile.gif
Atsakyti